سنگ اندازی در مسیر توسعه کهگیلویه و بویراحمد بی تاثیر است

یاسوج - ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: عده‌ای در راه توسعه این استان سنگ اندازی و مانع تراشی می‌کنند که البته این گونه حاشیه سازی‌ها در ادامه مسیر و عزم و اراده مسئولان برای غلبه بر مشکلات نمی‌تواند خللی وارد کند.مطالب مرتبط

سنگ اندازی در مسیر توسعه کهگیلویه و بویراحمد بی تاثیر است

یاسوج - ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: عده‌ای در راه توسعه این استان سنگ اندازی و مانع تراشی می‌کنند که البته این گونه حاشیه سازی‌ها در ادامه مسیر و عزم و اراده مسئولان برای غلبه بر مشکلات نمی‌تواند خللی وارد کند.

یاسوج|سنگ‌اندازان در مسیر توسعه کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده‌اند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی سنگ اندازان در مسیر توسعه این استان خبر داد و گفت: با این افراد به شدت برخورد و این مسیر را با قدرت ادامه می‌دهیم.

آسمان کهگیلویه و بویراحمد بارانی می شود

یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت:سامانه بارشی از امشب وارد این استان می شود و تاپایان هفته جاری، هوای برخی مناطق را تحت تاثیر قرار می دهد.

هموار سازی مسیر توسعه استان/ فرصت طلایی سرمایه گذاری

یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سرمایه گذاری وزارت نفت در پارک جنگلی یاسوج مسیر توسعه و رشد این شهر را هموار می کند.

یاسوج|طرح توسعه سواد زنان عشایر در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح توسعه سواد زنان عشایر استان خبر داد.

یاسوج|سازمان‌های مردم نهاد کهگیلویه و بویراحمد توسعه می‌یابد

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در راستای تحقق برنامه ششم سازمان‌های مردم نهاد این استان از لحاظ کمی و کیفی سالانه توسعه می‌یابند.

طرح توسعه سواد زنان عشایر کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح توسعه سواد زنان و دختران عشایر این استان به زودی در مناطق عشایری اجرا می شود.

مانع تراشی در مسیر توسعه استان پذیرفتنی نیست

یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مانع تراشی در مسیر توسعه استان پذیرفتنی نیست.

2140 میلیارد ریال به اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

یاسوج - ایرنا - استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2 هزار و 140 میلیارد ریال اعتبار امسال برای توسعه اشتغال پایدار با اولویت مشاغل روستایی به این استان اختصاص یافته است.

یاسوج| 1000 ووشوکار کهگیلویه و بویراحمد ساماندهی می‌شود

رئیس هیئت ووشو استان کهگیلویه و بویراحمد از اعزام هشت ووشوکار هم استانی به اردوی تیم ملی خبر داد و گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده 1000 ووشوکار کهگیلویه و بویراحمد ساماندهی می‌شود.

یاسوج|گردشگری کهگیلویه و بویراحمد مورد بی‌مهری قرار گرفته است

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد توسعه استان بر مبنای کشاورزی را تصوری اشتباه دانست و گفت: این دیار ظرفیت مناسبی برای افزایش سهم گردشگری در اقتصاد دارد که تاکنون مورد بی‌مهری قرار گرفته است.

بارش باران در کهگیلویه و بویراحمد پیش‌بینی می‌شود

یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سامانه بارشی از امروز وارد این استان می‌شود و هوای برخی مناطق را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

سال ‌هاست که نان برخی خوابیدن زیر لودر است

سایت محلی کبنانیوز در یادداشتی به قلم پیمان فرامرزی و با عنوان «اعلام قیام سراسری علیه طایفه گری و سنگ اندازی/ سال ‌هاست که نان برخی خوابیدن زیر لودر است» ابعاد مختلف موضوع توسعه کهگیلویه و بویراحمد و موانع سرمایه گذاری در این استان را بررسی کرده است.

یاسوج|کارگروه تخصصی میز گیاهان دارویی در کهگیلویه و بویراحمد تشکیل می‌شود

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ظرفیت‌های این استان در حوزه توسعه گیاهان دارویی گفت: کارگروه تخصصی میز گیاهان دارویی در استان تشکیل می‌شود.

هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد به 11 خانوار گرفتار در سیل کمک کرد

یاسوج - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی بارش های اخیر در این استان به 11 خانوار گرفتار در سیل و باران در شهرستان لنده و کهگیلویه امدادرسانی شد.

600 زن در کهگیلویه و بویراحمد معتاد هستند

یاسوج- ایرنا- دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس آمار به دست آمده کمتر از پنج درصد معتادان این استان زنان هستند که شامل 600 نفر می شود.

645هکتار باغ در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد شد

گچساران - ایرنا- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای اسفند سال 1396 تاکنون 645 هکتار باغ در اراضی شیبدار این استان ایجاد شده است.

نرم افزارهای اینترنتی به کمک درمان در کهگیلویه و بویراحمد می آید

یاسوج- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با کمک نرم افزار پزشکی از راه دور از نظرات متخصصان بزرگ کشور در زمان های مورد نیاز استفاده می شود.

یاسوج| گردشگری کهگیلویه و بویراحمد نای نفس کشیدن ندارد

گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با داشتن زیبایی‌های منحصر به فرد به دلیل بی‌تدبیری مسئولان و متولیان امر سهمی در اقتصاد این استان ندارد.

101 مصدوم حاصل تصادفات سه روز گذشته کهگیلویه و بویراحمد!

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مصدومیت 101 نفر در حوادث جاده‌ای استان طی سه روز گذشته خبر داد.