سنگ اندازی در مسیر توسعه کهگیلویه و بویراحمد بی تاثیر است

یاسوج - ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: عده‌ای در راه توسعه این استان سنگ اندازی و مانع تراشی می‌کنند که البته این گونه حاشیه سازی‌ها در ادامه مسیر و عزم و اراده مسئولان برای غلبه بر مشکلات نمی‌تواند خللی وارد کند.مطالب مرتبط

2هزار نیرو در بیمارستان های کهگیلویه و بویراحمد جذب می شوند

یاسوج- ایرنا- سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه اندازی طرح های درمانی از جمله بیمارستان‌های آماده افتتاح در استان به 2 هزار نیروی جدید نیاز دارد در حالی که تنها 600 نفر نیرو جذب شده است.

ایجاد کلینیک ژنتیک معلولان در کهگیلویه و بویراحمد ضروری است

گچساران- ایرنا- مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه اندازی کلینیک تشخیص طبی مجهز به مراکز آزمایشگاهی در این استان ضروری است.

920 میلیارد ریال درطرحهای آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد هزینه شد

یاسوج- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای توسعه زیرساخت های آبفای شهری در چهار سال اخیر بیش از 920 میلیارد ریال اعتبار در کهگیلویه و بویراحمد هزینه شده است.

اینترنت پهن باند به روستاهای کهگیلویه و بویراحمد رسید

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اجرای در مرحله نخست یک طرح توسعه، اینترنت پهن باند در 93 روستای شهرستان بویراحمد به بهره برداری رسید.

طرح توسعه سواد برای 635 زن عشایر کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح توسعه سواد زنان و دختران عشایر با هدف ارتقای شاخص سواد و توسعه عدالت آموزشی در دستیابی به آموزش های سواد پایه در این مناطق برای 635 نفر در استان اجرا شد.

330 میلیارد ریال طرح آب و خاک در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود

گچساران - ایرنا - مدیر آب‌وخاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت:330 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی برای اجرای طرح های آب و خاک این استان از جمله سدهای خاکی، تامین آب و توسعه آّبیاری در سال جاری تخصیص یافته است.

اعتبار بیمارستان تخصصی کهگیلویه و بویراحمد معطل زمین

مدیرعامل موسسه محکم کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت اختصاص نیافتن زمین اعتبار ۵ میلیارد تومانی بیمارستان تخصصی کودکان با ناهنجاری‌های مادرزادی کهگیلویه و بویراحمد برگشت خواهد خورد.

سه اثر حوزه هنری در کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد

یاسوج- ایرنا- مدیر واحد نمایش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه جلد کتاب نمایشنامه از تولیدات حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد با موضوع دفاع مقدس با حضور فاطمه معتمد آریا بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشور رونمایی شد.

جلوی خروج دام کهگیلویه و بویراحمد گرفته شود

یاسوج-ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا متعادل شدن بازار مصرف گوشت استان از خروج هرگونه دام جلوگیری شود.

بخش خصوصی برای ازسرگیری پرواز یاسوج کمک کند

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بخش خصوصی و پیمانکارانی که سرمایه کافی در اختیار دارند با اجاره هواپیما بستر را برای راه اندازی پرواز و توسعه گردشگری استان و خدمت به همشهریان خود فراهم کنند.

بارش های امسال در کهگیلویه و بویراحمد چگونه خواهد بود؟

یاسوج- ایرنا- کشت پاییزه در کهگیلویه و بویراحمد هفته های پایانی را طی می کند و سوال بسیاری از کشاورزان این است که آیا ماه های آینده می توانند به بارش های مناسب امیدوار باشند؟

برف در مناطق سردسیر کهگیلویه و بویراحمد می بارد

یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با نفوذ سامانه بارشی جدید به جو استان با توجه به کاهش همزمان دما بارش برف در بخش وسیعی از مناطق سردسیری دور از انتظار نیست.

تصادفات در کهگیلویه و بویراحمد 38 مصدوم بر جا گذاشت

یاسوج- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سوانح رانندگی در این استان ظرف 24 ساعت گذشته 38 مصدوم بر جا گذاشت.

سازمان محیط زیست در حفاظت از دنا و زیست بوم استان کهگیلویه و بویراحمد بازنگری کند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از سازمان حفاظت محیط زیست می‌خواهیم به شکل ویژه بازتعریف و بازنگری در حفاظت از دنا و زیست بوم استان کهگیلویه و بویراحمد که میراث ملی و بین‌المللی است داشته باشد.

وقتی ‌شرکت نمایشگاه‌های ‌کهگیلویه و بویراحمد از ورود به هفته پژوهش منع می‌شود

عملکرد شرکت نمایشگاه‌های دائمی کهگیلویه و بویراحمد در برگزاری نمایشگاه‌های مختلف از جمله " گل و گیاه" داد استاندار را درآورد.

41 طرح گردشگری در کهگیلویه و بویراحمد در دست اجراست

گچساران - ایرنا -مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 41 طرح عمرانی مربوط به زیرساخت های گردشگری در این استان در دست اجراست که با بهره برداری از این پروژه ها زمینه جذب گردشگران بیشتری در این خطه فراهم خواهد شد.

بازیگر سینما: هنر در کهگیلویه و بویراحمد غریزی است

یاسوج- ایرنا- فاطمه معتمد آریا؛ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشور با اشاره به علاقمندی دختران عشایر کهگیلویه و بویراحمد به هنر گفت: هنر در این استان غریزی است.

40 طرح بهداشتی و درمانی در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح می‌شود

یاسوج- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 40 طرح بهداشتی و درمانی در این استان به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بهره برداری و افتتاح می شوند.

تعمیر و بازسازی7800 واحد مسکونی زلزله زده در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلااب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 7800واحد مسکونی خسارت دیده ناشی از زلزله اردیبهشت ماه در این استان تعمیر و بازسازی می شوند.

ظرفیت بالای هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد مرا شگفت زده کرد

یاسوج- بازیگر سینما، تئاتر و تلوزیون گفت: هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت های بسیار بالایی در بخش های مختلف دارند که مرا شگفت زده کرد.