سنگ اندازی در مسیر توسعه کهگیلویه و بویراحمد بی تاثیر است

یاسوج - ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: عده‌ای در راه توسعه این استان سنگ اندازی و مانع تراشی می‌کنند که البته این گونه حاشیه سازی‌ها در ادامه مسیر و عزم و اراده مسئولان برای غلبه بر مشکلات نمی‌تواند خللی وارد کند.مطالب مرتبط

توسعه کهگیلویه و بویراحمد با وجود تحریم ها متوقف نشده است

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه و سازندگی استان با وجود تلاش گسترده دشمن ، تحریم ها و تهدید ها در سال 97 متوقف نشد و در سال پیش رو مصمم تر از سال جاری گام های اساسی برای توسعه کهگیلویه و بویراحمد برداشته می شود.

سیستم گرمایشی مدارس کهگیلویه و بویراحمد استانداردسازی می شود

یاسوج- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: استانداردسازی سیستم گرمایشی و حذف بخاری های نفتی و گازی مدارس استان با جدیت در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

شناسایی ظرفیت‌های معدنی از عوامل موثر در توسعه کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در سلسله برنامه‌ها و دیدارهای هفتگی با خداداد غریب پور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در تهران در خصوص توسعه و تقویت ظرفیت‌های معدنی دیدار و گفت و گو کرد.

4 خانوار عشایری کهگیلویه گرفتار سیل شدند

یاسوج - ایرنا - معاون توسعه و عمران امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بارندگی های اخیر و سیلابی شدن مسیرهای ارتباطی گفت: چهار خانوار عشایری در شهرستان کهگیلویه گرفتار سیل شدند.

کمبودها مانع افتخارآفرینی رزمی کاران کهگیلویه و بویراحمد نشد

یاسوج- ایرنا- فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: کمبود امکانات و مشکلات مالی مانع افتخارآفرینی سال 1397 رزمی کاران کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های ملی نشد و هیچ خللی در این راستا ایجاد نکرد.

سال رکود فرهنگی در کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- سال 97 را باید سال رکود حوزه فرهنگ در کشور و بویژه در استان کهگیلویه و بویراحمد نامید آنچنان که نه در زیرساخت و نه در نوع رویدادها و آثار تولیدی، اتفاق خاص و چشمگیری رخ نداد.

اورژانس کهگیلویه و بویراحمد به 323 مصدوم خدمت رسانی کرد

یاسوج- ایرنا- رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در تعطیلات نوروزی امسال بیش از 171 فبقره تصادف در استان رخ داده که 323 مصدوم و 3 فوتی در پی داشته است.

شلالدون، شاهکار شگفت انگیز طبیعت در کهگیلویه و بویراحمد

گچساران - ایرنا - بهار سحرانگیز منطقه گردشگری شلالدون در 120 کیلومتری شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد چون حریری سبز بر قامت دامنه های زاگرس ،این روزها هزاران گردشگر را به سوی خود کشانده است.

اقامت ۸۹ هزار مسافر در کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از اقامت ۸۹ هزار و ۶۱۸ نفر در استان طی سومین روز فروردین ماه ۱۳۹۸ خبر داد.

حدود 53 هزار مسافر در کهگیلویه و بویراحمد اسکان یافتند

یاسوح- ایرنا- مدیر کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری از اسکان 52 هزار و 787 نفر در روز اول فروردین در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

کمبود میوه عید در کهگیلویه و بویراحمد نیست

یاسوج- ایرنا- مدیر کل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به خرید 600 تن میوه برای ایام عید، گفت: با توجه به مصرف سال های گذشته هیچ کمبودی در زمینه میوه در استان وجود ندارد.

3000میلیارد ریال طرح درمانی در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

یاسوج - ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از سه هزار میلیارد ریال طرح بهداشتی و درمانی در یک سال گذشته در مناطق مختلف این استان به بهره برداری رسیده است.

14 نفر در کهگیلویه و بویراحمد دچار گاز گرفتگی شدند

یاسوج-ایرنا- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بامداد امروز پنجشنبه 14 نفر در این استان دچار مسمومیت با گاز مونواکسید کربن شدند.

74 کسب و کار اینترنتی در کهگیلویه و بویراحمد فعال است

یاسوج- ایرنا- مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 74 کسب و کار اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی در استان در حوزه های حمل و نقل، خرید و فروش و خدماتی در حال فعالیت هستند.

صف طولانی مردم کهگیلویه و بویراحمد برای خرید میوه تنظیم بازاری شب عید+تصاویر

بی تدبیری جهاد کشاورزی و تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد در توزیع میوه شب عید، مردم را با مشکلاتی از قبیل ایستادن در صف روبه‌رو کرده است.

میزان بارش های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیشترین بارش های باران سامانه اخیر استان تا ساعت 18 و 30 دقیقه امروز یکشنبه در ماشمی زیلایی با 35 میلی متر ثبت شده است.

کهگیلویه و بویراحمد در سالی که گذشت

گچساران- ایرنا- استان کهگیلویه وبویراحمد به عنوان یکی از کوچکترین استان ها در جنوب غرب کشور در سالی که گذشت شاهد رویدادهای تلخ و شیرینی بود که بیش از همه توسعه این منطقه مورد توجه دولت قرار گرفت.

مطالبات پیمانکاران کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شود

یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پرداخت حقوق و دستمزد پیمانکاران و کارگران این استان در آستانه سال نو به طور ویژه در دستور کار و اولویت دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

برف و باران کهگیلویه و بویراحمد را فرا می گیرد

یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بارش سنگین برف و باران، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر از صبح فردا یکشنبه نقاط مختلف این استان را در برمی گیرد.

برف و باران کهگیلویه و بویراحمد را فرا می گیرد

یاسوج- ایرنا- بر اساس اعلام کارشناس سازمان هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد ،بارش سنگین برف و باران، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر از یکشنبه نقاط مختلف این استان را در بر می گیرد.