سنگ اندازی در مسیر توسعه کهگیلویه و بویراحمد بی تاثیر است

یاسوج - ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: عده‌ای در راه توسعه این استان سنگ اندازی و مانع تراشی می‌کنند که البته این گونه حاشیه سازی‌ها در ادامه مسیر و عزم و اراده مسئولان برای غلبه بر مشکلات نمی‌تواند خللی وارد کند.مطالب مرتبط

راه‌اندازی پنل خورشیدی تولید برق در آبفای روستایی کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنل خورشیدی تولید برق در آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد نصب و راه اندازی شد.

3 رشته تحصیلی جدید در کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد

یاسوج- ایرنا- مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه رشته تحصیلی جدید در این استان شامل تربیت بدنی، موسیقی و طلا و جواهرسازی راه اندازی و از مهر امسال نیز در هنرستان های مقطع متوسطه دوم استان تدریس می شوند.

خانه تشکل‌های مردم نهاد کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی می‌شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی خانه تشکل‌های مردم نهاد استان خبر داد و گفت: اعتبار مورد نیاز برای تجهیز این خانه اختصاص یافته است.

پنل خورشیدی تولید برق در کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی شد

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای اولین بار پنل خورشیدی تولید برق در آب و فاضلاب روستایی این استان راه اندازی شد.

اولین پروانه تحقیق و توسعه در کهگیلویه و بویراحمد صادر شد

یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولین پروانه تحقیق و توسعه در این استان برای کارخانه آجر دهدشت صادر شده است.

8 مرکز سوادآموزی در کهگیلویه وبویراحمد راه اندازی می شود

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت مرکز سواد آموزی با هدف آموزش مهارت ها در شهرستان ها و مناطقی از جمله گچساران، دهدشت، بهمئی، مارگون، لوداب، چاروسا، لنده و دنا راه اندازی می شوند.

صدور مجوز تولید ۱۳ هزار تن مرغ و تخم‌مرغ در کهگیلویه و بویراحمد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد از صدور مجوز از مرکز کشور برای احداث واحدهای تولیدی مرغ و تخم‌مرغ به ظرفیت ۱۳هزار تن در استان خبر داد. 

مجوز افزایش تولید مرغ در کهگیلویه و بویراحمد صادر شد

یاسوج- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای احداث واحدهای تولیدی مرغ و تخم مرغ به ظرفیت 13 هزار تن در این استان به صورت کشوری مجوز صادر شده است.

اختصاص 3 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه اشتغال در مناطق عشایری کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل دفتر امور روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 3 هزار میلیارد ریال از منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال روستایی و عشایری در استان اختصاص یافت.

7 میلیارد ریال برای توسعه فعالیت سازمان‌های مردم نهاد کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

معاون سیاسی و امنیتی کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت 7 میلیارد ریال به سازمان‌های مردم نهاد با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی خبر داد.

راه اندازی پنل خورشیدی در آبفای روستایی استان

پنل خورشیدی تولید برق در آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد نصب و راه اندازی شد.

کهگیلویه و بویراحمد خنک تر می شود

گچساران- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کاهش 2 تا سه درجه ای دمای هوا و وزش باد شدید در روزهای آینده در این استان پیش بینی می شود.

آنفلوانزای فوق حادپرندگان کهگیلویه وبویراحمد را تهدید می کند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل اداره دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان هایی از جمله آذربایجان شرقی، مازندران و اصفهان احتمال شیوع این ویروس در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

اجرای خاموشی‌های بابرنامه در کهگیلویه و بویراحمد

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از اعمال مدیریت اضطراری بار در شبکه در برخی ساعات پیک بار خبرداد.]]>

کهگیلویه و بویراحمد گرمتر می شود

یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دمای هوای مناطق مختلف این استان در روزهای آینده 2 تا سه درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.

550 طرح اشتغالزایی با مشارکت آستان قدس رضوی برای نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد از کمک 773 میلیون تومانی با مشارکت نمایندگی آستان قدس رضوی به مددجویان خبر داد و گفت: 550 طرح اشتغالزایی برای نیازمندان با همکاری آستان قدس اجرایی می‌شود.

کهگیلویه و بویراحمد "گرم‌تر " می‌شود

کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش دمای هوای این استان در روزهای آینده خبر داد.

تیتر 17 تیر روزنامه های کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- 2 روزنامه‌ افکار مردم و ابتکار جنوب در کهگیلویه و بویراحمد روز یکشنبه 17 تیر 1397 تیترهای متنوعی را با توجه به رویدادهای روز انتخاب کرده‌ اند.

تیتر 25 تیر روزنامه های کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- 2 روزنامه‌ افکار مردم و ابتکار جنوب در کهگیلویه و بویراحمد روز دوشنبه 25 تیر 1397 تیترهای متنوعی را با توجه به رویدادهای روز انتخاب کرده‌ اند.

334 طرح اشتغالزایی در کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد

گچساران-ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 334 طرح در قالب اشتغال فراگیر و پایدار روستایی و عشایری در سال جاری در این استان اجرا شد.