حمله موشکی به سوریه ورشکستگی سیاسی آمریکا را نشان داد

تهران - ایرنا - رییس سازمان انرژی اتمی گفت: حمله موشکی به سوریه ورشکستگی آمریکا و کشورهایی را که با آن همکاری داشتند، نشان داد.مطالب مرتبط

حمله موشکی به سوریه ورشکستگی سیاسی آمریکا را نشان داد

تهران - ایرنا - رییس سازمان انرژی اتمی گفت: حمله موشکی به سوریه ورشکستگی آمریکا و کشورهایی را که با آن همکاری داشتند، نشان داد.

حمله به سوریه ورشکستگی سیاست آمریکا را نشان می‌دهد

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان گفت: حمله آمریکا به سوریه ورشکستگی سیاست آمریکا را نشان می‌دهد.

صالحی: تجاوز نظامی سه‌جانبه به سوریه، ورشکستگی سیاسی آمریکا بود

معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی، تجاوز نظامی اخیر آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را ورشکستگی سیاسی آمریکا توصیف کرد و گفت که این کشورها مرتکب جنایت شده‌اند.

صالحی: تجاوز نظامی به سوریه، ورشکستگی سیاسی آمریکا بود/ برای هر نوع برگشتی آماده‌ایم

معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی، تجاوز نظامی اخیر آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را ورشکستگی سیاسی آمریکا توصیف کرد و گفت که این کشورها مرتکب جنایت شده‌اند.

تحلیل دبیر شورای راهبردی روابط خارجی از حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه

دبیر شورای راهبردی روابط خارجی با ارائه تحلیلی از حمله موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه، گفت: اتفاقات بعد از حمله نشان داد که زیان آمریکا و جبهه متحد او خیلی بیشتر از طرف مقابل بوده است.

گزارش: 4 پیام از تهران به دمشق درباره حمله موشکی آمریکا

مقامات ارشد نظامی و سیاسی ایران در تماس‌های تلفنی جداگانه با همتایان سوریه‌ای خود، پیام‌های مهمی را درباره حمله موشکی آمریکا به سوریه، به دمشق منتقل کرده‌اند.

حمله موشکی آمریکا به سوریه خالی کردن تیر در بیابان بود

تهران - ایرنا – عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه نشان داد که حوزه عمل آمریکایی ها بسیار محدود است و مانند خالی کردن تیر در بیابان بود.

محکومیت جهانی حمله به سوریه

افراد برجسته مذهبی و سیاسی کشورهای مختلف در مصاحبه با خبرنگاران خبرگزاری صداوسیما حمله موشکی آمریکا و متحدانش را به خاک سوریه محکوم کردند.

حمله موشکی آمریکا به سوریه یک افتضاح کامل بود/ترس غرب از ایران

اردبیل – آیت الله سیدحسن عاملی با تشریح تحولات منطقه، به حمله موشکی آمریکا به سوریه اشاره کرد و این حمله را یک افتضاح کامل برای حمله کنندگان و تاییدکنندگان برشمرد.

واکنش سپاه پاسداران به حمله موشکی به سوریه

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای، نسبت به حمله موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه واکنش نشان داد.

مقام سابق ناتو: حمله موشکی به سوریه شکستی سیاسی است

یک مقام سابق ناتو حمله موشکی آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه را شکستی سیاسی ارزیابی کرد.

حمله به سوریه آخرین نفس های آمریکاست/اقدام آمریکا«توپ توخالی» بود

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به حمله موشکی آمریکا، فرانسه و انگلیس به برخی مناطق سوریه گفت:چنین حملاتی، بازی‌های سیاسی و آخرین نفس‌های آمریکاست.

واکنش دبیرکل حزب اتحاد ملت به حمله موشکی به سوریه

در پی حمله موشکی آمریکا به سوریه، دبیرکل حزب اتحاد ملت با انتشار توییتی به این موضوع واکنش نشان داد.

خرم‌آباد| شکست آمریکا در حمله موشکی به سوریه رسوایی بزرگ این کشور است

نماینده ولی فقیه در استان لرستان با بیان اینکه شکست اخیر آمریکا در حمله موشکی به سوریه یک رسوایی دیگر برای آمریکا است گفت: این شکست آمریکا سبب استحکام جبهه مقاومت اسلامی شد.

مک کین: حمله موشکی به سوریه بی نتیجه است

نیویورک – ایرنا - سناتور 'جان مک کین' رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس سنای آمریکا از حمله موشکی آمریکا و متحدانش ( فرانسه و انگلیس) به خاک سوریه استقبال ولی اذعان کرد چنین حملاتی بدون وجود راهبرد مشخص از سوی دونالد ترامپ برای سوریه و منطقه بی نتیجه خواهد بو

پی‌آمدهای حمله موشکی به سوریه!

تهران- ایرنا- دو روز از حمله موشکی آمریکا، فرانسه و انگلیس به سه منطقه در اطراف دمشق و شهر حمص سوریه گذشته است.

حمله آمریکا به سوریه توازن قوا روی زمین را تغییر نمی‌دهد

یک استاد علوم سیاسی و روابط بین‌الملل دانشگاه اصفهان گفت: آمریکا و غربی‌ها به بهانه استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه به این کشور حمله موشکی کردند، اما این حملات به هیچ وجه توازن قوا روی زمین را تغییر نمی‌دهد.

حمله موشکی آمریکا یک فرار رو به جلو بود

امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به حمله موشکی جنایتکارانه آمریکا به سوریه، گفت: این حمله یک فرار رو به جلو و دست و پا زدن برای شکست نخوردن از اندیشه انقلاب اسلامی است.

انزوای ترامپ در قلب زمین

حمله موشکی بی اثر و بدون نتیجه کشورهای آمریکا،فرانسه و انگلیس به سوریه به عنوان طرحی برای نمایش قدرت و فرار به جلو از سوی رییس جمهوری آمریکا از سوی تحلیل گران مسایل سیاسی قلمداد می شود اما باید گفت اجرای این طرح موشکی بیش از هرزمان دیگری ترامپ را در قلب ز

حمله غرب به سوریه، تخلیه روانی سیاسی بود/ این ترقه‌بازی‌ها اعلام رسمی پایان حضور آمریکا در سوریه است

یک کارشناس مسائل سیاسی گقت: حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه علیه سوریه یک نوع تخلیه سیاسی روانی بود و صرفاً برای اظهار وجود چند موشک‌پراکنی کردند که هیچ ارزشی ندارد.