حمله موشکی به سوریه ورشکستگی سیاسی آمریکا را نشان داد

تهران - ایرنا - رییس سازمان انرژی اتمی گفت: حمله موشکی به سوریه ورشکستگی آمریکا و کشورهایی را که با آن همکاری داشتند، نشان داد.مطالب مرتبط

تجاوز جدید موشکی رژیم صهیونیستی به پایگاه نظامی سوریه در حومه حلب

منابع رسمی در سوریه از حمله موشکی رژیم صهیونیستی به یک پایگاه ارتش این کشور در حومه استان حلب خبر داده و تاکید کردند که این حمله تلفات جانی نداشته است.

پدافند هوایی سوریه حمله موشکی به یک پایگاه هوایی را خنثی کرد

خبرگزاری رسمی سوریه اعلام کرد که سامانه پدافند هوایی ارتش این کشور یکشنبه شب «حمله موشکی» به پایگاه هوایی «تی ۴» در استان حمص را رهگیری و خنثی کرد.

حمله موشکی رژیم صهیونیستی به پایگاه ارتش سوریه

منابع رسمی در سوریه از حمله موشکی رژیم صهیونیستی به یک پایگاه ارتش این کشور در حومه حلب خبر داد. ]]>

2 میلیون صهیونیست برابر آماج حملات موشکی بی‌دفاع هستند

بررسی‌های جدید یک دستگاه‌ امنیتی صهیونیستی نشان داد در صورت وقوع حمله‌های موشکی، امکانات محدود پناهگاهی برای ساکنان سرزمین‌های اشغالی وجود دارد.

سوریه حمله هوایی رژیم صهیونیستی به قنیطره را دفع کرد

تهران - ایرنا - پدافند هوایی ارتش سوریه حمله موشکی رژیم صهیونیستی به منطقه «قرص النغل» در قنیطره واقع در جنوب این کشور را دفع کرد.

پامپئو مدعی تلاش آمریکا برای حل سیاسی بحران سوریه شد

وزیر خارجه آمریکا با تاکید بر لزوم تحقق راه‌حلی سیاسی برای بحران سوریه مدعی شد که کشورش برای دستیابی به راه‌حلی سیاسی در سوریه تلاش می‌کند.

حمله موشکی رژیم‌صهیونیستی به شرق غزه/ پاسخ موشکی مقاومت به صهیونیست‌ها

در پی حمله موشکی رژیم صهیونیستی به منطقه ای در شرق نوار غزه، نیروهای مقاومت نیز با شلیک موشک به سوی شهرک‌های صهیونیستی به این حملات پاسخ دادند.

دعوت معارضان سوریه از آمریکا برای حمله به «درعا»

طبق گزارش یک رسانه آمریکایی، معارضان سوری برای جلوگیری از ادامه پیروزی‌های ارتش سوریه در «درعا» و مناطق جنوبی، لیستی به واشنگتن داده و خواستار حمله به مواضع ارتش سوریه شدند.

بازسازی از نخستین اولویتهای سوریه است/آمریکا در روند سیاسی مانع‌تراشی می‌کند

امروزی شماری از دیپلماتهای وزارت خارجه سوریه با رئیس جمهور این کشور به صورت آزاد گفت‌وگو و وضعیت سیاست داخلی، منطقه‌ای، بین‌المللی، فعالیت دیپلماتیک و آینده سیاسی و اجتماعی سوریه را بررسی کردند.

فیلم | فوتبال سیاسی در هلسینکی؛ توپ پوتین در زمین ترامپ

رئیس جمهوری روسیه در یک ژست سیاسی با دادن توپ فوتبال به "ترامپ" و در واکنش به سخنان وزیر خارجه آمریکا نشان داد که به عقیده او، در حل و فصل اوضاع سوریه اکنون توپ در زمین آمریکاست.

حمله موشکی رژیم‌صهیونیستی به نوار غزه/ پاسخ موشکی مقاومت

ادعای ائتلاف عربی علیه ایران در رابطه با حمله موشکی به جیزان

ائتلاف متجاوز عربی به رهبری عربستان بار دیگر ایران را به دست داشتن در حمله موشکی انصارلله یمن به عربستان متهم کرد.

کشته شدن ۳۵ شبه‌نظامی در حمله موشکی یمن به ساحل غربی

منابع نظامی یمن از کشته شدن بیش از ۳۵ نفر از شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در حمله موشکی دیشب یمن به ساحل غربی این کشور خبر دادند.

برخی کشورهای غربی از جمله آمریکا مانع روند سیاسی در سوریه هستند

رئیس جمهور سوریه تاکید کرد که برخی کشورهای غربی و در رأس آنها آمریکا مانع فعال سازی روند سیاسی در این کشور می شوند.

بحران آب نداریم، ورشکستگی آبی داریم

یک کارشناس مدیریت منابع آب با اشاره به اینکه ایران دچار ورشکستگی آبی است نه بحران آب، تاکید کرد: اعلام ورشکستگی آب اولین مرحله برای اصلاح امور است. باید بپذیریم که در بن‌بست آبی قرار داریم و باید این موضوع مهم را با مردم هم در میان بگذاریم.

حمله مجدد تل آویو به «تی‌فور»/نتانیاهو از نبرد جنوب سوریه می‌ترسد

نبرد در جنوب سوریه با فروپاشی و تسلیم گروههای مسلح و تروریستی مورد حمایت رژیم صهیونیستی جریان دارد و خشم تل آویو از این وضعیت به حمله ای دیگر به سوریه منجر شد.

سازمان تأمین اجتماعی در شرف ورشکستگی است

عضو کانون عالی بازنشستگان کشور گفت: سازمان تأمین اجتماعی در شرف ورشکستگی است و بجای نگرانی برای این سازمان، برخی افراد نگران ورشکستگی بانک‌ها بابت دریافت وام تأمین اجتماعی هستند که این جای افسوس دارد.

سوریه از ائتلاف آمریکا به سازمان ملل و شورای امنیت شکایت کرد

وزارت خارجه سوریه به دنبال کشته شدن بیش از 50 شهروند این کشور در حمله هوایی ائتلاف آمریکا به دیرالزور، به شورای امنیت و سازمان ملل متحد نامه اعتراضی نوشت.

حمله موشکی ارتش یمن به جیزان

یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن، منطقه جیزان در جنوب عربستان را با یک موشک بالستیک از نوع بدر 1 هدف قرار داد.

چرایی حمله مجدد تل آویو به فرودگاه نظامی«تی‌فور»

نبرد در جنوب سوریه با فروپاشی و تسلیم گروههای مسلح و تروریستی مورد حمایت رژیم صهیونیستی جریان دارد و خشم تل آویو از این وضعیت به حمله ای دیگر به سوریه منجر شد.