فوری/ تاسیسات دریایی منحل شد (عکس)

تیم فوتسال تاسیات دریایی منحل شد و دیگر فعالیت نخواهد کرد.]]>مطالب مرتبط

دولت سودان منحل می شود

الجزیره-ایرنا- «عمر البشیر » رئیس جمهوری سودان یکشنبه شب اعلام کرد: دولت وفاق ملی این کشور به ریاست «بکری حسن صالح » را منحل می کند.

نیروهای دریایی آمریکا و انگلیس مانور مین‌روبی برگزار کردند

ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا و نیروی دریایی انگلیس مقابله با آنچه «تهدیدهای دریایی در منطقه» خوانده شده، از جمله شلیک موشک‌های سطح به سطح و مقابله با اهداف تندروی دریایی را تمرین می‌کنند.

تهدید رئیس‌جمهور پرو برای منحل کردن کنگره

رئیس‌جمهور پرو هشدار داد که اگر قانونگذاران کشورش به علت مناقشه بر سر اصلاحات سیاسی و قضایی کابینه او را رد کنند، او کنگره را منحل خواهد کرد.

دولت وفاق ملی سودان منحل شد/تعیین نخست وزیر جدید و کاهش تعداد وزرای کابینه

رئیس جمهوری سودان با هدف حل بحران اقثتصادی دولت وفاق ملی این کشور را منحل کرد.

بحران اقتصادی، دولت سودان را منحل کرد

«عمر البشیر» رئیس‌جمهور سودان با هدف کاهش بحران اقتصادی در حال رشد در این کشور، دولت را منحل و نخست‌وزیر جدیدی تعیین کرد.

مرکز اسناد ریاست جمهوری باید منحل شود

معاون سابق اسناد ملی ایران در مراسم تودیع خود ایجاد مرکز اسناد در نهاد ریاست جمهوری را کاری خلاف قانون دانست و عنوان کرد: این مرکز می بایست منحل شود.

نجات اقیانوس ها با ربات عروس دریایی

محققان به تازگی رباتی در شکل و ظاهر عروس دریایی تولید کرده اند که انعطاف زیادی دارد و می تواند در مناطق باریک و باریکه های دریایی شنا کند و به دنبال صخره های مرجانی شکننده بگردد.

تحول دیجیتال در ایده‌های دریایی

در راستای برگزاری چهارمین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت؛ ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی معاونت علمی در نظر دارد، رویداد ایده‌های دریایی با موضوع هوشمند سازی بنادر را با همکاری سازمان بنادر و دریانوردی برگزار کند.

هیئت ها به هشدارها در استفاده از تاسیسات برق توجه کنند

کاشان- ایرنا- رئیس اداره برق کاشان از شهروندان مسئول در هیئت های عزاداری حسینی خواست تا برای کاهش تلفات و جلوگیری از بروز هرگونه حادثه در محرم امسال، هنگام استفاده از تاسیسات برق رسانی به هشدارهای ایمنی توجه کنند.

پیروزی تاسیسات و لارستان در هفته سوم لیگ برتر هندبال زنان

در هفته سوم لیگ برتر هندبال زنان تیم های تاسیسات، لارستان، گچساران و پترو اموت پیروز شدند.

کره شمالی کارشناسان خارجی را برای تخریب دائمی سایت‌های موشکی‌اش دعوت کرد

رئیس جمهوری کره جنوبی امروز (چهارشنبه) گفت، کره شمالی با تخریب دائمی تاسیسات کلیدی موشکی خود در حضور کارشناسان خارجی موافقت کرده و گفته اگر آمریکا اقدامی متقابل انجام دهد، تاسیسات اصلی اتمی خود را تعطیل می‌کند.

تامین تجهیزات آموزشی در البرز نیاز فوری است

کرج - ایرنا- استاندار البرز با اشاره به نزدیکی سال تحصیلی جدید گفت: تامین امکانات و تجهیزات آموزشی به ویژه در مدارس خیرساز از نیازهای فوری استان است.

چین در رزمایش دریایی کاکادو استرالیا شرکت می‌کند

پکن- ایرنا- رسانه های چین گزارش کردند یک ناوچه نیروی دریایی این کشور برای نخستین بار در رزمایش دریایی استرالیا که با نام 'کاکادو' و با حضور 27 کشور برگزار می شود شرکت می کند.

بلاتکلیفی 9 ساله طرح ملی گردشگری-مسافری دریایی شمال کشور

یک سرمایه‌گذار بخش خصوصی با اشاره به بلاتکلیفی 9 ساله طرح ملی گردشگری-مسافربری دریایی شمال کشور، گفت: علاوه بر بومی‌سازی فناوری طراح و ساخت اتوبوس‌های مدرن دریایی، این طرح حداقل 17 هزار شغل در سه استان شمالی ایجاد خواهد کرد.

آماده باش 3500 تفنگدار دریایی چین برای مشارکت در عملیات ادلب

وبگاه صهیونیستی مدعی مشارکت نیروی هوایی و دریایی چین در عملیات اخیر روسیه در مدیترانه و آماده باش تفنگداران دریایی این کشور برای حضور در عملیات آزاد سازی ادلب شد.

در مجمع عمومی سال 95 انجمن مهندسی دریایی تخلف رخ داده است

انجمن مهندسی دریایی اعلام کرد: مجمع عمومی سال ۱۳۹۵ انجمن مهندسی دریایی به دلیل تخلفات صورت گرفته مورد تأیید هیأت رئیسه قرار نگرفت و در چندین نوبت از وزارت علوم درخواست برگزاری مجدد مجمع با رعایت شرایط قانونی شده است.

رئیس جمهور سودان دولت وفاق ملی این کشور را منحل کرد

جنبش «نُجَباء» عراق هم خواستار استعفای فوری دولت العبادی شد

سخنگوی جنبش «نُجَباء» عراق با بیان اینکه دولت این کشور از تأمین امنیت مردم و حمایت از آنها عاجز است، خواستار استعفای فوری آن شد.

لزوم برخورد فوری با دلالان ارزی در آبادان

رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر آبادان بر لزوم برخورد فوری با دلالان ارزی در این شهر تاکید کرد.]]>

طرح ایجاد تاسیسات فاضلاب شهری شریف‌آباد با ۶۰۰میلیارد ریال اعتبار

تهران- مدیرعامل آبفا جنوب شرقی استان تهران از طرح ایجاد تاسیسات فاضلاب شهری شریف‌آباد با ۶۰۰میلیارد ریال اعتبار و مشارکت بخش خصوصی خبر داد.