بارش برف در 4 گردنه برف‌گیر استان سمنان

رئیس پلیس راه استان سمنان از بارش برف در 4 گردنه برف‌گیر این استان خبرداد.]]>مطالب مرتبط

خودروهای باری سنگین عامل مسدودی گردنه‌های همدان است

رئیس پلیس راه‌ استان همدان گفت: از روز‌های قبل که شاهد بارش برف و مه‌گرفتگی در گردنه‌های همدان هستیم اغلب رانندگان تریلی بدون زنجیر چرخ در این‌ محور‌ها تردد می‌کنند که موجب مسدودی گردنه می‌شود.

بارش برف در گردنه‌های استان قزوین از لحظاتی پیش

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از بارش برف در گردنه‌های استان قزوین خبر داد.

گردنه ژالانه بدلیل بارش سنگین برف مسدود شد

سنندج - ایرنا - بخشدار هورامان گفت: بارش 90 سانتیمتری برف در گردنه ژالانه باعث مسدود شدن راه ارتباطی سروآباد و مریوان به پاوه و منطقه هورامان شده است.

بارش ها در کردستان ادامه دارد/تردد در گردنه ها با زنجیر چرخ

سنندج – بارش برف که از ظهر دوشنبه در استان کردستان آغاز شده بود، تا بعد از ظهر سه شنبه نیز ادامه دارد و پس از آن موج دوم بارش ها از راه می رسد.

60 گروه تخصصی پلیس در جاده های سمنان مستقر می شود

سمنان- ایرنا- جانشین فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: 60 گروه تخصصی پلیس در قالب رزمایش زمستانه به منظور کنترل ترافیک و خدمات رسانی مطلوب به مسافران در جاده و گردنه های برف گیر استان مستقر می شود.

بارش شدید در چهار استان کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش باران در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان گفت: امروز (۱۷ آذرماه) در استان‌های کرمانشاه، کردستان، گلستان و خراسان شمالی بارش، شدید است.

تغییر اقلیم میزان بارش رگباری در سمنان را افزایش داد

سمنان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: تغییر اقلیم میزان بارش های رگباری در استان را در دوره بلند مدت 25 ساله از 40 به 60 درصد افزایش داد.

گردنه مائین بولاغ برفی است

به علت بارش برف و باران راه مواصلاتی گردنه مائین بولاغ تکاب لغزنده است و تردد خودروها در این مسیر با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

ارتفاع برف در گردنه ی تته به یک و نیم متر رسید

بارش برف و باران که از دو روز پیش در استان کردستان آغاز شده همچنان ادامه دارد.

بارش برف و باران و آبگرفتگی معابر

بارش برف و باران در مناطق مختلف استان همدان موجب لغزندگی گردنه های برفگیر و آبگرفتگی معابر شهری شد.

ادامه بارندگی در شمال استان سمنان + فیلم

کارشناسان هواشناسی تا روز دوشنبه برای نواحی شمالی استان سمنان بارش باران و برف و مه آلودگی و وزش باد را پیش بینی کردند.

تداوم بارش برف در گردنه‌های استان قزوین؛ بیش از 40 راهدار در جاده‌ها مستقر هستند

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از تداوم بارش برف و آماده‌باش راهداران در جاده‌ها خبر داد.

جاده‌ها لغزنده است، مراقب باشید

​رئیس پلیس‌راه استان زنجان، از لغزندگی سطح برخی جاده‌های استان خبر داد و گفت: بارش برف و وقوع مه در گردنه‌ها گزارش شده است.

گردنه مائین بولاغ لغزنده شد/تردد با زنجیرچرخ امکان پذیر است

ارومیه - به علت بارش برف و باران راه مواصلاتی گردنه مائین بولاغ تکاب لغزنده است و تردد خودروها در این مسیر با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

سمنان سرد شد + فیلم

افزایش ابر ، بارش باران و برف بویژه در ارتفاعات ، وزش باد و کاهش یک تا 3 درجه ای دمای هوا پیش بینی هواشناسان برای وضعیت جوی استان سمنان است.

گردنه ژالانه در سروآباد بازگشایی شد

سنندج - ایرنا - مسئول روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سروآباد گفت: گردنه ژالانه در مسیر ارتباطی سروآباد - پاوه و منطقه اورامان که از بامداد امروز بخاطر بارش شدید برف بسته شده بود با تلاش مداوم راهداران بازگشایی شد.

آخرین وضعیت محور‌ها و گردنه‌های برف گیر خراسان شمالی

 سرهنگ حسین زاده رییس پلیس راه استان در ارتباط تلفنی، آخرین وضعیت راه‌ها و گردنه‌های استان را تشریح و به رانندگان، توصیه‌هایی کرد.

آخرین وضعیت محورها و گردنه های برف گیر خراسان شمالی

 سرهنگ حسین زاده رییس پلیس راه استان در ارتباط تلفنی، آخرین وضعیت راه ها و گردنه های استان را تشریح و به رانندگان، توصیه هایی کرد.

کاهش 5 درجه ای دمای هوا در سمنان

کاهش سه تا پنج درجه ای دما، افزایش ابر و بارش باران پیش بینی هواشناسان برای 48 ساعت آینده استان سمنان است.

بارش برف در کردستان‎

ایرنا-سنندج- همزمان با ورود سامانه بارشی از روز چهارشنبه به غرب کشور، بیشتر نقاط کردستان به ویژه مریوان و سروآباد با بارش برف قابل توجهی مواجه شده است. تصاویر مناطق تیژتیژ به گاران و گردنه توارملا در مسیر سنندج مریوان را نشان می دهد.*11*