برقراری پروازهای منطقه ای میان پاکستان و سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس توافقات انجام شده با مقامات پاکستانی، مسافران این کشور می توانند از طریق شهرستان های چابهار، زاهدان، ایرانشهر و زابل با خطوط هوایی به سایر نقاط ایران سفر کنند.]]>مطالب مرتبط

دستگیری اعضای یک شبکه شرارت در شمال سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: طی عملیات منسجم و هماهنگ در چهار استان کشور، 14 نفر از اعضای یک شبکه شرارت و سرقت مسلحانه که در شمال سیستان و بلوچستان فعال بودند، دستگیر شدند، این افراد تبعه پاکستان، افغانستان و بومی منطقه سیستان هستند.

دستگیری اعضای یک شبکه شرارت در شمال سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: طی عملیات‌های منسجم و هماهنگ در چهار استان کشور، 14 نفر از اعضای یک شبکه شرارت و سرقت مسلحانه که در شمال سیستان و بلوچستان فعال بودند، دستگیر شدند، این افراد تبعه پاکستان، افغانستان و بومی منطقه سیستان هستند.

توسعه مبادلات اقتصادی ایران و هند فرصت مناسبی برای برون رفت از مشکلات منطقه‌ای

استاندار سیستان و بلوچستان به منظور توسعه ارتباطات فرهنگی و اقتصادی سیستان و بلوچستان با کشورهای منطقه از جمله هند با سر کنسول این کشور دیدار کرد.

نشست مشترک اطلاعاتی همسایگان علیه داعش در افغانستان

دولت‌های پاکستان، ایران، چین و روسیه بر انجام اقدامات مشترک و یکپارچه برای ریشه کنی داعش از افغانستان به منظور برقراری صلح و از میان داشتن تروریسم از منطقه توافق کردند.

دولت پاکستان باید با تروریست ها جدی تر برخورد کند

زاهدان - ایرنا - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: از آنجایی که گروهک های تروریستی مشکلات امنیتی و اختلافات قومی و مذهبی برای مردم 2 کشور دوست و همسایه «ایران و پاکستان» ایجاد می کنند ضروری است دولت پاکستان با آنان برخورد جدی تری داشته باشد.

دولت پاکستان باید با تروریست ها جدی تر برخورد کند

زاهدان - ایرنا - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: از آنجایی که گروهک های تروریستی مشکلات امنیتی و اختلافات قومی و مذهبی برای مردم 2 کشور دوست و همسایه «ایران و پاکستان» ایجاد می کنند ضروری است دولت پاکستان با آنان برخورد جدی تری داشته باشد.

وضعیت هوا در شمال سیستان و بلوچستان بحرانی است/ غلظت ذرات معلق در هوا 8 برابر حد مجاز

رئیس کارگروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع طوفان و گرد و خاک در منطقه سیستان در حال حاضر غلظت ذرات معلق در هوای شهرستان زابل به حدود ۸ برابر حد مجاز رسیده است.]]>

تهیه سند توسعه برای 436 روستای سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر سند توسعه 436 روستا در ابعاد جامع و کامل توسط مشاورین دانشگاه سیستان و بلوچستان تهیه شده است.

مسئله اصلی سیستان و بلوچستان موضوع تامین آب است

زابل- وزیر نیرو گفت: مسئله اصلی در سیستان و بلوچستان موضوع تامین آب است و منطقه سیستان از معدود نقاطی است که باید با درجه حساسیت بالا به موضوع تامین آب آن پرداخته شود.

از بوی متعفن آب در سیستان تا فریاد رشیدپور برای تأمین تانکر آب در بلوچستان/ فیلم و عکس

این روزها در منطقه سیستان علاوه بر کم آبی و بی‌آبی، مردم از بوی بد و متعفن آب گلایه دارند و در بلوچستان نیز روستاییان برای یک تانکر آب در این گرمای تابستان در رنج و عذاب هستند.

تدوام وزش باد درشمال سیستان وبلوچستان/ احتمال رگبار پراکنده باران

زاهدان - کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از روز سه شنبه تا اوایل هفته آینده بر شدت وزش باد در شمال سیستان و بلوچستان افزوده می شود.

پروازهای مسیر رامسر - تهران هفته اینده برقرار می شود

ساری - ایرنا - مدیر کل فرودگاههای استان مازندران از برقراری پروازهای مسیر رامسر - تهران و برعکس خبرداد و گفت : با رفع موانع پروازی ، پروازهای این فرودگاه هفته اینده از سر گرفته می شود .

داد و ستد بیش از شش میلیون سهم در بورس سیستان و بلوچستان

در هفته ایی که گذشت شش میلیون و 144 هزار و 685 سهم در بورس منطقه ایی سیستان و بلوچستان داد و ستد شد .

رشد ابر و رگبار پراکنده سیستان و بلوچستان را فرا می‌گیرد

رئیس کارگروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر رشد ابر، رگبار پراکنده باران و رعد و برق درارتفاعات جنوبی استان سیستان و بلوچستان پیش‌بینی می‌شود.

عرضه بیش از ۶ میلیون لیتر سوخت هواپیما در سیستان و بلوچستان

مدیر شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی منطقه زاهدان‌، میزان سوخت عرضه شده در مراکز سوختگیری هواپیمایی سیستان و بلوچستان در سه ماهه اول امسال را ‌۶ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر اعلام کرد.

ابلاغ برنامه محرومیت زدائی از سیستان به 18 دستگاه اجرایی/آغاز تدوین برنامه محرومیت زدائی بلوچستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور از ابلاغ برنامه محرومیت زدائی منطقه سیستان از سوی ریاست جمهوری به 18 دستگاه اجرایی و آغاز روند تدوین برنامه مشابه برای منطقه بلوچستان خبر داد.

برنامه محرومیت‌زدایی سیستان برای ۱۸ دستگاه اجرایی/آغاز روند تدوین برنامه محرومیت‌زدایی بلوچستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور از ابلاغ برنامه محرومیت زدائی منطقه سیستان از سوی ریاست جمهوری به ۱۸ دستگاه اجرایی و آغاز روند تدوین برنامه مشابه برای منطقه بلوچستان خبر داد.

نفت و گاز استان مرکزی به سیستان و بلوچستان قاچاق می‌شود

معاون فنی و عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی گفت: طی سه ماه نخست سال جاری با افزایش میزان مصرف نفت و گاز در استان مرکزی متوجه انتقال و قاچاق سوخت به سیستان و بلوچستان قاچاق شدیم که اقدامات نظارتی به سرعت انجام شد.

35 هزار دانش آموز سیستان و بلوچستان هدایت تحصیلی می شوند

زاهدان - ایرنا - رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: 35 هزار و657دانش آموز پایه نهم در32 منطقه آموزشی این استان مشمول شرکت در فرآیند هدایت تحصیلی 96-97 هستند.

6 میلیون لیتر سوخت هواپیما در سیستان و بلوچستان عرضه شد

زاهدان - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی منطقه زاهدان گفت: 6 میلیون و 300 هزار لیتر سوخت در سه ماهه نخست امسال در مراکز سوختگیری هواپیمایی سیستان و بلوچستان عرضه شده است.