برقراری پروازهای منطقه ای میان پاکستان و سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس توافقات انجام شده با مقامات پاکستانی، مسافران این کشور می توانند از طریق شهرستان های چابهار، زاهدان، ایرانشهر و زابل با خطوط هوایی به سایر نقاط ایران سفر کنند.]]>مطالب مرتبط

برقراری پروازهای منطقه ای میان پاکستان و سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس توافقات انجام شده با مقامات پاکستانی، مسافران این کشور می توانند از طریق شهرستان های چابهار، زاهدان، ایرانشهر و زابل با خطوط هوایی به سایر نقاط ایران سفر کنند.]]>

برقراری پرواز منطقه ای پاکستان به ایران از طریق سیستان و بلوچستان

پروازهای منطقه ای مسافران پاکستان به ایران از طریق سیستان و بلوچستان برقرار خواهد شد

برقراری پرواز منطقه ای پاکستان به ایران از طریق سیستان وبلوچستان

پروازهای منطقه ای مسافران پاکستان به ایران از طریق سیستان وبلوچستان برقرار خواهد شد.

‌کریدور ترانزیتی پاکستان، ایران و ترکیه راه‌اندازی می‌شود

‌استاندار سیستان و بلوچستان در جریان سفر به پاکستان گفت: پاکستان، در حوزه هوایی، فرودگاه‌های مناسبی در شهرهای لاهور، کراچی، کویته و اسلام آباد داشته و ظرفیت فراوانی برای عزیمت مسافران و گردشگران مذهبی و فرهنگی پاکستان به ایران از طریق سیستان و بلوچستان وج

پروازهای منطقه ای غرب کشور با مرکزیت کرمانشاه راه اندازی می شود

کرمانشاه - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از موافقت وزیر راه و شهرسازی برای برقراری پروازهای منطقه ای غرب کشور با مرکزیت کرمانشاه خبر داد.

پروازهای منطقه‌ای غرب کشور با مرکزیت فرودگاه کرمانشاه راه اندازی می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه از موافقت وزیر راه و شهرسازی جهت برقراری پروازهای منطقه ای غرب کشور با مرکزیت کرمانشاه خبر داد.

برگزاری مراسم وداع ‌مرزبانان سیستان و بلوچستان با همرزم شهیدشان

جمعی از مرزبانان سیستان و بلوچستان صبح امروز با پیکر دو همرزم شهیدشان که روز گذشته در مرز پاکستان در درگیری با تروریست‌ها به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، وداع کردند.

وقتی آب به سیستان نرسید

خشکسالی و قطع آب ورودی به منطقه سیستان موجب شد تا ٨٠ هزار هكتار از اراضی كشاورزی شمال سیستان و بلوچستان در سال زراعی جاری زیرکشت هیچ محصولی نرود.

تا آخرین قطره خونمان پای آرمان های انقلاب و برقراری امنیت پایدار ایستاده ایم

همزمان با فرارسیدن سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرارگاه منطقه ای جنوب شرق و سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان بیانیه ای را صادر کردند.

میزان گردوغبار در سیستان به 208 میکروگرم برمترمکعب رسید

کارشناس اداره هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از روز گذشته (دوشنبه 97/2/3) آسمان منطقه سیستان مملو از گروغبار شده و این امر مشکلات زیادی را برای مردم بوجود آورده است‌.

خشکسالی‌های متوالی؛ عامل جابجایی روستاها در سیستان وبلوچستان

‌معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان تنها استانی در کشور است که در آن روستا هم زاده و هم نابود می‌شود.

جرگه مشترک قبایلی پاکستان و افغانستان تشکیل شد

اسلام آباد - ایرنا - نشست بزرگان قبایلی پاکستان و افغانستان در مرز مشترک برگزار شد و طرفین در این نشست، بر برقراری و تداوم آتش بس میان نیروهای مرزی دو کشور به توافق رسیدند.

وزش باد شدید در سیستان آغاز شد

زاهدان - ایرنا - کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید همراه با گرد و خاک از امروز/چهارشنبه/ در منطقه سیستان واقع در شمال این استان آغاز شده و تا اواسط هفته آینده ادامه دارد.

62 درصد ظرفیت سدهای سیستان و بلوچستان خالی است

زاهدان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سیستان و بلوچستان گفت: خشکسالی و کاهش بارندگی ها میزان حجم ذخیره آب در پشت هفت سد مخزنی این استان را به هزار و 967 میلیون متر مکعب رسانده بطوریکه هم اینک تنها 38 درصد ظرفیت این سدها آبگیری و 62 درصد آن خالی است.

62 درصد ذخیره سدهای سیستان و بلوچستان خالی است

زاهدان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سیستان و بلوچستان گفت: خشکسالی و کاهش بارندگی ها میزان حجم ذخیره آب در پشت هفت سد مخزنی این استان را به هزار و 967 میلیون متر مکعب رسانده بطوریکه هم اینک تنها 38 درصد ظرفیت این سدها آبگیری و 62 درصد آن خالی است.

اشتغال ۷۵ هزار نفر در صنعت شیلات سیستان و بلوچستان

چابهار - مدیرکل شیلات سیستان و بلوچستان گفت: هم‌اکنون بیش از ۷۵ هزار نفر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در صنعت شیلات سیستان و بلوچستان مشغول کار هستند.

زلزله‌ای به بزرگی ۳.۵ ریشتر «گشت» در سیستان و بلوچستان را لرزاند

زاهدان - مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: زلزله‌ای به بزرگی ۳.۵ ریشتر حوالی شهر «گشت » در شرق استان سیستان و بلوچستان را لرزاند.

نبود الگوی کشت مناسب منطبق با شرایط اقلیمی در سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان اتلاف بالای آب در هنگام انتقال به مزارع و نداشتن الگوی کشت مناسب منطبق با شرایط اقلیمی سیستان و بلوچستان را به عنوان یک نقص به مسئولان دست اندر کار متذکر شد و از آنان خواست با استفاده از ظرفیت پژوهش‌های دانشگاهی در این زمینه اهت

افزایش ۱۵ درجه ای دمای هوا در سیستان و بلوچستان

زاهدان - کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: روند افزایشی دما تا روز سه شنبه هفته آینده در سطح استان ادامه دارد.

پروازخارجی در فرودگاه ایلام دایر شود

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام تاکید کرد: همه مدیران برای برقراری پروازهای خارجی و نیز تنوع پروازهای داخلی تلاش و همکاری کنند.