رونمایی از لباس ذوب‌آهن و لوکوموتیو (عکس)

نشست هماهنگی پیش از دیدار ذوب ‌آهن - لوکوموتیو برگزار شد.]]>مطالب مرتبط

ایرانی‌ها در لباس، پشت سر چین و ترکیه حرکت می‌کنند

مدتی است با رأی کمیسیون صدور مجوزهای کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور شاهد ارائه مجوز برگزاری نمایشگاه‌های مد و لباس هستیم. اما آیا در نهایت خروجی بیشتر این نمایشگاه‌ها در بازار مد و لباس و تولید انبوه طرح‌های ارائه شده از ژورنال‌های خارجی است.]]>

فروشگاه لباس فرم دانش‌آموزی در خانه‌های مسکونی‌/ حلقه گمشده «کیفیت و زیبایی» در گردش مالی ۱۰۰۰ میلیاردی

برخی خانواده‌ها درباره لباس فرم دانش‌آموزی از دوری راه محل تهیه لباس فرم، مکان مورد نظر و حتی قیمت و جنس لباس‌ها گلایه‌مند هستند و به نظر می‌آید در گردش مالی یک‌هزار میلیارد تومانی لباس فرم محصلان، «کیفیت و زیبایی» گم شده است.

ساماندهی لباس دانش‌آموزی و لباس حوزه فیلم و سریال در دستور کارگروه مد و لباس کشور

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با اعلام این خبر که کارگروه مربوطه بزودی تشکیل جلسه خواهد داد گفت: ساماندهی لباس دانش‌آموزی و لباس حوزه فیلم و سریال در صدا و سیما از جمله دستورات جلسه آینده خواهد بود.

رونمایی از لباس فضانوردان هندی و پرتاب ماهواره ردیابی یخ در بین داغ‌ترین‌ها

پایگاه خبری "اسپیس"، منتخبی از اخبار فضایی روزهای اخیر را منتشر کرد.

لباس محرم به دور از تجملات باشد

یک طراح مد و لباس گفت: لباس مناسب محرم باید ساده و به‌دور از تجملات باشد؛ زیرا فرهنگ عزاداری فرهنگی تجملی نیست.

به‌زودی طرح ملی حمایت از لباس محلی به‌منظور احیای هویت اقوام مختلف کشور اجرایی می‌شود

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با تاکید بر ترغیب مردم به استفاده از لباس محلی گفت: سیاستگذاری های لازم برای اجرای طرح ملی حمایت از لباس های محلی انجام و بزودی اجرا می شود.

ابتکار: طرح ملی حمایت از لباس محلی بزودی اجرا می شود

شهرکرد - ایرنا - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با تاکید بر ترغیب مردم به استفاده از لباس محلی گفت: سیاستگذاری های لازم برای اجرای طرح ملی حمایت از لباس های محلی انجام و بزودی اجرا می شود.

ابتکار: طرح ملی حمایت از لباس محلی بزودی اجرا می شود

شهرکرد - ایرنا - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با تاکید بر ترغیب مردم به استفاده از لباس محلی گفت: سیاستگذاری های لازم برای اجرای طرح ملی حمایت از لباس های محلی انجام و بزودی اجرا می شود.

ترویج استفاده از لباس‌های سنتی عناصر هویتی اقوام را بازمی‌گرداند

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به طرح ویژه‌ای در راستای حمایت از لباس‌های سنتی در سطح ملی و سعی معاونت برای ترویج آن در استان‌هایی که زمینه برای این کار وجود دارد، گفت: سعی داریم این طرح را ترویج دهیم و افراد را تشویق کنیم تا از لباس‌های

کارگاه دوخت لباس شیرخوارگان حسینی حرم مطهر رضوی

کارگاه دوخت لباس شیرخوارگان حسینی حرم مطهر رضوی در محل مسجد صدیقی ها برپاست،این کارگاه برای شیرخوارگان حاضر در مراسم روز حضرت علی اصغر(ع) اقدام به تولید بیش از 100 هزار لباس می کند.

تامین لباس ورزشکاران عشایر حاشیه ای از جانب دیگر کشورها بود

تهران - ایرنا- رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی با اشاره به برخی حواشی ایجاد شده برای تامین لباس ورزشکاران در سومین دوره بازی های عشایری گفت: برخورد دوگانه برخی از کشورها در اختصاص لباس ورزش سنتی خود به ورزشکاران سایر کشور عامل ایجاد این حا

دشواری‌های آزمایش لباس فضایی

از دیدن این عکس تعجب نکنید. فضانوردانی که دست ها را بالا برده اند احیانا تسلیم نشده‌اند! آنها کارمندان موسسه‌ای هستند که لباس های فضایی را برای سفر فضانوردان آپولو می‌ساخت.

تعیین رنگ ومدل لباس دانش آموزان از سوی انجمن اولیاء ومربیان

با نزدیک شدن فصل شروع مدارس تب وتاب رفتن به مدرسه بین دانش آموزان آغاز شده واین روزها خرید لباس ونوشت افزار از برنامه های مهم خانواده هاست.

تعیین رنگ ومدل لباس دانش آموزان از سوی انجمن اولیاء ومربیان

با نزدیک شدن فصل شروع مدارس تب وتاب رفتن به مدرسه بین دانش آموزان آغاز شده واین روزها خرید لباس ونوشت افزار از برنامه های مهم خانواده هاست.

اجرای طرح ملی حمایت از لباس محلی؛ به زودی

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده از اجرای طرح ملی حمایت از لباس محلی در آینده ای نزدیک خبر داد

آیفون ارزان تر اپل رونمایی شد

اپل در مراسم رونمایی محصولات جدید خود علاوه بر دو آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس از یک موبایل ارزانتر با نمایشگر ال سی دی رونمایی کرد.

٢ آیفون جدید رونمایی شدند

اپل در مراسم رونمایی از محصولات جدید خود از ۲ آیفون با نمایشگر های ۵.۸ و ۶.۵ اینچی رونمایی کردند.

افزایش چشمگیر فروش پیراهن یووه نسبت به سال گذشته

یوونتوس در دو ماه اخیر بیش از کل فصل گذشته لباس تیمش را فروخته و مطبوعات معتقدند کریس رونالدو که بیشترین لباس‎ها متعلق به او بوده دلیل این افزایش چشمگیر بوده است.

رقابت ۲۰ طرح در مسابقه زنده طراحی لباس عاشورایی

مدیرگروه دانشگاه علمی کاربردی مرکز جهاد دانشگاهی تهران ۴ از پایان اولین مرحله داوری مسابقه زنده طراحی لباس عاشورایی و انتخاب ۲۰ طرح از بین ۱۲۰ شرکت‌کننده خبر داد.

بازار داغ لباس سقایی کودکان در ماه محرم

هر ساله خانواده‌هایی هستند که نذر دارند فرزندانشان را در روز تاسوعا و عاشورا، سقای امام حسین کنند؛ بنابراین خریدو فروش این لباس‌ها مانند سایر لوازم عزاداری در این روزها انجام می‌شود و با توجه به قیمت مناسب آن و اهمیت اجرای نذورات، ‌ امسال نیز به گفته فروش