خرید کالای خارجی در کمیته امداد ممنوع شد

رئیس کمیته امداد با ابلاغ بخشنامه ای خرید هرگونه کالای خارجی را ممنوع اعلام کرد.مطالب مرتبط

اردوغان هرگونه داد و ستد با ارزهای خارجی را ممنوع کرد

رئیس جمهور ترکیه در تلاش برای حمایت از پول ملی کشورش خرید، فروش و اجاره اموال منقول و غیرمنقول را با ارزهای خارجی ممنوع کرد.

توزیع «بن کالا» تا پایان شهریور

رئیس کمیته امداد با اشاره به افزایش سقف تسهیلات اشتغالزایی روستایی مددجویان کمیته امداد، اظهارکرد: لازمه کار در کمیته امداد روحیه جهادی توام با مدیریت انقلابی است.

زمان تسویه حساب سیاسی و عقده گشایی نیست/ مراجعه 60 درصدی غیرمددجویی به کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه 60 درصد مراجعه به کمیته امداد غیر مردمی و خارج از پوشش مددجویی است، گفت: امروز مراجعه مردم به مراکز امداد دو برابر شده است.

دیدار رییس صداوسیما با رییس کمیته امداد امام(ره)

رییس صداوسیما در دیدار با رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) بر ضرورت توجه کمیته امداد به موضوع اشتغال و کارآفرینی در کشور تاکید و تصریح کرد: سازمان صداوسیما با تمام توان در مسیر سخت خدمت‌رسانی به قشر محروم و مستضعف در کنار کمیته امداد امام خمینی(ره) خواهد

ترکیه استفاده از ارز خارجی در معاملات داخلی را لغو کرد

آنکارا ـ ایرنا ـ رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه با صدور دستوری، انعقاد هر گونه قرارداد اجاره و یا خرید و فروش اموال منقول و غیرمنقول با استفاده از ارز خارجی را ممنوع اعلام کرد.

زنجان| 2.6 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد داده شد

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از پرداخت 2 میلیارد و 626 میلیون تومان وام قرص‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد خبر داد و گفت: صندوق امداد ولایت مسئولیت اعطای وام‌ها را داشته است.

فتاح: سبد کالا بین همه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی توزیع می‌‌شود‌

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه برای همه افراد زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی سبد کالا برای اولین مرحله پرداخت می‌شود، گفت: کمک‌های موردی و اورژانسی باید تقویت شود چون فشار تورم روی اقشار آسیب‌پذیر است.

گیلان| 625 هزار خانواده از مددجویان کمیته امداد کشور خودکفا شدند

مدیرکل طرح‌های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد گفت: 7 سال اخیر 625 هزار خانواده در جمعیت کمیته امداد کشور و 20 هزار خانواده در کمیته امداد گیلان خودکفا شده و از پوشش این نهاد خارج شدند.

۸ روستای فوق بحرانی در شوسف تحت حمایت ویژه کمیته امداد قرار گرفت

بیرجند- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهر شوسف از شناسایی روستاهای بدون آب و برق در این شهر خبر داد و گفت: هشت روستا تحت حمایت ویژه کمیته امداد قرار گرفتند.

رئیس کمیته امداد: بن کالا بین تمام مددجویان کمیته امداد توزیع می‌شود

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: شهریور ماه امسال بن کالا بین تمام مددجویان کمیته امداد توزیع می‌شود.

جزئیات توزیع کارت نقدی خرید کالا بین اقشار آسیب‌پذیر

با تصمیم دولت، قرار بر این است که به زودی ۹ میلیون نفر از افراد تحت پوشش کمیته‌امداد و بهزیستی، به ازای هر نفر ۳۵ هزار تومان کارت خرید کالا دریافت نمایند.

کمک هزینه ۱۳۰ هزارتومانی برای دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان تهران با اشاره به پوشش بیش از ۱۴ هزار دانش‌آموز در کمیته امداد استان تهران از پرداخت بسته حمایتی ۱۳۰ هزار تومانی به مناسبت آغاز سال تحصیلی خبر داد.

پرداخت بن کالا به 11 میلیون مددجوی کمیته امداد و بهزیستی/ افزایش سقف وام ضروری تا دو ماه آینده

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: در پایان شهریورماه به تمامی 11 میلیون نفر مددجوی کمیته امداد و بهزیستی بن کالا پرداخت می‌شودو امیدواریم دامنه آن را بیشتر کنیم.

کمیته امداد نیازمند حمایت خیرین است

اصفهان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت : این نهاد با توجه به وظیفه ذاتی خود در امداد به نیازمندان، نیازمند هم افزایی ، هماهنگی، همبستگی منابع و امکانات فعالان عرصه خیر و احسان است.

سردار یزدی:باید وحدت را به مردم و مسئولین امر کنیم

فرمانده سپاه محمدرسول الله (ص) گفت:امروز باید وحدت را به مردم و مسئولین امر کنیم؛ خرید کالای ایرانی امر به معروف و نخریدین کالای خارجی در شرایط فعلی نهی از منکر است.

جزئیات بسته‌های حمایتی دولت/ افراد تحت‌پوشش کمیته امداد و بهزیستی 35هزار تومان می‌گیرند

با تصمیم دولت قرار بر این است که به‌زودی 9میلیون نفر از افراد تحت‌پوشش کمیته امداد و بهزیستی، به‌ازای هر نفر 35هزار تومان کارت خرید کالا دریافت نمایند، اما جزئیات طرح دیگر حمایتی دولت در دستور کار است.

هم افزایی رسانه ملی و کمیته امداد

۲ سال پیش بود که آقای فتاح رئیس کمیته امداد امام (ره) در برنامه «ماه عسل» سجده شکر بجای آورد و از مردمی گفت که همه را مبهوت کردند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) به لرستان سفر می‌کند

خرم‌آباد- بر اساس اعلام روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان، پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) به این استان سفر می‌کند.

حمایت خیّران استان تهران از ۳۳۶ کودک تحت حمایت کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: همزمان با همایش «شیرخوارگان حسینی» 336 نفر از خیران در استان تهران برای حمایت از کودکان تحت حمایت کمیته امداد اعلام آمادگی کردند.

1000 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر ساخته می‌شود

استاندار بوشهر با اشاره به ساخت یک‌هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر گفت: این پروژه به همراه تامین جهیزیه نوعروسان با همکاری استانداری بوشهر و کمیته امداد کشور با اعتبار 5 میلیارد تومان اجراء می‌شود.