60 فیلم جشنواره رشد برای 18هزار دانش آموز خوی اکران می شود

ارومیه- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش خوی با اشاره به برگزاری چهل و هفتمین جشنواره فیلم رشد به مدت سه روز از 26 تا 29 فروردین سال جاری، گفت: 14 اکیپ سیار و ثابت، 60 فیلم این جشنواره را برای 18 هزار دانش آموز دختر و پسر روستایی و شهری این شهرستان اکران می کنندمطالب مرتبط

اکران رایگان فیلم‌های جشنواره سینما حقیقت در اصفهان

آثار دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران همزمان با تهران در اصفهان هم اکران شد.

فیلم های جشنواره «حقیقت» در تبریز اکران می شود

تبریز - ایرنا - معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان ‌شرقی گفت: فیلم‌های دوازدهمین جشنواره بین ‌المللی سینمای مستند با عنوان «جشنواره حقیقت» در تبریز اکران می شود.

١٦ فیلم جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت در زاهدان اکران می‌شود

زاهدان - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۶ فیلم دوازدهمین جشنواره سینماحقیقت همزمان با سایر استان های کشور در زاهدان اکران می‌شود.

درخشش پژوهشگر و دانش آموز گیلانی در جشنواره های کشوری و جهانی

رشت - ایرنا - نیما فریدمجتهدی با درخشش در جشنواره دوسالانه کوه نوشته های کشور شایسته تقدیر شناخته و سیده همتا سید صفوی مقدم دانش آموز پایه سوم دبستان دانش بنیان رودسر در مسابقه محاسبات ذهنی به عنوان قهرمان قهرمانان معرفی شد.

«سوءتفاهم» با تغییراتی برای اکران آماده می‌شود

فیلم سینمایی ‌«سوء تفاهم» که سال گذشته در جشنواره‌ی فیلم فجر به نمایش گذاشته شد با ایجاد تغییراتی، آماده اکران عمومی می‌شود.

آغاز اکران گسترده و همزمان فیلم پیشونی سفید ۲ برای مدارس

در ادامه اکران فیلم سینمایی پیشونی سفید ۲ به کارگردانی سید جواد هاشمی نمایش این فیلم برای مدارس و دانش آموزان آغاز شد]]>

فیلم جوکر در جشنواره بین المللی سینما حقیقت اکران می شود

یاسوج- ایرنا- رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: فیلم کوتاه مستند «جوکر» در لیست اکران دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران (سینما حقیقت) قرار گرفت.

١٦ فیلم جشنواره سینما حقیقت در زاهدان اکران می ‌شود

زاهدان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: 16 فیلم از دوازدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت همزمان با سایر استانهای کشور در زاهدان اکران می‌ شود.

دانش آموز خمینی رتبه اول جشنواره ادبی شاهد را کسب کرد

خمین - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش خمین گفت: دانش آموز هنرمند این شهرستان در جشنواره ملی ادبی شاه و ایثار کشور رتبه نخست را کسب کرد.

سه دانش آموز تبریزی برگزیده جشنواره خوارزمی شدند

تبریز - طرح سه دانش آموز تبریزی به عنوان رتبه های برگزیده کشوری بیستمین جشنواره جوان خوارزمی معرفی شدند.

اکران 16 فیلم جشنواره حقیقت در زاهدان

16 فیلم از جشنواره بین المللی سینما حقیقت در زاهدان هم اکران شد.

آدرس غلط کارگردان «مارموز» به فیلمسازان/ فیلم‌های حساس را به «فجر» ندهید!

کارگردان «مارموز» در اکران خصوصی فیلمش گفت: اگر فیلم حساس ساختید، قید جشنواره فجر را بزنید. جشنواره فجر به محلی تبدیل شده که افرادی از نهادهایی غیر وزارت ارشاد به تماشای فیلم‌ها می‌نشینند و بعد گزارش فیلم را به جاهای دیگر می‌دهند.

«لانتوری» مجوز اکران در چین را کسب نکرد

پکن- ایرنا- شرکت رسانه ای صدا و تصویر گواندونگ چین درخواست صدور مجور برای اکران فیلم «لانتوری» در چین را به دلیل آنچه که مغایرت این فیلم با «قوانین فیلم های وارداتی» عنوان شده است رد کرد.

نگاه خلاق یک دانش آموز یزدی به شعار سال +فیلم

دانش آموز هشت ساله یزدی کتابی با عنوان ایرانی ایرانی بخر را منتشر کرد.

اکران فیلم های جشنواره سینما حقیقت در کرمان آغاز شد

کرمان - ایرنا - مدیر تماشاخانه پارس کرمان گفت: اکران فیلم های دوازدهمین دوره جشنواره سینما حقیقت در این تماشاخانه آغاز شد.

دانش آموز کرمانشاهی نفر اول مسابقه جهانی ریاضی شد

«کیانا عبدالهی فر» دانش آموز ابتدایی اهل پاوه در مسابقه بین المللی «UCMAS» که با حضور بیش از 3 هزار دانش آموز از 43 کشور جهان در کشور مالزی برگزار شد، توانست مقام اول این مسابقات را کسب کند.

تسهیلات ویژه برای اعضای باشگاه مخاطبان جشنواره جهانی فیلم فجر

جشنواره جهانی فیلم فجر با همکاری پردیس سینمایی باغ کتاب به اعضای باشگاه مخاطبان خود تسهیلات ویژه‌ای برای تماشای فیلم‌های در حال اکران ارائه خواهد داد.]]>

تسهیلات ویژه برای اعضای باشگاه مخاطبان جشنواره جهانی فیلم فجر

جشنواره جهانی فیلم فجر با همکاری پردیس سینمایی باغ کتاب به اعضای باشگاه مخاطبان خود تسهیلات ویژه‌ای برای تماشای فیلم‌های در حال اکران ارائه خواهد داد.

پیشنهاد کمال تبریزی برای اکران فیلم‌های چون «مارموز» و «مارمولک»

کمال تبریزی گفت:پیشنهاد من این است که اگر فیلم‌هایی همچون مارمولک و یا مارموز ساخته می شود که بعضاً موضوعات حساسی دارد اصلا در جشنواره‌های فیلم فجر و یا جشنواره‌های دیگر نمایش داده نشود و مستقیم از تولید به نمایش برسد.  

تسهیلات ویژه به اعضای باشگاه مخاطبان جشنواره جهانی فیلم فجر

جشنواره جهانی فیلم فجر با همکاری پردیس سینمایی باغ کتاب به اعضای باشگاه مخاطبان خود تسهیلات ویژه‌ای برای تماشای فیلم‌های در حال اکران ارایه خواهد داد.