افزایش قیمت نهاده ها ، زخمی تازه بر پیکر برنجکاری مازندران

ساری - ایرنا - در حالی که فریاد العطش زمین های کشاورزی مازندران به مرحله تنش آبی ، خشکسالی و حتی تغییر کشت از برنجکاری به دیگر محصولات کشاورزی رسید، افزایش حدود صد درصدی نرخ برخی از نهاده های کشاورزی سبب نگرانی و گلایه شالیکاران شده است.مطالب مرتبط

افزایش قیمت نهاده‌های دامی یک اشکال جدی است

رئیس کارگروه دام و طیور و آبزیان مجلس گفت: : روی هم رفته افزایش قیمت نهاده ها از دید ما یک اشکال جدی است چراکه افزایش قیمت جهانی نهاده ها به یک باره و به این میزان نبوده است.

افزایش قیمت نهاده ها دامی یک اشکال جدی است

رئیس کارگروه دام و طیور و آبزیان مجلس گفت: : روی هم رفته افزایش قیمت نهاده ها از دید ما یک اشکال جدی است چراکه افزایش قیمت جهانی نهاده ها به یک باره و به این میزان نبوده است.

رئیس‌جمهور دستور کاهش قیمت کود اوره را صادر کرد

در پی افزایش قیمت کود اوره بر خلاف مصوبات گذشته هیات دولت، رئیس‌جمهور دستور اقدام فوری برای بازگشت قیمت این نهاده به «قیمت قبلی» را صادر کرد.]]>

رئیس جمهور دستور کاهش قیمت کود اوره را صادر کرد

در پی افزایش قیمت کود اوره بر خلاف مصوبات گذشته هیئت دولت، رئیس جمهور دستور اقدام فوری برای بازگشت قیمت این نهاده به «قیمت قبلی» را صادر کرد.

دستور اقدام فوری روحانی برای کاهش قیمت کود اوره

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری پس از پیگیری های وزیر جهاد کشاورزی و در پی افزایش قیمت کود اوره بر خلاف مصوبات گذشته هیات دولت ، دستور اقدام فوری برای بازگشت قیمت این نهاده به قیمت قبلی را صادر کرد.

کاهش قیمت نهاده‌های دامی/برنامه‌ای برای صادرات تخم مرغ نداریم

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه در ۱۰ روز گذشته قیمت نهاده های ذرت و کنجاله سویا روند کاهشی داشته است،گفت:برنامه ای برای صادرات تخم مرغ نداریم.

خوب نبودن حال شمشاد مازندران بخاطر شب پره

آفت شب پره شمشاد در منطقه آستارا و غرب مازندران به صورت بسیار خطرناک ومخرب برگونه های شمشاد مازندران تاثیر نهاده و درحال نابودی این گیاه درمنطقه است.

دستور اقدام فوری رئیس جمهور برای کاهش قیمت کود اوره

در پی افزایش قیمت کود اوره بر خلاف مصوبات گذشته هیئت دولت،ستاد هدفمندی یارانه ها و مصوبات کارگروه تنظیم بازار،با پیگیری های وزیر جهاد کشاورزی،رئیس جمهوری دستور اقدام فوری برای بازگشت قیمت این نهاده به «قیمت قبلی» را صادر کرد.]]>

دستور اقدام فوری رئیس جمهور برای کاهش قیمت کود اوره

در پی افزایش قیمت کود اوره بر خلاف مصوبات گذشته هیئت دولت،ستاد هدفمندی یارانه ها و مصوبات کارگروه تنظیم بازار،با پیگیری های وزیر جهاد کشاورزی،رئیس جمهوری دستور اقدام فوری برای بازگشت قیمت این نهاده به «قیمت قبلی» را صادر کرد.

بازگشت پیکر مطهر 75 شهید تازه تفحص شده به وطن

پیکر پاک و مطهر 75 شهید تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس پس از سال‌ها غربت و بی‌نشانی به خاک وطن باز می‌گردد.

بازگشت پیکر مطهر ۷۵ شهید تازه تفحص شده به وطن

پیکر پاک و مطهر ۷۵ شهید تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس پس از سال‌ها غربت و بی‌نشانی به خاک وطن باز می‌گردد.

سلام شاهرود به پیکر جوان شهید تازه تفحص شده + فیلم

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شاهرود برنامه های مراسم تشییع پیکر مطهر محمد علی عامریون شهید تازه تفحص شده را اعلام کرد.

پیکر ۷۵ شهید تازه تفحص شده از مرز شلمچه به میهن باز می گردد

آبادان - مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکر پاک ۷۵ شهید تازه تفحص شده از دوران دفاع مقدس چهارشنبه هفته جاری (۲۷تیرماه) از مرز شلمچه به میهن باز می گردند.

پیکر ۷۵ شهید تازه تفحص شده از مرز شلمچه به میهن باز می گردد

آبادان - مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکر پاک ۷۵ شهید تازه تفحص شده از دوران دفاع مقدس چهارشنبه هفته جاری (۲۷تیرماه) از مرز شلمچه به میهن باز می گردند.

تشییع پیکر شهید تازه تفحص شده در درچه+فیلم و تصاویر

پیکر پاک شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس در شهر درچه تشییع و به خاک سپرده شد.

مراسم وداع با پیکر دو شهید تازه تفحص شده

هویت پیکر مطهر «شهید محمد عزیزی» و «شهید محمد مهرورز قره تپه» بعد از گذشت 36 سال از شهادتشان شناسایی شد و خانواده این شهیدان عصر امروز در معراج شهدای تهران با پیکر مطهر شهیدشان دیدار کردند.

مراسم تشییع پیکر شهدای تازه تفحص شده "سربنیتسا"+عکس‌

مراسم تشییع پیکر شهدای تازه تفحص شده «سربنیتسا» در پایتخت بوسنی و هرزه گوین برگزار شد.

از نرخ دلار نباید عقب ماند!

در بازه های مختلف زمانی، با افزایش نرخ دلار، قیمت محصولاتی که حتی در گذشته تامین شده با افزایش قیمت روبرو می‌شوند که فروشندگان معتقدند در فضای تجارت برای جلوگیری از ورشکستگی و کاهش سرمایه در گردش باید با افزایش نرخ ارز، قیمت محصولات افزایش یابد.

احتمال افزایش مجدد قیمت آب معدنی و آشامیدنی!

دبیر انجمن تولید کنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی از افزایش ۳۶۰ درصدی قیمت مواد اولیه تولید بطری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و اعلام کرد: هرچند در ابتدای سال قیمت‌ها ۲۰ درصد افزایش یافته، اما با توجه به شرایط فعلی باید منتظر افزایش قیمت مجدد آب‌های م

بانک مرکزی گزارش داد/ گرانی 1 تا 87 درصدی خوراکی‌ها طی 1 سال گذشته

طی یکسال گذشته قیمت لبنیات 12.5 درصد، تخم مرغ 47.1 درصد، برنج 5.7 درصد، حبوب 1.2 درصد، میوه‌های تازه 52.3 درصد، سبزی‌های تازه 15.1 درصد، گوشت قرمز 23.9 درصد، قند و شکر 1.3 درصد، چای 19.3 درصد افزایش یافته است.