تک نرخی شدن ارز باید زودتر اجرا می‌شد

عضو شورای پول و اعتبار با بیان این که نوسانات ارزی در فعالیت‌های اقتصادی کشور به ویژه صادرات تعاونی‌ها تاثیرگذار است گفت: تک نرخی شدن ارز باید زودتر اجرا می‌شد.مطالب مرتبط

مسکن مهر سرپل‌ذهاب زودتر تعیین تکلیف شود

استاندار کرمانشاه گفت: مسکن مهر سرپل‌ذهاب و بیمارستان اسلام‌آبادغرب باید هرچه زودتر تعیین تکلیف شود.

کریدور «بیستون -طاقبستان» باید هرچه زودتر عملیاتی شود

کرمانشاه-استاندار کرمانشاه گفت: کریدور «بیستون -طاقبستان» باید هرچه زودتر عملیاتی شود.

تک نرخی کردن قیمت ارز توسط دولت سیاستی اشتباه بود

اراک- معاون اتاق بازرگانی ایران گفت: اعلام نرخ ۴۲۰۰ تومانی ارز توسط دولت در راستای کنترل و کاهش التهاب بازار اقدامی درست بود، اما تک نرخی کردن ارز قطعا سیاستی غلط است.

نابسامانی بازار سه نرخی گوشی تلفن همراه

رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی و گوشی تلفن همراه از سه نرخی شدن قیمت این کالا با ورود ارز ثانویه و نابسامانی این بازار خبرداد.

تجربه گذشته و تکلیف آینده کارت سوخت چیست؟

اولین‌قدم برای هدفمندکردن مصرف سوخت در کشور با سهمیه‌بندی و دو نرخی کردن بنزین و به‌کارگیری کارت سوخت، 11 سال پیش برداشته شد. قدمی که عمر آن حدود هشت سال بود و در خرداد1394، با تک‌نرخی شدن بنزین کارت‌های سوخت در ظاهر ابقاء شدند اما در باطن و به مرور زمان

جام‌جهانی 2018| اینفانتینو: اول از همه هیرو را در آغوش بگیرید!/ ویدئو را آوردیم چون می‌خواستیم عدالت اجرا شود

رئیس فیفا توصیه کرد سرمربی تیم ملی اسپانیا هر چه زودتر به خاطر شجاعتش در آغوش گرفته شود!.

معاون اقتصادی اتاق بازرگانی ایران:‌ تک‌نرخی بودن ارز با شروط توزیع آن نوعی تناقض دارد

معاون اقتصادی اتاق بازرگانی ایران گفت: وقتی گفته می‌شود نرخ ارز 4 هزار و 200 تومان است دیگر نمی‌توان 29 شرط برای آن گذاشت و این یعنی اینکه خود دو نرخی بودن را پایه‌ریزی کرده‌ایم.

فروش موبایل 50 درصد کاهش داشته است/ همزمان با تک نرخی شدن ارز 60 شرکت درخواست مجوز برای واردات کردند

رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی گفت: از زمان اعلام تک نرخی شدن ارز و واردات با ارز 4200 تومانی 60 شرکت از ما درخواست مجوز خدمات کردند تا بتوانند تلفن همراه وارد کنند که اسامی 30 شرکت در لیست نهایی که ارز گرفته بودند وجود داشت.]]>

تک‌نرخی شدن ارز جواب نداد/ بازرسی از ۴ میلیون کاسب با ۱۲۰۰ بازرس بی‌حقوق!

رئیس اتاق اصناف ایران ضمن اعلام اینکه تک‌نرخی شدن ارز جواب نداد و برخی از آن سوء‌استفاده کردند، گفت: نگرانی مردم برای گرانی‌ها به حق است، اما به بازاریان ربطی ندارد. از سوی دیگر با ۱۲۰۰ بازرس بدون حقوق در اصناف نمی‌توان بازاری را که بیش از چهار میلیون کسب

مخالفت با ارز دو نرخی/ فساد خودرو را به وزارت صنعت گوشزد کرده بودیم

رئیس اتاق بازرگانی تهران ضمن نادرست شمردن سیاست فعلی ارزی، تصریح کرد که از ابتدا هشدار داده بودیم که هرگونه دو نرخی شدن ارز فسادآور است و همچنین شهریور پارسال فساد خودرو را به وزارت صنعت گوشزد کرده بودیم.

مخالفت بخش‌خصوصی با ارز دو نرخی/ فساد خودرو را به وزارت صنعت گوشزد کرده بودیم

رئیس اتاق بازرگانی تهران ضمن نادرست شمردن سیاست فعلی ارزی، تصریح کرد که از ابتدا هشدار داده بودیم که هرگونه دو نرخی شدن ارز فسادآور است و همچنین شهریور پارسال فساد خودرو را به وزارت صنعت گوشزد کرده بودیم.

ساعت کار ادارات در طبس تغییر کرد

بیرجند - ایرنا - فرماندار ویژه طبس گفت: با پیگیری‌هایی که انجام شد و موافقت استاندار، ادارات در شهرستان طبس از فردا (چهارشنبه) یک ساعت زودتر آغاز و یک ساعت زودتر تعطیل می‌شوند.

بختیار: برای جلوگیری از رانت و فساد باید نرخ ارز واقعی شود

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: هم‌اکنون ایجاد بازار ثانویه از این جهت که نرخ ارز را واقعی می‌کند تا مردم بتوانند مشکلات ارزی خود را برطرف کنند امر مثبتی است، اما با سیاست تک‌نرخی کردن ارز در تضاد است.

کارکنان ادارت مازندران یکساعت زودتر سرکار می روند

ساری - ایرنا - به دنبال هشدار هواشناسی مازندران مبنی بر افزایش دمای هوای استان در روزهای پایانی این هفته تا حدود 40 درجه سانتی گراد ، بدستور استاندار مازندران ساعت کار ادارات یکساعت زودتر آغاز می شود .

گربه ها زمین لرزه را ده ثانیه زودتر حس می کنند

دوربینهای مداربسته در کافه ای در ژاپن نشان می دهد گربه ها زمین لرزه را زودتر از وقوع آن حس می کنند.

بازار ثانویه ارز مسکن مقطعی است

یک کارشناس مسائل اقتصادی ایجاد بازار ثانویه ارز را مسکنی مقطعی برای وضعیت کنونی بازار ارز دانست و گفت: بعد از چهار تا شش ماه باید ساختارهای لازم برای تک نرخی شدن ارز در کشور فراهم شود.

بازار ثانویه ارز "مسکن مقطعی" است

یک کارشناس مسائل اقتصادی ایجاد بازار ثانویه ارز را مسکنی مقطعی برای وضعیت کنونی بازار ارز دانست و گفت: بعد از چهار تا شش ماه باید ساختارهای لازم برای تک نرخی شدن ارز در کشور فراهم شود.

کارمندان خراسان شمالی یک ساعت زودتر حاضری زدند

بجنورد- ایرنا - ساعت کار ادارات خراسان شمالی براساس بخشنامه استاندار یک ساعت جلو کشیده شد و به همین دلیل از امروزسه شنبه کارمندان و شاغلان در بخش دولتی یک ساعت زودتر در محل کار خود حاضر شدند.

حیدری: در 10 سال اخیر وضعیت استقلال را اینگونه ندیده بودم/حاضریم همین فردا با پرسپولیس بازی کنیم/اردوی‌ ما در ترکیه روی هواست!

کاپیتان تیم فوتبال استقلال به انتقاد از شرایط تیمش پرداخت و گفت که تکلیف تیم باید هر چه زودتر مشخص شود.

کارمندان کردستان یک ساعت زودتر در محل خدمت حاضر شدند

سنندج - ایرنا - ساعت کار ادارات کردستان براساس بخشنامه استانداری یک ساعت جلو کشیده شد به همین دلیل از امروز یکشنبه 24 تیرماه کارمندان و شاغلان بخش دولتی یک ساعت زودتر در محل خدمت حاضر شدند.