تک نرخی شدن ارز باید زودتر اجرا می‌شد

عضو شورای پول و اعتبار با بیان این که نوسانات ارزی در فعالیت‌های اقتصادی کشور به ویژه صادرات تعاونی‌ها تاثیرگذار است گفت: تک نرخی شدن ارز باید زودتر اجرا می‌شد.مطالب مرتبط

محمدی: هرچه زودتر باید تکلیف مدیریت فدارسیون کشتی مشخص شود

غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: معتقدم هرچه زودتر باید تکلیف مدیریت فدارسیون کشتی مشخص شود تا بتوان برنامه ریزی بلند مدت داشت.

ارز 4200 تومان تیر خلاص دولت به اقتصاد بود/ تلاش برای تک‌نرخی شدن ارز در بودجه98

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بزرگترین چالش کنونی اقتصاد ایران را چندنرخی بودن ارز خواند و گفت: تلاش خود را به کار می‌گیریم تا در بودجه سال 98 مبنای کار را تک نرخی بودن ارز قرار دهیم.

علی مطهری: احتمالاً به سمت بنزین چند نرخی خواهیم رفت

گروه استان‌ها ـ نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قیمت بنزین بنا به افزایش داشته باشد احتمالاً به سمت بنزین چند نرخی خواهیم رفت و حدس بنده این‌است احتمالاً مردم نیز با افزایش قیمت بنزین موافق هستند.

پیشنهادهایی برای دو نرخی کردن بنزین / قیمت را بالاببریم، درآمد را به جیب اقشار ضعیف سرازیر کنیم

یک کارشناس ارشد حوزه انرژی گفت: قیمت انرژی نمی‌تواند ثابت بماند و باید فکری به حال آن کرد، البته اگر قیمت یکباره بالا برود روی کسب و کار شرکت‌ها و هزینه خانوارها تاثیر گذاشته و یا موجب اعتراض می‌شود ولی معتقدم دولت باید در رابطه با اصلاح آن فکر جامع کند.]

عیدی ما را زودتر بدهید!

یکی از مهم‌ترین اخبار امروز اقتصادی ایسنا خبر مربوط به رقم عیدی کارگران و درخواست آنان برای دریافت عیدی زودتر از موعد مقرر بود.

راه برون رفت از فساد یکسان سازی نرخ ارز است

کرمان - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : مهمترین چالش اقتصاد کشور 2 نرخی بودن ارز است و راه برون رفت از فساد و رانت را باید در یکسان سازی نرخ ارز جست و جو کرد.

«ای کاش زودتر فهمیده بودم ...» عاشقانه‌ای تنها برای یک شب

روزبه حسینی «ای کاش زودتر فهمیده بودم ...» را در خانه‌ نمایش مهرگان تنها یک شب روی صحنه می‌برد.

پدافند موزائیکی باید در سطح استان های کشور اجرا شود

زنجان-معاون بسیج و امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل گفت: باید پدافند موزائیکی در سطح استان های کشور اجرا شود تا بتوانیم بیشترین بهره مندی از مقوله پدافند غیرعامل داشته باشیم.

طرح های صنعتی بالای 50 درصد باید هرچه زودتر تکمیل شوند

قزوین - ایرنا - مدیر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان قزوین گفت: براساس دستور رئیس جمهوری تمام طرح های صنعتی نیمه کاره با پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد باید در اسرع وقت تکمیل شده و به بهره برداری برسند.

بلاتکلیفی موجود در فدراسیون به ضرر کشتی است

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: معتقدم هرچه زودتر باید تکلیف مدیریت فدارسیون کشتی مشخص شود تا برنامه ریزی بلند مدت داشت.

پاکستانی‌ها به دنبال واردات گاز از ترکمنستان/از نظر ایرانی‌ها بعید است «تاپی» اجرا شود

درحالی وزیر نفت پاکستان گفته است، خط لوله تاپی زودتر از موعد مقرر در پاکستان به اتمام می رسد که مسئولان ایرانی بارها و بارها گفته اند، بعید است خط لوله تاپی اجرایی شود.

غلامرضا محمدی: بلاتکلیفی در انتخابات فدراسیون به ضرر کشتی است

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران گفت: وزارت ورزش باید هرچه زودتر زمان ثبت نام کاندیداها و برگزاری انتخابات فدراسیون را اعلام کند.

پیش‌بینی زودتر از موعد برای کمبود عرضه نفت در سال آینده

آژانس بین‌المللی انرژی اعلام کرد بازار نفت جهانی به دلیل توافق اخیر اوپک با متحدانش برای کاهش تولید و تصمیم کانادا برای محدود کردن تولید، ممکن است در سال آینده زودتر از موعد پیش‌بینی شده دچار کمبود عرضه شود.

عضویت رژیم صهیونیستی در FATF نباید ما را دلسرد کند/می‌توانستیم زودتر پروسه را طی کنیم

مدیر برنامه مطالعات جهانی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با تاکید بر این‌که عضویت رژیم صهیونیستی در FATF نباید ما را تحت تاثیر قرار دهد،‌گفت: کسانی که مخالف FATF در ایران بودند، به این مساله توجه کنند که ما می‌توانستیم زودتر از آن این پروسه را طی

طرح‌های توسعه بقاع متبرکه متناسب با نیاز مردم اجرا شود

یزد ـ امام جمعه یزد با اشاره به اینکه طرح توسعه برای امامزادگان و بقاع متبرکه تدوین شده است، گفت: این طرح‌ها باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی و اجرا شود که متناسب با نیاز مردم باشد.

ترزا می بعد از گرفتن رأی اعتماد: باید برگزیتی را که مردم می خواهند به اجرا بگذاریم

مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی باید اجرا شود

ازغدی: مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در حد قانون است و باید اجرایی شود؛ مشکل اجرایی در عالی‌ترین سطوح است و سران سه قوه باید پاسخگو باشند.

توافق پاریس نباید بدون مصوبه مجلس اجرا می‌شد/ کلانتری توضیح دهد

سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس با بیان اینکه دولت به صورت غیررسمی و بدون مصوبه مجلس معاهده پاریس را امضا و اجرا کرده است، گفت: سازمان محیط زیست باید در این خصوص به مجلس توضیح دهد.

70 واگن مترو پایتخت در گمرک خاک می خورد

تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:در حال حاضر 70 واگن مترو در گمرک در حال خاک خوردن است و باید به سرعت این ظرفیت را به کار بگیریم و امیدوارم شهردار جدید پایتخت تمهیداتی بیاندیشد تا این واگن ها زودتر ترخص و استفاده شود.

اعتبارات اندک پژوهشی بازنگری شود

استاندار خراسان‌شمالی گفت: پژوهش باید کاربردی، و نتیجه آن در اجرا مشخص شود.