تحویل 5 محکوم ایرانی به مقامات کشورمان

پنج محکوم ایرانی با رایزنی مقامات دو کشور و در چارچوب همکاری‌های حقوقی و قضایی دو کشور، در نقطه صفر مرزی با افغانستان تحویل مقامات کشورمان شدند.مطالب مرتبط

۱۰ محکوم ایرانی از تایلند به ایران منتقل شدند

رئیس کمیته انتقال محکومان جمهوری اسلامی ایران از تحویل ۱۰ تن از محکومان ایرانی که سال‌هاست در زندان‌های تایلند محبوس بودند، خبر داد.

10 محکوم ایرانی از تایلند به ایران منتقل شدند

رئیس کمیته انتقال محکومان جمهوری اسلامی ایران از تحویل 10 تن از محکومان ایرانی که سال‌هاست در زندان‌های تایلند محبوس بودند، خبر داد.

بوسنی و هرزگوین خواستار همکاری با شرکت های ایرانی شد

بلگراد-ایرنا- مقامات کانتون اوناسانا و شهر بیهاج بوسنی و هرزگوین در دیدار با سفیر کشورمان در سارایوو ضمن ابراز علاقه از گسترش مناسبات با ایران، آمادگی خود را برای همکاری با شرکت های ایرانی اعلام کردند.

آمریکا به دنبال استرداد یک دانشجوی ایرانی است

دولت واشنگتن با طرح اتهام‌هایی ازجمله دور زدن تحریم‎های ایران، از استرالیا خواسته یک دانشجوی ایرانی را به این کشور تحویل بدهد.

انتقال ۱۰ زندانی ایرانی از تایلند به کشورمان

معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری از انتقال ۱۰ زندانی ایرانی از تایلند به کشورمان خبر داد.

هیچ سندی از ایرانی بودن بازداشتی‌ها در بحرین دریافت نشده است

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به ادعای وزارت کشور بحرین مبنی بر بازداشت ۱۴ تبعه ایرانی با گذرنامه جعلی، گفت: تاکنون هیچ سند و مدرکی در این زمینه به مقامات ذی صلاح ایرانی ارائه نشده است

سفیر کشورمان در سارایوو بر گسترش همکاری‌های اقتصادی با بوسنی تاکید کرد

سفیر کشورمان در سارایوو به دعوت مقامات کانتون اوناسانا به‌عنوان مهمان ویژه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه توانمندی‌های  اقتصادی و صنعتی شهر بیهاج شرکت کرد.

هیچ سندی مبنی بر ایرانی بودن افراد بازداشتی مورد ادعای بحرین دریافت نشده است

سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به ادعای وزارت کشور بحرین مبنی بر بازداشت 14 تبعه ایرانی با گذرنامه جعلی، گفت که تاکنون هیچ سند و مدرکی در این زمینه به مقامات ذیصلاح ایرانی ارائه نشده است.

گام‌های استوار متخصصان کشورمان در راه خوکفایی صنایع نفت و گاز

جوانان ایرانی در جزیره کیش با بومی سازیِ دانشِ حفاری هایِ تخصصیِ چاه‌های نفت و گاز، کشورمان را یک گام دیگر به خودکفایی این صنایع، نزدیک کردند.

مکه از ایرانی‌ها خالی شد

با خروج آخرین کاروان‌های زائران ایرانی از مکه مکرمه از بامداد امروز ۲۱ شهریور ماه این شهر از حجاج کشورمان خالی شد.

توهین بی‌سابقه خبرگزاری رسمی تاجیکستان به مقامات عالی رتبه جمهوری اسلامی ایران

خبرگزاری رسمی تاجیکستان در اقدامی تحریک‌آمیز و مخرب، با انتشار کاریکاتوری پیرامون ائتلاف اخیر گروه‌های اپوزوسیون در نشست سالانه سازمان امنیت و همکاری اروپا، به برخی از مقامات عالی رتبه کشورمان اهانت کرده است.

قاسمی:پیگیر خبر بازداشت دانشجوی ایرانی در استرالیا هستیم

سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه تاکنون جز اخبار منتشر شده از هیچ کانال رسمی و مقامات استرالیایی خبر بازداشت دانشجویی ایرانی را دریافت نکرده ایم، گفت: به سفارت ایران دستور داده شد تا سریعا موضوع را پیگیری کند.

حجاج کشورمان با مراعات ادب ایرانی حج آبرومند داشتند

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی طی پیامی اعلام کرد: حجاج آگاه ایران از هرگونه رفتار تفرقه آمیز پرهیز کردند و در فضای عطر انگیز سفر روحانی و معنوی حج با مراعات ادب و عزت ایرانی و پرهیز از بازارگردی دل‌های خود را به خا

وزارت خارجه پیگیر خبر بازداشت دانشجوی ایرانی در استرالیا است

تهران - ایرنا – سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به خبر بازداشت یک دانشجوی ایرانی در استرالیا، گفت: به سفارت جمهوری اسلامی در کانبرا دستور داده شد تا به سرعت موضوع را از طریق مقامات این کشور پیگیری کند.

سفیر انگلیس در بغداد: با همکاران ایرانی و آمریکایی ارتباط دارم

سفیر انگلیس در عراق ضمن محکوم کردن اتفاقات اخیر بصره و بغداد اعلام کرد که من و اعضای تیمم با همکاران ایرانی و آمریکایی ارتباط داریم.

۸ هزار ایرانی همچنان در مدینه حضور دارند/ خروج تمامی حجاج کشورمان از مکه مکرمه

تمامی حجاج ایرانی صبح امروز از مکه مکرمه خارج شدند و تنها حدود ۸ هزار حاجی ایرانی در مدینه منوره حضور دارد که تا ۲۴ شهریورماه تمامی حجاج به کشور بازمی‌گردند.

2شکارچی قوچ وحشی در فاروج دستگیر شدند

بجنورد-ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست فاروج گفت: 2 شکارچی متخلف یک راس قوچ وحشی در مناطق آزاد این شهرستان دستگیر و به مقامات قضایی تحویل شدند.

اولین اظهارات سرمربی ایرانی فوتسال بانوان کویت

ورزش بانوان ایران، روز به روز در حال پیشرفت است و این موفقیت‌ها چه در بازی‌های آسیایی و چه در مسابقات دیگر رشته‌های مختلف نمود عینی داشته و بانوان ایرانی، بارها پرچم کشورمان را در رقابت‌های بین‌المللی به اهتزاز درآورده‌اند.

مارسلو به 4 ماه حبس محکوم شد

مدافع تیم ملی برزیل و عضو باشگاه رئال مادرید به خاطر فرار مالیاتی به 4 ماه حبس تعلیقی محکوم شد.

سخنگوی جان کری: پمپئو از دیدار کری با ایرانی‌ها مطلع بود

در ادامه جنجال‌هایی که اظهارات جان کری درباره دیدار با محمدجواد ظریف به راه انداخته، سخنگوی این وزیر خارجه پیشین به اظهار نظر مایک پمپئو در این خصوص پاسخ داده و تصریح کرده است که کری درباره دیدار با مقامات ایرانی به پمپئو اطلاع داده بوده است.