طرح ترافیک تهران در دستور کار کمیسیون شهرداری‌های دیوان عدالت اداری

یک منبع آگاه در دیوان عدالت اداری ​: طرح ترافیک تهران که به تصویب شورای شهر رسیده و برای اجرا به شهرداری ابلاغ شده، اکنون در دستور کار کمیسیون تخصصی شهرداری های دیوان عدالت اداری قرار گرفته است.مطالب مرتبط

ماجرای تعلیق فعالیت انجمن دندانپزشکان عمومی ایران/ ابلاغ ۲ حکم دیوان عدالت اداری به وزارت بهداشت

رئیس انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با اشاره به اینکه کمیسیون انجمن‌های پزشکی وزارت بهداشت طی حکمی فعالیت این انجمن را تعلیق کرد،گفت: دیوان عدالت اداری طی دو حکم از این دو کمیسیون خواسته است که روند فعالیت انجمن ادامه یابد.

ماجرای تعلیق فعالیت انجمن دندانپزشکان عمومی/ابلاغ حکم دیوان عدالت

رئیس انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با اشاره به اینکه کمیسیون انجمن‌های پزشکی وزارت بهداشت طی حکمی فعالیت این انجمن را تعلیق کرد، گفت: دیوان عدالت اداری، این حکم را نپذیرفته است.

مخالفت دیوان عدالت اداری با مصرف منابع سازمان مدیریت بحران خارج از محل تعیین شده قانونی

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری مصوبه اختصاص بخشی از منابع قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور را خارج از محل تعیین شده را مغایر قانون تشخیص داد.

توقف پرداخت 30 هزار میلیارد تومان مالیات از صندوق توسعه/ به دیوان عدالت اداری شکایت کردیم

رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت:‌ سازمان مالیاتی ۳۰ هزار میلیارد تومان مالیات بر تسعیر ارز تشخیص داده که به دیوان عدالت اداری شکایت کردیم و متوقف است و اگر استفساریه تصویب شود معاف می‌شویم.

شهرداری پاسخ نمی دهد که آرم های طرح ترافیک را چطور توزیع کرده است

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: یک ماه است از معاونت حمل و نقل ترافیک خواسته‌ایم آمار و اطلاعات به ما بدهند که چه تعداد مجوز طرح ترافیک صادر کرده‌ و به چه افراد یا نهادهای داده‌اند اما آنها توجهی به نامه‌های شورا نمی‌کنند.

اخذ مجوز استخدام ۶۸ نفر در سال جاری

معاون توسعه و مدیریت منابع دیوان عدالت اداری گفت:‌برای سال جاری مجوز استخدام ۶۸ نفر از سازمان اداری و استخدامی اخذ شده و امیدواریم بتوانیم در اولین فرصت آزمون جذب این افراد را برگزار کنیم.

‍حذف سختی کار فرهنگیان به دستور دیوان محاسبات بود

تهران- ایرنا- مرکز روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: امتیاز سختی کار فاقد مجوز مراجع بالادستی بود و دیوان محاسبات دستور لغو پرداخت را صادر کرده بود.

شکایت به دیوان عدالت اداری علیه مدیر کل اداره جوانان گیلان!

در حالی که زمان کوتاهی تا آغاز رقابتهای لیگ برتر باقی است، هنوز مشکل مالکیتی تیم سپیدرود حل نشده و این تیم در دو گروه جداگانه تمرین می‌کند.

دستور شهردار تهران برای تغییر وضعیت ۱۸ فرزند شهید شاغل در شهرداری

مدیر کل ایثارگران شهرداری تهران در دیدار با همسران شهدای شاغل در شهرداری منطقه چهار گفت: تکریم همسران و خانواده های معظم شهدا رویکرد مهم شهرداری تهران درسالجاری خواهد بود.

ابطال مصوبه هیأت دولت در خصوص تامین اعتبار احداث مسکن مهر

 هیأت عمومی دیوان عدالت اداری مصوبه اختصاص بخشی از منابع قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور را خارج از محل تعیین شده را مغایر قانون تشخیص داد.

برخورد شهرداری با ساخت و سازهای غیرمجاز در پایتخت

جلسه ستاد هماهنگی کمیسیون های ماده صد شهرداری تهران با حضور هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران، سالاری رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورا، نژاد بهرام عضو شورا، حناچی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، سلیمی شهردار منطقه 3 به میزبانی این منطقه برگزار شد.

توزیع ۴ هزار آرم طرح ترافیک سیار با شارژ یک میلیونی/آقای معاون: پاسخ نمی دهم

معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران در خصوص توزیع 4 هزار آرم طرح ترافیک سیار بین نهادها و اقشار خاص با شارژ یک میلیون تومانی، گفت: در این باره توضیح نمی‌دهم. هر اقدامی صورت گرفته طبق مصوبه شورای ترافیک بوده است.

دولت ترکیه در نظام جدید حکومتی سبک سازی شده است

آنکاراـ ایرناـ ماهر اونال سخنگوی حزب عدالت و توسعه گفت: بزرگترین ویژگی نظام جدید حکومتی این است که دولت از شر دیوان سالاری سنگین اداری خلاص و سبک سازی شده است.

جریمه تخلف ساختمانی باید بر اساس نرخ روز محاسبه شود

جلسه ستاد هماهنگی کمیسیون های ماده صد شهرداری تهران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورا، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران برگزار شد.

معاونی که گوشی برای شنیدن تذکرات شورای شهر تهران ندارد

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران همچنان نسبت به تذکرات اعضای شورای شهر تهران در خصوص درج نام رسانه‌های که طرح ترافیک دریافت کرده‌اند بی‌تفاوت است و دلیلی هم نمی‌بیند که به این تذکرات عمل کند.

«فوق العاده ویژه» امسال در پاداش پایان خدمت لحاظ می‌شود

معاون قضایی و توسعه مدیریت منابع دیوان عدالت اداری گفت: «تفاوت تطبیق حقوق» و «فوق العاده ویژه» جزو مبانی کسور بازنشستگی کارمندان دولت است و در سال جاری این موارد در پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان لحاظ می شود.

«فوق العاده ویژه» امسال در پاداش پایان خدمت لحاظ می شود

معاون قضایی و توسعه مدیریت منابع دیوان عدالت اداری گفت:«فوق العاده ویژه» امسال در پاداش پایان خدمت لحاظ می شود.

درخواست تاکسی‌های فرودگاهی از شهرداری تهران؛ طرح ترافیک می‌خواهیم

رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگری رانندگان سواری و کرایه کشور با بیان این‌که انتظار داریم تاکسی‌های فرودگاهی از تخفیفات مربوط به طرح ترافیک تهران بهره‌مند شوند، گفت: یارانه بیمه رانندگان نیازمند مساعدت دولت است.

ابطال مصوبه مصرف منابع سازمان مدیریت بحران خارج از محل تعیین شده قانونی

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری مصوبه اختصاص بخشی از منابع قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور خارج از محل تعیین شده را مغایر قانون تشخیص داد.

بذل و بخشش شهرداری تهران با کارت‌های شناور طرح ترافیک

در حالی که قرار بود کارت‌های طح ترافیک سیار در اختیار نهادهای امنیتی قرار بگیرد اما اخیراً تعدادی از این کارت‌ها در اختیار اعضای شورای شهر تهران قرار گرفته است.