طرح ترافیک تهران در دستور کار کمیسیون شهرداری‌های دیوان عدالت اداری

یک منبع آگاه در دیوان عدالت اداری ​: طرح ترافیک تهران که به تصویب شورای شهر رسیده و برای اجرا به شهرداری ابلاغ شده، اکنون در دستور کار کمیسیون تخصصی شهرداری های دیوان عدالت اداری قرار گرفته است.مطالب مرتبط

طرح ترافیک تهران در دستور کار کمیسیون شهرداری‌های دیوان عدالت اداری

یک منبع آگاه در دیوان عدالت اداری ​: طرح ترافیک تهران که به تصویب شورای شهر رسیده و برای اجرا به شهرداری ابلاغ شده، اکنون در دستور کار کمیسیون تخصصی شهرداری های دیوان عدالت اداری قرار گرفته است.

طرح ترافیک تهران در دستور کار کمیسیون شهرداری‌های دیوان عدالت اداری

طرح ترافیک تهران که به تصویب شورای شهر رسیده و برای اجرا به شهرداری ابلاغ شده، اکنون در دستور کار کمیسیون تخصصی شهرداری های دیوان عدالت اداری قرار گرفته است.

بررسی طرح ترافیک جدید در دیوان عدالت/ احتمال لغو اجرای طرح جدید قوت گرفت

طرح ترافیک جنجالی تهران که پس از حرف و حدیث‌های فراوان به تصویب شورای شهر رسیده و برای اجرا به شهرداری ابلاغ شده است، پشت چراغ قرمز دیوان عدالت اداری قرار گرفت.

ادامه بررسی‌ موضوع طرح ترافیک تهران در دیوان عدالت اداری

ادامه بررسی‌ها در موضوع طرح ترافیک تهران در دیوان عدالت اداری به هفته آینده موکول شده است.

خبرخوش دیوان عدالت برای دریافت‌کنندگان بیمه بیکاری/ابطال یک دستور

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری دستورالعمل وزارت کار در خصوص قطع مقرری بیمه بیکاری به دلیل تأخیر ۴۵ دقیقه ای مقرری بگیران، در ثبت حضور و غیاب را ابطال کرد.

دیوان عدالت اداری مخالف اولویت بندی بومی‌ها در استخدام است

اهواز - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: هر چند ما اولویت در استخدام برای افراد بومی را درست می دانیم اما دیوان عدالت اداری با این موضوع مخالف است.

دیوان عدالت اداری مخالف اولویت بومی‌ها در استخدام است

اهواز - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: از نظر ما در نظر گرفتن اولویت در استخدام برای افراد بومی درست است اما دیوان عدالت اداری با این موضوع مخالف است.

دیوان عدالت اداری دستورالعمل وزارت کار را ابطال کرد

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری دستورالعمل وزارت کار در خصوص قطع مقرری بیمه بیکاری بدلیل تأخیر 45 دقیقه ای مقرری بگیران، در ثبت حضور و غیاب را ابطال کرد.

رای جدید دیوان عدالت اداری در خصوص اختلاف بین کارفرما و کارگر

دیوان عدالت اداری در رأی ایجاد رویه مقرر کرد در صورت اختلاف بین کارفرما و کارگر در پرداخت دستمزد و حقوق کارگر، صرف ارائه برگ تسویه حساب کافی نیست و کارفرما باید مستندات لازم را ارائه کند.

دیوان عدالت اداری:اخذ وجه تحت عنوان خدمات دارویی یا عناوین مشابه در داروخانه ها ممنوع شد

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال یک مصوبه، اخذ مبالغی تحت عنوان " حق مدیریت خدمات دارویی" به جای حق فنی ممنوع شده قبلی، بجزء داروهای ترکیبی را در داروخانه ها ممنوع اعلام کرد.

وزارت نفت باید مجوز استخدام طبق شرایط دیوان عدالت را دریافت کند

اهواز - رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: وزارت نفت باید به سمتی حرکت کند که مجوز استخدام بر اساس شرایط دیوان عدالت اداری دریافت کند.

تاکید معاون رئیس جمهور بر بومی گزینی در استخدامها

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: در نظر گرفتن اولویت در استخدام برای افراد بومی باید لحاظ شود، و این موضوع در دیوان عدالت اداری اصلاح شود.

موضوع انتقال پایتخت اداری همچنان در دستور کار/ راه‌حل رفع مشکلات تهران انتقال پایتخت اداری نیست

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه رفع مشکلات پایتخت اداری تهران جزو اولویت‌های نظام سیاسی کشور است گفت: حل مسائل تهران نیاز به مطالعات دقیق دارد اما این بدان معنا نیست که موضوع انتقال پایتخت اداری کمرنگ و یا از دستور کار خارج شود.

آیین نامه طرح ترافیک خبرنگاران تصویب شد

تهران- ایرنا- دبیر کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: آئین نامه طرح ترافیک خبرنگاران که از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری به شورا ارائه شده بود، با اندکی تغییرات تصویب شد.

خبر خوش برای پذیرفته‌شدگان کنکور ارشد سال 96

هیئت عمومی دیوان عدالت اداری بار دیگر مصوبه وزارت علوم را که تحصیل رایگان فقط در یک مقطع دانشگاهی را مجاز دانسته، ابطال کرد.

آیین نامه طرح ترافیک خبرنگاران تصویب شد

تهران - ایرنا - دبیر کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: آیین نامه طرح ترافیک خبرنگاران که از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری به شورا ارایه شده بود، با اندکی تغییر تصویب شد.

اجرای طرح ترافیک از 15 اردیبهشت/ثبت 100 هزار نفر متقاضی طرح ترافیک در سامانه

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه با همکاری پلیس و شهرداری طرح ترافیک از 15 اردیبهشت‌ماه آغاز خواهد شد، گفت: تا به امروز 100 هزار نفر در سامانه طرح ترافیک برای دریافت طرح ثبت‌نام کرده‌اند.

جزییات آیین نامه ۹ ماده ای طرح ترافیک خبرنگاران

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری در آیین نامه ای ۹ ماده ای در خصوص طرح ترافیک خبرنگاران تصمیم گیری کرده است که باید به تصویب کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران برسد.

ثبت اطلاعات 75 هزار خودرو در طرح ترافیک تا کنون/ ساکنین محدوده طرح ترافیک ثبت‌نام کنند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران توضیحاتی را در مورد طرح ترافیک سال 97 ارائه کرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران : اجرای طرح ترافیک جدید از ۱۵ اردیبهشت

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تعویق اجرای طرح ترافیک سال ۹۷ به مدت دو هفته خبر داد.