آغازمطالعات تکمیلی ثبت جهانی مزار احمد جامی

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت:مطالعات تکمیلی ثبت جهانی مزار احمد جامی آغاز شدمطالب مرتبط

ایرج دانایی‌فر در نزدیکی مزار پدرش به خاک سپرده شد

زننده اولین گل تیم ملی فوتبال ایر ان در جام‌های جهانی در نزدیکی مزار پدرش به خاک سپرده شد.

ارائه بیمه تکمیلی فرهنگیان با ۲ مدل پیشنهادی در آینده نزدیک

وزیر آموزش و پرورش درباره تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان گفت: در شرایط فعلی و طبق آخرین تصمیم، ۲ مدل برای بیمه تکمیلی فرهنگیان داریم که آنها به طور انتخابی یکی از گزینه‌ها را مشخص می‌کنند و شرایط آن طی روزهای اخیر اعلام می‌شود.

گشتی در مزار مولوی همراه چشم‌بادامی‌ها/ اینجا همه‌چیز عجیب است!

جمعی گرد هم نشسته‌ بودند برای مثنوی‌خوانی. مرد میانسالی با ریش‌های بلند خاکستری با صدای رسا ابیاتی را می‌خواند و بقیه در سکوت زیر لب زمزمه می‌کردند. ۲۰نفری رو به سوی مزار مولوی نشسته‌ بودند.

توضیح صندوق بازنشستگی درباره بیمه تکمیلی بازنشستگان ایثارگر

سخنگوی صندوق بازنشستگی کشوری : ایثارگران مشمول این صندوق خدمات بیمه تکمیلی خود را طبق مصوبه هیات وزیران باید از دستگاه محل خدمت دریافت کنند در غیراین صورت می توانند از بیمه تکمیلی صندوق همانند سایر بازنشستگان استفاده کنند.

فیلم/ مزار تنها شهید روستای کُرِشک گناباد در غبار فراموشی

یک شهید در روستای کُرِشک گناباد مظلومانه و غریبانه به‌ خاک سپرده شده و سنگ قبر و روشنایی مزارش در وضعیت نامناسبی قرار دارد؛ ۱۰ سال است که اهالی این روستا به‌دنبال بهسازی و برق‌رسانی بر سر مزار این شهید هستند، ولی مسؤولان گوششان بدهکار نیست.

آخرین فرصت ثبت‌نام بیمه تکمیلی بازنشستگان تا ۲۵ آذر

بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری تا ۲۵ آذر ۹۷ جاری مهلت دارند تا نسبت به حذف یا اضافه شدن بیمه تکمیلی خود اقدام کنند.]]>

آخرین فرصت ثبت‌نام بیمه تکمیلی بازنشستگان تا ۲۵ آذر

بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری تا ۲۵ آذر ۹۷ جاری مهلت دارند تا نسبت به حذف یا اضافه شدن بیمه تکمیلی خود اقدام کنند.

آخرین فرصت ثبت‌نام بیمه تکمیلی بازنشستگان تا ۲۵ آذرماه

بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری تا 25 آذر ماه جاری مهلت دارند تا نسبت به حذف یا اضافه شدن بیمه تکمیلی خود اقدام کنند.

حضور اعضای انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل بر سر مزار شهدای 16 آذر

جمعی از اعضای واحد خواهران دفاتر دانشگاه های تهران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل به مناسبت روز دانشجو بر سر مزار سه شهید دانشجویی 16 آذر 1332 در امامزاده عبدالله شهر ری حضور یافتند.

موج اعتراضات به وضعیت بیمه تکمیلی ایثارگران به کجا رسید؟

واگذاری بیمه‌ تکمیلی ایثارگران شاغل و بازنشسته به دستگاه‌های محل خدمت آنها باعث ایجاد اعتراضات مختلفی از سوی ایثارگران شده است.

سکه‌های فرزند زن زیادی جلال‌آل احمد از کجا سر درآورد؟

رضا امیرخانی سالها قبل در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که او فرزند زن زیادی جلال آل احمد است. حالا زیادی بودن یا نبودش به کنار اما فرزند این روزهای آل احمد فرزند خلفی از کار درآمده است.

خاطره ای منتشر نشده از احمد متوسلیان + عکس

تیپ منظم نظامی حاج احمد توجه او را به خود جلب می کند. لباس فرم سپاه اتو کشیده، پیراهن خود را داخل شلوار گذاشته و فانسقه ای سبز رنگ را محکم به کمر بسته است.

چند پیشنهاد بیمه‌ای برای بیمه تکمیلی فرهنگیان

تضعیف بیمه تکمیلی در سال‌های اخیر به یکی از مشکلات فرهنگیان تبدیل شده است. در این رابطه یکی از معلمان با تشریح مشکلات بیمه‌ای، پیشنهاداتی را برای بهبود وضعیت فعلی دارد.

یادی از دو برادر: جلال و شمس آل احمد

مراسم بزرگداشت زنده‌یاد جلال و شمس آل احمد روز جمعه، 23 آذماه، برگزار می‌شود.

یادبودی برای برادران آل‌احمد

مراسم یادبودی با عنوان «یادی از دو برادر: جلال و شمس آل‌احمد» برگزار می‌شود.

مراسم بزرگداشت مرحوم «احمد احمدی» برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت احمد احمدی استاد حوزه و دانشگاه در تاریخ سه‌شنبه 27 آذرماه همراه با رونمایی کتاب «احمد احمدی و علوم‌انسانی»، در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.

۳۰ بهمن آخرین مهلت انصراف بازنشستگان تامین اجتماعی از بیمه تکمیلی

رئیس کانون عالی مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی گفت: بیمه شدگانی که تمایل به استفاده از خدمات بیمه تکمیلی درمان را ندارند تا ۳۰ بهمن ماه مهلت دارند با مراجعه به کانونها انصراف دهند.

۷۰۸ هزار راننده خودرو سنگین تحت پوشش بیمه تکمیلی

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۷۰۸ هزار راننده خودرو سنگین و همسرانشان تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفتند و ثبت نام رانندگان همچنان ادامه دارد.

اهدای نشان درجه یک شعر آیینی به «احمد علوی»

چهل و پنجمین مراسم شب شاعر ویژه پاسداشت احمد علوی شب گذشته در نخلستان سازمان هنری رسانه‌ای اوج برگزار شد.

نقد «بی‌اسمیِ» «احمد شاکری»

رویداد نقد و بررسی رمان «بی‌اسمی» نوشته «احمد شاکری» با حضور نویسنده، منتقدان و علاقه‌مندان به کتاب، در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار می‌شود.]]>