خسارت تگرگ در گناباد

مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: تگرگ و سیل 2 روز گذشته هفت میلیارد و 861 میلیون ریال خسارت به 455 هکتار اراضی زراعی و باغی این شهرستان وارد کردمطالب مرتبط

مراسم آغاز هفته دفاع مقدس در گناباد برگزار شد

گناباد- ایرنا- همزمان با 31 شهریور سالگرد آغاز هفته دفاع مقدس نیروهای مسلح مستقر در گناباد روز شنبه با رژه اقتدار خود را در دفاع از کیان میهن و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشتند.

فرودگاه گناباد ۱۵ ماه دیگر آماده بهره برداری است

گناباد- مدیرعامل فرودگاه های کشور گفت: پیش بینی ما این است که تا ۱۵ ماه دیگر فرودگاه گناباد به بهره برداری خواهد رسید.

قراردادهای صوری در گناباد بی اعتمادی مردم را افزایش داده است

گناباد- ایرنا- سرپرست فرمانداری گناباد با انتقاد از افزایش قراردادهای صوری در بخشهای مختلف این شهرستان گفت: این امر بی اعتمادی بین مردم و دستگاههای اجرایی را افزایش داده است.

سانحه رانندگی در بجستان یک کشته داشت

گناباد- ایرنا- مدیر بحران و حوادث بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در شهرستان بجستان یک نفر جان خود را از دست داد.

واژگونی خودرو در بجستان یک کشته داشت

گناباد- ایرنا- مدیر بحران و حوادث پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در شهرستان بجستان یک نفر جان خود را از دست داد و چهار نفر مصدوم شدند.

برپایی آیین 200 ساله تعزیه خوانی روز عاشورا در گناباد

آیین 200 ساله تعزیه خوانی در گناباد امروز در این شهرستان برگزار شد

ارائه تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی برای رفع خسارت‌های عشایر

رئیس سازمان عشایری کشور با اشاره به در نظر گرفتن اعتباراتی برای برطرف کردن خسارت‌های واردشده به عشایر گفت: تسهیلاتی تا سقف ۵۰ میلیون تومان برای برطرف شدن این خسارت‌ها در سال جاری مصوب شده است.

خسارت سیل به 5 روستای طارم/ به20 منزل مسکونی آسیب دید

فرماندار طارم با اشاره به خسارت وارد شده به 5 روستای این شهرستان گفت: بر اثر این سیل 20 منزل مسکونی خسارت دیده است.

طوفان به 5 شهرستان گلستان خسارت زد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: طوفان شب گذشته به پنج شهرستان استان گلستان خسارت زد و به برخی از منازل مسکونی خسارت وارد شد.

عجله کیوی‌کاران و خسارت سنگین

برداشت زودهنگام کیوی آن هم سه ماه قبل از رسیدگی کامل و از همه مهم‌تر صادرات آن خسارت سنگینی به دنبال دارد که تاوان آن را همه کشاورزان باید پس دهند.

خسارت طوفان در 5 شهرستان استان گلستان؛ 62 خانوار آسیب دیدند

گروه استان‌ها- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان با اشاره به وارد شدن خسارت به 62 خانوار در استان بر اثر طوفان، گفت: براثر طوفان و بارندگی شدید دیشب در 5 شهرستان به منازل مسکونی خسارت وارد شد.

کشاورزان خسارت دیده نگران وام‌های خود نباشند

بانک مرکزی تسهیلات دریافتی کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه در فاصله سال زراعی ۱۳۹۶ تا امسال را به مدت سه سال امهال کرد.

رنج بی پایان کشاورزان دره شهری از خسارت های سد سیمره

ایلام - ایرنا - رهاسازی هر چند وقت یک بار آب سد سیمره باعث خسارت های فراوان به کشاورزان پایین دست سد وارد شده و هم اکنون دادستانی استان وارد عمل شده است.

جاری شدن سیل در بستان آباد آذربایجان شرقی

بارش شدید باران و تگرگ در بستان آباد موجب سیل و آب گرفتگی معابر و خیابان های اصلی و فرعی شهر شد.

سیل در شرق استان سمنان جان یک نفر را گرفت/ بروز خسارت در دامغان

شاهرود - بارش باران و در پی آن جاری شدن سیل در شهرستان شاهرود و دامغان باعث آب‌گرفتگی معابر و خسارت به باغات شد و در روستای قدس میامی نیز جان یک نفر را گرفت.

طوفان شدید در گلستان سبب قطع درختان و خسارت به تأسیسات برق شد

گرگان- طوفانی با سرعت ۹۰ کیلومتر بر ساعت بخش هایی از استان گلستان را در نوردید و سبب خسارت به تأسیسات برق و قطع درختان شد.

خسارت شدید طوفان در جنوب شرق آمریکا

در جایگاه‌های سوخت مردم برای دریافت اندکی بنزین و چیزی برای خوردن صف طولانی کشیده اند و خسارت‌های ناشی از طوفان مردم این منطقه را با بن بست مواجه کرده است.

یمن| خسارت‌های سنگین مزدوران در "البیضاء"؛ شهادت 2 یمنی در حملات متجاوزان

در پی عملیات غافلگیر کننده نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در جبهه "ناطع" در استان البیضاء خسارت‌های سنگینی به مزدوران وارد آمد.

حجتی خواستار بخشودگی جرائم بانکی کشاورزان خسارت دیده شد

وزیر جهاد کشاورزی با ارسال نامه‌ای به همتی رئیس کل بانک مرکزی خواستار بخشودگی جرایم دیرکرد و سود کارمزد خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی ناشی از حوادث غیرمترقبه شد.

زلزله عصر امروز جاسک خسارت نداشت

فرماندار شهرستان جاسک گفت: زلزله 4 ریشتری عصر امروز جاسک را لرزاند که خوشبختانه خسارت و تلفاتی نداشته است.