خسارت تگرگ در گناباد

مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: تگرگ و سیل 2 روز گذشته هفت میلیارد و 861 میلیون ریال خسارت به 455 هکتار اراضی زراعی و باغی این شهرستان وارد کردمطالب مرتبط

سیلاب در قلعه گنج کرمان 2 میلیارد ریال خسارت بر جا گذاشت

جیرفت - ایرنا - فرماندار قلعه گنج گفت: بارش باران و تگرگ عصر امروز (دوشنبه) در این شهرستان موجب جاری شدن سیلاب و وارد آمدن خسارت 2 میلیارد ریالی به زیرساخت های منطقه شده است.

ایستگاه‌های سامانه تگرگ‌زدایی در مشگین‌شهر افزایش می‌یابد

مشگین‌شهر – مدیر جهاد کشاورزی مشگین‌شهر از افزایش ایستگاه‌های سامانه تگرگ‌زدایی در این شهرستان با هدف کاهش خسارت‌ به باغداران و کشاورزان خبر داد.

قطع برق مرغداران گناباد را متضرر کرد

گناباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: برخی از مرغداران این شهرستان به دلیل قطع برق و نداشتن مولد برق اضطراری طی 2 روز گذشته متحمل ضرر و زیان شده و بخشی از مرغهای تولیدی آنها تلف شد.

سانحه رانندگی در گناباد دو مجروح به همراه داشت

گناباد- ایرنا- مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی با خودروی پیکان امروز در داخل این شهر دو نفر مجروح شدند.

قطع برق سبب زیان مرغداریهای گناباد می شود

گناباد-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: قطع جریان برق ظرف چند روز گذشته موجب اتلاف تعداد زیادی طیور در واحدهای مرغداری این شهرستان شد که فاقد دستگاه مولد برق هستند و تداوم این روند مرغداران با زیانهای بیشتری مواجه می کند.

مراسم سالگرد علامه بهلول در گناباد برگزار می شود

گناباد- امام جمعه گناباد گفت: سیزدهمین سالگرد رحلت شیخ محمدتقی بهلول گنابادی با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی برگزار می شود.

4،5 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال بهزیستی در گناباد پرداخت شد

گناباد- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی گناباد گفت: چهار میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی ظرف سه ماه نخست امسال به مددجویان زیر پوشش بهزیستی در این شهرستان پرداخت شد.

کارفرمایان گناباد 50 میلیارد ریال به تامین اجتماعی بدهکارند

گناباد- ایرنا- رئیس شعبه تامین اجتماعی گناباد و بجستان گفت: کارفرمایان واحدهای تولیدی این شهرستانها حدود 50 میلیارد ریال بابت پرداخت حق بیمه به تامین اجتماعی بدهکارند.

واژگونی خودرو در بجستان قربانی گرفت

گناباد -ایرنا- مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه سمند امروز در جاده بجستان به فیض آباد یک نفر جان باخت و چهار نفر مصدوم شدند.

پوشش بیمه ای باغ های سبزوار افزایش یافت

سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: به سبب خسارت های ناشی از سرما و تگرگ، پوشش بیمه ای باغ های این شهرستان 15 درصد افزایش یافت.

۲۰ هزار بیمه شده از خدمات تامین اجتماعی گناباد استفاده می کنند

گناباد- رئیس اداره تامین اجتماعی گناباد گفت: ۲۰ هزار بیمه شده در این شهرستان داریم که از خدمات تامین اجتماعی استفاده می کنند.

افزایش شوری آب معضل مهم جنوب خراسان رضوی است

گناباد- ایرنا- رئیس اداره منابع آب گناباد و بجستان گفت: افزایش شوری آب دشتهای این منطقه به دلیل خشکسالی سالهای گذشته از مشکلات مهم تامین آب در شهرستان های جنوبی خراسان رضوی است.

حجت الاسلام شیخ عبدالکریم نصیری دار فانی را وداع گفت

گناباد- حجت الاسلام شیخ عبدالکریم نصیری از روحانیون بنام گناباد و اساتید حوزه های علمیه خراسان دارفانی را وداع گفت.

خسارت 70 تا 100 میلیارد تومانی کم آبی به کشت و صنعت نیشکر در خوزستان

مسئله کم آبی خسارت متعددی در پی دارد، با توجه به کم آبی که این سال‌ها کشور با آن مواجهه است، برخی از محصولات همانند نیشکر و کشت و صنعت مرتبط با این محصول خسارت زیادی دیده‌اند.

4 طرح بهزیستی در گناباد بهره برداری شد

4 طرح همزمان با هفته بهزیستی طی مراسمی در گناباد به بهره برداری رسید.

فوت کودک ۴ ساله براثر واژگونی خودرو  در بجستان

گناباد- مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: کودک ۴ ساله بر اثر واژگونی خودرو سمند در جاده بجستان فوت کرد.

خسارت پستی را آنلاین دریافت کنید

تهران- ایرنا- شرکت ملی پست از راه اندازی سامانه ای آنلاین برای پرداخت خسارت های پستی به شهروندان شاکی خبر داد و اعلام کرد مبلغ خسارت وارده پس از تایید بدون نیاز به حضور فیزیکی قابل دریافت است.

رانندگان گنابادی خواستار راه اندازی سامانه نوبت دهی بار شدند

گناباد- ایرنا- جمعی از رانندگان خودروهای سنگین در گناباد با امضای توماری ضمن انتقاد از روند کنونی ارسال بار، خواستار راه اندازی سامانه نوبت دهی بار در این شهرستان شدند.

بارش تگرگ و وزش تندباد لحظه ای در جنوب سیستان وبلوچستان

هواشناسی برای روز های آینده، بارش تگرگ و وزش تندباد لحظه ای را در جنوب استان سیستان وبلوچستان پیش بینی کرد.

دیدار مدیر کل بنیاد شهید خراسان رضوی با خانواده های شاهد در گناباد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به همراه جمعی از معاونین و مشاور استاندار در امور ایثارگران به دیدار خانواده های شاهد در گناباد رفتند.