خسارت تگرگ در گناباد

مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: تگرگ و سیل 2 روز گذشته هفت میلیارد و 861 میلیون ریال خسارت به 455 هکتار اراضی زراعی و باغی این شهرستان وارد کردمطالب مرتبط

سوانح رانندگی در گناباد و بجستان سه مصدوم در پی داشت

گناباد- ایرنا- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: جمعه شب بر اثر واژگونی دو دستگاه خودرو در شهرستانهای گناباد و بجستان سه نفر مصدوم شدند.

هشدار هواشناسی درباره خسارت‌های ناشی از بارندگی

مدیرکل هواشناسی استان سمنان درباره خسارت‌های ناشی از بارش باران، احتمال تگرگ و آبگرفتگی معابر تا روز چهارشنبه هشدار داد.

سوانح رانندگی در گناباد و بجستان پنج مصدوم داشت

گناباد- ایرنا- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: بر اثر 2 سانحه رانندگی در شهرستانهای گناباد و بجستان پنج نفر مصدوم شدند.

دستگیری ۲۳۷ قاچاقچی مواد مخدر در گناباد طی یک سال گذشته

مشهد- فرمانده انتظامی گناباد گفت: ۲۳۷ قاچاقچی در طول یک سال گذشته در گناباد دستگیر شده اند.

بارش مداوم تگرگ در دالاهو از دو ساعت گذشته تاکنون

فرماندار دالاهو : از 2 ساعت پیش تاکنون بارش تگرگ در دالاهو آغاز شده و تاکنون ۱۰ سانتی متر تگرگ در شهر باریده است .

راهکارهای ارتقای خدمات به مسافران نوروزی

گناباد - ایرنا - شهرستان گناباد با توجه به جاذبه های تاریخی و گردشگری اش مقصدی مناسب برای گردشگران و مسافران نوروزی به شمار می رود، به همین علت کارشناسان و مسوولان مربوطه درمیزگرد ایرنای گناباد به بررسی آمادگی و کشف نقاط ضعف و قوت ارائه خدمات دستگاههای اج

غافلگیری مردم از شدت بارش تگرگ

باران و تگرگ موجب غافلگیری مردم و آبگرفتگی در برخی معابر عمومی و خیابان های شهر ارومیه شده و مشکلاتی را برای مردم بوجود آورد.

باران، برف و تگرگ در ایران

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه سامانه بارشی جدیدی از بعدازظهر امروز از شمال غرب و غرب وارد ایران می‌شود ، از بارش باران و برف و تگرگ در برخی از مناطق کشور خبر داد.

بارش تگرگ ارومیه را سفید پوش کرد

ارومیه- بارش شدید تگرگ در روزهای پایانی سال ضمن سفید شدن شهرو آبگرفتگی معابر موجب غافلگیری مردم شد.

بارش برف و تگرگ سبب لغزندگی جاده کرج - چالوس شد

کرج - ایرنا - رئیس پلیس راه البرز گفت: جاده کرج - چالوس به سبب بارش برف و تگرگ از شب گذشته تاکنون لغزنده شده است.

بارش تگرگ و آبگرفتگی وسیع معابر در پلدختر

خرم آباد - ایرنا - شهردار پلدختر گفت: بارندگی های مستمر از روز گذشته تاکنون و بارش شدید تگرگ صبح امروز دوشنبه ، موجب بروز مشکلات شهری و آبگرفتگی وسیع در این منطقه شده است.

بارش برف، باران و تگرگ در اغلب نقاط کشور

طبق پیش‌بینی کارشناس هواشناسی، با فعالیت سامانه بارشی جدید در بسیاری از شهرها شاهد بارش باران، برف و تگرگ خواهیم بود. بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها، بروز سیلاب در غرب کشور پیش‌بینی می‌شود.

یک مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در گناباد به بهره برداری رسید

گناباد- ایرنا- در آستانه سال نو و همزمان با آغاز سفر مسافران نوروزی، مجتمع خدمات رفاهی بین راهی ثارالله گناباد روز دوشنبه طی مراسمی به بهره برداری رسید.

برف، بارش شدید باران و تگرگ کشور را فرا می‌گیرد

سازمان هواشناسی کشور برای برخی از استان‌های کشورمان بارش برف، بارش شدید باران و تگرگ و رعد وبرق پیش‌بینی کرد.

اعلام حالت «آماده‌باش» در اسفراین؛ باغداران و زنبورداران مراقب باشند

فرماندار اسفراین ضمن اعلام حالت آماده‌باش به دستگاه‌های اداری شهرستان٬ گفت: با توجه به پیش‌بینی بارش شدید باران و تگرگ در شهرستان٬ باغ‌داران و زنبورداران اقدامات پیشگیری از خسارت را انجام دهند.

بارش شدید برف و تگرگ در ارومیه/آبگرفتگی معابر تردد را مختل کرد

ارومیه – در کمتر از سه روز مانده به آغاز سال نو، بارش برف، باران و تگرگ در ارومیه روند عادی زندگی مردم را مختل و تردد در معابر را با مشکل مواجه کرد.

توفان در گلستان خسارت جانی نداشت؛ مزارع گندم زیر آب رفت

مدیرکل بحران گلستان با بیان اینکه توفان شب گذشته و امروز خسارت جانی در پی نداشت، گفت: عمده خسارت‌ها مربوط به آب‌گرفتگی گسترده اراضی کشاورزی و خسارت به تأسیسات زیربنایی، راه‌ها، ابنیه، پُل‌ها و برق است.

بارش برف و تگرگ در 22 استان کشور/هشدار آبگرفتگی معابر

سازمان هواشناسی کشور طی دو اخطاریه جداگانه نسبت به کاهش 8 تا 12 درجه‌ای دما در استان‌های ساحلی خزر، بارش برف و تگرگ در اکثر استان‌های کشور و آبگرفتگی معابر و لغزنده بودن جاده‌ها هشدار داد.

توفان بجستان و گناباد را در نوردید

گناباد- ایرنا- توفان یکشنبه شب با سرعت 108 کیلومتر در ساعت شهرستان بجستان و با سرعت 62 کیلومتر در ساعت شهرستان گناباد را در نوردید.

قنات قصبه گناباد شاهکار آبی منحصر به فرد در جهان

قنات قصبه شهرستان گناباد با سابقه بیش از 2500 سال به عنوان قدیمی و عظیم ترین قنات کشور شاهکار تمدن تاریخ بشر در تامین آب و چشم انداز توسعه گردشگری در این منطقه و میزبان گردشگران داخلی و خارجی است.