رشد ٣٠درصدی صدور بیمه عمر/ نفوذ بیمه به ٢.٣درصد رسید

رییس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه نفوذ بیمه به ٢.٣درصد رسیده است، گفت: صدور بیمه عمر سی درصد رشد داشت.مطالب مرتبط

رشد ٣٠درصدی صدور بیمه عمر/ نفوذ بیمه به ٢.٣درصد رسید

رییس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه نفوذ بیمه به ٢.٣درصد رسیده است، گفت: صدور بیمه عمر سی درصد رشد داشت.

صنعت بیمه پارسال 21 درصد رشد کرد

تهران- ایرنا- رییس کل بیمه مرکزی گفت: ضریب نفوذ صنعت بیمه پارسال با توجه به رشد 21 درصدی حق بیمه ها به 2.3 درصد رسید.

عبور گردش مالی صنعت بیمه در سال۹۶ از ۵۰۰ هزار میلیارد ریال

رئیس کل بیمه مرکزی: سال ۹۶ با رشد ۲۱ درصدی حق بیمه ها میزان حق بیمه صنعت بیمه کشور از ۳۳۰ هزار میلیارد ریال فراتر رفت و با توجه به تقریب رشد اسمی GDP کشور قطعاً ضریب نفوذ بیمه به حدود ۲.۳ درصد می رسد.

مصونیت صنعت بیمه از نوسانات نرخ ارز

مدیرعامل بیمه البرز می‌گوید صنعت بیمه ایران در طول سال‌های گذشته از نوسانات ارزی آسیب ندیده است؛ چرا که هم قانون اعداد بزرگ وجود دارد و هم اینکه در شرایط صدور بیمه‌نامه معمولا نرخ ارز تعیین می‌شود تا در صورت افزایش آن صنعت بیمه دچار مشکل نشود.

رشد 21 درصدی صنعت بیمه / آماده تعامل با بازار پول و سرمایه هستیم

رییس کل بیمه مرکزی گفت: رشد صنعت بیمه در سال ۹۶ حفظ شد و حتی نسبت به سال گذشته ۲۱ درصد افزایش نیز داشته است و نسبت به رشد GDP اسمی، نفوذ بیمه به ۲/۳ درصد رسیده که نشان دهنده رشد بالا است.]]>

بیمه ۹۰۰ هزار قالیباف در سالجاری/ پرداخت حداقل۲۰هزارتومان حق بیمه

مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر از بیمه حدود ۹۰۰ هزار نفر شاغل در صنعت فرشبافی در این صندوق خبر داد و گفت: هر بیمه شده حداقل ۲۰هزار تومان در ماه حق بیمه پرداخت می کند.

پوشش بیمه‌ای قالیبافان آغاز شد/پوشش بیمه ۷۰۰ هزار بافنده فرش

تفاهم نامه مشترک مرکز ملی فرش ایران و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، برای بیمه شدن آن دسته از قالیبافان و فعالان فرش دستباف که از بیمه تامین اجتماعی محروم ماندند منعقد شد.

کسری اعتبار 10 هزار میلیاردی بیمه سلامت/ افزایش سه برابری هزینه‌کرد بیمه سلامت

مدیرکل بیمه سلامت خراسان‌جنوبی با بیان اینکه زیان انباشت بیمه سلامت بیش از 10 هزار میلیارد تومان برآورد شده است، گفت: سازمان بیمه سلامت سعی می‌کند تا خدمات اضافی را که موردنیاز مردم نیست کنترل کند.

اوراق بهادار بیمه ای، همکاری مشترک بازار سرمایه و صنعت بیمه

رییس کل بیمه مرکزی با اشاره به همکاری های مشترک بازار سرمایه و بیمه گفت: اوراق بهادار بیمه ای از جمله اوراقی است که می تواند در اختیار فعالان بورسی و بیمه ای قرار بگیرد.

مدیرعامل بیمه سلامت: پولدارها و مسئولان نباید بیمه رایگان بگیرند

رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران به تشریح جزئیات اجرای آزمون وسع بیمه سلامت و حذف بیمه رایگان برای ثروتمندان و مسولان کشور پرداخت.

۱میلیون قالیباف پشت نوبت بیمه/ قانون بیمه کامل اجرایی نشد

رئیس مرکز ملی فرش ایران با اشاره به اینکه یک میلیون از شاغلان صنعت فرش بیمه نیستند، گفت: فقط ۳۲۰هزار نفر قالیباف تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته اند.

گردش مالی صنعت بیمه ایران از۵۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد/ لزوم توسعه اوراق بهادار متصل به بیمه در بورس

رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه زمان عملیاتی شدن اوراق بهادار متصل به بیمه در بازار سهام و صندوق‌های سرمایه‌گذاری فرارسیده گفت: شاخص‌های بین‌المللی صنعت بیمه ایران حاکی از نزدیک شدن به بازار بیمه غیرمتمرکز و غیرانحصاری است.

پوشش بیمه ۷۰۰ هزار بافنده فرش و صنایع جانبی آغاز شد

تفاهم نامه مشترک بین مرکز ملی فرش ایران و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، برای بیمه شدن آن دسته از قالیبافان و فعالان فرش دستباف کشور که از بیمه تامین اجتماعی محروم مانده اند منعقد شد.

بیمه سلامت بر اساس سقف اعتبارات خرید کند

وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی دردیدار با مدیران وپرسنل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: فرهنگ بیمه کشور بایدارتقایافته وسازو کاری تعبیه شود که پرداخت حق بیمه و مالیات سلامت به درستی انجام شود.

حرکت بیمه آتیه‌سازان به سمت بیمه‌های درمان تکمیلی

مدیرعامل شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ گفت: برنامه‌های این شرکت در سال جاری بر اساس بیمه‌های درمان تکمیلی و مازاد سلامت محور و حمایت از درمان بیمه‌شدگان، حفظ سهم بازار، توسعه کیفیت خدمات، افزایش مشتری مداری و ایجاد سازمان الکترونیک خواهد بود.

بیمه ایران استان کرمان ۳ هزار میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد

مدیر کل بیمه ایران استان کرمان گفت: این شرکت موفق به پرداخت مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان خسارت به بیمه‌گذاران و زیان‌دیدگان حوادث تحت پوشش بیمه در رشته های مختلف بیمه ای شد.]]>

همپوشانی بیمه ای در کهگیلویه و بویراحمد رفع می شود

یاسوج - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه در این استان تعداد زیادی از افراد از 2 دفترچه بیمه استفاده می کنند گفت: با برنامه ریزی های انجام شده تا نیمه نخست سال 97 همپوشانی بیمه این افراد رفع خواهد شد.

رفع خلأ سوابق بیمه‌ای فقط با اثبات اشتغال و پرداخت حق بیمه آن ایام میسر است

افرادی که در مقاطعی اشتغال به کار نداشته‌اند و حق بیمه برای آنها پرداخت نشده و میان سوابق بیمه‌ای آنها خلا ایجاد شده است، سابقه بیمه ای برای آن مقاطع ایجاد نمی شود.

الکترونیکی شدن خدمات بیمه سلامت در سالجاری

مدیر کل بیمه سلامت استان از الکترونیکی شدن خدمات بیمه ای به 317 هزار بیمه گزار این سازمان خبرداد.

هشدار بیمه مرکزی درباره کلاهبرداری تلفنی/ مردم به پلیس اطلاع دهند

بیمه مرکزی هشدار داد: افراد و شرکت های سودجویی که در بازاریابی تلفنی فروش بیمه های درمان تکمیلی، از نام و عنوان این دستگاه سوء استفاده می کنند، هیچ گونه ارتباطی با بیمه مرکزی ندارند.