حاشیه‌نگاری‌ قزوه بر سفر رهبر انقلاب به کرمان کتاب می‌شود

علیرضا قزوه شاعر و مدیر دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری، از انتشار حاشیه‌نگاری‌های خود بر سفر مقام معظم رهبری به کرمان خبر داد.مطالب مرتبط

انتشار ۳ کتاب جدید در حوزه روزنامه‌نگاری مالی و اقتصادی

در شرایطی که انتشار کتاب‌های آموزشی حوزه روزنامه نگاری به طور چشم‌گیری در میان آثار مکتوب و بازار نشر کاهش یافته است، به تازگی سه جلد کتاب روزنامه‌نگاری اقتصادی منتشر شده است.

انتشار 3 کتاب جدید در حوزه روزنامه نگاری اقتصادی

در شرایطی که انتشار کتاب های آموزشی حوزه روزنامه نگاری به طور چشمگیری درمیان آثار مکتوب و بازار نشر کاهش یافته است، به تازگی سه جلد کتاب روزنامه نگاری اقتصادی منتشر شده است.

سه کتاب در حوزه روزنامه‌نگاری اقتصادی منتشر شد

در شرایطی که انتشار کتاب های آموزشی حوزه روزنامه نگاری به طور چشمگیری درمیان آثارمکتوب و بازار نشر کاهش یافته است، به تازگی سه جلد کتاب روزنامه‌نگاری اقتصادی منتشر شده است.

دادگاه تجدید نظر کرمان حکم حبس 2عضو داعش را تائید کرد

کرمان -ایرنا- رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از تائید حکم دو نفر از اعضای گروه تروریستی داعش در دادگاه تجدیدنظر این استان خبر داد و گفت: این افراد از طریق کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس با سرویس های اطلاعاتی تبادل اطلاعات داشته اند.

دادگاه تجدید نظر کرمان حکم حبس 2عضو داعش را تائید کرد

کرمان -ایرنا- رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از تائید حکم دو نفر از اعضای گروه تروریستی داعش در دادگاه تجدیدنظر این استان خبر داد و گفت: این افراد از طریق کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس با سرویس های اطلاعاتی تبادل اطلاعات داشته اند.

تأیید حکم 2 عضو گروه تروریستی داعش در کرمان

رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از تآیید حکم دو نفر از اعضای گروه تروریستی داعش در دادگاه تجدید نظر استان کرمان خبر داد و گفت: این افراد از طریق کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس با سرویس‌های اطلاعاتی تبادل اطلاعات داشته‌اند.

راه اندازی ۱۶ کارگاه آموزش خانواده در حاشیه شهر کرمان

کرمان - فرمانده انتظامی استان کرمان از راه‌اندازی ۱۶ کارگاه آموزش خانواده در حوزه اقدامات پیشگیرانه در حاشیه شهر کرمان خبر داد.

تائید حکم حبس 2 نفر از اعضای گروه تروریستی داعش در کرمان

رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از تائید حکم حبس دو نفر از اعضای گروه تروریستی داعش در دادگاه تجدیدنظر استان کرمان خبر داد و گفت: این افراد از طریق کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس با سرویس‌های اطلاعاتی تبادل اطلاعات داشتند.

جزییات تائید حکم 2 نفر از اعضای گروه تروریستی داعش در کرمان

رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از تائید حکم دو نفر از اعضای گروه تروریستی داعش در دادگاه تجدیدنظر استان کرمان خبر داد و گفت: این افراد از طریق کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس با سرویس های اطلاعاتی تبادل اطلاعات داشته اند.

کتاب « راه نشان» منتشر شد

کتاب «راه نشان» با موضوع دوران بلوغ و سن تکلیف و با محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب، برای دانش آموزان دوره اول و دوم متورسطه و مربیان پرورشی منتشر شد.

ویژگی‌های مرحوم «تقی خاموشی» از دیدگاه رهبر معظم انقلاب

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، گفت: رهبر انقلاب فرمودند مرحوم تقی خاموشی یکی از مبارزان قدیمی انقلاب و فردی دقیق، متدین و ولایی بود

انتشار کتاب «راه نشان» با موضوع دوران بلوغ و سن تکلیف

کتاب «راه نشان» با موضوع دوران بلوغ و سن تکلیف و با محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب، برای استفاده دانش آموزان دوره های اول و دوم متورسطه و مربیان پرورشی منتشر شد.

خاطرات خسروشاهی درباره تاریخ نگاری معاصر و کودتای ۲۸ مرداد

کتاب «خاطرات مستند سید هادی خسروشاهی درباره تاریخ ­نگاری معاصر و کودتای ۲۸ مرداد» از سوی انتشارات کلبه شروق قم منتشر شده است.

فیلم/ شعری که اشک رهبر انقلاب را درآورد/ رضا جان است شاه مردم ایران؛ رضا‌خان نه!

محمد‌حسین ملکیان خردادماه سال جاری شعر زیبایی را درباره واقعه مسجد گوهرشاد در محضر رهبر انقلاب قرائت کرد.

کتاب «راه نشان» منتشر شد

تهران-ایرنا-اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان تهران کتاب «راه نشان» را با موضوع دوران بلوغ و سن تکلیف و با محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب برای بهره مندی دانش آموزان دوره های اول و دوم متوسطه و مربیان پرورشی منتشر کرد.

واکنش معاون فرهنگی ارشاد به حاشیه‌های تخلفات مالی در خانه کتاب

معاون فرهنگی وزارت ارشاد به حاشیه‌های تخلفات مالی در خانه کتاب و شایعاتی مبنی بر ورود هیات بازرسی به این پرونده پاسخ داد.

دامپینگ کشورهای حاشیه خلیج فارس در بازار کتاب اروپا

محمد طلوعی می‌گوید دامپینگ کشورهای حاشیه خلیج فارس در بازار کتاب اروپا، نقش مهمی در جایگاه آنها در بازار جهانی و بی توجهی به کشوری مثل ایران دارد.

هماهنگی کامل قوا و دستگاه‌ها برای خنثی کردن توطئه‌های آمریکایی‌ها ضروری است

رئیس‌جمهور در دیدار اعضای هیات دولت با رهبر انقلاب خطاب به رهبر انقلاب گفت: همه تلاش خود را به کار می‌بندیم تا نکاتی را که بیان فرمودید، عملیاتی و اجرایی کنیم.]]>

جلسه مهم رهبر انقلاب با اعضای دولت تا دقایقی دیگر آغاز می‌شود

رهبر معظم انقلاب به منظور بررسی دقیق برخی نابسامانی‌های اقتصادی اعضای دولت را فرا خوانده‌اند.]]>

دیدار کارگزاران حج با رهبر انقلاب

در آستانه ایام حج و آغاز اعزام حجاج به عربستان دست اندر کاران و کارگزاران حج، صبح امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار می کنند.