معرفی رئیس و اعضای هیات تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات نمایشگاه کتاب

رئیس سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با صدور احکامی رئیس و اعضای «هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات ناشران، کمیته‌ها و کارکنان نمایشگاه کتاب تهران» را منصوب کرد.مطالب مرتبط

مدیران متخلف مدارس به هیات رسیدگی تخلفات اداری معرفی می‌شوند

شیراز- ایرنا- سرپرست اداره کل آموزش وپرورش فارس گفت: با متخلفان از قوانین، آیین‌نامه‌ها و مقررات در زمینه ثبت نام دانش‌آموزان برخورد لازم صورت می‌گیرد و افراد خاطی به هیات رسیدگی به تخلفات اداری معرفی می‌شوند.

نظارت بر حقوق والدین و دانش آموزان در فارس

متخلفان ثبت نام دانش آموزان، به هیات رسیدگی تخلفات اداری معرفی می‌شوند.

واکنش معاون فرهنگی ارشاد به حاشیه‌های تخلفات مالی در خانه کتاب

معاون فرهنگی وزارت ارشاد به حاشیه‌های تخلفات مالی در خانه کتاب و شایعاتی مبنی بر ورود هیات بازرسی به این پرونده پاسخ داد.

رسیدگی به تخلفات ارزی

از ابتدای امسال به ۶۳ فقره پرونده تخلفات ارزی در فارس رسیدگی شده است.

رسیدگی به تخلفات ۱۰۰ شرکت حمل و نقل جاده ای در سال جاری

مشهد- مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای خراسان رضوی گفت: طبق آمار موجود در سه ماه ابتدایی سال جاری به پرونده تخلفات ۱۰۰ شرکت رسیدگی شده است.

نامه شریعتمداری به روحانی؛ «متخلفین واردات خودرو به مراجع قضایی معرفی می‌‎شوند»

وزیر صنعت در نامه ای به رئیس جمهور نوشت: این وزارتخانه با نصب العین قراردادن دستور رئیس جمهور متخلفین واردات خودرو را به دستگاه اطلاعاتی و هیأت رسیدگی به تخلفات اداری و مراجع قضایی به حسب مورد معرفی می کند.

اعضای هیات رئیسه فدراسیون شنا معرفی شدند

مسعود سلطانی‌فر مقام عالی وزارت ورزش و جوانان اعضای هیات رئیسه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو را منصوب کرد.

کتابهای دفاع مقدس به نمایشگاه کتاب فرانکفورت می‌روند

مجمع ناشران دفاع مقدس از همه ناشران خواسته آثار خود با موضوع دفاع مقدس را جهت شرکت در نمایشگاه کتاب فرانکفورت ۲۰۱۸ معرفی کنند.

حمایت نمایندگان و کارشناسان از «طرح شفافیت» رییس‌جمهور

بسیاری از کارشناسان با مثبت ارزیابی کردن دستور رئیس‌جمهور به وزارت صنعت برای ارجاع عوامل فساد در واردات خودرو به هیات رسیدگی به تخلفات اداری معتقدند باید با متخلفین با اشد مجازات برخورد شود.

نشانی واحدهای رسیدگی به اعتراضات تخلفات رانندگی

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نشانی واحدهای رسیدگی به اعتراضات تخلفات رانندگی را اعلام کرد.

تخلفات اجتماعی در استان سمنان نیازمند رسیدگی جدی است

سمنان-نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان بابیان اینکه امروز جامعه باید دور از تنش و در اوج همدلی و تدین باشد، گفت: تخلفات اجتماعی در استان نیازمند رسیدگی جدی است.

مدیرکل تعزیرات تهران : رسیدگی به تخلفات ارزی مجرمانه خارج از وظایف تعزیرات حکومتی است

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران ، مصادیق مجرمانه تخلفات ارزی را خارج از حیطه وظیفه تعزیرات عنوان کرد و افزود: این مجازات غیر از پرداخت نقدی است و طبیعتا باید در محاکم قضایی رسیدگی شود.

انتصاب عضو اصلی هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت اقتصاد

وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی محمد محمد آبادی را به مدت سه سال به سمت عضو اصلی شعبه اول هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت متبوع منصوب کرد.

معرفی اعضای هیات رییسه فدراسیون شنا با ابلاغ وزیر ورزش

وزیر ورزش و جوانان اعضای هیات رییسه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو را منصوب کرد.

نمایشگاه کتاب با 50 درصد تخفیف در بیجار گشایش یافت

سنندج - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیجار گفت: حدود سه هزار عنوان کتاب در نمایشگاه با تخفیف 50 درصدی از سه شنبه در محل مجتمع امیر نظام گروسی این شهرستان گشایش یافت.

باج ۵۰۰۰۰ یورویی نمایشگاه کتاب فرانکفورت به ایران برای چه بود؟

نمایشگاه کتاب فرانکفورت در برابر اهانت و اخلال سال گذشته منافقین در غرفه ملی جمهوری اسلامی ایران ۵۰۰۰ یورو غرامت پرداخت می‌کند؛ اما آیا باید با گرفتن چنین مبلغی از مطالبه امنیت غرفه ایران در این نمایشگاه صرف‌نظر کرد؟

شهرام‌نیا: «کیمیای پارس»‌ پاسخی به دغدغه نویسندگان برای معرفی آثارشان در عرصه بین‌الملل است

رئیس موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی انتشار کتاب «کیمیای پارس» را پاسخی به دغدغه نویسندگان و ناشران ایرانی برای ارانه یک معرفی منسجم و خوب از بهترین آثار ایرانی عنوان کرد.

برپایی نمایشگاه کتاب در شهرستان ملایر

ملایر - همزمان با ایام فصل تابستان و فرارسیدن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان نمایشگاه و فروشگاه کتاب در ملایر برپا شده است.

اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها سلیقه‌ای انتخاب نمی‌شوند

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها در مرکز جذب سلیقه‌ای نیست، بلکه بر اساس آیین نامه انجام می‌شود.

قرائت گزارش مشترک کمیسیون صنایع و تولید ملی بعد از تعطیلات مجلس/ تقدیر از اقدام دولت در مبارزه با تخلفات مربوط به واردات خودرو

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن درخصوص دستور رئیس‌جمهور درباره رسیدگی به تخلفات صورت گرفته واردات خودرو گفت: بسیار خوب است که دولت خود مسئولیت بررسی این قضیه را بر عهده گرفته و آغازکننده این ماجرا است.]]>