رقابت‌ تیم‌های دانش‌آموزی و دانشجویی در مسابقات هوافضای دانشگاه امیرکبیر

از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تیم‌های دانشجویی و دانش‌آموزی از 12 اردیبهشت در 5 لیگ با یکدیگر رقابت خواهند کرد.مطالب مرتبط

برگزاری ایده پردازی دانش آموزی در دانشگاه امیرکبیر

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر: کارآفرینی و نوآوری از برنامه‌های راهبردی دانشگاه به شمار می‌رود.

تیم‌های دانشجویی و دانش آموزی در مسابقات ربوکاپ آسیا - اقیانوسیه

مسابقات ربوکاپ آسیا - اقیانوسیه میزبان تیم‌های دانشجویی و دانش آموزی ایرانی و خارجی است.

برگزاری ایده‌پردازی دانش‌آموزی در دانشگاه امیرکبیر/کارآفرینی و نوآوری از برنامه‌های دانشگاه

رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با تاکید بر اینکه امروز زمان توجه صرف به برنامه‌های آموزشی گذشته است، گفت: کارآفرینی و نوآوری از جمله برنامه‌های راهبردی دانشگاه به شمار می‌رود.

مسابقات دومینوی دانش آموزی در خاش برگزار شد

زاهدان - ایرنا - مدیر پژوهش سرای دانش آموزی دکتر حسابی شهرستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: مسابقات جذاب و با نشاط دومینوی دانش آموزی با شرکت 56 گروه از دانش آموزان دختر و پسر مدارس این شهرستان در هنرستان کارودانش علی بن ابیطالب (ع) برگزار شد.

برتری انتشارات دانشگاه امیرکبیر در جشنواره کتاب دانشجویی

تهران- ایرنا- در بیست و پنجمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی «مشخصه یابی نانوساختارها؛ از اصول تا تفسیر نتایج» از انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان کتاب برگزیده انتخاب شد.

دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر شناسایی می شوند

کانون همگرایی رویکردهای بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف شناسایی دانش‌آموختگان اقدام به پذیرش عضو جدید از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان کرده است.

انتقاد از تجمعی غیرقانونی در دانشگاه امیرکبیر به نام صنفی و با شعار سیاسی

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بیانیه‌ای اعلام کرد شعارهای حاضران در تجمع غیرقانونی ۱۳ آذر این دانشگاه که مشکلات معیشت را بهانه کرده بودند «دانشجوی سیاسی آزاد باید گردد» بود که نشان دهنده اهداف اصلی آنها است که در عمل با برچسب های ناروا، مشی مقدس

روایتی از حاشیه ها، درگیری امیرکبیر چطور شروع شد

تهران- ایرناپلاس-یکی از مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در پاسخ به حاشیه های تجمع هفته گذشته این دانشگاه می‎گوید اگر بسیج عملکردی داشته قابل نقد و بررسی است.با این حال او معقتد است که آتش به اختیار است و هرکجا که تشخیص بدهد آرمانهای انقلاب تهدید می

اختتامیه هفتمین دوره مسابقات مناظره‌ دانشجویی

مراسم اختتامیه هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی روز سه شنبه ۲۰ آذرماه در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد. در مناظره نهایی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران تیم‌های "راه سبز امید" از استان اصفهان و تیم "جیم" از تهران با یکدیگر به رقابت پرداختند ک

روایت واقعیت اتفاقات 13 آذر دانشگاه امیرکبیر در مستند« اسب شکست خورده»+ فیلم

اتفاقات ۱۳ آذرماه دانشگاه امیرکبیر و انتشار اخبار کذب در برخی رسانه‌های ضدانقلاب و معاند باعث شد تا تعدادی از فعالان دانشجویی مستندی با عنوان « اسب شکست خورده» را بسازند و در آن واقعیت ماجرا را نشان دهند.

پنجمین دوره مسابقات دومینوی دانش آموزی خاش

پنجمین دوره مسابقات دومینوی دانش آموزی خاش با هدف ایجاد روحیه مشارکت و همکاری برگزار شد.

اعلام فراخوان کانون «کهربا» برای عضوگیری

کانون همگرایی رویکرد‌های بین‌المللی امیرکبیر (کهربا) دانشگاه صنعتی امیرکبیر به منظور ایجاد زمینه مناسب برای پیشرفت اقدام به پذیرش عضو جدید از میان دانشجویان و دانش آموختگان این دانشگاه کرده است.

برپایی مسابقات نادکاپ شریف با طعم "آینده‌پژوهی"/آغاز ثبت‌نام از ۱۵ دی

بیست و سومین دوره مسابقات ملی آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش‌آموزی به همت دانشگاه صنعتی شریف با افزودن دو بخش ویژه «آینده‌پژوهی و انرژی» برگزار می‌شود.

مجلس دانش آموزی تمرین اجتماعی شدن است

ساری - استاندار مازندران از مجلس دانش آموزی به عنوان تمرین اجتماعی شدن برای حضور موثر در جامعه یاد کرد و گفت: وجود ۵۰ هزار نفر در سازمان دانش آموزی ظرفیت بالقوه به شمار می رود.

مسابقات ورزشی دانش آموزان لرستان آغاز شد

خرم آباد -ایرنا- رئیس هیات ورزش های دانش آموزی لرستان گفت: مرحله نخست مسابقات ورزشی دانش آموزان با حضور 53 تیم آغاز شد.

آزاد اندیشی توام با علم آموزی از حیات دانشجویی جدایی ناپذیر است

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان امروز (جمعه )شانزدهم آذر به مناسبت روز دانشجو با انتشار پیامی گفت : آزاداندیشی و استقلال طلبی در کنار علم آموزی و پژوهشگری جزئی جدانشدنی از حیات دانشجویی است.

احساسات بر جنبش دانشجویی غلبه دارد

بندرعباس - ایرنا - مستند ساز و فعال رسانه ای گفت: در حدود 80 سالی که از جنبش دانش آموزی و دانشجویی ایران می گذرد، وجه احساسات آن بر سایر وجوه غلبه دارد.

احساسات بر جنبش دانشجویی غلبه دارد

بندرعباس - ایرنا - مستند ساز و فعال رسانه ای گفت: در حدود 80 سالی که از جنبش دانش آموزی و دانشجویی ایران می گذرد، وجه احساسات آن بر سایر وجوه غلبه دارد.

بیست و سومین دوره مسابقات نادکاپ شریف با طعم آینده پژوهشی

تهران- ایرنا- دانشگاه صنعتی شریف بیست و سومین دوره مسابقات ملی آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش آموزی را با افزودن دو بخش ویژه «آینده پژوهی و انرژی» برگزار خواهد کرد.

تجمع ساختارشکنان در دانشگاه امیرکبیر و مقاومت دانشجویان مقابل آنها

تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر از ظهر امروز با برگزاری یک تجمع بدون مجوز موجب برهم خوردن آرامش فضای این دانشگاه شده‌اند.