رقابت‌ تیم‌های دانش‌آموزی و دانشجویی در مسابقات هوافضای دانشگاه امیرکبیر

از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تیم‌های دانشجویی و دانش‌آموزی از 12 اردیبهشت در 5 لیگ با یکدیگر رقابت خواهند کرد.مطالب مرتبط

معرفی برترین‌های مسابقات کشوری ریاضی دانشجویی

دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر و دانشگاه تهران رتبه‌های اول تا سوم چهل و دومین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی ایران را از آن خود کردند.

برترین‌های مسابقات کشوری ریاضی معرفی شدند

دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر و دانشگاه تهران رتبه‌های اول تا سوم چهل و دومین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی ایران را از آن خود کردند.

برگزاری مسابقات آب شیرین کن‌های خورشیدی در دانشگاه امیرکبیر

سرپرست برگزاری دومین دوره مسابقات آب شیرین‌کن‌های خورشیدی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر هدف از برگزاری این مسابقات را تقویت خلاقیت‌های دانشجویان برای توسعه فناوری‌های مرتبط با راندمان بالاتر و ضایعات کمتر دانست.

تفویت خلاقیت دانشجویی با مسابقات آب شیرین کن های خورشیدی

تهران- ایرنا- سرپرست برگزاری دومین دوره مسابقات آب شیرین کن های خورشیدی در دانشگاه امیرکبیر هدف از برگزاری این مسابقات را تقویت خلاقیت های دانشجویان برای توسعه فناوری های مرتبط با راندمان بالاتر و ضایعات کمتر دانست.

برگزاری مجمع سالانه اتحادیه انجمن‌های علمی فیزیک در دانشگاه امیرکبیر

دبیر اتحادیه فیزیک ایران از برگزاری یازدهمین مجمع سالانه اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی فیزیک ایران در دانشگاه صنعتی امیرکبیر خبر داد و افزود: اعضای این اتحادیه را دبیران انجمن علمی دانشجویی سراسر کشور تشکیل می‌دهند.

برگزاری مسابقات ریاضی دانشجویی ایران در بهشهر

ساری- ایرنا- چهل و دومین دوره از مسابقات ریاضی دانشجویی ایران روز سه شنبه با حضور 170 شرکت کننده از دانشگاه های معتبر کشور در دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر آغاز شد.

مسابقات ریاضی دانشجویی ایران در بهشهر برگزار شد

ساری - ایرنا - چهل و دومین دوره از مسابقات ریاضی دانشجویی ایران روز سه شنبه با حضور 170 شرکت کننده از دانشگاه های معتبر کشور در دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر آغاز شد.

برگزاری مسابقات ریاضی دانشجویی ایران در بهشهر

چهل و دومین دوره از مسابقات ریاضی دانشجویی ایران امروز با حضور 170 شرکت کننده از دانشگاه های معتبر کشور در دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر آغاز شد.

دومین همایش دانش‌آموزی برگزار می‌شود

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران از برگزاری دومین همایش دانش‌آموزی از ۲۴ تا ۲۷ تیر در اردوگاه شهید باهنر تهران خبر داد.

دومین کنگره دانش‌آموزی برگزار می شود

تهران - ایرنا - قائم مقام سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران از برگزاری دومین کنگره دانش‌آموزی از 24 تا 27 تیرماه در اردوگاه شهید باهنر تهران خبر داد.

برگزیدگان مسابقه دانشجویی آب شیرین کن ها معرفی شدند

تهران- ایرنا- مسابقه آب شیرین کن ها در دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف فرهنگسازی استفاده از انرژی برگزار شد و در پایان این رقابت، برگزیده های آن معرفی شدند.

دومین کنگره دانش‌آموزی ۲۴ تیرماه برگزار می‌شود

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی از برگزاری دومین کنگره دانش‌آموزی از تاریخ 24 تا 27 تیرماه سال‌جاری در اردوگاه شهید باهنر تهران خبر داد.]]>

دومین کنگره دانش‌آموزی ۲۴ تیرماه برگزار می‌شود

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی از برگزاری دومین کنگره دانش‌آموزی از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ تیرماه سال‌جاری در اردوگاه شهید باهنر تهران خبر داد.

دومین کنگره دانش‌آموزی ۲۴ تیرماه برگزار می‌شود

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی از برگزاری دومین کنگره دانش‌آموزی از تاریخ 24 تا 27 تیرماه سال‌جاری در اردوگاه شهید باهنر تهران خبر داد.

سنجش استعدادهای برتر رشته ریاضی دانشگاه‌های سراسر کشور در بهشهر

چهل و دومین مسابقات ریاضی دانشجویی كشور به میزبانی دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر آغاز شد و دانشجویان ریاضی سراسر كشور از 19 تا 22 تیرماه در این دانشگاه به رقابت می‌پردازند.

مرحله دوم نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو برگزار شد

برگزیدگان مرحله اول نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو در قالب یک آزمون تستی- تشریحی در مرحله دوم به رقابت با یکدیگر پرداختند.

سازمان دانش آموزی عشایر باید تشکیل شود

اصفهان- معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: سازمان دانش آموزی عشایر باید تشکیل شود زیرا تاکنون به دلیل جمعیت اندک آنها، از داشتن سازمان دانش آموزی محروم بودیم.

قهرمانی مازندران در مسابقات کشتی آزاد دانش آموزی کشور

در این مسابقات که با حضور 31 تیم برگزار شد، توابع تهران و لرستان دوم و سوم شدند.

سبزوار قهرمان مسابقات فوتسال دانش آموزان خراسان رضوی

مسابقات فوتسال دانش آموزی خراسان رضوی با معرفی تیم های برتر در مشهد پایان یافت.

برگزاری المپیاد مهارت‌آموزی دانش‌آموزی در تابستان امسال

فرمانده سپاه ناحیه بقیه‌الله(عج) شیراز از برگزاری المپیاد مهارت‌آموزی ویژه دانش‌آموزی شیرازی در تابستان امسال خبر داد.