رقابت‌ تیم‌های دانش‌آموزی و دانشجویی در مسابقات هوافضای دانشگاه امیرکبیر

از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تیم‌های دانشجویی و دانش‌آموزی از 12 اردیبهشت در 5 لیگ با یکدیگر رقابت خواهند کرد.مطالب مرتبط

رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر: نباید دانشجویی را از حق تحصیل محروم کرد

تهران - ایرنا - رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه نباید دانشجویی را از حق تحصیل محروم کرد ، گفت : معنای ستاره دار شدن یک دانشجو برایم نامشخص است.

برنامه دانشگاه امیرکبیر برای قراردادهای صنعتی و دانش بنیان

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این دانشگاه در حوزه های قراردادهای صنعتی و شرکت های دانش بنیان حرکت های بسیار خوبی آغاز کرده است.

برنامه‌ریزی دانشگاه امیرکبیر برای قراردادهای صنعتی و شرکت‌های دانش بنیان

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این دانشگاه در حوزه های قراردادهای صنعتی و شرکت‌های دانش بنیان حرکت های بسیار خوبی آغاز کرده است.

برنامه دانشگاه امیرکبیر برای قرارداد‌های صنعتی و شرکت‌های دانش بنیان

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این دانشگاه در بخش‌های قرارداد‌های صنعتی و شرکت‌های دانش بنیان حرکت‌های بسیار خوبی آغاز کرده است.

خدمت‌رسانی دانشجویان بسیجی دانشگاه امیرکبیر به مردم مناطق محروم

دانشجویان جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در تابستان 97 با برگزاری اقدامات و برنامه های مختلف به روستاهای و نقاط محروم کشور خدمت رسانی کردند.

مسابقات قرآن دانشجویی پر مخاطب‌ترین جشنواره دانشگاه‌ها

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: مسابقات قرآن دانشجویی دانشگاه‌های کشور پر مخاطب‌ترین جشنواره دانشجویی با شرکت 50 هزار نفر عنوان کرد و افزود:برگزاری این جشنواره نماد همگرایی دستگاه‌های آموزش عالی است که دارای اهمیت است.

برگزیدگان نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو معرفی شدند

با پایان یافتن نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو از برگزیدگان این دوره از رقابت نانو تقدیر شد.

اردوی تیم ملی دانش آموزی کشور در خوی

تیم ملی دانش آموزی و زیر 12 سال کشور باهدف شناسایی استعدادها و انتقال دانش فوتبال پایه باتیمهای محلی آذربایجان غربی در خوی اردوی مشترک برگزار کرد.

داوری ابتکارات بخش دانش آموزی جشنواره جوان خوارزمی

اختراعات و ابتکارات بخش دانش آموزی بیستمین جشنواره جوان خوارزمی در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در حال داوری است.

تعمیق روابط میان دانشگاه امیرکبیر و وزارت بهداشت

مدیر دفتر فناوری ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: روابط میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و وزارت بهداشت در زمینه توسعه فناوری سلامت توسعه می‌یابد.

فضاهای اردویی و تربیتی استان سمنان به سازمان دانش‌آموزی واگذار شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان از "خودباوری"، "غنی‌سازی اوقات فراغت" و "تربیت اجتماعی" به عنوان سه مأموریت مهم سازمان دانش‌آموزی نام برد و بر لزوم واگذاری فضاهای اردویی و تربیتی این استان به سازمان دانش‌آموزی تأکید کرد.

دفتر توسعه فناوری سلامت با همکاری دانشگاه امیرکبیر ایجاد می‌شود

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از تصمیم این دانشگاه برای ایجاد دفتر مشترک، مرکز فناوری مشترک یا کانون همبستگی پزشکی و فنی – مهندسی با دانشگاه صنعتی امیرکبیر خبر داد و گفت: به دنبال تاسیس این مرکز همکاران ما در دو دانشگاه به هم نزدیک

جمعیت دانش آموزی کاشان 58 هزار نفر می شود

کاشان- ایرنا- رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان با اشاره به رشد سالانه 20 درصدی تعداد دانش آموزان این شهرستان گفت: جمعیت دانش آموزی در سال تحصیلی 97- 98 به افزون بر 58 هزار نفر می رسد.

اختتامیه طرح دانش آموزی نجات آب در شیراز

از صاحبان 30 اثر برتر در طرح دانش آموزی نجات آب تجلیل شد.

دانشجویان صنعتی شریف در مسابقات هوانوردی آمریکا سوم شد

تهران- ایرنا- تیم شداِکس(Shadx) از دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی شریف موفق شد در مسابقات بین‌المللی و معتبر انستیتو هوانوردی و فضانوردی آمریکا (AIAA) رتبه سوم را به خود اختصاص دهد.

برپایی هیأت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) در سراسرکشور

هیأت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) در سراسر کشور در دهه اول محرم در حال برگزاری است.

گسترش روابط میان دانشگاه امیرکبیر و شهید بهشتی

مدیر امور فناوری دانشگاه شهید بهشتی گفت: روابط میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شهید بهشتی در حوزه سلامت و فناروی توسعه می‌یابد.

رئیس جدید سازمان دانش‌آموزی استان سمنان معرفی شد

رئیس جدید سازمان دانش‌آموزی استان سمنان با حضور مشاور رئیس سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران معرفی شد.

مجهزترین آزمایشگاه دانش آموزی نانوتکنولوژی در رامسر

آیین بهره برداری از مجهزترین آزمایشگاه نانو تکنولوژی دانش آموزی مازندران همراه با تجلیل از برترین های کنکور سراسری در شهرستان رامسر برگزار شد.

برگزاری هفتمین دوره مسابقات ملی مناظرات دانشجویی در مازندران

دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظرات دانشجویی از برگزاری هفتمین دوره این مسابقات با همکاری جهاد دانشگاهی و بسیج دانشجویی از روز گذشته در مازندران خبر داد.