ترامپ بدون توجه به قوانین بین‌الملل فرمان حمله به سوریه را داد/ سناریوی جدید ترامپ همان فرضیه حمله به عراق است

کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: ترامپ بدون توجه به قوانین بین‌الملل، بدون اجازه از شورای امنیت سازمان ملل و بدون اطلاع و کسب اجازه از کنگره فرمان حمله به سوریه را صادر می‌کندمطالب مرتبط

ترامپ بدون توجه به قوانین بین‌الملل فرمان حمله به سوریه را داد/ سناریوی جدید ترامپ همان فرضیه حمله به عراق است

کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: ترامپ بدون توجه به قوانین بین‌الملل، بدون اجازه از شورای امنیت سازمان ملل و بدون اطلاع و کسب اجازه از کنگره فرمان حمله به سوریه را صادر می‌کند

ترامپ با خون مردم سوریه تجارت می کند

تهران - ایرنا - بامداد یکشنبه رسانه های عبری - عربی - غربی به طور هماهنگ خبر حمله شیمیایی به شهر دوما در غوطه شرقی سوریه را منتشر و از همان ابتدا و بدون ارایه سندی ارتش سوریه را عامل این حمله معرفی کردند، حمله ای که در روزها و ماه های قبل ، مسکو آن را پیش

انگلیس منتظر فرمان ترامپ برای حمله به سوریه است

رهبر حزب کارگر انگلیس با انتقاد از دولت این کشور، کابینه ترزا می را متهم کرد که منتظر دستور «ترامپ» برای حمله به سوریه است.

ترامپ از تهدید حمله به سوریه عقب نشینی کرد

تهران-ایرنا- «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه با عقب نشینی از مواضع قبلی خود مبنی بر حمله نظامی به سوریه به بهانه حمله شیمیایی در شهر دوما ، در توئیتی نوشت: هرگز نگفته ام که چه زمانی به سوریه حمله خواهیم کرد.

حمله آمریکا به سوریه​،سناریویی شبیه حمله به عراق دارد

یک کارشناس مسایل سیاسی ­گفت: حمله به سوریه سناریویی از پیش تعیین شده و ­شبیه سناریوی حمله به عراق­ به بهانه سلاح های کشتارجمعی است که آمریکا،­اسرائیل و هم پیمانانش در حال اجرای آن هستند.

نماینده روسیه: حمله به سوریه نقض قوانین بین‌الملل بود/ هیلی: راهبرد ما در خصوص سوریه تغییر نکرده است

در نشست امروز شورای امنیت، دبیرکل از اعضا خواست که به منشور ملل متح احترام بگذارند؛ نماینده روسیه گفت که حمله به سوریه بدون مجوز شورای امنیت، تضعیف این نهاد است؛ نماینده آمریکا تهدید کرد که باز هم حمله می کنیم و نماینده انگلیس هم گفت که حمله کاملا قانونی

ویکلی استاندارد:جمهوری خواهان از حمله نظامی ترامپ به سوریه حمایت کردند

سناتورهای جمهوری خواه از تصمیم ترامپ برای حمله به سوریه بدون مجوز کنگره حمایت کردند.

"اهداف حمله آمریکا در سوریه و پاسخ روسیه چه خواهد بود"

پاسخی که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در سال ۲۰۱۷ به تلافی حمله شیمیایی در منطقه خان شیخون سوریه انجام داد و طی آن پایگاه هوایی الشعیرات سوریه را هدف حمله موشکی قرار داد، بیشتر یک اقدام نمادین بود اما پاسخی که این بار ترامپ به بهانه حمله شیمیایی دوما ع

پیامد حمله احتمالی ترامپ به سوریه شکست قطعی است

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل تاکید کرد: پیامد حمله احتمالی ترامپ به سوریه و متحد نامشروعش نتانیاهو، شکست قطعی و نعره زدن از شدت درد خواهد بود.

ترامپ: ماموریت انجام شد!/چین:حمله به سوریه نقض حقوق بین‎الملل است

سه کشور آمریکا انگلیس و فرانسه بامداد امروز در حمله هوایی و موشکی مراکزی را در سوریه مورد هدف قرار دادند.

ترامپ برای حفظ آبرو به سوریه حمله کرد

بیروت-ایرنا-«ادمون صعب» روزنامه نگار لبنانی در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد که حمله اخیر به سوریه توازن قوا در این کشور را تغییر نداد و «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا تنها با هدف حفظ آبرو دست به این حمله محدود زد.

چرایی همدستی اروپا با ترامپ در سوریه - داود میاندهی*

چند روز پس از حمله آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه حالا نگاهها به کشورهای اروپایی است که چرا این کشورها در این حمله واشنگتن را همراهی کردند و آیا در برجام هم با ترامپ همراه خواهند شد؟

همه گزینه‌های روی میز ترامپ درباره سوریه و احتمال "حمله‌ای به مراتب شدیدتر"

همزمان با گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال حمله شدیدتر دونالد ترامپ به سوریه در مقایسه با حمله موشکی سال گذشته‌ میلادی، نشریه اتریشی "اشتاندارد" گزینه‌های احتمالی رئیس جمهور آمریکا برای واکنش به حمله شیمیایی در دوما را که غرب مدعی است دمشق مسئول آن است، بررسی ک

پاسخ نماینده دمشق در سازمان ملل به توهین ترامپ به «بشار اسد»

نماینده سوریه در سازمان ملل ضمن حمله شدید به فرانسه، انگلیس و آمریکا در خصوص حمایت این کشورها از تروریسم، تأکید کرد که دمشق اجازه نخواهد داد سناریوی عراق و لیبی در سوریه تکرار شود.

حمله به سوریه غیرقانونی بود

تیم کِین: بدون تصویب کنگره، حمله به سوریه غیرقانونی بود و ترامپ یک توضیح به ما بدهکار است.

ترامپ: نگفتم چه زمانی به سوریه حمله می‌کنم!

رئیس جمهوری آمریکا در تناقض‎گویی جدید خود ادعا کرد هرگز برای حمله به سوریه ضرب‌الاجل تعیین نکرده است.

ترامپ: آمریکا آماده حمله مجدد به سوریه است

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به دولت سوریه هشدار داده است در صورتی که این کشور بار دیگر دست به "حمله شیمیایی" بزند، آمریکا "آماده" است تا مجددا به این کشور حمله کند.

هدف ترامپ حمله به اهداف روس و ایرانی در سوریه بود

یک روزنامه آمریکایی به نقل از منابع آگاه گزارش داد: رییس‌جمهور ترامپ خواهان یک حمله سخت‌تر به سوریه بود که شامل هدف قرار دادن برخی تاسیسات روس و ایرانی می‌شد، اما وزیر دفاع آمریکا وی را از این کار منصرف کرد.

ترامپ: هیچ‌وقت زمان حمله به سوریه را نگفتم

رئیس‌جمهور آمریکا با تعدیل نسبی مواضع قبلی خود در خصوص حمله به سوریه نوشت که او هرگز نگفته است که چه‌زمانی به سوریه حمله خواهد شد.

مقام پارلمانی روسیه ترامپ را هیتلر خواند

مسکو - ایرنا - معاون اول کمیسیون دفاعی دومای روسیه با بیان اینکه دونالد ترامپ از نظر مردم جهان آدولف هیتلر دوم است، گفت: ترامپ برای حمله به سوریه زمانی را انتخاب کرد که رهبر آلمان نازی در جنگ دوم جهانی به شوروی حمله کرده بود.