تحقق حقوق شهروندی در حوزه دستگاه‌های اداری رو به بهبود است

رییس مرکز سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم گفت: در زمینه حقوق شهروندی در حوزه دستگاه های اداری می‌گوییم که وضعیت رو به بهبودی است؛ اما سرعتمان کم است. باید این روند مثبت را با سرعت بیش‌تر ادامه دهیم.مطالب مرتبط

تحقق حقوق شهروندی در حوزه دستگاه‌های اداری رو به بهبود است

رییس مرکز سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم گفت: در زمینه حقوق شهروندی در حوزه دستگاه های اداری می‌گوییم که وضعیت رو به بهبودی است؛ اما سرعتمان کم است. باید این روند مثبت را با سرعت بیش‌تر ادامه دهیم.

تحقق حقوق شهروندی در دستگاه‌های اداری رو به بهبود است

تهران-ایرنا- رئیس مرکز سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم گفت: دستگاه های اداری در زمینه حقوق شهروندی وضعیت رو به بهبودی دارند اما سرعت فعالیت ها کم است و باید این روند مثبت سرعت بیش‌تری بیابد.

مولاوردی: عزم رئیس جمهور برای تحقق حقوق شهروندی جدی است

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی با بیان اینکه عزم رئیس جمهور برای تحقق حقوق شهروندی جدی است، گفت: با وزرای دولت صحبت کردیم تا چالش‌هایشان را در تحقق منشور حقوق شهروندی اعلام کنند.

مولاوردی: شورای راهبردی پیگیری طرح های حقوق شهروندی تشکیل شده است

تهران - ایرنا - دستیار رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی از تشکیل شورای راهبردی پیگیری طرح های حقوق شهروندی خبر داد و گفت: این شورا با هدف هم اندیشی و مشورت های لازم در حوزه حقوق شهروندی با حضور نمایندگانی از چند دستگاه اجرایی تشکیل شده است.

سازمان‌های مردم نهاد، یاری‌رسان اجرای حقوق شهروندی در نظامات اداری

معاون مشارکت‌های اجتماعی وزارت کشور گفت: قصد داریم سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه حقوق شهروندی، نقش خود را در تامین حقوق شهروندی پیدا کرده و اعتقادمان بر این است که اگر سازمان‌های مردم نهاد در این عرصه حضور پیدا کنند، ضمن آشناسازی مردم با حقوق‌شان، می

تهران| سامانه‌ تعاملی "بانک ایده‌ها" در حوزه حقوق شهروندی راه اندازی می‌شود

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: با هدف تحقق هر چه بیشتر اهداف و برنامه‌های موجود در اسناد بالادستی، سامانه‌ای تعاملی با عنوان "بانک ایده‌ها" در حوزه حقوق شهروندی راه‌اندازی می‌شود.

فرماندار جاسک: حقوق شهروندی نیاز به آموزش دارد

بندرعباس - ایرنا - فرماندار جاسک گفت: حقوق شهروندی نیاز به آموزش دارد و دستگاه های اجرایی رعایت حقوق شهروندی را تکلیف اداری بدانند.

کردونی: خود اظهاری دستگاه‌ها در امور تحقق حقوق شهروندی در دست بررسی است

نماینده مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری گفت: به دنبال تدوین سازوکار راهنمایی هستیم که تمام دستگاه‌ها به شیوه خود اظهاری دنبال اجرای حقوق شهروندی باشند.

حقوق شهروندی نباید به شهروندان فروخته شود

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت، آنچه به عنوان حقوق شهروندی در قوانین مختلف مشخص شده و نظام اداری ملزم به تأمین آنهاست، حقی است که نباید به شهروندان فروخته شود.

هم اندیشی دستگاه های اجرایی و استان ها در امور حقوق شهروندی

ایرنا - تهران - دیدار نوروزی و اولین هم اندیشی دستیاران دستگاه های اجرایی و استان ها در امور حقوق شهروندی روز دوشنبه به ریاست شهیندخت مولاوردی دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی در ساختمان کوثر برگزار شد. *8*

نیاز به گام‌های عملی برای تحقق مفاد منشور حقوق شهروندی داریم/ نباید در مرحله آگاهی‌سازی متوقف شویم

دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی تصریح کرد: در کنار دستاوردهای بزرگ و فراوان، چالش های جدی نیز در عرصه اجرای منشور حقوق شهروندی داشته ایم اما با با توجه به ریل گذاری مناسبی که در دولت یازدهم در این زمینه شده است، نسبت به اجرای موفق و بیشتر منشور حقو

تحقق حقوق شهروندی افزایش اعتماد عمومی به همراه دارد

یزد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: موضوع حقوق شهروندی از رویکردهای راهبردی دولت تدبیر و امید است و تحقق آن تقویت سرمایه اجتماعی و افزایش اعتماد عمومی را به همراه دارد.

جزییات اجرای حقوق شهروندی در چرخه صنعت هسته‌ای کشور

سازمان انرژی اتمی در چارچوب اجرای قانون حقوق شهروندی به اقداماتی را حوزه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، راه‌اندازی سامانه‌های مجازی اطلاع رسانی در حوزه عمومی و تخصصی، ایجاد فرصت‌های اقتصادی بومی برای مشارکت شرکت‌های ایرانی در طرح‌های سازمان، حق بهره‌مندی از محی

لزوم تشکیل دادگاه ویژه حقوق شهروندی

تهران- ایرنا- دستیار ویژه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حقوق شهروندی، بر ضرورت تشکیل دادگاه ویژه حقوق شهروندی به منظور رسیدگی به موارد نقض این حقوق تاکید کرد.

استفاده از پتانسیل دانشگاه ها در تربیت مدرسان حقوق شهروندی

دستیار ویژه وزیر علوم در حقوق شهروندی، بر ضرورت استفاده از پتانسیل دانشگاه‌ها و دانشکده‌های حقوق سراسر کشور در تربیت مدرسان حقوق شهروندی تاکید کرد.

استفاده از پتانسیل دانشگاه‌ها در تربیت مدرسان حقوق شهروندی

دستیار ویژه وزیر علوم در حقوق شهروندی، بر ضرورت استفاده از پتانسیل دانشگاه‌ها و دانشکده‌های حقوق سراسر کشور در تربیت مدرسان حقوق شهروندی تاکید کرد.

هنرمندان در تبیین حقوق شهروندی مشارکت کنند

قزوین- مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین گفت: زبان هنر بسیار تاثیرگذار و تعیین کننده است و هنرمندان می توانند در تبیین حقوق شهروندی مشارکت بیشتری داشته باشند.

نقش هنرمندان در تبیین حقوق شهروندی بی بدیل است

قزوین-ایرنا-مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: برای تبیین حقوق شهروندی ضمن غافل نشدن از نقش بی بدیل هنرمندان، باید نهایت استفاده از ظرفیت آنها نیز به عمل آید.

برنامه های بهبود و اصلاح نظام اداری به دستگاههای اجرایی ابلاغ شد

شهرکرد- ایرنا- معاون حقوقی، مجلس و نظارت سازمان اداری و استخدامی از تصویب و ابلاغ 8 برنامه برای بهبود و اصلاح نظام اداری به وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی خبر داد.

برنامه های بهبود و اصلاح نظام اداری به دستگاههای اجرایی ابلاغ شد

شهرکرد- ایرنا- معاون حقوقی، مجلس و نظارت سازمان اداری و استخدامی از تصویب و ابلاغ 8 برنامه برای بهبود و اصلاح نظام اداری به وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی خبر داد.