تحقق حقوق شهروندی در حوزه دستگاه‌های اداری رو به بهبود است

رییس مرکز سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم گفت: در زمینه حقوق شهروندی در حوزه دستگاه های اداری می‌گوییم که وضعیت رو به بهبودی است؛ اما سرعتمان کم است. باید این روند مثبت را با سرعت بیش‌تر ادامه دهیم.مطالب مرتبط

حقوق شهروندی در دستگاه های قزوین 51.7 درصد اجرایی شده است

قزوین – ایرنا - معاون توسعه و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: با توجه به بازدیدهای صورت گرفته، میزان اجرای مصوبه حقوق شهروندی در دستگاه های قزوین 51.7 دهم درصد برآورد و اندازه گیری شده است.

آغاز فعالیت دفترحقوق شهروندی در فرودگاه امام(ره)

برای رفاه حال مسافرین نوروزی و به منظور رسیدگی به شکایات احتمالی،دفتر حقوق شهروندی ­برای نخستین بار و به صورت شبانه روزی در ترمینال مسافری این مجموعه مستقر شد.

آغاز فعالیت دفترحقوق شهروندی فرودگاه امام(ره)

برای رفاه حال مسافرین نوروزی و به منظور رسیدگی به شکایات احتمالی، دفتر حقوق شهروندی ­برای نخستین بار و به صورت شبانه روزی در ترمینال مسافری این مجموعه مستقر شد

آغاز فعالیت شبانه‌روزی دفتر حقوق شهروندی فرودگاه امام خمینی (ره)

فرودگاه امام خمینی(ره) برای رفاه حال مسافرین نوروزی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و به منظور رسیدگی و پیگیری شکایات احتمالی، دفتر حقوق شهروندی و ارزیابی عملکرد برای اولین بار و به صورت شبانه روزی در ترمینال مسافری این مجموعه مستقر شد.]]>

دیپلماسی برای تحقق حق آبه سیستان با قدرت پیگیری شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان در شورای اداری سیستان گفت: حوزه دیپلماسی برای تحقق حق آبه سیستان با قدرت پیگیری شود.

‌تلاش دستگاه‌های دولتی در بهبود وضعیت معیشتی مردم

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌های دولتی در بهبود وضعیت معیشتی مردم عملکرد خوبی نداشتند.

خروجی نهایی شاخص‌های ارزیابی باید موجب رضایتمندی مردم باشد

تهران- ایرنا- معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور درباره شاخص‌های ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها، تاکید کرد: شاخص‌های ارزیابی باید به گونه‌ای طراحی شود که خروجی نهایی آن برای مردم قابل درک و لمس باشد و میزان رضایتمندی مردم را در این حوزه نشان دهد.

مسئولان دستگاه‌های یزد برای تحقق شعار سال اهتمام داشته باشند

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: از ویژگی های مهم انتخاب شعار سال 1398 قابلیت ارزیابی آن است، ضرورت دارد مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برای تحقق شعار « رونق تولید» اهتمام جدی تری داشته باشند.

دستگیری تعدادی از مدیران یک دستگاه به علت تضییع حقوق مردم

کرمانشاه_ دادستان کرمانشاه گفت: تعدادی از مدیران یک دستگاه که به عنوان تضییع حقوق مردم تحت تعقیب قرار گرفتند، دستگیر شدند.

تدابیرنظارتی برای تحقق رونق تولید تشدید می شود

تهران- ایرنا- رئیس قوه قضاییه در نخستین جلسه مسئولان عالی قضایی در سال 98، بخشی از کلیات برنامه های دستگاه قضایی برای تحقق «رونق تولید» را اعلام کرد و گفت: تدابیر نظارتی و قضاوتی را برای تحقق «رونق تولید»، تشدید خواهیم کرد.

همراهی مردم با تولیدکنندگان در تحقق شعار سال ضروری است

اهواز - ایرنا - معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به نامگذاری سال 98 به نام رونق تولید گفت: همراهی مردم با تولید کنندگان برای رونق کالای داخلی و تحقق شعار سال ضروری است.

تشدید تدابیر نظارتی و قضاوتی را برای تحقق «رونق تولید»

دادسرا‌های کشور در راستای برنامه‌های دستگاه قضا برای تحقق «رونق تولید»، مامور رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان شدند

اهدای دستگاه تست ورزش از سوی نیکوکار حوزه سلامت مهر

یک دستگاه تست ورزش از سوی یکی از نیکوکاران حوزه سلامت، به کلینیک تخصصی حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان مهر، اهدا شد.

همراهی مردم با تولیدکنندگان برای تحقق شعار سال ضروری است

اهواز - ایرنا - معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به نامگذاری سال 98 به نام رونق تولید گفت: همراهی مردم با تولید کنندگان برای رونق کالای داخلی و تحقق شعار سال ضروری است.

برخورد قاطع دستگاه قضایی با فساد و تعرض به حقوق بیت المال

زنجان-رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: دستگاه قضایی در مقابل فساد، تعرض به حقوق بیت المال ذره ای سستی به خود راه نخواهد داد و با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد.

دولت مصمم به حل مشکلات کارکنان دستگاه های اجرایی است

گناوه- ایرنا- رئیس سازمان اداری واستخدامی کشور گفت: دولت به فکر حل مسایل و مشکلات کارکنان دستگاه های اجرایی است و دراین ارتباط از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

دولت مصمم به حل مشکلات کارکنان دستگاه های اجرایی است

گناوه- ایرنا- رئیس سازمان اداری واستخدامی کشور گفت: دولت به فکر حل مسایل و مشکلات کارکنان دستگاه های اجرایی است و دراین ارتباط از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

آحاد جامعه ملزم به تلاش برای تحقق اهداف سال«رونق تولید»هستند

زنجان-امام جمعه زنجان با بیان اینکه حوزه تولید به عنوان یک حوزه تأثیرگذارهمواره مورد توجه است، گفت: آحاد جامعه و مسئولان ملزم به برنامه‌ریزی و تلاش برای تحقق اهداف سال«رونق تولید»هستند.

افزایش 500 هزار تومانی حقوق "معلمان تمام وقت" در ازای چیست؟

برخی فرهنگیان می‌گویند 500 هزار تومانی که در طرح "معلم تمام‌وقت" مشمول آنها شده به هیچ عنوان افزایش حقوق نیست بلکه همان ساعات حق‌التدریس آنهاست؛ مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش ابهامات این مسئله را برای تسنیم توضیح داده است.

62 مصوبه و قانون برای مقابله با فساد در کشور وجود دارد

قزوین – ایرنا - رییس امور سلامت اداری، صیانت از حقوق مردم و دبیر هیات عالی نظارت سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: 62 مصوبه و قانون برای مقابله با فساد در کشور وجود دارد و ایران رکورد دار جهان در این زمینه است.