برف در 4 گردنه برف‌گیر استان سمنان

رئیس پلیس راه استان سمنان از بارش برف و باران در محورهای این استان خبر داد و گفت: گردنه‌های خوش ییلاق، سمنان-فیروزکوه و شهمیرزاد-کیاسر برفی و سایر محورهای مواصلاتی بارانی است. مطالب مرتبط

سمنان| ایران اسلامی از سخت‌ترین گردنه‌ها عبور کرده است

سرپرست استانداری سمنان با اشاره به تحریم‌های ظالمانه دشمنان علیه کشورمان گفت: تا امروز ایران از سخت‌ترین گردنه‌ها عبور کرده است.

60 گروه تخصصی پلیس در جاده های سمنان مستقر می شود

سمنان- ایرنا- جانشین فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: 60 گروه تخصصی پلیس در قالب رزمایش زمستانه به منظور کنترل ترافیک و خدمات رسانی مطلوب به مسافران در جاده و گردنه های برف گیر استان مستقر می شود.

خودروهای باری سنگین عامل مسدودی گردنه‌های همدان است

رئیس پلیس راه‌ استان همدان گفت: از روز‌های قبل که شاهد بارش برف و مه‌گرفتگی در گردنه‌های همدان هستیم اغلب رانندگان تریلی بدون زنجیر چرخ در این‌ محور‌ها تردد می‌کنند که موجب مسدودی گردنه می‌شود.

آخرین وضعیت محورها و گردنه های برف گیر خراسان شمالی

 سرهنگ حسین زاده رییس پلیس راه استان در ارتباط تلفنی، آخرین وضعیت راه ها و گردنه های استان را تشریح و به رانندگان، توصیه هایی کرد.

آخرین وضعیت محور‌ها و گردنه‌های برف گیر خراسان شمالی

 سرهنگ حسین زاده رییس پلیس راه استان در ارتباط تلفنی، آخرین وضعیت راه‌ها و گردنه‌های استان را تشریح و به رانندگان، توصیه‌هایی کرد.

بارش برف گردنه‌های استان قزوین سفیدپوش کرد

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از بارش برف در گردنه‌های استان قزوین خبر داد.

اکیپ‌های راهداری در گردنه‌ها و جاده‌های یزد مستقر شدند

یزد ـ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد از استقرار اکیپ‌های راهداری در گردنه ها و جاده‌های استان یزد از امروز تا پایان فصل زمستان خبر داد.

لرستان| گردنه‌های ریزشی شهرستان کوهدشت اصلاح شود

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان کوهدشت با تأکید بر اینکه گردنه‌های ریزشی این شهرستان باید اصلاح شود، گفت: این گردنه‌ها در راه‌های روستایی کوهدشت به‌صورت اصولی احداث نشده‌است.

استان سمنان تشنه آب است/ اشتغال و کشاورزی کلید واژه مطالبات

سمنان - سفر رئیس‌جمهور به استان سمنان فرصتی برای توسعه اقتصادی و عمرانی استان مهیا می‌کند اما برای تحقق این مهم تامین آب باید در اولویت برنامه‌های سفر گنجانده شود.

همکاری رسانه ها در سفر رئیس جمهوری به سمنان چشم گیر بود

سمنان - ایرنا - دبیر شورای اطلاع رسانی استان سمنان با اشاره به تلاش خبرنگاران در پوشش خبری سفر اخیر رئیس جمهوری به استان سمنان گفت: همکاری، هماهنگی و انسجام رسانه های استان در این سفر چشم گیر بود.

بارش برف در گردنه های استان قزوین آغاز شد

قزوین - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: بارش برف در گردنه های استان آغاز شده است.

بارش برف در گردنه های استان قزوین آغاز شد

قزوین - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: بارش برف در گردنه های استان آغاز شده است.

پایان هفته در سمنان با ابرناکی و کاهش دما همراه است

سمنان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: با ورود سامانه بارشی به این استان، بارش باران و کاهش سه تا پنج درجه ای دما پیش بینی می شود.

روحانی سمنان را ترک کرد/ پایان دو روز سفر پرکار

سمنان - رئیس جمهور بعد از دو روز حضور در استان سمنان، مرکز استان را به مقصد تهران ترک کرد تا سفر هیئت دولت به دیار قومس رسماً پایان پذیرد.

70 طرح در سفر دولت به استان سمنان مصوب می شود

سمنان- ایرنا- دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری گفت: حدود 70 طرح در سفر کاروان تدبیر و امید به مردم استان سمنان وعده داده خواهد شد تا در سال های دولت دوازدهم اجرایی و عملیاتی شود.

52 طرح وزارت نیرو در استان سمنان در حال اجراست

سمنان- ایرنا- وزیر نیرو گفت: از محل منابع عمومی تسهیلات بانکی و سرمایه گذاری بخش خصوصی برای 52 طرح در زمینه آب، برق و شبکه فاضلاب استان سمنان 10 هزار میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

52 طرح وزارت نیرو در استان سمنان در حال اجراست

سمنان- ایرنا- وزیر نیرو گفت: از محل منابع عمومی تسهیلات بانکی و سرمایه گذاری بخش خصوصی برای 52 طرح در زمینه آب، برق و شبکه فاضلاب استان سمنان 10 هزار میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

گردنه مائین بولاغ برفی است

به علت بارش برف و باران راه مواصلاتی گردنه مائین بولاغ تکاب لغزنده است و تردد خودروها در این مسیر با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

سالانه 500 هزار تن ذغال‌سنگ در استان سمنان تولید می‌شود

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به وجود معادن غنی ذغال‌سنگ در استان سمنان گفت: سالانه 500هزار تن ذغال‌سنگ در این استان تولید می‌شود.

طرح‌های توسعه‌ای استان سمنان را دنبال می‌کنم/ مصوبات سفر دولت پیگیری می‌شود

استاندار جدید سمنان با بیان اینکه اولویت نخست ما اجرای طرح‌های توسعه‌ای این استان است، گفت: مصوبات سفر رئیس‌جمهوری به استان سمنان پیگیری می‌شود.