لزوم ارتقای کیفیت آموزش و پژوهش در دانشگاه آزاد

رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با اعضای دبیرخانه هیات موسس دانشگاه تاکید کرد: همگی باید مراقبت کنند کیفیت آموزش و پژوهش در دانشگاه آزاد اسلامی ارتقا یابد.مطالب مرتبط

آغاز اجرای نظام پایش در دانشگاه آزاد

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد از آغاز اجرای نظام پایش در این دانشگاه به منظور حل مسائل راهبردی خبر داد و گفت: امیدواریم دانشگاه آزاد در بحث تولید علم درسال ۱۴۰۴ انتخاب اول داوطلبان دانشگاه باشد.

تاثیر ژنتیک و شرایط در بروز خودکشی/لزوم آموزش مهارت‌های اجتماعی در مدارس و دانشگاه‌ها

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشارهبه تاثیر ژنتیک و شرایط محیطی در اقدام به خودکشی، در عین حال بر ضرورت آموزش مهارت‌های زندگی و اجتماعی در مدارس و دانشگاه‌های کشور برای کمک به ارتقای سطح بهداشت روان افراد جامعه تاکید کرد.

دانشگاه نیوکاسل؛ دانشگاه‌ پیشرو در زمینه پژوهش

دانشگاه نیوکاسل یکی از قدیمی‌ترین موسسات آموزش عالی کشور انگلیس و از دانشگاه‌های پیشرو در زمینه پژوهش است.

نظام پایش در دانشگاه آزاد اسلامی اجرا می‌شود

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نظام پایش در این دانشگاه باهدف حل مسائل راهبردی انجام می شود.

همکاری100 نفر از نخبگان منتخب معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با دانشگاه آزاد اسلامی

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در جهت توسعه علمی و ارتقای جایگاه دانشگاه، برنامه همکاری تنگاتنگی با معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به منظور جذب نخبگان پیش‌بینی و مقرر شد 100 نفر از این افراد نخبه در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد ا

همکاری100 نفر از نخبگان منتخب معاونت علمی با دانشگاه آزاد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در راستای توسعه علمی و ارتقای جایگاه دانشگاه، برنامه همکاری تنگاتنگی با معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به منظور جذب نخبگان پیش‌بینی شده است.

پذیرش ۴۰هزار دانشجومعلم در دانشگاه فرهنگیان/نیاز شدید آموزش و پرورش به نیروی انسانی در ۶سال آتی

وزیر آموزش و پرورش در آئین بهره‌برداری از مرکز آموزش‌های تخصصی دانشگاه فرهنگیان آرادان با بیان اینکه امسال بیش از ۴۰ هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته می‌شوند، بر لزوم بازگرداندن تربیت معلم به جایگاه قبلی خود تأکید کرد.

افزایش شهرهای محل برگزاری کلاسهای آموزش زبان دانشگاه آزاد

معاون آموزشی دانشگاه  آزاد اسلامی گفت: تعداد شهرهای محل برگزاری کلاس های  آموزش زبان انگلیسی این دانشگاه افزایش یافت.

فعالیت 2 شرکت دانش‌بنیان در دانشگاه آزاد گرگان/تولید شیرین‌کننده جامد بدون کالری

معاون پژوهش‌وفناوری دانشگاه آزاد اسلامی گرگان با اشاره به فعالیت‌های مرکز رشد واحدهای فناور این دانشگاه، گفت: در حال حاضر در این دانشگاه 4 شرکت و هسته فناور داریم که 2 شرکت دانش‌بنیان شدند.

پذیرش ۴۰ هزار دانشجومعلم در دانشگاه فرهنگیان در سال جاری

وزیر آموزش و پرورش در آئین بهره‌برداری از مرکز آموزش‌های تخصصی دانشگاه فرهنگیان آرادان با بیان اینکه امسال بیش از ۴۰ هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته می‌شوند، بر لزوم بازگرداندن تربیت معلم به جایگاه قبلی خود تأکید کرد.]]>

همکاری 100 نفر از نخبگان منتخب معاونت علمی ریاست‌جمهوری با دانشگاه آزاد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در جهت توسعه علمی و ارتقای جایگاه دانشگاه، برنامه همکاری تنگاتنگی با معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به منظور جذب نخبگان پیش‌بینی شده است.

مجوز قطعی مرکز آموزش مهارتی دانشگاه علوم پزشکی آزاد صادر شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از اخذ مجوز قطعی مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای این دانشگاه از سوی وزارت بهداشت خبر داد.

دفتر گسترش وزارت علوم باید پاسخگوی رشته‌های حذف شده دانشگاه آزاد باشد

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از موضوع حذف کد رشته محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی اظهار بی اطلاعی کرد.

افزایش تعداد شهر‌های محل برگزاری کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی دانشگاه آزاد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تعداد شهر‌های محل برگزاری کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی این دانشگاه افزایش یافت.

لزوم جذب صالح‌‌ترین افراد در کسوت عضو هیأت علمی دانشگاه‌ها

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها بر لزوم جذب صالح‌ترین افراد در کسوت عضو هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی تأکید کرد.

ثبت 11 ژن در مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی آمریکا (NCBI)

رئیس شورای پژوهش دانشگاه آزاد لرستان گفت: 11 ژن توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد در مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی آمریکا ( NCBI ) ثبت شد.

زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی پیوسته و دکتری حرفه‌ای دانشگاه آزاد اعلام شد

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد از ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی پیوسته و دکتری حرفه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای دوشنبه و سه شنبه 26 و 27 شهریور خبر داد.

همکاری علمی آلمان در زمینه علوم اعصاب

معاون آموزش و پژوهش وزارت آموزش و تحقیقات کشور آلمان با حضور در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن بازدید از این دانشکده در جریان توانمندی‌های علمی و تحقیقاتی این دانشگاه قرار گرفت.

رتبه‌بندی دفاتر آموزش آزاد دانشگاه پیام نور/ استان تهران مقام اول گسترش مهارت‌آموزی

دانشگاه پیام نور استان تهران در بین دفاتر آموزش آزاد این دانشگاه رتبه نخست این دانشگاه برای گسترش مهارت آموزی را کسب کرد.

اختصاص ۱۵ درصد بودجه دانشگاه علامه به حوزه پژوهش/انجام دو طرح کلان

معاون پژوهش‌وفناوری دانشگاه علامه طباطبایی از اجرای دو طرح کلان پژوهشی در این دانشگاه خبر داد و گفت: خوشبختانه توسط مسئولین دانشگاه حمایت‌های ویژه‌ای از طرح‌های پژوهشی صورت می‌گیرد و بر اساس قانون، ۱۵درصد از بودجه دانشگاه به این حوزه اختصاص می‌یابد.