لزوم ارتقای کیفیت آموزش و پژوهش در دانشگاه آزاد

رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با اعضای دبیرخانه هیات موسس دانشگاه تاکید کرد: همگی باید مراقبت کنند کیفیت آموزش و پژوهش در دانشگاه آزاد اسلامی ارتقا یابد.مطالب مرتبط

لزوم ارتقای کیفیت آموزش و پژوهش در دانشگاه آزاد

رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با اعضای دبیرخانه هیات موسس دانشگاه تاکید کرد: همگی باید مراقبت کنند کیفیت آموزش و پژوهش در دانشگاه آزاد اسلامی ارتقا یابد.

لزوم طراحی برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای ارتقای کیفیت آموزش/ حق التدریس مشروط به تکمیل ساعت‌های موظفی اساتید باشد

رئیس دانشگاه آزاد در جلسه با معاون و مدیران آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه بر لزوم طراحی یک برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای ارتقای کیفیت و کمیت آموزش در دانشگاه تاکید کرد.

برگزاری آزمون‌های عمومی در دوران تحصیل یکی از را‌ه‌های ارتقای کیفیت آموزش دانشگاه است

رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: یکی از راه‌های ارتقای کیفیت آموزش و پژوهش در دانشگاه، اخذ آزمون‌های عمومی در رشته‌های تحصیلی است، به این معنی که دانشجویان در طی دوران تحصیل مورد ارزیابی عمومی قرار گیرند.

جلوگیری از فامیل بازی با اجرای غربالگری در سیستم آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر لزوم طراحی و برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای ارتقای کیفیت و کمیت آموزش در این دانشگاه تأکید کرد.

جلوگیری از فامیل بازی با اجرای غربالگری در سیستم آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه با معاون و مدیران آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بر لزوم طراحی یک برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای ارتقای کیفیت و کمیت آموزش در دانشگاه تاکید کرد.]]>

بهره‌گیری از امکانات مشترک ایران و افغانستان برای ارتقای کیفیت علوم دانشگاهی

رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد گفت: آموزش‌های مشترک بین ایران و افغانستان برای ارتقای کیفیت علوم دانشگاهی در این دو کشور صورت می‌گیرد.

تأکید ولایتی بر ارتقای کیفی فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد

رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد گفت: ارتقای کیفی فعالیت‌ها در حوزه‌های آموزشی و پژوهشی باید محور برنامه ریزی و اجرا در دانشگاه آزاد باشد.

ایجاد آزمایشگاه‌های مأموریت گرا در استان‌ها/ تبدیل پارک علم و فناوری به سازمان یاد گیرنده

براساس بررسی‌های نشست روسای پژوهش و فناوری استان‌های دانشگاه آزاد، توسعه سهم دانشگاه از محل تجارت فناوری و محصولات دانش بنیان و ایجاد آزمایشگاه‌های مأموریت‌گرا از اولویت‌های پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در سال جدید است.

درآمدزایی دانشگاه آزاد از محل تجاری سازی در بودجه 97

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد گفت: براساس این بودجه بندی باید درصدی از درآمد دانشگاه آزاد اسلامی از محل تجاری سازی و فناوری تأمین شود.

بخشنامه خرید کتاب واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد از نمایشگاه کتاب تهران ابلاغ شد

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه «خرید کتاب از سی‌و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» را به روسای واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه آزاد ابلاغ کرد.

مرکز آموزش و پژوهش مهارت‌های بالینی دانشگاه علوم پزشکی تبریز افتتاح شد

مرکز آموزش و پژوهش مهارت‌های بالینی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

درآمدزایی دانشگاه آزاد از محل تجاری‌سازی در بودجه 97

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی از درآمدزایی دانشگاه آزاد اسلامی از محل تجاری‌سازی در بودجه 97 خبر داد.

برگزاری نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در دانشگاه آزاد گناباد

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد گفت: نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در روزهای 6 و 7 شهریور ماه 97 در این دانشگاه برگزار می‌شود.

ارتقای کیفیت، مسئولیت اصلی تولیدکنندگان است

وزیر صنعت: باید نسبت به خرید کالای ایرانی تعصب داشته باشیم؛ ارتقای کیفیت محصولات داخلی مسئولیت اصلی همه دست اندرکاران تولید است.

راه اندازی مراکز توانمندسازی اعضای هیات علمی در دانشگاه‌ها

مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم از راه‌اندازی مراکز توانمندسازی اعضای هیئت علمی در دانشگاه‌های کشور خبر داد و گفت: با راه اندازی این مرکز می توانیم با کمک اعضای هیات علمی که در مسیر توانمندسازی گام برمی‌دارند نسبت به ارتقای کیفیت آموزشی با

تبدیل دانشگاه آموزش‌محور به کارآفرین در دستور کار است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی گفت: تبدیل دانشگاه آموزش‌ محور به دانشگاه کارآفرین در دستور کار سال 97 قرار گرفته است.

ارتقای کیفیت بسترساز حمایت از کالای ایرانی است

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر گفت: ارتقای کیفیت کالای تولید داخل و فرهنگ سازی، بستر حمایت از کالای ایرانی را در بین مردم فراهم می کند.

مدافع تراریخته، معاون آموزش و پژوهش سازمان محیط زیست شد

نیره خوش خلق سیما از مدافعان سرسخت تولید محصولات تراریخته در کشور جایگزین کاوه مدنی در سمت معاونت آموزش و پژوهش شد.

ارتقای کیفیت طرح های عمرانی اولویت شهرداری آستارا است

آستارا- شهردار آستارا گفت: توزیع مناسب خدمات رفاهی و ارتقای کیفیت و تکمیل طرح های عمران شهری برای آسایش مردم اولویت شهرداری آستارا در سال جاری است.

اجازه نمی‌دهم کسی با پارتی در این دانشگاه آزاد پست و مقام بگیرد

رئیس دانشگاه آزاد با تأکید براینکه همه بدانند که سیستم شایسته‌سالاری را در دانشگاه آزاد لحاظ خواهم کرد گفت: اجازه نمی‌دهم هیچ‌کسی با حزب و گروه‌بازی، پارتی‌بازی، فامیل‌بازی، تملق و چاپلوسی در دانشگاه آزاد اسلامی به پست و مقام برسد.