قیمت طلا، سکه در بازار

قیمت طلا، سکه در بازار شهرکرد امروز به این شرح است.مطالب مرتبط

فراوانی در بازار میوه با قیمت‌های عجیب و غریب

در حالی که رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار فراوانی و ثبات قیمت‌ها را از ویژگی‌های بازار میوه دانست، آخرین کشف قیمت‌ها از بازار عمده فروشی میوه و تره بار نشان می‌دهد که وضعیت چندان مناسبی در این بازار حاکم نیست.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/25

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 610هزار تومان افزایش یافت. قیمت طلای 18عیار هم 418 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/27

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 586 هزار تومان افزایش یافت. قیمت طلای 18عیار هم 416 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/26

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 538 هزار تومان کاهش یافت. قیمت طلای 18عیار هم 415 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/28

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 627 هزار تومان افزایش یافت. قیمت طلای 18عیار هم 420 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

بازار شکر در کرمان کنترل شود/ لزوم افزایش نظارت‌ بر قیمت ها

کرمان - استاندار کرمان با انتقاد از قیمت هشت هزار تومانی شکر در بازار کرمان گفت: قیمت این کالا برای هر کیلو نباید بیشتر از سه هزار تومان باشد.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/01/05

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 629 هزار تومان و قیمت طلای 18عیار هم 426 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

مسیر احتمالی بازار مسکن در سال ۹۸

یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان این‌که نمی‌توان انتظار داشت قیمت مسکن به اندازه نرخ ارز بالا برود گفت: افزایش تا ۳۵ درصد دستمزد می‌تواند تأثیر ملایمی بر قیمت تمام شده مسکن بگذارد اما با توجه به پرش قیمت‌ها در سال گذشته، سال ۱۳۹۸ بازار مسکن جهش مجدد را تجرب

اصفهان| توزیع میوه شب عید با نظارت بیشتر دولت همراه باشد؛ میوه عید افزایش قیمت ندارد

رئیس اتحادیه میوه و سبزی فروشان اصفهان از ثبات قیمت در بازار میوه خبر داد و گفت: با ذخیره میوه دولتی این کالا به اندازه کافی و با قیمت مطلوب در بازار برای شب عید مردم عرضه می‌شود.

قیمت طلا، سکه و ارز در آخرین یکشنبه سال ۹۷

امروز در بازار ارز، طلا و سکه قیمت‌ها کاهشی بود و فقط ربع سکه و سکه گرمی افزایش قیمت را تجربه کردند.

قیمت انواع میوه در بازار شب عید

تهران - ایرنا- بررسی بازار میوه شب عید نشان می دهد، در آستانه آغاز سال جدید قیمت پرتقال و سیب درختی به دلیل عرضه تنظیم بازاری این محصولات با نرخ های مصوب در حال متعادل شدن است.

پای حرف مردم| بازار سمنان؛ بازاری مملو از کالا و خالی از پول! + فیلم

«پول گرد و بازار دراز»، اگر شما هم این ضرب‌المثل را شنیده‌اید؛ احتمالاً با ورود به بازار و قیمت کردن اجناس به این موضوع پی برده‌اید که دیگر نه پول گرد است و نه بازار دراز.

قیمت روغن موتور از شهریور به بعد افرایش نیافته است

در حالیکه هر ساله در ماه‌های پایانی، افزایش قیمت روغن موتور در بازار رخ می‌داد، به گفته رییس اتحادیه روغن و لاستیک، امسال افزایش قیمت در روزهای پایانی به ثبت نرسیده و این در حالی است که در سال جاری نوسان قیمتی در این بازار در اواسط سال رخ داد.

قیمت روغن موتور از شهریور به بعد افزایش نیافته است

در حالیکه هر ساله در ماه‌های پایانی، افزایش قیمت روغن موتور در بازار رخ می‌داد، به گفته رییس اتحادیه روغن و لاستیک، امسال افزایش قیمت در روزهای پایانی به ثبت نرسیده و این در حالی است که در سال جاری نوسان قیمتی در این بازار در اواسط سال رخ داد.

ثبات نسبی قیمت طلا و سکه در بازار

نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر از ثبات نسبی قیمت طلا و سکه در بازار خرده فروشی خبر داد

مقایسه اولین وآخرین قیمت خودرو تولید داخل درسال 97

سال 97 را باید پرنوسان‌ترین سال در تاریخ بازار خودروی کشور دانست. سالی که در آن افزایش قیمت‌ها بیشتر از حد تصور تمام کارشناسان بود و در برخی موارد خارج از فاکتورهای تاثیرگذار به راه خود ادامه می داد و بازار را بیشتر در باتلاق رکود فرو می برد.]]>

نگران ارز نباشید، بر بازار مسلط هستیم

در حالی که تجربه گذشته ثابت کرده که قیمت ارز در بازار از مسائل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی تاثیر می پذیرد، اما رئیس کل بانک مرکزی معتقد است حواشی تصویب FATF بر بازار ارز تاثیری ندارد و بانک مرکزی بر بازار ارز مسلط است.

قیمت میوه تنظیم بازار شب عید خراسان شمالی تعیین شد

بجنورد- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: قیمت میوه تنظیم بازار شب عید این استان امروز مصوب شده و توزیع آن نیز از فردا آغاز می شود.

نظارت بر قیمت اجناس در بازار نورآباد تشدید می شود

خرم آباد - ایرنا - رئیس اتاق اصناف دلفان گفت: در آستانه ایام نوروز بازرسی و نظارت بر قیمت اجناس در بازار شهرستان نورآباد تشدید می شود.

قیمت میوه تنظیم بازار در عید نوروز

رئیس سازمان جهادکشاورزی کرمانشاه قیمت میوه تنظیم بازار در عید نوروز را اعلام کرد