قیمت طلا، سکه در بازار

قیمت طلا، سکه در بازار شهرکرد امروز به این شرح است.مطالب مرتبط

بازار سهام شاهد اصلاح قیمت‌ها/ روزهای خوب نوسانگیران بازار سهام

در چند روز اخیر معامه گران بازار سهام شاهد روند اصلاحی قیمت‌ها بودند، این کاهش قیمت در حالی اتفاق افتاد که چندی پیش فعالان بورسی با سبز شدن کل بازار صف های خرید و رشد فزاینده قیمت سهم ها را تجربه کردند.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/04/19

هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت 2میلیون و 825هزار تومان و هر گرم طلای 18عیار با قیمت 232هزار تومان فروخته می‌شود.

روز خوب نوسانگیران

در چند روز اخیر معامه گران بازار سهام شاهد روند اصلاحی قیمت‌ها بودند، این کاهش قیمت در حالی اتفاق افتاد که چندی پیش فعالان بورسی با سبز شدن کل بازار صف های خرید و رشد فزاینده قیمت سهم ها را تجربه کردند.

کاهش قیمت طلا در بازار

عضو هیئت رئیسه ­­اتحادیه طلاوجواهر از کاهش قیمت طلا و عرضه هرگرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۲۲۷ هزار تومان در بازار خرده فروشی خبرداد.

افزایش قیمت طلا و ارز/ سکه های پیش فروش به بازار نیامد

قیمت سکه درحالی امروز با افزایش قیمت همراه شد که پیش بینی می شد با تحویل سکه های پیش فروشی، سیر نزولی در بازار آغاز شود.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/04/26

هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت 2میلیون و 835 هزار تومان و هر گرم طلای 18عیار با قیمت 235 هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/04/20

هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت 2میلیون و 724 هزار تومان و هر گرم طلای 18عیار با قیمت 228 هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/04/25

قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران امروز و در آستانه تحویل سکه‌های پیش‌فروش سه‌ماهه 118 هزار تومان کاهش یافت.

کاهش قیمت سکه در بازار

قیمت سکه امروز در بازار قزوین ۹۰ هزار تومان پایین آمد.

حباب ۱۵۰ هزار تومانی سکه ترکید/ قیمت طلا افزایش نمی‌یابد

محمد کشتی آرای گفت: افت قیمت ها به دلیل تحولات بازار وکاهش بورس بازی و سفته بازی رخ داد. فعلا بازار باثباتی داریم و اگر به همین منوال پیش رود به نظر می‌رسد که قیمت‌ها به همین شکل باقی خواهد ماند.]]>

بازار ثانویه‌ ترمز " ارز " را می‌کشد

رییس اتاف اصناف ایران معتقد است که بازار ثانویه می‌تواند روی کنترل و ساماندهی نوسانات بازار ارز که روی قیمت کالاها، دستمزد و خدمات نیز اثرگذاری بالایی دارد، نقش مهمی داشته باشد و ترمز افزایش قیمت را بکشد.

تعیین قیمت ۴۲۰۰ تومانی ارز از روز اول اشتباه بود/ضوابط بازار ثانویه باید شفاف و تقویت کننده صادات باشد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:‌ بازار ثانویه باید به تقویت صادرات کمک کند و قیمت ارز در بازار غیررسمی را کاهش دهد که حتماً رخ خواهد داد و شرط آن رعایت ضوابط اصولی برای بازار ثانویه است.

تقویت بازار ثانویه قیمت ارز را کاهش می‌دهد/ پتروشیمی‌ها هم ارز خود را بیاورند

معاون پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با اشاره به تاثیر فعالیت بازار ثانویه در افت قیمت ارز در روزهای اخیر، گفت: باید کالاهایی که ضرورت کمتری برای پرداخت ارز یارانه‌ای دارد، به تدریج به سمت بازار ثانویه هدایت شود.

بررسی قیمت نان و مرغ در کمیسیون تنظیم بازار+فیلم

افزایش قیمت نان و کاهش قیمت مرغ، امروز در کمیسیون تنظیم بازار بررسی شد اما اعضا در این خصوص به نتیجه ای نرسیدند.

از بازار ارز چه خبر؟

در آخرین روز کاری هفته قیمت دلار تا حدی صعودی شد و نسبت به روز گذشته در بازار آزاد افزایش قیمت داشت. البته بانک مرکزی نیز با این رشد همراه بود و دلار رسمی را گران کرد.

چطور بازار ارز نزولی شد؟

اگرچه قیمت ارز همچنان بالاست و قیمت‌ها در مقایسه با ارز دولتی، دو برابر است اما در روزهای اخیر التهاب هفته‌های گذشته را ندارد و کاهشی پیش رفته است. تحلیلگران بازار ارز دلیل این روند را در چند مورد عنوان کرده‌اند.

سقوط قیمت سکه در بازار

تهران- ایرنا- قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (چهارشنبه) در بازار آزاد کاهش یافت و با افت 420 هزار ریالی به 26 میلیون و 980 هزار ریال رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/04/23

قیمت سکه بهار آزادی امروز در بازار تهران با 37 هزار تومان افزایش به کانال 2 میلیون و 700 هزار تومان بازگشت.

ثبات قیمت سکه در بازار قزوین

قیمت سکه امروز در بازار قزوین بدون تغییر ماند.

افت قیمت میوه به دلیل کاهش تقاضا در بازار

دبیر اتحادیه بار فروشان گفت: این کاهش قیمت به دلیل کاهش تقاضا در بازار است، ما هیچ کاهش عرضه‌ای نداشته‌ایم و بازار از محصولات باغی اشباع است.]]>