کشف ارز قاچاق در مرز دوغارون

فرمانده هنگ مرزی تایباد گفت: مرزبانان هنگام کنترل خودروهای عبوری در معبر مرزی دوغارون 20 هزار دلار ارز قاچاق را کشف و ضبط کردندمطالب مرتبط

کشف ارز قاچاق در مرز دوغارون

فرمانده هنگ مرزی تایباد گفت: مرزبانان هنگام کنترل خودروهای عبوری در معبر مرزی دوغارون 20 هزار دلار ارز قاچاق را کشف و ضبط کردند

کشف دو محموله کالای قاچاق درمرز دوغارون

فرماندار تایباد گفت: دو محموله بزرگ کالای قاچاق شامل انواع پوشاک به ارزش 21 میلیارد ریال در مرز دوغارون این شهرستان کشف و ضبط شد

کشف دو محموله کالای قاچاق در مرز دوغارون

فرماندار تایباد گفت: دو محموله بزرگ کالای قاچاق شامل انواع پوشاک به ارزش ۲۱میلیارد ریال در مرز دوغارون این شهرستان کشف و ضبط شد.

دو محموله بزرگ کالای قاچاق در دوغارون کشف شد

مشهد- ایرنا- فرماندار تایباد گفت: دو محموله بزرگ کالای قاچاق شامل انواع پوشاک به ارزش 21 میلیارد ریال در مرز دوغارون این شهرستان کشف و ضبط شد.

20 هزار دلار ارز در مرز دوغارون کشف شد

مشهد- ایرنا- فرمانده هنگ مرزی تایباد گفت: مرزبانان هنگام کنترل خودروهای عبوری در معبر مرزی دوغارون 20 هزار دلار ارز قاچاق را کشف و ضبط کردند.

محموله کیف و کفش قاچاق به مقصد نرسید

تهران - ایرنا - ماموران گمرک دو کانتینر ترانزیتی حامل کیف و کفش قاچاق به ارزش 21 میلیارد و 566 میلیون ریال را در گمرک دوغارون کشف کردند.

کشف قاچاق انسان در مرز ایران- ترکیه/ قاچاق 13 نفر با 3 دستگاه تریلی

تعداد کشفیات قاچاق انسان در گمرک در ماه نخست سال 97 به 56 نفر رسید که منجر به ثبت رکورد جدید کشفیات قاچاق انسان در یک ماه توسط ماموران گمرک شد.

آمار قاچاق پوشاک هر ساله کم می شود اما قاچاق پوشاک نه

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک کشور با تأکید براینکه با کم کردن آمار گره قاچاق کالا باز نخواهد شد، گفت: متأسفانه در کشور هیچ آمار کارشناسی جامعی در مورد قاچاق پوشاک نداریم.

کشفیات قاچاق دارو ۱۵۲ درصد و البسه ۹۳ درصد رشد داشته

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارزر استان تهران : عرضه و تقاضای کالای قاچاق کاهش یافته و کشف قاچاق دارو ۱۵۲ درصد و البسه ۹۳ درصد رشد داشته است.

امحاء کالاهای قاچاق مکشوفه

به گفته پلیس بیش از ۹۰ تن کالای قاچاق مکشوفه امحاء‌ شد. فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه اجرای طرح امحای محموله قاچاق در پلیس آگاهی تهران گفت: امروز شاهد امحای یکی از بزرگترین محموله‌های قاچاق هستیم که شامل هفتادتن لوازم آرایشی و بهداشتی و 24 تن موارد

زاهدان| افزایش تعرفه واردات در مناطق آزاد میل به قاچاق را کاهش می‌دهد

مدیرعامل منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار گفت: برای پیشگیری از قاچاق کالا باید به سمت راهکارهای پیشگیرانه رفت تا انگیزه و میل به قاچاق را کاهش دهیم.

امحای بیش از 90 تن محموله‌ قاچاق در پایتخت/ حضور تمام قد پلیس برای تثبیت بازار ارز

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه اجرای طرح امحای محموله قاچاق در پلیس آگاهی تهران گفت: امروز شاهد امحای یکی از بزرگترین محموله‌های قاچاق هستیم که شامل هفتادتن لوازم آرایشی و بهداشتی و 24 تن موارد خوراکی و نوشیدنی است که همه به صورت قاچاق وارد کشور شده

بیش از 122 هزار قلم داروی قاچاق در کردستان کشف شد

سنندج - ایرنا - دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: در فروردین ماه امسال 122 هزار و 568 قلم داروی قاچاق در استان کشف شد که 78 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل است.

دود قاچاق سوخت در چشم ضعیفان و پول آن به جیب قاچاقچیان

زاهدان - ایرنا - سودهای کلان قاچاق سوخت در مرزهای طولانی سیستان و بلوچستان با 2 کشور افغانستان و پاکستان به جیب قاچاقچیان و سودجویان حرفه ای و تنها دود این سود در چشم خرده فروشان و حمل کنندگان آن و آتش ناشی از حوادث این قاچاق به جان افراد بی گناه می افتد.

دود قاچاق سوخت در چشم ضعیفان و پول آن به جیب قاچاقچیان

زاهدان - ایرنا - سودهای کلان قاچاق سوخت در مرزهای طولانی سیستان و بلوچستان با 2 کشور افغانستان و پاکستان به جیب قاچاقچیان و سودجویان حرفه ای و تنها دود این سود در چشم خرده فروشان و حمل کنندگان آن و آتش ناشی از حوادث این قاچاق به جان افراد بی گناه می افتد.

کشف 70 تن لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق

رئیس پلیس پایتخت: در 24 ساعت گذشته 70 تن لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق ( عمدتا شامپو) و همچنین 24 تن مواد خوراکی قاچاق کشف و ضبط شد.

قاچاق در ایران چطور اندازه‌گیری می‌شود؟

اینکه چطور حجم کالاهای قاچاق وارداتی که به صورت مخفیانه و غیرقانونی وارد شده برآورد می‌شود، سوالی است که برای خیلی‌ها پیش آمده؛ اینکه چطور عددی دقیق به عنوان آمار قاچاق در کل کشور محاسبه و اعلام می‌شود.

سامانه مرکزی قاچاق کالا و ارز راه اندازی می‌شود

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در دیدار با رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از ضرورت تمرکز فعالیت های مبارزه با قاچاق و راه اندازی سامانه مرکزی قاچاق کالا و ارز خبر داد.]]>

حل مشکلات مبارزه با قاچاق با لایحه جدید/ هیچ عذری درباره راه اندازی سامانه‌ کنترل قاچاق پذیرفته نیست

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: لایحه جدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز ۹۰ درصد مشکلات این زمینه را حل می‌کند.

کفِ قاچاق پوشاک 1 میلیارد دلار/مشاور شریعتمداری: این همه قاچاق از کوه و کمر ممکن نیست

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ورود یک میلیارد دلار پوشاک قاچاق به کشور، کف برآورد هاست.