کشف ارز قاچاق در مرز دوغارون

فرمانده هنگ مرزی تایباد گفت: مرزبانان هنگام کنترل خودروهای عبوری در معبر مرزی دوغارون 20 هزار دلار ارز قاچاق را کشف و ضبط کردندمطالب مرتبط

17 لاک پشت قاچاق در مرز دوغارون کشف شد

مشهد - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست تایباد گفت: 17 لاک پشت زنده توسط نیروهای مرزبانی حین خروج از کشور در مرز دوغارون این شهرستان کشف شد.

17 لاک پشت قاچاق در مرز دوغارون کشف شد

مشهد- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست تایباد گفت: 17 لاک پشت زنده توسط نیروهای مرزبانی حین خروج از کشور در مرز دوغارون این شهرستان کشف شد.

کشف و ضبط 21 هزار لیتر سوخت قاچاق در مرز دوغارون

21 هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش بیش از 982 میلیون و 980 هزار ریال در مرز دوغارون کشف و ضبط شد.

کشف ۱۷ لاک پشت قاچاق در مرز دوغارون

۱۷ عدد لاک پشت قاچاق در مرز دوغارون کشف و ضبط شد.

امکانات کنونی در مرز دوغارون به هیچ عنوان کافی نیست/ مشکل تراکم کامیون‌ها در گمرک دوغارون طی هفته جاری حل می‌شود

دوغارون و راههای نرفته برای توسعه مبادلات کالا

مشهد- ایرنا - مرز دوغارون، نقطه اصلی تردد کامیونهای ترانزیتی و صادراتی و مرکز تبادلات تجاری بین ایران و افغانستان است که به رغم نقش مهم آن در اقتصاد هنوز با مشکلات زیرساختی دست و پنجه نرم می کند.

افزایش ۲۷درصدی ورود اتباع خارجی از مرز دوغارون

از ابتدای امسال تاکنون ۶۲۴هزار و ۸۸۶نفر از اتباع خارجی از طریق معبر زمینی دوغارون وارد کشور شده اند.

افزایش 35 درصدی صادرات از گمرک دوغارون

صادرات از گمرک دوغارون بیش از دو میلیارد و 200 هزار دلار ارز آوری داشته است.

دستگیری قاچاقچی مسلح در مرز دوغارون

فرمانده مرزبانی خراسان‌ رضوی گفت: مرزبانان هنگ مرزی تایباد در 72 ساعت گذشته با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی یک قاچاقچی مسلح را طی عملیات مسلحانه در مرز دوغارون دستگیر کردند.

حل مشکلات مرز دوغارون و اسلام قلعه تا هفته آینده

رییس اتاق تجارت هرات گفت: من شخصا به شما قول خواهم داد که در طی هفته جاری مشکل تراکم کامیون در گمرگ اسلام قلعه و دوغارون رفع شود.

11 کیلوگرم مواد مخدر در مرز دوغارون کشف شد

مشهد- ایرنا- فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی گفت: طی 24 ساعت گذشته 11 کیلوگرم انواع مواد مخدر در درگیری مرزداران معبر مرزی دوغارون با اشرار و قاچاقچیان کشف و ضبط شد.

صادرات گمرک دوغارون 35 درصد افزایش یافت

مشهد- ایرنا- مدیرکل گمرک دوغارون گفت: از ابتدای امسال تاکنون 2 میلیون و 401 هزار و 707 تن انواع کالا از این گمرک مرزی به افغانستان صادر شد که نسبت به مدت مشابه پارسال 35 درصد بیشتر شده است.

کشفیات مواد مخدر در گمرک دوغارون 16 برابر افزایش یافت

مشهد- ایرنا- مدیرکل گمرک دوغارون تایباد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 176 کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی در این معبر رسمی کشف و ضبط شد که نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل رشد 16 برابری را نشان می دهد.

ورود اتباع خارجی به کشور از مرز دوغارون افزایش یافت

مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی تایباد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 624 هزار و 886 نفر از اتباع خارجی از طریق معبر زمینی دوغارون وارد کشور شده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 27 درصد افزایش داشته است.

2 قاچاقچی در مرز دوغارون به هلاکت رسیدند

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: مرزبانان هنگ مرزی تایباد طی عملیاتی با تعدادی قاچاقچی مواد مخدر در نقطه صفر مرزی دوغارون درگیر شدند و در نتیجه 2 نفر از قاچاقچیان را به هلاکت رساندند و بیش از 18 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

افزایش کشفیات مواد مخدر در گمرک دوغارون

کشفیات مواد مخدر در گمرک دوغارون 16 برابر افزایش یافت.

افزایش قاچاق سوخت در کردستان/۵۵ باند قاچاق متلاشی شد

سنندج - دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: میزان قاچاق سوخت در ۱۱ ماه امسال نسبت به سال قبل ۳۴۵ درصد افزایش یافته است.

مدیریت مقابله با قاچاق کالا به سپاه داده شده است

یک عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس گفت که به دلیل ضعف مدیریت در کنترل قاچاق، مدیریت مقابله با قاچاق به سپاه واگذار شده که امیدواریم بتواند جلوی قاچاق کالاها را بگیرد.

کشف ۸۸۰ رأس دام قاچاق در گلستان

گرگان- جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از اجرای طرح مبارزه با قاچاق دام و کشف ۸۸۰ رأس دام قاچاق طی ۲۴ ساعت گذشته در محورهای گلستان خبر داد.

انهدام 55 باند قاچاق در کردستان

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: در 11 ماهه امسال 55 باند قاچاق در استان متلاشی شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد دو درصدی داشته است.