تجاوز آمریکا به سوریه در رسانه‌های جنوب شرق آسیا

کوالالامپور - ایرنا -تهاجم نظامی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه که به گفته بسیاری از ناظران بین المللی ، تجاوز آشکار و غیرقانونی به یک کشور بوده،در رسانه‌های جنوب شرق آسیا بازتاب گسترده ای داشت.مطالب مرتبط

تجاوز آمریکا به سوریه در رسانه‌های جنوب شرق آسیا

کوالالامپور - ایرنا -تهاجم نظامی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه که به گفته بسیاری از ناظران بین المللی ، تجاوز آشکار و غیرقانونی به یک کشور بوده،در رسانه‌های جنوب شرق آسیا بازتاب گسترده ای داشت.

تحلیل رسانه‌های اسرائیلی از نتایج تجاوز به سوریه

رسانه ها و مطبوعات رژیم اسرائیل به تحلیل نتایج تجاوز سه جانبه آمریکا و فرانسه و انگلیس به سوریه و میزان تاثیر آن بر معادلات این کشور پرداختند.

نشست سران رسانه های آسیا، فرصتی برای هم افزایی رسانه ای

پکن - ایرنا - برگزاری نخستین اجلاس سران رسانه های آسیا به عنوان یکی از نشست های اصلی مجمع اقتصادی بوائو با دستور کار 'نواوری برای آسیا به کمک رسانه' به مدت 4 روز در سانیا در جنوب چین، فرصت مناسبی برای هم افزایی رسانه ای در جهان و به ویژه آسیا بود.

تجاوز «مثلث شرارت» به سوریه؛ موشک‌های هوشمند به سخره گرفته شدند

تجاوز آشکار آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه به بهانه نخ نمای «حمله شیمیایی» درحالی اتفاق افتاد که حتی رسانه‌های جیره‌خوار صهیونیستی هم به ناکارآمدی آن اذعان کردند.

تظاهرات شهروندان عراقی در محکومیت تجاوز آمریکا به سوریه

رسانه‌های عراقی از برگزاری تظاهرات در محکومیت تجاوز آمریکا به سوریه در بغداد و دیالی خبر دادند.

تجاوز نظامی آمریکا به سوریه| ابراز نگرانی مصر و اردن از پیامدهای تجاوز غربی‌ها

وزارت خارجه مصر تجاوز نظامی آمریکا و متحدانش به سوریه را نگران کننده و تهدید کننده توافقات به دست آمده در این کشور درخصوص مناطق کاهش تنش دانست.

هدف حمله آمریکا صرفا سیاسی و رسانه‌ای بود/موازنه قوا به قوت خود باقی است

پایگاه خبری النشره لبنان با تاکید بر اینکه هدف تجاوز نظامی آمریکا به سوریه صرفا برای حفظ آبروی به خطر افتاده ترامپ بوده است، گفت: آمریکا از بیم مقابله به مثل قوی ائتلاف روسیه، ایران و سوریه، نمی تواند از خطوط قرمز فراتر رود.

کارشناسان کرد عراقی: حمله به سوریه برای ابراز وجود آمریکا بود

اربیل– ایرنا- تجاوز موشکی آمریکا و متحدین این کشور به سوریه بازتاب گسترده ای در رسانه های کردی در کردستان عراق به همراه داشت و کارشناسان کرد این حمله را تلاشی برای بازگشت آمریکا به صحنه سوریه بعد از شکست های متعدد قبلی ارزیابی کردند.

لبنان به نقض حریم هوایی خود در تجاوز به سوریه اعتراض کرد

بیروت-ایرنا-«یعقوب الصراف» وزیر دفاع لبنان ضمن محکوم کردن تجاوز آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه، بر مخالفت قاطع لبنان با نقض حاکمیت ملی این کشور و استفاده از آسمان آن برای تجاوز به سوریه تاکید کرد.

حکیم: تجاوز آمریکا به سوریه مردود و غیرقابل قبول است

مشاور سیاسی رهبر جریان حکمت ملی عراق درباره حمله آمریکا به سوریه گفت: ما هرگونه تجاوز را به کشور همسایه‌مان سوریه غیر قابل قبول می‌دانیم و اعتقاد داریم دولت سوریه تلاش‌های زیاد و فوق العاده‌ای برای نابودی تروریسم انجام داده است.

آمریکا تجاوز نظامی به سوریه را آغاز کرد

رئیس جمهور آمریکا پیش از ورود بازرسان سازمان ملل برای تحقیق درباره وقوع حمله شیمیایی به سوریه، تجاوز نظامی خود را به سوریه آغاز کرد.

عطوان: تجاوز سه گانه به سوریه آغازی برای پایان حضور آمریکا در منطقه شد

روزنامه‌نگار سرشناس جهان عرب شیوه‌های پاسخ روسیه و آمریکا به تجاوز سه گانه علیه سوریه را تشریح و تاکید کرد، ترامپ با اعتراف به شکست در برابر سوریه نیروهایش را سریع‌تر خارج خواهد کرد.

بازتاب بین المللی تجاوز ائتلاف شرارت به سوریه

وزارت خارجه سوریه اعلام کرد: تجاوز امروز آمریکا هیچ تاثیری در روحیه مقاومت مردم سوریه در مقابله با تروریست ها نخواهد داشت.

تماس تلفنی روحانی و اسد در پی تجاوز نظامی آمریکا به سوریه

رئیسان جمهوری سوریه و ایران در تماس تلفنی با یکدیگر تجاوزگری اخیر آمریکا و متحدانش به سوریه را بررسی کردند که روحانی در این تماس تاکید کرد تجاوز تنها سبب افزایش عزم ملت سوریه برای ادامه مبارزه با تروریسم خواهد شد.

رای الیوم: اسد، برنده تجاوز سه جانبه به سوریه است

تهران- ایرنا- روزنامه فرامنطقه ای 'رای الیوم' نوشت: تجاوز آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه، در تحقق اهداف خود شکست خورد وبرنده اصلی این تجاوز ارتش سوریه وبشار اسد رئیس جمهوری این کشور بود که برعکس دونالد ترامپ همتای آمریکایی اش، در داخل وخارج این کشور به

محکومیت تجاوز به سوریه در یمن

گروه های مختلف سیاسی و مذهبی یمن، ­تجاوز آمریکا و متحدانش به سوریه را محکوم کردند.

محکومیت تجاوز به سوریه در یمن

گروه های سیاسی و مذهبی یمن، ­تجاوز آمریکا و متحدانش به سوریه را محکوم کردند.

سوریه حضور آمریکا در این کشور را غیرقانونی خواند

تهران – ایرنا – «بثینه شعبان» مشاور رسانه ای بشار اسد رئیس جمهوری سوریه در واکنش به اظهارات رسانه ها مبنی بر تلاش ترامپ برای جایگزینی ارتش آمریکا با نیروهای عرب در سوریه گفت: حضور آمریکا در سوریه غیرقانونی است.

حکیم تجاوز آمریکا به سوریه را محکوم کرد

بغداد- ایرنا - 'سید عمار حکیم' رئیس ائتلاف ملی شیعیان عراق، تجاوز سه کشور آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه را به شدت محکوم کرد.

واکنش مقتدی صدر به تجاوز نظامی آمریکا/ دعوت از مردم عراق برای تظاهرات با پرچم سوریه

مقتدی صدر رهبر جریان صدر تجاوز نظامی آمریکا و فرانسه و انگلیس به سوریه را محکوم کرد و آن را تهدید کننده کل منطقه دانست.