تجاوز آمریکا به سوریه در رسانه‌های جنوب شرق آسیا

کوالالامپور - ایرنا -تهاجم نظامی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه که به گفته بسیاری از ناظران بین المللی ، تجاوز آشکار و غیرقانونی به یک کشور بوده،در رسانه‌های جنوب شرق آسیا بازتاب گسترده ای داشت.مطالب مرتبط

انعکاس شکایت ایران از آمریکا در رسانه های جنوب شرق آسیا

کوالالامپور - ایرنا - اقدام ایران در ثبت رسمی شکایت علیه آمریکا در دیوان بین المللی دادگستری در رسانه های منطقه جنوب شرق آسیا انعکاس گسترده ای یافت.

آتش جنگ تجاری آمریکا، دامنگیر اقتصاد جنوب شرق آسیا

کوالالامپور - ایرنا - برخی صاحبنظران و کارشناسان روابط بین الملل هشدار دادند: جنگ تجاری که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، علیه چین به راه انداخته است کل منطقه جنوب شرق آسیا را نیز درگیر خواهد کرد.

فراهم‌سازی مقدمات خروج هزار فرد مسلح از جنوب سوریه

همزمان با عملیات ارتش سوریه در جنوب شرق و جنوب غرب استان درعا، مرکز مصالحه روسیه در سوریه خبر داد که هزار فرد مسلح به همراه خانواده‌هایشان از جنوب سوریه خارج خواهند شد.

پیروزی جنوب سوریه توطئه آمریکا، عربستان و اسرائیل را ناکام گذاشت

عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان پیروزهای اخیر ارتش سوریه در جنوب این کشور را دستاوردی استراتژیک علیه توطئه های عربستان، آمریکا و رژیم صهیونیستی در این منطقه دانست.

افشای حضور باند اماراتی ربایش و تجاوز به دختران در جنوب یمن

تحقیقات درباره افزایش آمار تجاوز به دختران در جنوب یمن طی برهه اخیر از تشکیل باندی توسط نیروهای امارات برای آزار دختران جوان پرده برداشت.

نابودی جبهه النصره در جنوب سوریه شتاب گرفته است + نقشه

سرعت روند عملیات‌های نظامی و مصالحه ارتش سوریه در جنوب غربی سوریه، پرونده جنوب و پایان حضور گروهک تروریستی جبهه النصره در استان‌های درعا و قنیطره را تسریع کرده است.

90 درصد ماموریت ارتش سوریه در جنوب انجام شده است

ارتش سوریه با تسلط بر شهرها و روستاها و مهم ترین ارتفاعات راهبردی جنوب سوریه 90 درصد ماموریت خود را در آزادی جنوب به انجام رسانده و به ریشه کنی کامل تروریسم نزدیک شده است.

لاورنتیف: هیچ نیروی ایرانی در جنوب سوریه حضور ندارد

نماینده رئیس جمهور روسیه در امور سوریه اعلام کرد که دیگر نیروهای ایرانی در جنوب سوریه حضور ندارند.

کشف سلاح‌های مرگبار فرانسوی در جنوب سوریه+عکس

نیروهای ارتش سوریه سامانه ضد تانک و چندین قبضه سلاح‌های سبک و سنگین فرانسوی را درعا واقع در جنوب سوریه کشف و ضبط کردند.

تسلط ارتش سوریه بر مناطق جدید در جنوب سوریه

تسلط ارتش سوریه بر مناطق جدید در جنوب این کشور و حمله مجدد جنگنده های ائتلاف آمریکایی به منزلی در حومه البوکمال در استان دیرالزور از مهمترین اخبار امنیتی سوریه است.

ارتش سوریه از کشف موشکهای ضدتانک ساخت آمریکا در منطقه غرز خبر داد

نیروهای ارتش سوریه از کشف انباری حاوی سامانه های موشک ضد تانک ساخت آمریکا موسوم به «تاو» در منطقه «غرز» واقع در جنوب این کشور خبر دادند.

رؤسای رسانه‌های آسیا در «آستانه» گردهم می‌آیند

نشست رؤسای رسانه‌های آسیا با شعار «گفت‌وگو آسیا» به میزبانی وزارت اطلاعات و ارتباطات قزاقستان در شهر «آستانه» برگزار می‌شود.

131 تروریست در جنوب سوریه کشته شدند

دمشق - ایرنا - نهاد موسوم به 'دیده بان حقوق بشر' سوریه اعلام کرد که در 18 روز گذشته 131تروریست در استان 'درعا' در جنوب این کشور به هلاکت رسیده اند.

خبرنگار شبکه سما در جنوب سوریه کشته شد

دمشق - ایرنا- 'مصطفی السلامه' خبرنگار شبکه ماهواره ای 'سما' سوریه در حین پوشش عملیات ارتش این کشور علیه گروه های تروریستی در استان قنیطره در جنوب سوریه کشته شد.

حمله مجدد تل آویو به «تی‌فور»/نتانیاهو از نبرد جنوب سوریه می‌ترسد

نبرد در جنوب سوریه با فروپاشی و تسلیم گروههای مسلح و تروریستی مورد حمایت رژیم صهیونیستی جریان دارد و خشم تل آویو از این وضعیت به حمله ای دیگر به سوریه منجر شد.

بازپس‌گیری جنوب سوریه گامی برای تضمین ثبات در این کشور است

فراکسیون پارلمانی «الوفاء للمقاومة» با اشاره به اهمیت آزادسازی جنوب سوریه، ابراز امیدواری کرد که روابط دمشق و بیروت گرم شود.

کشف سلاح های فرانسوی در جنوب سوریه

تهران - ایرنا - ارتش سوریه در مناطق آزاد شده استان 'درعا' در جنوب این کشور، سلاح های ساخت فرانسه کشف کرد.

تحولات جنوب سوریه؛ حملات به مثلث مرگ؛ آغاز انتقال مسلحین از جنوب به ادلب

تسلط ارتش سوریه و نیروهای پشتیبان آن بر مناطق استان‌های درعا و قنیطره از طریق فرایند آشتی یا عملیات نظامی ادامه دارد.

استقامت دمشق دربرابر تهدیدات آمریکا/شعار آزادسازی از شمال تا جنوب

با وجود تهدیدات ایالات متحده آمریکا مبنی بر احتمال مداخله نظامی مستقیم علیه سوریه، دولتمردان دمشق شعار «آزادسازی از شمال تا جنوب» را همچنان سرلوحه کار خود قرار داده اند.

نتایج سفر ابتکار به جنوب شرق آسیا

کوالالامپور- ایرنا - 'معصومه ابتکار' فرستاده ویژه رئیس جمهوری ایران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه با سفری دو روزه به حوزه جنوب شرق آسیا، پیام های 'حسن روحانی' در ارتباط با 'برجام' را تحویل مقام های ارشد مالزی و اندونزی کرد.