مجموعه 167 شرکت نفت گچساران دچار حریق شد

گچساران-ایرنا - بخشدار مرکزی گچساران گفت: مجموعه 167 شرکت نفت در این شهرستان دقایقی پیش به دلیل اشکال در جوشکاری دچار آتش سوزی شد.مطالب مرتبط

آتش سوزی در ساختمان تولیدی لباس چهارراه ولیعصر

یک ساختمان تجاری در چهارراه ولیعصر تهران، سه شنبه ۲۶ تیر ماه، دچار حریق شد و در پی آن بخشی از یک انباری کوچک که در پشت بام بود دچار حریق شد و شعله های آتش به دو دستگاه کولر نیز سرایت کرد. در این حادثه دو مرد دچار مصدومیت سطحی شدند که برای دریافت خدمات درم

جنگلبان گلستانی در عملیات اطفاء حریق جنگل‌ها دچار حادثه شد

گرگان- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: یکی از نیروهای قرقبان (جنگلبان) در حین اطفاء حریق دچار حادثه شد و به کما رفت.

اتوبوس مسافربری در نزدیکی سنندج دچار حریق شد

سنندج - ایرنا - فرمانده پلیس راه انتظامی کردستان گفت: یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از تهران به مقصد مریوان در حرکت بود در 24 کیلومتری سنندج دچار حریق شد و در آتش سوخت.

اتوبوس مسافربری در نزدیکی سنندج دچار حریق شد

سنندج - ایرنا - فرمانده پلیس راه کردستان گفت: یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از تهران به مقصد مریوان در حرکت بود در گردنه صلوات آباد ( 24 کیلومتری سنندج) دچار حریق شد و در آتش سوخت.

4 دستگاه خودرو در خرم‌آباد دچار حریق شد

رئیس سازمان آتش‌نشانی خرم‌آباد گفت: 4 دستگاه خودرو سواری در خرم‌آباد دچار حریق شد.

مسجد جامع ساری دچار حریق شد/ سرایت آتش به بازار

ساری - مسجد جامع و ثبت ملی ساری شامگاه پنجشنبه دچار حریق شد.

مسجد جامع ساری طعمه حریق شد

دقایقی پیش به دلیل گرمای شدید مسجد جامع ساری و شبستان‌های اطراف دچار حریق شد.

اتوبوس مسافربری تهران-مریوان دچار حریق شد؛ مهار آتش‌ در "گردنه صلوات‌آباد سنندج"

بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس مسافربری از تهران به سمت مریوان در حال حرکت بود که در گردنه صلوات‌آباد سنندج دچار حریق شد.

مسجد جامع ساری بعد از مهار آتش

عصر روز گذشته مسجد جامع ساری که قدمتی بیش از 3 هزار ساله داشت؛ در آتش سوخت و بخش عظیمی از آثار تاریخی آن دچار حریق و نابود شده است. طی این آتش‌سوزی حدود 30 باب مغازه در بازار نرگسیه ساری درچار حریق شد.

عملیات برای مهار آتش هورالعظیم ادامه دارد/ مکاتبه فوری با عراق برای اطفای حریق

شب گذشته 13 هزار هکتار از تالاب هورالعظیم دچار آتش سوزی شد که نیروهای ایرانی در عملیات اطفای حریق با عراقی‌ها در حال همکاری هستند.

عروس خانه‌های ایران در دام آتش/ آتش سوزی خسارتی در پی نداشت

اصفهان – مدیر روابط عمومی آتش نشانی کاشان گفت: بامداد امروز انبار خانه تاریخی طباطبایی‌های کاشان دچار حریق شد که با حضور به موقع آتش‌نشانان حریق اطفاء شده و خسارتی در پی نداشت.

آتش سوزی در مسجد جامع ساری

قدیمی ترین مسجد مازندران امروز دچار حریق شد. بر اثر آتش‌سوزی شدید در مسجد جامع شهرستان ساری، حریق به مغازه‌های بازار نرگسیه سرایت کرده است.

قرقبان «مینودشتی» حین اطفاء حریق در جنگل به کما رفت

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: یکی از نیروهای قرقبان منابع‌طبیعی هنگام اطفاء حریق در جنگل‌های مینودشت دچار مصدومیت شد و هم‌اکنون در کما به سر می‌برد.

آتش سوزی در قدیمی ترین مسجد مازندران

قدیمی ترین مسجد مازندران امروز دچار حریق شد. بر اثر آتش‌سوزی شدید در مسجد جامع شهرستان ساری، حریق به مغازه‌های بازار نرگسیه سرایت کرده است.

آماری از مغازه های خسارت دیده در حریق بازار ساری نداریم

ساری - رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ساری با بیان اینکه تعدادی از واحدهای کسبی حاشیه مسجد جامع دچار حریق شد گفت: آمار دقیقی از شمار مغازه های خسارت دیده نداریم.

اعتبارات ساخت وتجهیز بیمارستان گچساران یکهزار میلیاردریال است

گچساران- نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارات ساخت و تجهیز بیمارستان ۱۴۰ تختخوابی گچساران یکهزار میلیارد ریال است.

حریق در پارکینگ شبانه‌روزی خودروی منطقه «کرگانه» خرم‌آباد

خرم‌آباد- چهار دستگاه خودرو سواری در پارکینگ شبانه‌روزی خودروی «کرگانه» خرم‌آباد دچار حریق شدند.

۱۰ خودرو در اهواز دچار آتش سوزی شدند

اهواز- مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز گفت: به دلیل آتش سوزی در یک باربری قدیمی در اهواز ۹ دستگاه خودروی سنگین و یک دستگاه خودروی سواری پراید دچار حریق شدند.

برق بازار ساری برای پیشگیری از گسترش حریق قطع شده است

ساری - مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از قطع برق بازار حاشیه مسجد جامع به دلیل پیشگیری از سرایت حریق خبر داد.

19طرح ورزشی در گچساران احداث می شود

گچساران- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت:19 طرح ورزشی در مناطق مختلف گچساران از محل اعتبارات استانی و اهدایی وزارت نفت در دست احداث است.