نقوی حسینی: هیاتی از کمیسیون امنیت ملی به سوریه می رود

تهرن- ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از سفر اعضای این کمیسیون فردا - سه شنبه - به سوریه خبر داد.مطالب مرتبط

نقوی حسینی: هیاتی از کمیسیون امنیت ملی به سوریه می رود

تهرن- ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از سفر اعضای این کمیسیون فردا - سه شنبه - به سوریه خبر داد.

نقوی‌حسینی:انتظار ملت از قوه‌قضائیه محاکمه سران فتنه است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نسبت به پیگیری رفع حصر سران فتنه از سوی برخی نمایندگان فراکسیون امید مجلس واکنش نشان داد.

نقوی‌حسینی: کره شمالی در مذاکره با آمریکا دست برتر را دارد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه کره شمالی در مذاکره با آمریکا دست پر و برتر را دارد، گفت: کره شمالی در بحث هسته‌ای به هر آنچه می‌خواهد رسیده است و دیگر دلیلی برای ادامه آزمایش‌های هسته‌ای ندارد.

کامران: اجازه شکل گرفتن یاران هفت خط را ندهیم/ نقوی: بنیاد کار سیاسی را نابود نکنید

با در دستور قرار گرفتن درخواست یک فوریتی برای اصلاح ماده یک و ۱۰ قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی حسن کامران، در موافقت با آن گفت: «مهم این است که اجازه ندهیم یاران هفت خط شکل بگیرند» و نقوی حسینی در مخالفت با آن گفت: با این کار بنیاد کار سیاسی را

هیات پارلمانی کمیسیون امنیت ملی مجلس فردا به سوریه می‌رود

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هیات پارلمانی کمیسیون امنیت ملی مجلس فردا به سوریه سفر می کند.

بروجردی: پاسخ جدی به متجاوزان به سوریه داده خواهد شد

رئیس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به حضور مستشاری ایران در سوریه گفت: این حضور با دعوت دولت سوریه و با هدف مبارزه با تروریسم صورت گرفت و تاکنون موفقیت آمیز بوده است.

ظریف و معاونین وزارت امور خارجه سه‌شنبه به کمیسیون امنیت ملی می‌روند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از نشست اعضای این کمیسیون با وزارت امور خا رجه در هفته آ‌ینده در مجلس خبر داد.

موضوع قاچاق کالا در کمیسیون امنیت ملی بررسی شد

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه بررسی قاچاق کالا بخصوص در زمینه واردات پوشاک به کشور در این کمیسیون خبر داد.

حمله آمریکا به سوریه برای روحیه‌بخشی به تروریست‌ها بود

عضو کمیسیون امنیت‌ ملی مجلس گفت: موشک‌پرانی آمریکا به سوریه یک نمایش مضحک از قدرت‌نمایی و ترقه بازی بچه‌گانه بود.

حمله به سوریه فرار رو به جلو بود

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را نوعی فرار رو به جلو و اقدام پیش دستانه دانست.

تحولات داخلی و خارجی سال 96 در کمیسیون امنیت ملی بررسی شد

تهران - ایرنا – سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی آخرین تحولات داخلی و خارجی در سال 96 با حضور وزیر کشور و برنامه های سال جاری در جلسه این کمیسیون خبر داد.

سوال از وزیر کشور و فرماندهان ناجا در جلسه کمیسیون امنیت ملی/ پلیس باید پاسدار امنیت شهر و شهروندان باشد نه برهم زننده آرامش مردم

عضو هیات رئیسه فراکسیون امید از سوال خود از وزیر کشور و فرماندهان ناجا در جلسات آتی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس طی روزهای آتی خبر داد. ]]>

نقوی‌حسینی: طرح سوال نمایندگان از رئیس‌جمهور منتفی نشده است

نماینده مردم ورامین در مجلس با انتقاد از رویکرد دولت نسبت به سؤالات نمایندگان مجلس از رئیس‌جمهور، گفت: طرح سؤال نمایندگان از آقای روحانی منتفی نشده است.

ورود کمیسیون امنیت ملی مجلس به موضوع «کاوه مدنی»/ کلانتری باید در این زمینه توضیح دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ورود کمیسیون متبوعش به موضوع کاوه مدنی خبر داد.

شهدای مدافع حرم و حفظ امنیت مرزها- رضا رضایی مجد*

تهران - ایرنا - فداکاری و ایثار رزمندگان و شهدای مدافع حرم در سوریه و عراق باعث تامین امنیت در مرزهای کشورمان شده و به جرات می توان گفت که حضور مدافعان حرم و مستشاران نظامی ما در سوریه در حفظ امنیت، یک ضرورت بود.

اعضای کمیسیون امنیت ملی فردا از تاسیسات هسته ای یزد بازدید می کنند

تهران-ایرنا- نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای این کمیسیون فردا از تاسیسات هسته ای یزد بازدید می کنند.

حمله به سوریه اقتدار محور مقاومت را بیشتر کرد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را نقض حاکمیت این کشور دانست و گفت: حمله اخیر به سوریه نه تنها این کشور را تضعیف نکرد که از این به بعد محور مقاومت با اقتدار بیشتری انجام وظیفه خواهد کرد.

عبداللهی:هم شفر با حسینی صحبت کرده هم من /افتخاری به تمرین آمد تا بگوید بقیه مطالبات بازیکنان را هم می‌دهد

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:شفر سرمربی تیم است و در جریان همه امروز قرار می‌گیرد، او با حسینی حرف زده و من هم مسائلی را که باید به حسینی گفتم.

حمله به سوریه «شویِ نظامی» بود

یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حمله به سوریه را شویی نظامی خواند و گفت: این حمله برای استفاده از منابع موجود در عربستان انجام شد و هیچگونه ارزش نظامی نداشت.

حمایت بروجردی از پلیس در جلسه کمیسیون امنیت ملی با فرمانده ناجا

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در دیدار با فرمانده ناجا از مردم خواست تا قدرن‌دان زحمات پلیس باشند و به ماموران قانون احترام بگذارند.