نقوی حسینی: هیاتی از کمیسیون امنیت ملی به سوریه می رود

تهرن- ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از سفر اعضای این کمیسیون فردا - سه شنبه - به سوریه خبر داد.مطالب مرتبط

نقوی‌ حسینی: رییس جمهور در نشست سازمان ملل تحریم‌های آمریکا را برای ملت‌ها تبیین کند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر لزوم حضور رییس جمهور در نشست مجمع عمومی سازمان ملل گفت: رییس جمهور باید تحریم‌های ظالمانه و خارج از مقررات بین‌المللی آمریکا علیه ایران را برای ملت‌ها تبیین کند.

خروش ناصران نهضت حسینی در ایران اسلامی

سراسر کشور با آیین های سوگواری سرور شهیدان و یاران با بصیرت حسینی ، امروز هیاتی با عظمت از احیا ارزش های اسلام است.

نشست مشترک سفرای اروپا با کمیسیون امنیت ملی مجلس

تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس از نشست مشترک سفرای عضو اتحادیه اروپا با اعضای کمیسیون امنیت ملی در مهر ماه سال جاری خبر داد و گفت: در این نشست قرار است مناسبات ایران با اتحادیه اروپا مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

برگزاری عزاداری عاشورای حسینی در امنیت کامل

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از برگزاری مراسم عاشورای حسینی در امنیت کامل خبر داد.

برپایی مراسم عزاداری حسینی(ع) در امنیت کامل

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اجرای طرح‌های ویژه نظم بخشی مراسم عزاداری حسینی(ع) از امنیت کامل این مراسم ها در سراسر کشور خبر داد.

اهل سنت در تامین امنیت عزادارن حسینی خاش مشارکت دارند

زاهدان - ایرنا - فرمانده سپاه خاش سیستان و بلوچستان گفت: بیش از هزار نفر از نیروهای بسیجی اهل سنت و عضو در گردان های بسیج و سپاه در تامین امنیت عزاداران حسینی(ع) این شهرستان مشارکت دارند.

تذکر کمیسیون امنیت ملی به «ظریف» درباره تعیین سفیر در کشور‌های «چین و هند»

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بار‌ها در کمیسیون به وزیر امور خارجه درباره تعیین سفیر برای کشور‌هایی که در آنها سفیر نداریم، تذکر دادیم.

پلیس قم امنیت کم نظیری در تاسوعای حسینی رقم زد

قم - ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی استان قم گفت: پلیس امنیت بسیار کم نظیری را در حوزه برگزاری آیین های عزاداری عاشقان اباعبدالله (ع) در روز تاسوعای حسینی در استان رقم زد.

طرح تامین امنیت مراسم عاشورای حسینی (ع) در کربلا اجرا می‌شود

فرماندهی پلیس کربلای معلی از اجرای طرح تامین امنیت مراسم عاشورای حسینی (ع) با حضور 30 هزار نیروی پلیس در این استان خبر داد.

سوریه، محور اصلی نشست شورای امنیت ملی ترکیه

در نشست پنج ساعته شورای امنیت ملی ترکیه، بر تداوم عملیات نظامی و امنیتی برون مرزی در سوریه تاکید شد.

قرائت های متفاوت در شورای امنیت از بحران سوریه

نیویورک- ایرنا- نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره سوریه در حالی که باز هم قرائت های متفاوت از شرایط این کشور بحرانی ارائه داد اما گویای آن بود که روند آستانه توانسته است فرایند سیاسی را تسهیل کند.

تامین امنیت زائران حسینی (ع) با ۳۰ هزار نیرو در کربلای معلی

در آستانه فرا رسیدن روز عاشوراء، مقامات امنیتی عراق همچنان طرح تأمین امنیت زائران حسینی (ع) را با ۳۰ هزار نیرو در کربلای معلی، ادامه می دهند.

شورای امنیت ملی ترکیه: مداخله نظامی در سوریه ادامه می‌یابد

شورای امنیت ملی ترکیه با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام تداوم مداخله نظامی در سوریه، خواستار عمل‌کردن جامعه بین‌المللی به تعهدات خود در قبال بحران این کشور شد.

نشست شورای امنیت با موضوع سوریه

ایرنا - نیویورک - نشست شورای امنیت با موضوع خاورمیانه و سوریه روز سه شنبه برگزار شد.*3*

کرج| پاسخ عضو کمیسیون امنیت ملی به اظهارات رئیس سازمان محیط زیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تراریخته‌ها امروز از مصادیق موضوع بیوتروریسم است که دنیا بر روی آن تمرکز دارد، گفت: متاسفانه ‌محیط زیست پای بیگانگان را در عرصه کشاورزی  و محیط زیست به کشور باز کرده است.

تاکید مسئولان و نیروهای انتظامی هندیجان بر حفظ امنیت عزاداران حسینی+ تصاویر

مسئولان شهرستان هندیجان، فرمانداری، نیروهای انتظامی با بازدید از حسینیه ها، مساجد و هیئت های مذهبی بر حفظ نظم و امنیت عزاداران حسینی تاکید کردند.]]>

اشرف غنی و راستی آزمایی دوباره تامین امنیت ماه محرم

رئیس جمهور افغانستان تامین امنیت ماه محرم و مراسم عاشورای حسینی در این کشور را در حالی از اولویت‌های امنیت ملی این کشور اعلام کرده است که حملات علیه شیعیان افزایش یافته و دولت کابل دستاوردی نداشته است.

اردن: در بازگشایی گذرگاه‌ها با سوریه امنیت در اولویت است

اردن اعلام کرد، در ارتباط با بازگشایی مرزها و گذرگاه‌ها با سوریه برقراری امنیت در آنها را اولویت می‌داند.

نظامیان روسی امنیت مرزهای سوریه در بلندی‌های جولان را تقویت می‌کنند

پلیس نظامی روسیه و نمایندگان مرکز آشتی طرفین متخاصم، عملیات گشت‌زنی مشترکی را در منطقه غیرنظامی جنوبی و در امتداد مرزهای سوریه در بلندی‌های جولان، به منظور تقویت تامین امنیت منطقه انجام دادند.

سوریه و ایران؛ محور مذاکرات مقامات بلندپایه امنیتی روسیه و رژیم صهیونیستی

دبیر شورای امنیت روسیه و رئیس شورای امنیت رژیم صهیونیستی در مسکو در باره اوضاع سوریه و نتیجه نشست سران سه‌جانبه (روسیه، ایران و ترکیه) در تهران تبادل نظر کردند.