صادق بیگدلی: لیگ جهانی والیبال نشسته قدم اول برای حضور در رقابت های جهانی است

سرعتی زن تیم ملی والیبال نشسته در آستانه نخستین دوره مسابقات لیگ جهانی معتقد است: رقابت های بسیار مهم و حساسی را در پیش داریم چون بوسنی و هرزگوین برای انتقام شکست فینال بازی های پارالمپیک ریو به ایران آمده است]]>مطالب مرتبط

ناظر فدراسیون جهانی والیبال از امکانات ارومیه بازدید کرد

ارومیه- ایرنا- رییس هیات والیبال آذربایجان غربی گفت: کریستین واسمر /Christian Wasmer/ ناظر فدراسیون جهانی برای بازدید از امکانات و تجهیزات ورزشی شهر ارومیه در میزبانی سه دیدار از رقابت های لیگ ملت های 2019 والیبال به شهر ارومیه سفر کرد.

رضایی: مسوولان به جای تبریک روز جهانی معلولان، قوانین را اجرا کنند

مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته زنان و مردان گفت: امیدوارم روز جهانی معلولان که یک روز نمادین است تنها با دادن یک پیام تبریک توسط مسوولان خلاصه نشود و مقررات بکارگیری معلولان در پست‌های مختلف ورزشی به اجرا در آید.

نماینده فدراسیون جهانی والیبال: اردبیل و ارومیه قابلیت میزبانی لیگ ملت‌ها را دارند

نماینده فدراسیون جهانی والیبال گفت که دو شهر ارومیه و اردبیل می‌توانند میزبان رقابت‌های لیگ ملت ها باشند.

نماینده فدراسیون جهانی والیبال به ارومیه سفر کرد

تهران- ایرنا- نماینده فدراسیون جهانی والیبال به منظور بررسی شرایط ارومیه برای میزبانی لیگ ملت‌های والیبال، به این شهر سفر کرد.

حضور در مراحل مختلف جام جهانی برای کسب سهمیه ضروری است

تهران - ایرنا - مربی تیم ملی تیراندازی ایران در رشته تفنگ با بیان اینکه سهمیه المپیک 2020 در چهار مرحله جام جهانی و رقابت های قهرمانی آسیا توزیع می شود، گفت: ملی پوشان ایران برای کسب سهمیه باید در تمامی مراحل جام جهانی شرکت کنند.

FIVB میزبانی اردبیل را برای لیگ جهانی والیبال تایید کرد

رئیس هیأت والیبال اردبیل گفت: میزبانی اردبیل از هفته چهارم لیگ جهانی والیبال توسط FIVB تایید و به فدراسیون ابلاغ شده است.

اردبیل میزبان مسابقات لیگ والیبال ملتهای جهان

در بازدید نماینده فدراسیون جهانی والیبال از مکان برگزاری مسابقات لیگ والیبال ملت‌های جهان و تایید امکانات، میزبانی اردبیل از این رقابت‌ها قطعی شد.

فدراسیون جهانی والیبال سالن رضازاده اردبیل را تایید کرد

اردبیل- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: نماینده ویژه و فرستاده فدراسیون جهانی والیبال پس از بازدید از ورزشگاه شش هزار نفری رضازاده اردبیل این سالن را برای برگزاری مسابقات والیبال لیگ ملت‌های جهان تایید کرد.

آمریکایی‌ها برای لیگ جهانی کشتی به ایران نمی‌آیند

هرچند هنوز تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ جهانی کشتی آزاد و فرنگی کاملا مشخص نشده‌ اما عدم حضور آمریکایی‌ها در این رقابت‌ها قطعی است.

رقابت‌های جهانی اهمیت بالایی دارد/ از عملکرد عسگری رضایت داریم

سیدمحمد پولادگر گفت: رقابتهای جهانی برای کسب سهمیه المپیک اهمیت ویژه ای دارد و از برنامه های سرمربی تیم ملی برای حضور در این رویداد پراهمیت حمایت می کنیم.

نماینده فدراسیون جهانی والیبال: اردبیل و ارومیه قابلیت میزبانی لیگ ملت‌ها را دارند

واسمر نماینده فدراسیون جهانی والیبال می‌گوید دو شهر ارومیه و اردبیل می‌توانند میزبان لیگ ملت‌های والیبال باشند.

آماده حضور در پیکارهای جهانی کشتی بزرگسالان بودم

تهران - ایرنا - «امین کاویانی نژاد» دارنده سه مدال طلای نوجوانان و جوانان کشتی جهان گفت: برای حضورم در رقابت های جهانی بزرگسالان، کادر و شورای فنی باید تصمیم می گرفتند اما از هر نظر آماده حضور در آن مسابقات بودم.

ورزشکاران گلستان برای مسابقات جهانی پیوند اعضا آماده می شوند

گرگان - ایرنا - ورزشکاران گلستانی با حضور در اردوهای آماده سازی برای کسب افتخار و عنوان در رقابت های جهانی بیماران خاص آماده می شوند.

حضور نمایندگان اتحادیه جهانی کشتی در ایران

داوران المپیکی از کشورهای اسلوونی و اوکراین به عنوان نماینده اتحادیه جهانی کشتی در پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه‌های جهان حضور خواهند داشت.

تنیسور خویی عضو تیم 'پیوند اعضا' به رقابت جهانی اعزام می شود

ارومیه- ایرنا- رییس هیات بیماران خاص آذربایجان غربی گفت: نادر محمودزاده ملی پوش اهل شهرستان خوی برای شرکت در مسابقات جهانی 2019 هم اکنون در اردوی تیم ملی رشته تنیس روی میز پیوند اعضا حضور دارد.

میزبانی اردبیل از لیگ والیبال ملت‌های جهان قطعی شد

اردبیل - مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با تایید نماینده فدراسیون جهانی والیبال از مکان برگزاری مسابقات لیگ والیبال ملت‌های جهان، میزبانی اردبیل از این دوره از رقابت‌ها قطعی شد.

تیم ملی بسکتبال ایران به جام‌جهانی راه یافت

تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی برابر فیلیپین در پنجره پنجم رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۹ چین، سهمیه حضور در این مسابقات را از آن خود کرد. 

یونس امامی: هیچ تیمی برای لیگ جهانی کشتی به من پیشنهاد نداد/ برای جام تختی تمرین می‌کنم

یونس امامی، عضو تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جهانی بوداپست گفت: هیچ پیشنهادی از سوی تیم‌های باشگاهی برای حضور در لیگ جهانی نداشتم که بخواهم قرارداد ببندم.

بازدید ناظر فدراسیون جهانی والیبال از امکانات ایران

ناظر فدراسیون جهانی والیبال فردا برای بازدید از امکانات والیبالی کشورمان, به ایران سفر می کنند.­

تیم ملی بسکتبال ایران جهانی شد

تهران-ایرنا- تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدارش از پنجره پنجم رقابت های انتخابی جام جهانی، فیلیپین را شکست داد و حضورش در جام جهانی 2019 را قطعی کرد.