مرگ راننده و کمک راننده تریلی در آتش گازوئیل

در اثر واژگونی یک تریلی حامل گازوئیل، راننده و کمک راننده تریلی آتش گرفتند و جان خود را از دست دادند. ]]>مطالب مرتبط

نبستن کمربند ایمنی مرگ راننده را رقم زد

همدان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان همدان گفت: یک دستگاه خودروی وانت پیکان در جاده قدیم همدان- ساوه واژگون شد که راننده آن در دم جان باخت.

راننده شخصی ترامپ از او شکایت کرد

تهران- ایرنا- گاردین گزارش داد: راننده شخصی سابق دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به دلیل ساعت ها اضافه کاری و سال ها حق و حقوق معوقه خود، از موسسه وی شکایت کرد.

احتیاط های دوست داشتنی/ اشتباهات همیشگی رانندگان و مسافران

نکاتی که درباره بی‌احتیاطی راننده‌ها و سرنشین‌ها گفته می‌شود، شاید ساده به نظر بیاید ولی بیشتر وقت‌ها همین موارد کوچک است که تصادف‌های دلخراشی را به بار می‌آورد. به همین دلیل هم خوب است مهمترین توصیه‌ها و متداول‌ترین اشتباهات راننده‌ها را مرور کنیم.

راننده سابق ترامپ به خاطر عدم پرداخت اضافه کاری از وی شکایت کرد

راننده شخصی رئیس جمهور آمریکا به خاطر عدم پرداخت دستمزد و حقوق خود از خانواده ترامپ شکایت کرده است.

انحراف خودرو در محور کوهرنگ جان راننده را گرفت

شهرکرد- ایرنا- رئیس پلیس راه چهارمحال وبختیاری گفت: بر اثر انحراف خودرو وانت پیکان از جاده در محور کوهرنگ به مسجد سلیمان ، راننده خودرو فوت کرد.

نبود امکانات امدادی منجر به مرگ راننده کامیون شد

راننده کامیون اسکانیا به علت نبود امکانات پزشکی و امدادی پس از سه ساعت در صحنه حادثه جان داد.

راننده پرشیا در تصادف زنجیره ای خودروها سوخت

تبریز - ایرنا - سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی اعلام کرد: صبح امروز بر اثر وقوع تصادف زنجیره ای در آزادراه تبریز- زنجان، راننده پرشیا در آتش سوخت.

راننده خودوری سنگین واژگون شده در یاسوج نجات یافت

یاسوج- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری یاسوج گفت: یک دستگاه خودروی سنگین آبپاش در محور روستای فیروزآباد به یاسوج واژگون شد که راننده محبوس شده در اتاق خودرو نجات داده شد.

87 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در سراوان کشف شد

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: 87 هزار لیتر گازوئیل قاچاق از سه دستگاه تریلی در این شهرستان کشف شد.

بحران جنسی جامعه را فراگرفته/ مسئولان برای تسهیل ازدواج کاری نمی کنند

تحلیلگر مسائل اجتماعی با اشاره به برخی اشتباهات در الگوسازی برای زنان گفت: نشان دادن زنان موفق در داشتن تحصیلات بالاتر، راننده تریلی شدن و مشاغل سخت، راه اشتباهی است که ما رفته‌ایم در حالی که کار و وظیفه اصلی زن آدم ساختن است.

استعفای 2100 راننده تاکسی در یکسال گذشته در شیراز

رئیس سازمان حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز گفت: در حالی‌که در یکسال گذشته تلاش‌های جدی برای نوسازی و بهسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی در سطح این کلانشهر شده اما دو هزار و 100 راننده تاکسی در سطح شهر شیراز از شغل رانندگی استعفا و تاکسی‌های خود را اسقاط کرده‌ان

مقصران اصلی حادثه مرگبار سنندج معرفی شدند

رئیس پلیس ترافیک شهری ناجا گفت: راننده تانکر حمل سوخت، شرکت حمل و نقل بین‌المللی مربوطه، راننده اتوبوس و همچنین شهرداری سنندج به عنوان مقصران اصلی مرگ 11 نفر در حادثه سنندج معرفی شدند.

تأیید صلاحیت شغلی و مدارک راننده تانکر حادثه سندج‌/ اتوبوس و کامیون معاینه فنی داشتند

طبق اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، در سانحه برخورد تانکر با اتوبوس در سنندج، هر دو راننده مدارک رسمی و صلاحیت‌های شغلی لازم و معاینه فنی خودرو داشتند.

راننده ترامپ از رئیس جمهوری آمریکا شکایت کرد: حقوق ۳۳۰۰ ساعت اضافه کار طلب دارم

راننده‌ای که ۲۵ سال برای ترامپ کار کرده می‌گوید این رئیس‌جمهور میلیونر هزاران ساعت اضافه کاری وی را پرداخت نکرده و طی ۱۵ سال فقط دو بار حقوق وی را افزایش داده و در مورد دوم با قطع مزایای سلامتی این افزایش را جبران کرده است!

مقصران حادثه تصادف اتوبوس در سنندج مشخص شدند

سنندج - ایرنا - رئیس پلیس ترافیک شهری ناجا گفت: راننده تانکر حمل سوخت، شرکت حمل و نقل بین‌المللی مربوطه، راننده اتوبوس و همچنین شهرداری سنندج به عنوان مقصران اصلی تصادف تانکر و اتوبوس مسافربری در سنندج و مرگ 11 نفر شناخته شدند.

مقصران حادثه تصادف اتوبوس در سنندج مشخص شدند

سنندج - ایرنا - رئیس پلیس ترافیک شهری ناجا گفت: راننده تانکر حمل سوخت، شرکت حمل و نقل بین‌المللی مربوطه، راننده اتوبوس و همچنین شهرداری سنندج به عنوان مقصران اصلی تصادف تانکر و اتوبوس مسافربری در سنندج و مرگ 11 نفر شناخته شدند.

بستگان راننده تانکر سوخت به پزشکی قانونی کردستان مراجعه کنند

سنندج - ایرنا - پزشکی قانونی استان کردستان با اشاره به تعیین هویت اجساد تصادف تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در سنندج، گفت: بستگان راننده تانکر برای تحویل جسد باید به این مرکز مراجعه کنند.

یک کشته در تصادف محور سوادکوه

واژگونی خودروی سمند راننده را به کام مرگ برد.

اپ‌های CarPlay اپل و Auto اندروید باعث کاهش حواس پرتی راننده می شوند

ولوو تا سال 2021 خودروی خودران XC90 را عرضه خواهد کرد که راننده می تواند در آن چرت بزند