گنبد نمکی قم سایت گردشگری می شود

قم - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم گفت: با رایزنی و تمهیدات صورت گرفته با استاندار، گنبد نمکی قم برای ایجاد سایت گردشگری به زودی به این اداره کل واگذار می شود.مطالب مرتبط

فیلترینگ جنجالی 180 سایت گردشگری به دلیل استعلام ناقص

با استعلام دادستانی از سازمان هواپیمایی درباره سایت‌های فاقد مجوز فروش، 180 سایت گردشگری در روز تعطیل فیلتر شدند. بی‌توجهی به۲ نکته در این دستور با انتقاد رئیس سازمان گردشگری همراه شد، وزیر ارتباطات نیز برای رفع مشکل در حال رایزنی است.

رفع فیلتر تعدادی از سایت‌های گردشگری و فروش بلیت هواپیما

تعدادی از سایت‌های گردشگری و فروش بلیت هواپیما رفع فیلتر شدند؛ درحالی‌که وضعیت سایر استارت‌آپ‌های گردشگری و سایت‌های فیلترشده هنوز مشخص نشده است.

گنبد سلطانیه در صدر بازدید کنندگان از جاذبه های گردشگری زنجان

زنجان-مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان گفت: گنبد تاریخی سلطانیه با ۱۰۲ هزارگردشگر در صدر بازدید کنندگان جاذبه های گردشگری زنجان قرار دارد.

فیلتر 180 سایت گردشگری به ارایه مهلت اصلاح پیش از فیلترینگ ختم شد

اگرچه فیلتر بعضا اشتباه 180 سایت گردشگری، خساراتی به صاحبان این کسب و کار وارد کرد اما باعث تصویب دستورالعملی برای مهلت دادن به سایت‌ها قبل از فیلترینگ و تلاش برای کاهش خسارت فیلترینگ روی فعالیت‌های آنلاین شد.

سایت کسب‌وکارهای گردشگری و مسافرتی به دستور دولت فیلتر شد

معاون دادستان کل کشور در واکنش به اظهارات برخی دولتی‌ها مبنی بر فیلترینگ 180 سایت گردشگری و مسافرتی توسط دادستانی، گفت: فیلتر برخی از سایت‌های غیر مجاز فروش بلیط هواپیما به درخواست معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری انجام شده است.

180 سایت گردشگری و مسافرتی کشور فیلتر شدند

براساس گزارشات مردمی در شبکه‌های اجتماعی و اظهارات هیئت علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور مبنی بر فیلترینگ 180 سایت گردشگری و مسافرتی، فعالیت برخی استارتاپ‌ها با مشکل مواجه شد.

فیلترینگ «مبهم» سایت‌های گردشگری و فروش بلیت هواپیما

فیلترینگ تعدادی از استارت‌آپ‌های گردشگری و سایت‌های فروش بلیت هواپیما، قطار و رزرو هتل در چند روز اخیر، جریانی مبهم است که تا کنون دلایل آن مشخص نشده، اما علی‌اصغر مونسان اعلام کرده: مسدود شدن آن‌ها را پیگیری می‌کند.

تعویض پرچم گنبد حرم حضرت معصومه(س)

در آستانه فرارسیدن ماه محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان و یاران باوفایشان مراسم تعویض پرچم گنبد حرم حضرت معصومه(س) عصر دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ برگزار شده و پرچم عزا بر فراز گنبد طلایی حرم کریمه اهل بیت(س) به اهتزاز درآمد.

فیلترِ ۱۸۰ سایت و استارت‌آپ گردشگری کارِ کیست؟/بازهم صحبت از مافیاست

گرچه مدیرکل نظارت و ارزیابی گردشگری سازمان میراث فرهنگی گفته است در خصوص فیلتر استارت‌آپ‌های گردشگری هیچ اقدامی از طرف سازمان صورت نگرفته و به‌نوعی پیگیر حل مشکل آنهاست، با این وجود اسنادی منتشر شد که نشان می‌دهد دلاور بزرگ‌نیا (رئیس سازمان میراث فرهنگی ا

در باب فیلترینگ گسترده سایت‌های گردشگری

۱۸۰ سایت گردشگری و مسافرتی کشور فیلتر شدند

دادستانی: سایت های گردشگری و مسافرتی به دستور معاون وزیر راه فیلتر شدند

«الخلیج آنلاین»: عربستان از اسرائیل سامانه گنبد آهنین خرید

یک پایگاه خبری عربی اعلام کرد که در سایه نزدیکی بی‌سابقه ریاض و تل‌آویو به یکدیگر، عربستان سرانجام سامانه گنبد آهنین را از رژیم صهیونیستی خریداری کرد.

«همدان»، بهشت سایت‌های ژئوتوریستی/ یك گام دیگر تا رونق گردشگری

علاقه وافر زمین‌شناسان به همدان یكی از ظرفیت‌ها بی‌بدیل و منحصر به فرد است؛ این بهشت بهترین بستر برای رونق اقتصادی و توسعه گردشگری است؛ هیچ درنگی برای ثبت ژئوپارک جهانی همدان جایز نیست؛ هر لحظه غفلت، یعنی فرصت‌سوزی!

تل‌آویو فروش «گنبد آهنین» به ریاض را تکذیب کرد

مقام‌های امنیتی رژیم صهیونیستی توافق با عربستان سعودی برای فروش سامانه دفاع موشکی «گنبد آهنین» به ریاض را تکذیب کرده‌اند.

تل آویو فروش گنبد آهنین به عربستان را تکذیب کرد

رژیم صهیونیستی خبر منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر توافق با عربستان سعودی برای فروش سامانه موشکی گنبد آهنین به ریاض را تکذیب کرد.

گنبد تمامی اعتاب مقدسه عراق امشب رخت عزا بر تن می‌کنند

پرچم گنبد تمامی اعتاب مقدسه عراق هم‌زمان با آغاز ماه محرم، پس از اقامه نماز مغرب و عشا طی مراسمی به رنگ سیاه در می‌آید.

آئین تعویض پرچم گنبد حرم رضوی همزمان با آغاز ماه محرم

آئین تعویض پرچم گنبد و پوشش ضریح مطهر امام رضا (ع) در آستانۀ فرا رسیدن ماه محرم برگزار می‌شود.

سرپرست دانشگاه گنبد کاووس منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی سرپرست دانشگاه گنبد کاووس را منصوب کرد.

مراسم تعویض پرچم گنبد حرم رضوی در آغاز ماه محرم

مراسم تعویض پرچم گنبد و سیاه پوشی حرم مطهر رضوی در آستانه فرارسیدن ماه محرم شامگاه دوشنبه ۱۹ شهریور ماه در مشهد برگزار شد.