نقش الگویی مدارس علوم و معارف اسلامی برای سایر مدارس

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: مدارس علوم و معارف اسلامی می توانند الگویی برای سایر مدارس باشند و به تحقق اهداف آموزش و پرورش اسلامی کمک کنند.مطالب مرتبط

نقش الگویی مدارس علوم و معارف اسلامی برای سایر مدارس

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: مدارس علوم و معارف اسلامی می توانند الگویی برای سایر مدارس باشند و به تحقق اهداف آموزش و پرورش اسلامی کمک کنند.

مدارس علوم و معارف اسلامی‌باید توسعه یابد

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: آموزش و پرورش و سایر نهادی مربوط با همراهی گام های جدی تر برای توسعه مدارس علوم و معارف اسلامی بردارند.

انتقاد از کم‌توجهی به مدارس معارف/ رشته اسلامی نباید عقب بماند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با انتقاد از کم‌توجهی به مدارس معارف گفت: رشته معارف اسلامی نباید عقب بماند باید آموزش، پژوهش، مخاطب و ارتباطات در زمینه رشته های معارف گسترده شود.

آموزش و پرورش به افزایش دانش‌آموزان مدارس معارف اسلامی بیندیشد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با طرح این پرسش که تعداد دانش‌آموزان در مقطع متوسطه چقدر است و از این تعداد چند نفر در رشته معارف اسلامی حضور دارند؟ گفت: در این رابطه خلأیی مشاهده می‌شود.

حذف آزمون مدارس سمپاد و نمونه در مدارس یزد +فیلم

از ابطال مصوبه هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی یزد تا موفقیت یزد در زمینه کاهش طلاق

توجه به معماری ایرانی اسلامی در ساخت مدارس کشور

بردسکن- رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: خوشبختانه در حوزه معماری ایرانی اسلامی در مدارس کشور گام های خوبی برداشته شده است.

سیاست ایران پایان انحصار انگلیسی و آموزش سایر زبان‌ها در مدارس است

وزیر آموزش‌وپرورش دردیدار رئیس کمیته آموزش و علوم دومای روسیه گفت: سیاست دولت ایران آن است که به انحصار زبان انگلیسی به عنوان دومین زبان آموزشی در مدارس پایان بدهد.

تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع‌ها یا پردیس‌های آموزشی شود، از مدیران مدارس سما خواست ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی و در جهت عملیاتی شدن ایده‌ها اقدام کنند.

مدارس سما به پردیس های آموزشی تبدیل می شود

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر تبدیل مدارس سما به مجتمع ها یا پردیس های آموزشی تاکید کرد و از مدیران این مدارس خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.

پیش ثبت نام مدارس غیردولتی منع قانونی ندارد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: مدارس غیردولتی برای سال تحصیلی آینده می توانند پیش ثبت نام دانش آموزان را انجام دهند و منع قانونی در این زمینه وجود ندارد.

بلاتکلیفی برای ورود به مدارس سمپاد/مصوبه حذف آزمون‌ها در انتظار امضای رئیس جمهور

توییتر وزیر آموزش و پرورش در پانزدهم بهمن ماه سال گذشته مبنی بر «رهایی دانش آموزان ابتدایی از آماده شدن برای آزمون‌های تیزهوشان، نمونه دولتی و مدارس خاص» کافی بود تا موجی از اعتراضات و نگرانی را در میان دانش آموزانی که خود را برای برگزاری آزمون مدارس سمپا

مدارس "سما" باید به پردیس‌های آموزشی تبدیل شوند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه باید تلاش شود تا مدارس سما تبدیل به مجتمع‌ها یا پردیس‌های آموزشی شود، از مدیران مدارس سما خواست که ایده‌های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده‌ها اقدام کنند.

مشخص شدن تیمهای مازندرانی در رقابتهای والیبال مدارس کشور

تیم های والیبال مدارس بابل و ساری به مرحله نهایی رقابت های والیبال مدارس کشور راه یافتند.

تبدیل مدارس سما به پردیس‌های آموزشی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران مدارس سما خواست که ایده های پنهان و خلاق دانش آموزان را شناسایی کرده و در جهت عملیاتی شدن ایده ها اقدام کنند.]]>

وزیر آموزش و پرورش برای حذف مدارس «سمپاد» با عجله عمل کرد

عضو کمیسیون آموزش با اشاره به اینکه باید قانونی در خصوص فعالیت مدارس مختلف وجود داشته باشد، گفت: فکر می‌کنم وزیر آموزش و پرورش برای حذف مدارس سمپاد با عجله عمل کرد.

وضعیت مدارس مذهبی قرقیزستان بررسی شد

کنفرانس بزرگ بررسی فعالیت مدارس مذهبی در قرقیزستان برگزار شد و درآن مهم ترین مسائل این مدارس مورد بحث قرار گرفت.

وضعیت مدارس مذهبی قرقیزستان بررسی شد

کنفرانس بزرگ بررسی فعالیت مدارس مذهبی در قرقیزستان برگزار شد و درآن مهم ترین مسائل این مدارس مورد بحث قرار گرفت.

کمبود ۵۰۰۰ مربی سلامت در مدارس کشور

مدیرکل دفتر سلامت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به کمبود مربی بهداشت در مدارس، گفت: هم‌اکنون 5000 مربی سلامت در مدارس کمبود داریم که لازم است در آزمون‌های استخدامی برای این بخش نیز ردیفی در نظر گرفته شود.

بطحایی: دبیرستان‌های علوم و معارف عهده‌دار تعلیم و تربیت در تراز جمهوری اسلامی هستند

در پیام وزیر آموزش و پرورش به همایش به سوی تعالی آمده است: دبیرستان‌های علوم و معارف گرچه تعداد اندکی هستند اما با همت افراد صالح ایجاد شده‌اند و عهده‌دار تعلیم و تربیت تراز جمهوری اسلامی هستند.

وزیر آموزش و پرورش: برنامه جدی برای تقویت مدارس ایرانی در خارج داریم

آنکارا- ایرنا- محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: برنامه جدی برای تقویت مدارس ایرانی در خارج داریم و در سال تحصیلی پیش رو، مسائل و مشکلات این مدارس را بررسی و حل خواهیم کرد.