نقش الگویی مدارس علوم و معارف اسلامی برای سایر مدارس

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: مدارس علوم و معارف اسلامی می توانند الگویی برای سایر مدارس باشند و به تحقق اهداف آموزش و پرورش اسلامی کمک کنند.مطالب مرتبط

نمایشگاه دستاوردهای مدارس غیردولتی گامی برای انتقال تجربه بود

رئیس مدارس غردولتی هدف از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیردولتی را شفاف سازی برای مردم،رقابت مؤثر و انتقال تجربه میان مدارس غیردولتی عنوان کرد آن را بسیار موثر دانست.

مدارس غیرانتفاعی و چالش‌های آن ...

مدارس غیرانتفاعی به عنوان یکی ازبازو‌های کمکی درکنار مدارس دولتی، به کمک آموزش وپرورش آمد.

وجود انحراف در اجرای دستورالعمل شهریه مدارس غیردولتی/دفاع آموزش و پرورش از سرمایه‌گذاری افراد خاص برای ساخت مدرسه

رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت: تعدادی از مدارس هنوز انحرافاتی در زمینه اجرای آیین‌نامه‌ها به خصوص در بحث عدول از دستورالعمل شهریه و دریافت شهریه‎های اضافی دارند.]]>

بازرسی سالانه آتش‌نشانی از مدارس تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اشاره به دومرتبه بازدید از مدارس در هرسال به لحاظ فیزیکی و ایمنی گفت: در سال‌های اخیر تعاملات ما با آموزش و پرورش بهتر شده است؛ برخی مسائل ایمنی در دروس گنجانده شده و از حضور همکاران ما در مدارس استقبال می‌شود.

تعیین الگوی شهری مدارس غیردولتی به صورت منطقه ای

رئیس مدارس و مراکز غیردولتی گفت: در الگوی شهریه امسال با توجه به وضعیت درامدی مردم هر منطقه و هزینه های تمام شده برای هر دانش آموز در مدارس به صورت جداگانه الگوی شهریه تعیین می شود.

اسکان 623 هزارمهمان نوروزی در مدارس فارس/ صدور دستورالعمل آماده‌باش به مدارس

مدارس مأمن آسیب‌دیدگان سیل هستند/ مدارس سیل‌‌زده مرمت می‌شوند

تجهیز آزمایشگاه‌های مدارس با تجهیزات آزمایشگاهی ساخت داخل

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به برنامه‌های این وزارتخانه برای حمایت و خرید کالاهای ساخت داخل، گفت: تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی یکی از ملزومات مورد نیاز در مدارس است که با ابلاغ بخشنامه‌ای به کلیه مدارس، خواسته شد تا تمام تجهیزات خود را فقط از ساخت داخل خرید

تعیین الگوی شهریه مدارس غیردولتی به صورت منطقه ای

رئیس مدارس و مراکز غیردولتی گفت: در الگوی شهریه امسال با توجه به وضعیت درامدی مردم هر منطقه و هزینه های تمام شده برای هر دانش آموز در مدارس به صورت جداگانه الگوی شهریه تعیین می شود.

سیستم گرمایشی مدارس کهگیلویه و بویراحمد استانداردسازی می شود

یاسوج- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: استانداردسازی سیستم گرمایشی و حذف بخاری های نفتی و گازی مدارس استان با جدیت در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

۲۵۶ مدرسه گلستان دچار آبگرفتگی شده است

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد برای راه‌اندازی سریع مدارس مناطق سیل زده بعد از تعطیلات سفارش لازم را به مسئولان داشته و امکانات ویژه از سایر استان ها در اختیار قرار خواهد گرفت.

ضرورت حرکت مدارس بر مدار پژوهش

استاندار آذربایجان شرقی بر پژوهش محوری آموزش ها در مدارس تاکید کرد.

اطلاعیه تعطیلی مدارس نوبت عصر

برف و سرما برخی مدارس استان مرکزی را امروز یکشنبه 26 اسفند به تعطیلی کشاند.

مدارس خوی تعطیل شد

ارومیه – در پی بارش شدید و برودت هوا مدارس دو بخش شهرستان خوی فردا دوشنبه تعطیل است.

مدارس ومساجد آماده اسکان اضطراری مسافران هستند

اهواز- ایرنا- سرپرست فرمانداری رامهرمز از آمادگی مدارس، مساجد و نمازخانه های موجود در سطح این شهرستان برای اسکان اضطراری مسافران نوروزی خبر داد.

همکاری مدارس با آتش نشانی برای برگزاری چهارشنبه آخر سال بی خطر

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: در اسفند تمرکز خود را روی مراسم چهارشنبه آخر سال می‌گذاریم. قبلاً نیاز در این زمینه نبود، اما در سالهای اخیر مدارس با ما همکاری می کنند.

استاندار آذربایجان شرقی: نیاز به مدارس غیرانتفاعی همانند گذشته نیست

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش آموزش و پژوهش در توسعه جامعه، مهارت آموزی را دیگر مؤلفه پویایی مدارس برشمرد و گفت: نیاز به مدارس غیرانتفاعی همانند گذشته نیست.

انعقاد تفاهمنامه‌ وزارت آموزش و پرورش با سازمان مدارس استثنایی

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر پارا المپیادهای مدرسه‌ای در مدارس استثنایی برگزار می‌شود که قرار شده در راستای گسترش فعالیت‌ها با سازمان مدارس استثنایی کشور تفاهمنامه‌ای در حوزه تربیت‌بدنی دانش آموزان با نیازهای ویژه داشته با

ظرفیت رزرو مدارس اصفهان برای اقامت نوروزی تکمیل شد

اصفهان- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار اصفهان گفت: ظرفیت سامانه رزرو اینترنتی اقامت در مدارس 6 ناحیه این شهرستان برای تعطیلات نوروز 98 پر شده است.

برگزاری گفتمان های دینی در مدارس کلات

کلات- رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلات از برگزاری گفتمان دینی در مدارس این شهرستان خبر داد.