بیانیه مجمع جهانی صلح اسلامی درخصوص حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه

مجمع جهانی صلح در بیانیه‌ای اعلام کرد؛ حمله موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه که بر خلاف موازین بین المللی از جمله منشور ملل متحد و تنها بر اساس ادعای دروغین آنها مبنی بر استفاده دولت سوریه از سلاح شیمیایی علیه ملت سوریه انجام گرفت؛ یک جنایت آشکار علیه بشریتمطالب مرتبط

بیانیه مجمع جهانی صلح اسلامی درخصوص حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه

مجمع جهانی صلح در بیانیه‌ای اعلام کرد؛ حمله موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه که بر خلاف موازین بین المللی از جمله منشور ملل متحد و تنها بر اساس ادعای دروغین آنها مبنی بر استفاده دولت سوریه از سلاح شیمیایی علیه ملت سوریه انجام گرفت؛ یک جنایت آشکار علیه بشریت

جمنا حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه را محکوم کرد

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه را محکوم کرد.

انگلیس درخصوص حمله به سوریه بیانیه صادر کرد

تهران - ایرنا - «ترزا می» نخست وزیر انگلیس درخصوص حمله موشکی بامداد شنبه به سوریه که با هماهنگی آمریکا و فرانسه صورت گرفت، بیانیه ای صادر کرد.

محکوم کردن حمله موشکی امریکا و متحدانش به سوریه

امام جمعه اهل سنت تربت جام گفت: حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه موجب شکست دیگر برای آنان و معارضین شد

ارتش حمله موشکی غرب به سوریه را محکوم کرد

ارتش جمهوری اسلامی ایران طی بیانیه ای حمله موشکی آمریکا و ایادی اش به سوریه را محکوم کرده و آن را ناشی از شکست و استیصال استکبار جهانی دانست.]]>

ارتش حمله موشکی به سوریه را محکوم کرد

تهران - ایرنا - ارتش جمهوری اسلامی ایران طی بیانیه ای حمله موشکی آمریکا و ایادی اش به سوریه را محکوم کرده و آن را ناشی از شکست و استیصال استکبار جهانی دانست.

محکومیت شدید حمله آمریکا و متحدانش به سوریه

 وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، حملات موشکی آمریکا و متحدانش را به خاک سوریه، به شدت محکوم کرد و نسبت به آثار و تبعات منطقه ای و فرامنطقه ای آن هشدار داد.

ارتش ایران حمله موشکی آمریکا و ایادی اش به سوریه را محکوم کرد

ارتش جمهوری اسلامی ایران طی بیانیه ای حمله موشکی آمریکا و ایادی اش به سوریه را محکوم کرده و آن را ناشی از شکست و استیصال استکبار جهانی دانست.

حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه نقض قوانین بین‌المللی بود

رئیس جمهوری روسیه در تماسی تلفنی با صدراعظم آلمان اعلام کرد: حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه نقض قوانین بین‌المللی بوده است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران حمله موشکی آمریکا و ایادی اش به سوریه را محکوم کرد

ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای حمله موشکی آمریکا و ایادی اش به سوریه را محکوم کرد و آن را ناشی از شکست و استیصال استکبار جهانی دانست.

وزارت امور خارجه حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه را به شدت محکوم کرد

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران حملات موشکی آمریکا و متحدانش به خاک سوریه را به شدت محکوم کرد و نسبت به آثار و تبعات منطقه ای و فرامنطقه ای آن هشدار داد.

محکومیت جهانی حمله به سوریه

افراد برجسته مذهبی و سیاسی کشورهای مختلف در مصاحبه با خبرنگاران خبرگزاری صداوسیما حمله موشکی آمریکا و متحدانش را به خاک سوریه محکوم کردند.

حمله موشکی آمریکا به سوریه خالی کردن تیر در بیابان بود

تهران - ایرنا – عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه نشان داد که حوزه عمل آمریکایی ها بسیار محدود است و مانند خالی کردن تیر در بیابان بود.

ارتش حمله موشکی آمریکا و ایادی‌اش را به سوریه محکوم کرد

ارتش طی بیانیه‌ای حمله موشکی آمریکا و ایادی‌اش به سوریه را محکوم کرده و آن را ناشی از شکست و استیصال استکبار جهانی دانست.

حمله آمریکا و متحدانش با تسریع پاکسازی خاک سوریه از وجود تروریست‌ها پاسخ داده می‌شود

بسیج دانشجویی دانشگاه شهید رجایی ضمن محکوم کردن حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه اعلام کرد: قطعا این اقدام با تسریع پاکسازی کامل خاک سوریه از لوث وجود تروریست‌های دست پرورده آمریکا و متحدانش پاسخ داده خواهد شد.

لاریجانی با هشدار شدید به آمریکا و متحدانش: زمانه اقدامات وحشیانه گذشته است

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: چه علتی عامل اقدام غیرقانونی حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه در حمله موشکی به سوریه شد؟ ادعا این است که سوریه از سلاح شیمیایی استفاده کرده است و علت اخراج تروریست‌ها از سوریه نیز استفاده از چنین سلاحی عنوان شده است اما سوریه و روس

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم حمله موشکی به سوریه را محکوم کردند

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم طی بیانیه‌ ای جنایت آمریکا و برخی از کشورهای غربی در حمله موشکی به سوریه را محکوم کردند.

مک کین: حمله موشکی به سوریه بی نتیجه است

نیویورک – ایرنا - سناتور 'جان مک کین' رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس سنای آمریکا از حمله موشکی آمریکا و متحدانش ( فرانسه و انگلیس) به خاک سوریه استقبال ولی اذعان کرد چنین حملاتی بدون وجود راهبرد مشخص از سوی دونالد ترامپ برای سوریه و منطقه بی نتیجه خواهد بو

ترکیه از حمله آمریکا و متحدانش به سوریه استقبال کرد

آنکارا- ایرنا- وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که 'ترکیه از انجام حمله آمریکا و متحدانش به سوریه استقبال می کند.'

مجمع جهانی صلح اسلامی تجاوز به سوریه را محکوم کرد

مجمع جهانی صلح اسلامی طی بیانیه ای تجاوز آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه را محکوم کرد.