انتقاد شدید مقامات سیاسی فرانسه از حمله به سوریه: حمله فاقد مستندات بود

تعدادی از رهبران سیاسی مطرح در فرانسه از مشارکت کشورشان در حمله موشکی به سوریه به شدت انتقاد کردند.مطالب مرتبط

انتقاد شدید مقامات سیاسی فرانسه از حمله به سوریه: حمله فاقد مستندات بود

تعدادی از رهبران سیاسی مطرح در فرانسه از مشارکت کشورشان در حمله موشکی به سوریه به شدت انتقاد کردند.

انتقاد شدید رهبر حزب مخالف فرانسه از حمله به سوریه

رهبر حزب مخالف دولت فرانسه از حمله نظامی به سوریه به شدت انتقاد کرد.

رویارویی تحلیلگران سیاسی با مقامات ترکیه درباره حمله به سوریه

آنکاراـ ایرناـ بسیاری از کارشناسان، اصحاب رسانه و تحلیلگران سیاسی ترکیه به همراه اعضای ارشد احزاب مخالف حزب حاکم این کشور مخالفت خود را با حمله آمریکا و هم پیمانانش به سوریه اعلام کرده و نسبت به موضع حمایتی دولت و مقامات آنکارا از حمله به کشور سوریه انتقا

«جیش الاسلام» از «حمله محدود» سه کشور غربی به سوریه انتقاد کرد

یکی از سرکردگان گروه تروریستی جیش الاسلام با انتقاد از حمله محدود آمریکا، انگلیس و فرانسه علیه سوریه این حمله را خنده دار و مسخره توصیف کرد.

حمله غرب به سوریه، تخلیه روانی سیاسی بود/ این ترقه‌بازی‌ها اعلام رسمی پایان حضور آمریکا در سوریه است

یک کارشناس مسائل سیاسی گقت: حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه علیه سوریه یک نوع تخلیه سیاسی روانی بود و صرفاً برای اظهار وجود چند موشک‌پراکنی کردند که هیچ ارزشی ندارد.

حمله به سوریه براساس یک حقه و فریب بود

سپاه پاسداران در بیانیه ای با محکومیت شدید حمله جنایتکارانه موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه، این اقدام را عاملی برای تقویت اراده مقاومت ضد تروریستی و عمیق‌تر شدن کینه ملت سوریه نسبت به جنایت آفرینان غربی عربی دانست.

موج محکومیت‌ها در انگلیس برای حمله به سوریه

نشست اضطراری پارلمان انگلیس درپی موج انتقاد‌ها برای همراهی این کشور با آمریکا و فرانسه در حمله به سوریه تشکیل شد.

حمله به سوریه براساس یک حقه و فریب بود

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای با محکومیت شدید حمله جنایتکارانه موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه، این اقدام را عاملی برای تقویت اراده مقاومت ضد تروریستی و عمیق‌تر شدن کینه ملت سوریه نسبت به جنایت آفرینان غربی عربی دانست.]]>

حمله به سوریه براساس یک حقه و فریب بود

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای با محکومیت شدید حمله جنایتکارانه موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه، این اقدام را عاملی برای تقویت اراده مقاومت ضد تروریستی و عمیق‌تر شدن کینه ملت سوریه نسبت به جنایت آفرینان غربی عربی دانست.

فرانسه هنوز برای حمله به سوریه تصمیم نگرفته است

رئیس جمهور فرانسه با اعلام اینکه پاریس اسنادی از انجام حمله شیمیایی توسط دولت دمشق در منطقه دوما در دست دارد، گفت: در مورد حمله به سوریه وقتی که تمامی اطلاعات لازم در مورد این حمله شیمیایی به دست ما برسد، تصمیم گیری خواهیم کرد.

لودریان:روسیه به تلاش های سیاسی برای بحران سوریه بپیوندد

تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه فرانسه که شرکتش کشور در حمله بدون مجوز سازمان ملل متحد به سوریه به همراه آمریکا و انگلیس با موجی از انتقادهای شدید بین المللی روبرو شده است، از روسیه خواست تا به تلاش ها برای رسیدن به راه حل سیاسی در سوریه بپیوندد.

صالح الصماد:حمله به سوریه حمله به همه ملت های آزاده عرب است

رئیس شورای عالی سیاسی یمن در پیامی به بشار اسد تاکید کرد :« حمله به سوریه ، حمله به همه ملت های آزاده عرب است.»

سناتور آمریکایی حمله به سوریه را غیرقانونی خواند

سناتور آمریکایی با انتقاد شدید از مجوز دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای حمله نظامی در سوریه ، آن را غیرقانونی توصیف کرد .

لاریجانی با هشدار شدید به آمریکا و متحدانش: زمانه اقدامات وحشیانه گذشته است

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: چه علتی عامل اقدام غیرقانونی حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه در حمله موشکی به سوریه شد؟ ادعا این است که سوریه از سلاح شیمیایی استفاده کرده است و علت اخراج تروریست‌ها از سوریه نیز استفاده از چنین سلاحی عنوان شده است اما سوریه و روس

فرانسه همراهی با واشنگتن در حمله به سوریه را تایید کرد

تهران - ایرنا - «امانوئل مکرون» رئیس جمهوری فرانسه صبح شنبه ضمن تایید همراهی پاریس با واشنگتن و لندن در حمله نظامی به دمشق گفت: دستور حمله نظامی فرانسه به همراه آمریکا و انگلیس به سوریه را صادر کردم.

پیامدهای حمله به سوریه و سناریوهای آتی

سایت النشره در تحلیلی با عنوان "پیامدهای حمله به سوریه... سناریوهای آتی" ضمن بررسی ابعاد سیاسی مختلف حمله امروز آمریکا و هم‌پیمانانش چند سناریو برای این حمله ارائه کرد.

مشاور اسد: حمله غرب نتوانست مردم سوریه را بترساند

دمشق- ایرنا- 'بثینه شعبان' مشاور سیاسی و رسانه ای رئیس جمهوری سوریه گفت: حمله ائتلاف غربی (امریکا، انگلیس و فرانسه) به سوریه نتوانست ملت ما را بترساند.

حزب الله: تجاوز سه‌جانبه به سوریه نقض آشکار حاکمیت ملی آن است

حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت شدید حمله تجاوزکارانه آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه اعلام کرد که این حمله نقض آشکار حاکمیت ملی این کشور است.

اتهام حمله شمیایی به ارتش سوریه توطئه آمریکایی بود

بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد با اشاره به حمله موشکی آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه گفت: آمریکا در پی شکست های مکرر در منطقه به دنبال بهانه ای برای حمله به سوریه بود که توطئه حمله شیمیایی ارتش سوریه را طراحی و راه اندازی کرد.

بمب‌ها جان کسی را نجات نمی‌دهند/حمله به سوریه مشکل قانونی دارد

رییس حزب کارگر بریتانیا از حمله موشکی سه‌جانبه به سوریه انتقاد کرده و درباره قانونی بودن مشارکت کشورش در این حمله ابراز تردید کرد.]]>