قطره از حضور در نمایشگاه کتاب انصراف داد
مطالب مرتبط

پول می‌گیریم، مزاحمت منافقین را در نمایشگاه کتاب فرانکفورت تحمل می‌کنیم!

یکی از نکاتی که طی چند سال گذشته برای نشر ایران و ناشران حاضر در این نمایشگاه آزاردهنده بوده، حضور عناصر منافقین در روزهای سوم و چهارم این نمایشگاه در غرفه ملی جمهوری اسلامی ایران است.

فتاحی: استقلال از سوپرجام انصراف نداده است/ در صورت انصراف آبی ها، پرسپولیس قهرمان می شود

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: استقلال هنوز از حضور در سوپرجام انصراف نداده است.

باج ۵۰۰۰۰ یورویی نمایشگاه کتاب فرانکفورت به ایران برای چه بود؟

نمایشگاه کتاب فرانکفورت در برابر اهانت و اخلال سال گذشته منافقین در غرفه ملی جمهوری اسلامی ایران ۵۰۰۰ یورو غرامت پرداخت می‌کند؛ اما آیا باید با گرفتن چنین مبلغی از مطالبه امنیت غرفه ایران در این نمایشگاه صرف‌نظر کرد؟

برپایی نمایشگاه کتاب در شهرستان ملایر

ملایر - همزمان با ایام فصل تابستان و فرارسیدن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان نمایشگاه و فروشگاه کتاب در ملایر برپا شده است.

سازمان لیگ دوباره به استقلال هشدار داد/ انصراف دهید جریمه می شوید

سازمان لیگ اعلام کرد در صورت انصراف از حضور در این مسابقه جریمه‌ای ‏چند میلیارد تومانی در انتظار آن باشگاه است.‏

نمایشگاه کتاب با 50 درصد تخفیف در بیجار گشایش یافت

سنندج - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیجار گفت: حدود سه هزار عنوان کتاب در نمایشگاه با تخفیف 50 درصدی از سه شنبه در محل مجتمع امیر نظام گروسی این شهرستان گشایش یافت.

کتابهای دفاع مقدس به نمایشگاه کتاب فرانکفورت می‌روند

مجمع ناشران دفاع مقدس از همه ناشران خواسته آثار خود با موضوع دفاع مقدس را جهت شرکت در نمایشگاه کتاب فرانکفورت ۲۰۱۸ معرفی کنند.

انصرافم از شرکت در مراسم دختران انقلاب شایعه است

الهام چرخنده گفت: انصراف از حضور در مراسم دختران انقلاب شایعه است.بنده انصراف نداده‌ام، متاسفانه این موضوع به اشتباه در برخی رسانه ها منتشر شده و شایعه هایی را ایجاد کرده است.

نمایشگاه دوسالانه تصویرگری «براتیسلاوا» در سنندج‎

ایرنا-سنندج- نمایشگاه بین‌المللی تصویرگران کتاب کودک براتیسلاوا(BIB) هر دوسال یک بار در جمهوری اسلواک، آثار تصویرگران کتاب های ویژه کودکان را به نمایش می گذارند با همکاری کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان و انجمن تصویرگران ایران منتخبی از آثار دوسالانه ب

نمایشگاه تخصصی کتاب‌های علوم پزشکی و دارویی برگزار می‌شود

سومین نمایشگاه تخصصی کتب علوم پزشکی- دانشگاهی همزمان با نمایشگاه بین المللی ایران فارما در مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.

دوندگان ایران از تورنمنت ترکیه به دلیل حضور رقبای اسرائیلی انصراف دادند

نمایندگان دوومیدانی کشورمان به دلیل همگروهی با دوندگان رژیم اشغالگر قدس در تورنمنت ترکیه، از رقابت با آنها انصراف دادند.

تمدید اعتبار بن کارت‌های الکترونیک خرید کتاب اهل قلم

بن‌کارت‌های الکترونیک خرید کتاب آن دسته از اهالی قلمی که برای اولین بار در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران صادر شده‌اند، تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ اعتبار دارند.

تخفیف ۱۵ درصدی در نمایشگاه فرش دستباف و تابلو فرش

دبیر برگزاری نمایشگاه فرش دستباف گفت: این نمایشگاه با حضور ۲۰ تولید کننده از نقاط مختلف کشور در دانشگاه الزهرا برپا شده است.

ناشران ایرانی به بازار جهانی کتاب علاقه ندارند/دولت همه‌کاره نیست

مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران می‌گوید با وجود تلاش‌های صورت گرفته برای حضور پررنگ ناشران ایران در بازار جهانی کتاب به نظر می‌رسد ناشران ایرانی علاقه‌ای به این مساله ندارند.

تمدید اعتبار بن کارت های الکترونیک خرید کتاب اهل قلم

تهران - ایرنا - بن کارت‌های الکترونیک خرید کتاب آن دسته از اهالی قلم که برای اولین بار در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران صادر شده تا تاریخ 31 اردیبهشت سال 1399 اعتبار دارد.

نمایشگاه کتاب با موضوع رضوی در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

مدیرکل کتابخانه‌های چهارمحال و بختیاری گفت: نمایشگاه کتاب و نشست کتابخوان با موضوع رضوی ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

اعلام رسمی لغو سوپرجام به دلیل انصراف استقلال/ پرسپولیس قهرمان شد

به دلیل انصراف تیم استقلال از حضور در سوپرجام تیم پرسپولیس برنده این دیدار و قهرمان سوپرجام شناخته شد.‏

«حسین صفری» مدیر دبیرخانه دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی کتاب هم رفتنی شد

در ادامه تغییرات در وزارت ارشاد «حسین صفری» مدیر دبیرخانه دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی کتاب هم رفتنی شد.

آغاز به کار دومین نمایشگاه خانه ایرانی، کالای ایرانی

این نمایشگاه به مدت ۵ روز با حضور بیش از ۹۰ واحد تولید کننده و عرضه کننده, در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین دایر است.

نمایشگاه های بالابر و سنگ با حضور 500 شرکت گشایش یافت

تهران- ایرنا- نمایشگاه های بین المللی «آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته» و «معدن و سنگ های تزیینی ایران» امروز (پنجشنبه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران کار خود را آغاز کرد.