قطره از حضور در نمایشگاه کتاب انصراف داد
مطالب مرتبط

نشر قطره از حضور در نمایشگاه کتاب تهران انصراف داد

نشر قطره با هدف حمایت از موجودیت کتابفروشی‌ها در محله‌ها، از حضور در نمایشگاه کتاب تهران و سایر نمایشگاه‌های استانی کتاب، انصراف داد.

قطره از حضور در نمایشگاه کتاب انصراف داد

هیچ ناشری از حضور در نمایشگاه انصراف نداده است

تهران - ایرنا- سخنگوی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران،گفت: برخلاف شایعات منتشر شده،هیچ کدام از ناشران ثبت نام کننده برای حضور در این نمایشگاه انصراف ندادند.

حضور ۳۵۰۰ ناشر در سی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب در مصلی تهران

فرماندار تهران گفت:برای برگزاری نمایشگاه کتاب امسال روزانه ۵ تا ۶ هزار کامیون کتاب به نمایشگاه ارسال می شود و حضور ۴ میلیون بازدید کننده در سی و یکمین نمایشگاه کتاب پیش بینی می شود.

انصراف بخش کودک انتشارات علمی و فرهنگی از حضور در نمایشگاه کتاب

گروه کودک و نوجوان انتشارات علمی و فرهنگی در نمایشگاه کتاب تهران شرکت نمی‌کند

بخش بین‌الملل نمایشگاه کتاب باوجود نوسانات ارزی همچنان پررونق است

سیدعباس صالحی با اشاره به تاثیر نوسانات ارزی بر اینکه توقعات در زمینه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب برآورده نشود، گفت: اما نمایشگاه کتاب تهران، یک نمایشگاه قدیمی است که بیش از سه دهه قدمت دارد و ناشرانی که از سال‌های قبل در آن حضور پیدا می‌کردند، همچنا

حضور ۵۳ کشور در نمایشگاه کتاب

بسته فرهنگی این هفته به موضوعاتی چون گشایش سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر و حضور ۵۳ کشور در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران پرداخت.

خوب و بدِ نمایشگاه کتاب تهران

ابراهیم حسن‌بیگی با ارزیابی برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌گوید برای بهتر برگزار شدن نمایشگاه باید برنامه‌های ترویج کتاب و کتاب‌خوانی را در طول سال افزایش دهیم.

خوب و بدِ نمایشگاه کتاب تهران

ابراهیم حسن‌بیگی با ارزیابی برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌گوید برای بهتر برگزار شدن نمایشگاه باید برنامه‌های ترویج کتاب و کتاب‌خوانی را در طول سال افزایش دهیم.

پایان قهر ناشر انگلیسی/ «دانشگاه کمبریج» نتوانست از خیر نمایشگاه کتاب بگذرد

انتشارات دانشگاه کمبریج امسال بعد از سال‌­ها تحریم و عدم حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با ویژه نشر به نمایشکاه کتاب می‌­آید.

قطعی شدن حضور 53 کشور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

تهران - ایرنا - قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با بیان اینکه تاکنون حضور 53 کشور در این نمایشگاه قطعی شده است، گفت: میهمان ویژه این دوره کشور صربستان و شهر میهمان نمایشگاه امسال هم تونس است.

حضور ۳ هزار ناشر داخلی و خارجی در نمایشگاه کتاب

قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: حدود ۳ هزار ناشر داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور دارند.

افتتاحیه نمایشگاه کتاب با حضور روحانی

قائم مقام نمایشگاه کتاب تهران از برگزاری آئین افتتاحیه این رویداد در روز ۱۱ اردیبهشت با حضور رئیس جمهور و برپایی آئین اختتامیه این دوره با حضور رئیس مجلس در روز ۲۲ اردیبهشت خبر داد.

آیا محرومیت ناشران متخلف از حضور در نمایشگاه به قوت خود باقی است؟

رئیس هیات رسیدگی به تخلفات سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران در مورد پابرجا بودن احکام صادره برای بیش از ۱۵۰ ناشر مبنی بر محرومیت از حضور در این دوره از نمایشگاه، توضیح داد.

حضور ایران در نمایشگاه کتاب مجارستان چشمگیر بود

بلگراد - ایرنا - ایران در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب مجارستان که از 30 فروردین تا دوم اردیبهشت در شهر بوداپست پایتخت این کشور برگزار شد از جمله با معرفی سه کتاب انتشار یافته به زبان های فارسی و مجاری حضوری چشمگیر داشت.

معرفی بسته کتاب «مقاومت» ویژه سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب

در آستانه سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب٬ بسته کتاب با موضوع «مقاومت» مرکز اسناد انقلاب اسلامی ویژه نمایشگاه کتاب معرفی می‌شود.

 کنترل بار ترافیکی نمایشگاه کتاب با کمک شهرداری تهران و پلیس راهور

مدیر کمیته اجرایی و رفاهی نمایشگاه کتاب تهران : این رخداد فرهنگی روز یازدهم اردیبهشت با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود و از دوازدهم نیز پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

پوستر نمایشگاه کتاب تهران منتشر شد

مدیر کمیته روابط عمومی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: در طراحی پوستر این دوره از نمایشگاه از نقشِ کلمه و حرف در شکل گیری کتاب الهام گرفته شده است.

نمایشگاه کتاب 11 اردیبهشت افتتاح می‌شود

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران روز 11 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

عرضه زندگی‌نامه هشت شهید مدافع حرم ارتش در نمایشگاه کتاب

مدیر انتشارات سوره سبزگفت: این انتشارات با ۲۵۰ عنوان کتاب پیرامون جنگ تحمیلی و شهدای ارتش در نمایشگاه تهران حضور خواهد یافت.