سرمازدگی باغات
مطالب مرتبط

احتمال بروز خسارت سرمازدگی به برخی باغات

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل نسبت به احتمال سرمازدگی باغات زردآلو ، آلوچه و بادام هشدار داد.

گیلان| ‌10 هزار چایکار شمالی از تسهیلات بهزراعی باغات چای بهره‌مند شدند

رئیس سازمان چای کشور با اشاره به پرداخت تسهیلات بهزراعی باغات چای به چایکاران شمالی گفت: 17 میلیارد تومان تسهیلات بهزراعی باغات چای به چایکاران شمالی پرداخت شد.

احتمال سرمازدگی درختان در آذربایجان شرقی

احتمال سرمازدگی درختان در مناطق سردسیر و کوهستانی آذربایجان شرقی وجود دارد.

امسال500 هکتار به باغات موز کنارک افزوده شد

زاهدان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شرایط مناسب اقلیمی، امسال 500 هکتار به سطح باغات موز این شهرستان افزوده شد.

«ویلا» و «کافه» به‌ جای درختان «میوه»

کاشمر؛ شهری که زمانی به دلیل داشتن باغات و میوه‌های متنوعش به شربتخانه خراسان مشهور بود و کشاورزان منطقه برای داشتن محصول با کیفیت بهتر تلاش بسیاری داشتند و هر کسی اجازه ورود به این باغات را نداشت اما حالا چند سالی است که حریمی وجود ندارد و برخی از مردم ب

سطح باغات در اراضی شیب دار استان اردبیل توسعه می یابد

اردبیل - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از توسعه سطح باغات در اراضی شیب دار این استان در سال آینده خبر داد.

۹۵ درصد مرکبات باغات استان گیلان برداشت شد

رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به برداشت ۹۵ درصد مرکبات باغات این استان، گفت: تاکنون ۱۸۰ هزار تن مرکبات برداشت شده است.

۷۰ درصد باغات پسته رفسنجان صرفه اقتصادی ندارند

رفسنجان - معاون اقتصادی استانداری کرمان گفت: نزدیک به ۷۰ درصد باغات پسته رفسنجان صرفه اقتصادی ندارند، البته مناطقی در رفسنجان داریم که درآمدشان هنوز قابل توجه است.

طغیان رودخانه چولهول پلدختر؛ سیلاب به تاسیسات، مزارع و باغات خسارت زد

فرماندار پلدختر با اشاره به طغیان رودخانه چولهول گفت: سیلاب به شبکه آب و برق، مزارع و باغات پلدختر خسارت زیادی وارد کرده است.

سرمایی که هنوز تن کشاورزان را می‌لرزاند

دو سال از وقوع سرمازدگی مرگبار در باغ‌های استان‌های مختلف کشور می‌گذرد، اما سوز تازیانه سرما همچنان تن کشاورزان را می‌لرزاند.

‌روزنه امید برای حفظ ۶۲ باغ

بنابراعلام عضو شورای شهر تهران هیات تطبیق، مصوبه صدور پروانه ساختمانی در این باغات را به شورا بازگرداند.]]>

خسارات سیل مازندران

راه های روستایی و باغات ساری و میاندرود بدلیل سیل دو روز قبل و بارندگی و رانش های مکرر وضعیت مناسبی ندارند و بعضی از راه ها کاملا مسدود هستند

چوپان عشایر در سرمای خراسان شمالی یخ زد

بجنورد- ایرنا- رئیس اداره امور عشایر مانه و سملقان گفت: یک چوپان عشایر اهل استان گلستان در این شهرستان خراسان شمالی سه شنبه شب دچار سرمازدگی شد و فوت کرد.

جهاد کشاورزی آذربایجانشرقی در مورد سرمازدگی درختان هشدار داد

تبریز - ایرنا - سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای درباره تغییرات وضعیت آب و هوایی استان، نسبت به اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از سرما زدگی درختان به کشاورزان هشدار داد.

ایرانشهر سرزمینی آمیخته با هنر و طبیعت در دل کویر

قلعه بمپور، جواهرات سنتی، نخلستان های خرما، صنایع دستی، باغات زیبای مرکبات، روخانه دامن ،کوه های سربه فلک کشیده، و... از مهترین جاذبه های گردشگری شهرستان ایرانشهر است .

هلند ایران، میزبان مهمانان نوروزی

خمین - ایرنا - شهرستان محلات با 2079 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی استان مرکزی و در فاصله 262 کیلومتری از پایتخت با آب و هوایی دل انگیز در بهار، باغات گل و چشمه‌های آبگرم در تعطیلات نوروز پذیرای مسافران بسیاری است.

هلند ایران، چشم انتظار مهمانان نوروزی

خمین - ایرنا - شهرستان محلات با 2079 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی استان مرکزی و در فاصله 262 کیلومتری از پایتخت با آب و هوایی دل انگیز در بهار، باغات گل و چشمه‌های آبگرم در تعطیلات نوروز پذیرای مسافران بسیاری است.

سالانه ۱.۵ میلیون لیتر عرق بیدمشک در آذربایجان غربی تولید می شود

ارومیه - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی از آغاز برداشت شکوفه‌های درختچه بیدمشک از سطح باغات استان خبر داد.

سالانه 800 تن گل تر بیدمشک از باغ‌های آذربایجان غربی برداشت می‌شود

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی از آغاز برداشت شکوفه‌های درختچه بیدمشک از سطح باغات استان خبر داد.

گلستان| شکوفه‌های زیبای بهاری در آستانه سال نو+ تصاویر

فصل بهار، فصل دوباره نو شدن است که زندگی را از سر آغاز می‌کنیم و در آستانه فصل بهار شکوفه‌ها و فضای سبز باغات استان گلستان جلوه‌ای از زیبایی‌های طبیعت را نمایان کرده است.