سرمازدگی باغات
مطالب مرتبط

گزارشی از سرمازدگی باغات ‌همدان نداشتیم

مدیر امور باغبانی سازمان جهادکشاورزی استان همدان با تأکید براینکه تا کنون گزارشی از سرمازدگی باغات در استان اعلام نشده است، گفت: احتمال وقوع سرمازدگی دیررس بهاره تا اردیبهشت‌ماه در استان وجود دارد و باغداران باید تمهیدات لازم را برای مقابله با سرمازدگی به

سرمازدگی به باغات 17 استان کشور خسارت زد

تهران- ایرنا- معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به سرمازدگی و بارش برف در روزهای اخیر گفت: سرمازدگی به باغات 17 استان کشور خسارت جدی وارد کرد.

سرمازدگی به باغات 17 استان کشور خسارت زد

تهران- ایرنا- معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به سرمازدگی و بارش برف در روزهای اخیر گفت: سرمازدگی به باغات 17 استان کشور خسارت جدی وارد کرد.

قزوین| هشدار خطر سرمازدگی باغات میوه در استان قزوین

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آوج گفت: با توجه به بارش برف در و کاهش محسوس دما خسارت سرمازدگی باغات و حتی محصولات زراعی قطعی خواهد بود.

خسارت سنگین سرمازدگی به باغات کشور

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: سطح سرمازدگی در باغات کشور بسیار وسیع بوده است و خسارات باغدارانی که بیمه نبودند از بودجه ستاد بحران استانها پرداخت می شود.

خسارت ۱۶۲ میلیارد تومانی سرمازدگی به باغات شهرستان اهر

اهر - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اهر از خسارت ۱۶۲ میلیارد تومانی سرمازدگی به باغات این شهرستان خبر داد گفت: با این سرمازدگی ۱۵۰ هزار تن میوه از بین رفت.

سرمازدگی باغات استان زنجان طی دو روز گذشته

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان با اشاره به سرمازدگی برخی باغات استان طی دو روز گذشته، گفت: آمار دقیق خسارت تا چند روز آینده اعلام خواهد شد.

خسارت بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال ناشی از سرمازدگی به باغات فیروزکوه

قائم مقام صندوق بیمه محصولات کشاورزی گفت: طبق برآورد اولیه حدود ۲۰۰ میلیارد ریال از باغات شهرستان فیروزکوه در بارش برف و سرمازدگی روز‌های اخیر دچار خسارت شده است.

سرمازدگی 200 میلیارد ریال به باغات فیروزکوه خسارت زد

تهران- ایرنا- قائم مقام صندوق بیمه محصولات کشاورزی گفت: طبق برآورد اولیه حدود 200 میلیارد ریال از باغات شهرستان فیروزکوه در بارش برف و سرمازدگی روزهای اخیر دچار خسارت شده است .

سمنان| خسارت سرمازدگی ‌به باغات بیمه‌شده پرداخت می‌شود

فرماندار دامغان گفت: پرداخت خسارت سرمازدگی تنها به باغات بیمه‌شده انجام می‌شود.

جهاد کشاورزی لرستان نسبت به سرمازدگی باغات هشدار داد

خرم آباد - ایرنا - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: احتمال وقوع سرمازدگی و ایجاد خسارت در باغات مثمر لرستان وجود دارد که لازم است باغداران آمادگی کامل را برای مقابله با این پدیده داشته باشند.

مرکزی| سرمازدگی 100 درصد به باغات نوبران در ساوه خسارت زد

رئیس سازمان جهادکشاورزی ساوه از خسارت 100درصدی سرمازدگی به باغات بخش نوبران در ساوه خبر داد.

احتمال سرمازدگی باغات استان همدان از امشب

کارشناس پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان همدان از کاهش دمای هوای استان خبر داد و گفت: از امشب احتمال سرمازدگی باغات تا فردا صبح در استان وجود دارد.

سرمازدگی 203 میلیارد تومان به باغات میانه خسارت زد

تبریز-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میانه گفت: خسارت ناشی از سرمازدگی به باغات میوه این شهرستان بیش از 203 میلیارد تومان است.

سرمازدگی فروردین ماه به باغات ۱۷ استان کشور خسارت وارد کرد

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: سرمازدگی فروردین ماه به باغات ۱۷ استان کشور خسارت جدی وارد کرد.

هشدار به باغداران در خصوص سرمازدگی

مدیریت جهاد کشاورزی مهاباد نسبت به سرمازدگی باغات هشدار داد .

خرم‌آباد|هشدار جهاد کشاورزی لرستان نسبت به احتمال وقوع پدیده سرمازدگی باغات

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: احتمال وقوع سرمازدگی و ایجاد خسارت در باغات مثمر لرستان وجود دارد که لازم است باغداران آمادگی کامل را جهت مقابله با این پدیده داشته باشند.

احتمال سرمازدگی باغات در چهارمحال و بختیاری وجود دارد

شهرکرد- رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پیش بینی کاهش دمای هوا در این استان، گفت: احتمال سرمازدگی باغات در چهارمحال و بختیاری وجود دارد.

همدان|‌ سرمازدگی به 30 درصد باغات و مزارع ملایر خسارت زد

مدیر جهاد کشاورزی ملایر گفت: سرمازدگی به 30 درصد باغات و مزارع ملایر خسارت زد.

خسارت سرمازدگی در باغات مشگین شهر ، خلخال و کوثر

بارش نابهنگام برف و برودت کم سابقه هوا در چند روز گذشته بخش وسیعی از باغات شهرستانهای منطقه را دچار سرما زدگی و خسارت کرد.