بسیج باید به کارهای اثربخش رو بیاورد/اجرای برنامه‌های اعتلای بسیج

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: در بسیج باید به کارهای اثر بخش روی بیاوریم و زمانی می توانیم اثر کار خود را ببینیم که در متن جامعه باشیم.مطالب مرتبط

بسیج باید به کارهای اثربخش رو بیاورد/اجرای برنامه‌های اعتلای بسیج

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: در بسیج باید به کارهای اثر بخش روی بیاوریم و زمانی می توانیم اثر کار خود را ببینیم که در متن جامعه باشیم.

باید در بسیج به کارهای اثر بخش روی بیاوریم و در متن جامعه باشیم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در بسیج باید به کارهای اثر بخش روی بیاوریم و زمانی می‌توانیم اثر کار خود را ببینیم که در متن جامعه باشیم.

اصل و اساس برنامه‌های بسیج خدمت به مردم و نظام است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اصل و اساس برنامه‌های ما خدمت به مردم و نظام است و آن دسته از اقداماتی که ماهیت آن خدمت به مردم است را می توانیم برنامه هایی برای اعتلای بسیج بدانیم.

بسیج امسال 8 طرح کلان در کشور اجرا می کند

بندرعباس- ایرنا - رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: این نهاد امسال 8 طرح کلان در قالب اعتلای بسیج و با هدف خدمت رسانی به مردم و انقلاب در سطح کشوراجرا می شود.

تشکیل ستاد تلفیق برنامه‌های بسیج

رئیس سازمان بسیج مستضعفین : سازمان بسیج مستضعفین در سال گذشته ستاد تلفیق برنامه‌های بسیج را تشکیل داد تا برنامه‌های امسال اقشار بسیج با درصد بالایی از همپوشانی با یکدیگر اجرا شوند.

بسیج امسال 8 طرح کلان در کشور اجرا می کند

بندرعباس - ایرنا - رییس سازمان بسیج مستضعفان کشور گفت: این نهاد امسال 8 طرح کلان در قالب اعتلای بسیج و با هدف خدمت رسانی به مردم و انقلاب در سطح کشور اجرا می کند.

بسیج وظیفه امت سازی برای جهان اسلام را برعهده دارد

جانشین رئیس سازمان بسیج گفت: با صبر و ایثار و تلاش، بسیج دهها میلیونی شکل خواهد گرفت و منویات رهبری تحقق می‌یابد.

رویکرد جدید بسیج اساتید حل‌المسائلی است

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با اشاره به اینکه رویکرد حل‌المسائلی، رویکرد جدیدی است که بسیج اساتید انتخاب کرده است گفت: بسیج اساتید درصدد است براساس مزیت‌ها و محورهای توسعه‌‌ای هر استان به کمک استانداران و فرمانداران بیایند.

 معرفی جانشین جدید بسیج مستعضفین با حضور سردار جعفری

معاون جدید سازمان بسیج مستضعفین با حضور فرمانده کل سپاه ، فرماندهی سازمان بسیج و جمع زیادی از فرماندهان رده های مختلف سپاه و بسیج معرفی شد.

برای تحقق بسیج ده‌ها میلیونی تلاش خواهیم کرد

جانشین جدید رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: یکی از نگاه‌های راهبردی فرمانده کل سپاه، تحقق بسیج ده‌ها میلیونی در راستای ایجاد تمدن نوین اسلامی است.

تقدیم پرچم حکومت اسلامی به امام زمان با مدیریت جهادی قابل انجام است

جانشین جدید رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج و سپاه امروز این افتخار بزرگ را دارند که با شاخص‌های جهادی اخلاص، توکل، صبر و به استقبال کارهای سخت رفتن می‌تواند در تامین انتظارات رهبری نظام و منویات فرمانده کل سپاه موفق باشد.

سردارغیب پرور: بسیج ظرفیت بزرگی برای همکاری با دانشگاه امام حسین دارد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن تقدیر از تلاش های سردار پاسدارعلی فضلی جانشین سابق فرماندهی بسیج گفت: بسیج ظرفیت عظیمی برای همکاری با دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) دارد.

تمام قد پا در رکاب ماموریت‌های بسیج هستم

سردار علی فضلی ضمن آرزوی موفقیت برای سردار سپهر به عنوان جانشین جدید سازمان بسیج، تصریح کرد: بنده در جهت انجام ماموریتهای بسیج تمام قد پا در رکاب خواهم بود.

بسیج سد محکمی در برابر توطئه های دشمنان است

بروجرد - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: امروز بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سدی محکم در برابر توطئه ها و زیادی خواهی های دشمنان در منطقه است.

35 هزار نفر عضو بسیج اساتید کشور هستند

مشهد- ایرنا- رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: از جمعیت حدود 160 هزار نفری استادان دانشگاههای ایران 35 هزار نفر آنها در بسیج اساتید کشور نام نویسی کرده اند.

35 هزار نفر عضو بسیج اساتید کشور هستند

مشهد- ایرنا- رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: از جمعیت حدود 160 هزار نفری استادان دانشگاههای ایران 35 هزار نفر آنها در بسیج اساتید کشور نام نویسی کرده اند.

نقش‌آفرینی سپاه، متکی به مردم است/ دشمنان برای القای ناامیدی در داخل کشور، بسیج شده‌اند

فرمانده سپاه با تاکید بر اینکه با وجود تمامی دشمنی ها و خباثت ها ، به فضل الهی شاهد پیروزی‌های جبهه انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف هستیم ،گفت: نقش بسیج در چهل سالگی انقلاب بسیار برجسته است و نام بسیج و مجاهدت بسیجیان در رفع موانع و مشکلات همواره درخشیده

همه فعالیتهای سازمان بسیج به پیام رسان های داخلی منتقل شد

مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج گفت: همه ظرفیتهای خدماتی و رسانه ای سازمان بسیج مستضعفین به پیام رسان های داخلی منتقل شد.

بسیج جهان اسلام با رویکرد مدیریت جهادی امکان‌پذیر است

جانشین جدید رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: یقین دارم که تشکیل بسیج‌ جهان اسلام با رویکرد مدیریت جهادی امکان پذیرخواهد بود.

صد‌درصد ظرفیتهای بسیج و سراج فعالیتشان در تلگرام را متوقف کرده‌اند

مسئول قراراگاه فضای مجازی بسیج گفت: بخش عمده‌ای از فعالان جبهه انقلاب و نزدیک به صد درصد از ظرفیتهای مرتبط با بسیج و سراج فعالیت در پیام‌رسان تلگرام را متوقف و به پیام‌رسانهای بومی مهاجرت کرده‌اند.