بسیج باید به کارهای اثربخش رو بیاورد/اجرای برنامه‌های اعتلای بسیج

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: در بسیج باید به کارهای اثر بخش روی بیاوریم و زمانی می توانیم اثر کار خود را ببینیم که در متن جامعه باشیم.مطالب مرتبط

رزمایش اقتدار عاشورایی؛ نماد بسیج برای مردم – صابر چهرقانی*

ارومیه- ایرنا- رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله 2 که در سه مرحله به اجرا درآمده و اجرای آن تا هفته دفاع مقدس نیز ادامه می یابد، نمادی از بسیج برای مردم و امیدآفرینی در جای جای ایران اسلامی است.

محرومیت زدایی بسیج در شمال فارس + عکس

مسول بسیج سازندگی سپاه فارس از اجرای ۳۷ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار ۴ میلیارد تومان در آباده، بوانات و خرمبید خبر داد .

مخالف موازی‌کاری و اقدامات بدون نظارت دولت هستیم/ تشریح جزئیات رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج/ با دولت زاویه‌ای نداریم

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج تمام ظرفیت خود را بدون هیچگونه منت در اختیار دولت برای عبور از پیچ‌های خطرناک تحریمی قرار می‌دهد و حاضر به هیچ اقدامی که اقتدار دولت جمهوری اسلامی را تحت‌الشعاع قرار دهد نیست بلکه برعکس بسیج و دولت در کنار یکدیگر

تقدیر سازمان ورزش بسیج از مهدی تاج + عکس

روسای سازمان‌های ورزش بسیج و بسیج ورزشکاران از رئیس فدراسیون فوتبال تقدیر کردند.

ساری|بسیج دانشجویی به دنبال تربیت نیروی در تراز دانشگاه اسلامی است

جانشین سازمان بسیج دانشجویی کشور با تاکید بر نقش آفرینی بسیج در حوزه‌های مختلف علمی و فناوری، گفت: بسیج دانشجویی به دنبال تربیت نیروی در تراز دانشگاه اسلامی است.

امت سازی از رسالت های بسیج دانشجویی است

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: امت سازی یکی از اهداف و رسالت‌های بسیج دانشجویی است که در این باره دانشجویان نقش کلیدی بر عهده دارند.

تقدیر سازمان بسیج ورزشکاران از تاج+عکس

روسای سازمان های ورزش بسیج و بسیج ورزشکاران با توجه به تلاش فدراسیون فوتبال در راستای تغییر زمان برگزاری مسابقه تیم های پرسپولیس ایران و الدحیل قطر از رئیس فدراسیون تقدیر کردند.

بسیج؛ انرژی‌ نهفته‌ نظام‌ برای حل مشکلات ملی

بسیج‌ برای‌ تمامی‌ موارد مشكل‌ در سطح‌ ملی، همچون‌ انرژی‌ نهفته‌ای‌ است‌ كه‌ نظام‌ در مواقع‌ مقتضی‌ دست‌ نیاز به‌ سوی‌ آن‌ دراز می‌كند و همواره‌ نیز در استفاده‌ از بسیج‌ به‌ موفقیت‌های‌ بزرگ‌ و درخشانی‌ نایل‌ آمده‌ است.

خدمات دهی بسیج به مردم مناطق محروم

مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج با اجرای طرح خدمات دهی به مردم مناطق محروم همزمان با سراسر کشور، امروز در ایلام برگزار شد.

بسیج امروز به یک قدرت نرم ذی‌قیمت برای کشور تبدیل شده است

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج توان کمک اساسی به نظام در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی،‌ امنیتی و... را دارد و بسیج امروز به یک قدرت نرم ذی‌قیمت و با ارزش تبدیل شده است.

توان بسیج در نازل‌ترین سطوح در عرصه‌های مختلف کشور به‌کار گرفته شده است

پژوهشگر سیاسی گفت: توان بسیج باید پس از جنگ به عرصه‌های مختلف هدایت می‌شد، اما متأسفانه این کار در سطح بسیار اندک و نازلی صورت گرفت.

«بسیج» خار چشم دشمنان و مظهر «کارآمدی» در کشور است

سخنگوی جبهه پایداری گفت: هیچ وقت از ذکر نام بسیج، ضعف به ذهن خطور نمی‌کند، بلکه توانمندی‌ها به ذهن می‌آید.

تهران| رزمایش گروه‌های جهادی در ورامین برگزار می‌شود

فرمانده سپاه ورامین با بیان اینکه برنامه‌های هفته دفاع مقدس با رویکرد اعتلای بسیج برگزار می‌شود گفت: از 19 تا 29 شهریورماه که به عنوان رزمایش گروه‌های جهادی در سراسر کشور اعلام شده حتی فراتر از رزمایش و در قالب عملیات در ورامین برگزار می‌شود.

فعالیت‌های بسیج به اقتضای جنگ نرم در حال اجراست/ آغاز رزمایش بزرگ عاشورایی در اصفهان

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: با وجود این که بسیج آمادگی نظامی و امنیتی خودش را همواره حفظ کرده اما رویکردش صرفاً نظامی نیست و فعالیت‌های بسیج عمدتاً با رویکرد فرهنگی و به اقتضای شرایط جنگ نرم در حال اجراست.

اجرای بیش ازیکصد برنامه درهفته دفاع مقدس درمیبد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد:بیش از یکصد برنامه در هفته دفاع مقدس درشهرستان میبد اجرا می شود .

هفته دفاع مقدس ورامین با رویکرد خدمت به محرومین اجرا می شود

تهران-ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه ورامین گفت : برنامه های امسال هفته دفاع مقدس این شهرستان با رویکرد اعتلای بسیج و خدمت به محرومین جامعه اجرا می شود.

پرداخت وام به دانشجویان دانشگاه آزاد برای شرکت در پیاده‌روی اربعین

دبیر مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: با رایزنی‌ بسیج دانشجویی با صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد به دانشجویانی که در قالب کاروان‌های بسیج در در ایام اربعین به عتبات سفر می‌کنند یک میلیون تومان وام پرداخت می‌شود.

پایان مرحله نخست رزمایش سراسری بسیج همزمان با عاشورای حسینی

«اقتدار عاشورایی بسیج» نام رزمایشی سراسری است که از سوی سازمان بسیج مستضعفین و با حضور ۱۵۰ هزار نفر از بسیجیان اقشار مختلف و متخصص از نهم شهریور ماه امسال در حال برگزاری است و مرحله نخست آن فردا (۲۹ شهریور) همزمان با عاشورای حسینی به پایان می‌رسد.

تشریح جزئیات رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص)۲

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج در قالب بسیجیان سپاهیان محمد رسول الله (ص) ۲ با حضور هزار گردان بیت‌المقدس بسیج در شهرستان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود.

100 عنوان‌ برنامه هفته دفاع مقدس در فردوس اجرا می شود

بیرجند - ایرنا - جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس از اجرای 100 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس امسال خبر داد‌.