بسیج باید به کارهای اثربخش رو بیاورد/اجرای برنامه‌های اعتلای بسیج

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: در بسیج باید به کارهای اثر بخش روی بیاوریم و زمانی می توانیم اثر کار خود را ببینیم که در متن جامعه باشیم.مطالب مرتبط

اعتلای پایگاه‌های بسیج کوی‌های سازمانی در دستور کار ارتش است

معاون فرهنگی‌و‌روابط عمومی ارتش‌جمهوری اسلامی با اشاره به حضور ۱۲۴ امام جماعت و مسئولان ۱۹۸ پایگاه مقاومت بسیج در نخستین همایش ائمه جماعات و فرماندهان پایگاه‌های بسیج کوی‌های سازمانی ارتش، مهم‌ترین هدف از برگزاری این همایش را تحقق احکام صادره فرماندهی معظ

طرح جوانه‌های صالحین در 250 پایگاه بسیج استان قم اجرا می‌شود

معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه استان قم از برنامه‌ریزی و اجرای طرح جوانه‌های صالحین برای استفاده بسیجیان از اوقات فراغت خود در 250 پایگاه بسیج استان قم خبر داد.

بسیج آماده افزایش تسهیلات به سفرهای راهیان نور دانشجویی است

تهران- ایرنا- جانشین فرمانده بسیج مستضعفین گفت: باید برای نهضت اربعین و راهیان نور تسهیلات بیشتری به زائران به ویژه دانشجویان داد و بسیج کاملا در این زمینه از کمک به دانشجویان استقبال می کند و حتما باید به ارتقای کیفیت و تاثیرگذاری این سفرها دقت داشت.

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش: روابط کاری میان بسیج ارتش با بسیج سپاه باید تبیین شود

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: روابط کاری میان بسیج ارتش با بسیج سپاه باید تعریف و تبیین شود و در این باره نیازمند دستورالعمل شفاف هستیم.

2400 هکتار از اراضی استان قزوین با مشارکت بسیج سازندگی بیابان‌زدایی شد

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: از جمله اقدامات بسیج سازندگی در سال گذشته می‌توان به اجرای بیش از 200 پروژه عمرانی، 2400 هکتار بیان زدایی و اعزام گروه‌های پزشکی در قالب تیم‌های تخصصی به نقاط محروم اشاره کرد.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه های تهران بزرگ معرفی شد

مراسم معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ و معاون بررسی و تحلیل بسیج اساتید کشوربا حضور رئیس سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد .

نیمی از دانشجویان یزدی عضو بسیج هستند

یزد - ایرنا - مسئول بسیج دانشجویی یزد گفت: نیمی از دانشجویان مراکز آموزش عالی و دانشگاه های این استان پس از شناسایی و سازماندهی، جذب این تشکل شدند و در طول سال در فعالیت های فرهنگی ، علمی و بصیرتی بسیج شرکت می کنند.

برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان باید اثربخش باشد

همدان-ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان باید غنی و اثربخش باشد و دستاوردهای علمی و اخلاقی ارزشمندی برای آنان داشته باشد.

کلید حل بسیاری از مشکلات امروز ما بسیج است

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی: انتظاراتی که خداوند از انسان دارد در فرهنگ بسیج متجلی است و کلید حل بسیاری از مشکلات امروز ما بسیج است.

بسیج آماده همکاری با ارتش برای مقابله با آمریکا است

جانشین رئیس سازمان بسیج سازندگی با اشاره به اینکه جبهه مقاومت با تفکر بسیجی در سوریه و عراق پیروز شد، گفت: بسیج آماده همکاری با ارتش برای مقابله با آمریکاست.

اعزام 1400 دانشجوی بسیجی به مناطق محروم استان سمنان در تابستان 97

مدیر جهاد سازندگی بسیج دانشجویی استان سمنان به بیان برنامه‌های پیش روی بسیج دانشجویی استان سمنان به‌منظور اردوهای جهادی سال جاری پرداخت.

بیرجند| 3 ماموریت مهم بسیج سازندگی برای محرومیت‌زدایی/گروه‌های جهادی ‌به مردم مناطق محروم امید دادند

جانشین رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه بسیج سازندگی سه ماموریت در راستای منویات مقام معظم رهبری دنبال می‌کند که یکی کمک به دولت در پروژه‌های کوچک و زود بازده است گفت: اقتصاد مقاومتی نسخه نجات‌بخش و مانع از مهاجرت روستائیان به شهر می‌شود.

بر پیوند عمیق سپاه ، بسیج و علما اصرار داریم

رئیس بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمنان امروز با ایجاد یک امپراتوری خبری و رسانه ای قدرتمند ، در پی تلخ کردن حلاوت انقلاب اسلامی در کام ملت ایران هستند، گفت: ما بر پیوند عمیق سپاه و بسیج و علما اصرار داشته و هدایت های روحانیت را چراغ راه خود می دانیم.

اصفهان| تربیت نیروی در تراز انقلاب اسلامی رسالت بسیج دانشجویی است

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان با بیان اینکه دانشجویان باید آرمان‌های انقلاب اسلامی را مطالبه کنند، گفت: تربیت نیروی در تراز انقلاب اسلامی، نقش آفرینی، مطالبه‌گری 3 رسالت کلی بسیج دانشجویی است.

بر پیوند عمیق سپاه ، بسیج و علما اصرار داریم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمنان امروز با ایجاد یک امپراطوری خبری و رسانه ای قدرتمند ، در پی تلخ کردن حلاوت انقلاب اسلامی در کام ملت ایران هستند، گفت: ما بر پیوند عمیق سپاه و بسیج و علما اصرار داشته و هدایت های روحانیت را چراغ راه خود میدانی

طرح بسیج برای مبارزه با کالای قاچاق و حمایت از کالای ایرانی

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز می‌توانیم ادعا کنیم که کامل‌ترین طرح در زمینه حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با کالای قاچاق را بسیج دارد.

تربیت نیروی ترازانقلاب اسلامی مهم‌ترین ماموریت بسیج دانشجویی است

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: اولین و مهم‌ترین ماموریت بسیج دانشجویی، تربیت نیروی تراز اول برای انقلاب اسلامی است و ماموریت دوم بسیج دانشجویی نقش‌آفرینی در عرصه‌های مختلف انقلاب برای حل چالش‌های انقلاب اسلامی است.

مسابقات فوتسال جام شهدای بسیج رسانه در یاسوج برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری اولین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای بسیج رسانه در یاسوج خبر داد.

جشنواره ای که با هدف توجه به بازی های محلی برگزار می شود

تهران - ایرنا - رییس سازمان تربیت بدنی بسیج مستضعفین، گفت: مقام معظم رهبری تاکید فراوانی بر ورزش همگانی و توجه به بازی های بومی محلی داشتند و بر همین اساس جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج با هدف احیاء این بازی ها در پایگاه ها و حوزه های بسیج سراسر کشور برگزار می

اردبیل|فلسفه وجودی بسیج سازندگی محرومیت‌زدایی است

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: فلسفه وجودی بسیج سازندگی محرومیت‌زدایی است و توانمندسازی اقشار بی‌بضاعت به عنوان یک مسئله مهم و اساسی در دستور کار قرار گرفته است.