صنوف خانه سینما همکاری می کنند/ اعلام جزییات جلسات آموزشی

علیرضا شجاع نوری مدیر تبادل تجارب سینمایی سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر جزییاتی از جلسات آموزشی این دوره از جشنواره را تشریح کرد.مطالب مرتبط

صنوف خانه سینما همکاری می کنند/ اعلام جزییات جلسات آموزشی

علیرضا شجاع نوری مدیر تبادل تجارب سینمایی سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر جزییاتی از جلسات آموزشی این دوره از جشنواره را تشریح کرد.

اعلام جزییات جلسات آموزشی جشنواره جهانی فجر

علیرضا شجاع نوری مدیر تبادل تجارب سینمایی سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر جزییاتی از جلسات آموزشی این دوره از جشنواره را تشریح کرد.

ضرورت حضور زائران در جلسات توجیهی حج 97

دانستن احکام و مناسک حج و برنامه‌های اجرایی کاروان در جلسات آموزشی حاصل می‌شود، به همین دلیل تمامی زائران خانه خدا باید در این جلسات به صورت منظم شرکت کنند.

قزلی: خانه انجمن‌های ادبی جایی مثل خانه سینما است

مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان گفت: خانه انجمن‌های ادبی موسسه‌ای مانند خانه سینما و خانه موسیقی است.

از زیر و بم حواشی خانه سینما تا اکران / «اختلاف طبیعی است»

رییس هیئت مدیره خانه سینما با بیان اینکه برخی جوسازی‌ها علیه این نهاد صنفی، درواقع تلافی‌ کردن دشمنان خانه سینما است، از مدیرعامل مؤسسه رسانه‌های تصویری درخواست کرد که فهرست فیلم‌های خریداری شده در طول سال‌های گذشته و میزان پرداختی به هر فیلم را منتشر کند

ابعاد چمدان‌های زائران خانه خدا در سال 97 اعلام شد/ لزوم حضور زائران در جلسات توجیهی

ابعاد چمدان‌های زائران خانه خدا در سال جاری اعلام شد که بر اساس دستورالعمل سازمان حج و زیارت، این چمدان‌ها باید به صورت متحدالشکل و یکسان برای تمامی زائران هر کاروان تهیه شود.

صنوف امروز نماینده خود را به شورای صنفی نمایش معرفی می‌کنند

صنوف سینمایی تا پایان امروز نمایندگان خود را به شورای صنفی نمایش معرفی می کنند.

جزییات همکاری‌های گسترده فرهنگی میان ایران و عراق بررسی شد

هیات ایرانی و عراقی با سرپرستی وزیران ارشاد ایران و فرهنگ، گردشگری و آثار تاریخی عراق جزییات همکاری های گسترده فرهنگی را بررسی کردند.]]>

لزوم دانش افزایی مدیران تولید/ برگزاری کارگاههای آموزشی برای مدیران تولید سینما

حسن آقا کریمی می گوید: نقش مدیر تولید سینما در تبدیل سینما به یک هنر – صنعت بسیار مهم است.]]>

جزییات همکاری های گسترده فرهنگی میان ایران و عراق بررسی شد

بغداد - ایرنا - هیات های ایرانی و عراقی با سرپرستی وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران و فرهنگ، گردشگری و آثار تاریخی عراق جزییات همکاری های گسترده فرهنگی را بررسی کردند.

جزییات همکاری های گسترده فرهنگی میان ایران و عراق بررسی شد

هیات ایرانی و عراقی با سرپرستی وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران و فرهنگ، گردشگری و آثار تاریخی عراق جزییات همکاری های گسترده فرهنگی را بررسی کردند.

نحوه پرداخت عیدی به کارکنان دولت بررسی می‌شود

دستور جلسات هفته آینده مجلس اعلام شد که بر این اساس، 5 وزیر کابینه دوازدهم در این جلسات حضور می‌یابند.

خانه انجمن‌های ادبی مثل خانه سینما و خانه موسیقی می‌شود

سینما نیامده برای سعودی ها دردسر ساز شد

دوحه – ایرنا – چند روز بعد از اعلام تصمیم عربستان به راه اندازی سالن های سینما در این کشور، اعتراض های گسترده ای در فضای مجازی به قیمت بلیط سینما انجام گرفت.

فضاهای آموزشی سرایان نیازمند مرمت/ خیران ورود کنند

سرایان-رئیس آموزش و پرورش سرایان با بیان اینکه ساختمان های آموزشی شهرستان مربوط به زمان انقلاب بوده و کیفیت و استحکام خوبی ندارند، گفت: خیران برای نوسازی و افزایش فضاهای آموزشی ورود کنند.

اعلام همکاری آستان قدس رضوی با جامعه‌المصطفی(ص) عراق

رئیس اداره ارتباطات و همکاری‌های بین‌المللی آستان قدس رضوی از همکاری آموزشی و تبلیغی آستان قدس رضوی با جامعه‌المصطفی(ص) عراق خبرداد

هاشمی: با سرعت و جدیت شهردار بعدی را انتخاب می‌کنیم

رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه جلسات هم اندیشی با شاخص‌های لازم برای انتخاب شهردار برگزار می‌شود، گفت: از اعضا می‌خواهم تا نامزدهای پیشنهادی خود را معرفی کنند تا در جلسات هم اندیشی و در اسرع وقت به این موضوع رسیدگی شود.

تدوین سند علمی خوزستان نیازمند همکاری دستگاه ها است

اهواز - ایرنا - مدیر کل منابع انسانی و تحول اداری استانداری خوزستان گفت: سند علمی استان از زمان تشکیل کارگروه آموزشی، پژوهشی و فناوری استان هنوز تدوین نشده است، ادارات و سازمان های استان برای تدوین این سند همکاری کنند.

ایران و روسیه بر گسترش همکاری های آموزشی تاکید کردند

مسکو - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران و دستیار رئیس جمهوری روسیه درامور آموزش برگسترش همکاری های آموزشی - تربیتی و انتقال تجربیات تاکید کردند.

جزییات همکاری‌های گسترده فرهنگی میان ایران و عراق بررسی شد