شهروندان آلمانی مخالف حمله غرب به سوریه هستند

نتایج یک نظرسنجی در میان شهروندان آلمانی حاکی از مخالفت اکثریت آنها با اقدام نظامی غرب علیه سوریه است.مطالب مرتبط

مخالفت اکثر آلمانی‌ها با افزایش بودجه نظامی مدنظر ترامپ

نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد که اکثر شهروندان آلمانی با افزایش بودجه نظامی کشورشان که مدنظر آمریکا است مخالف بوده و خواستار خروج نیروهای آمریکایی مستقر در کشورشان هستند.

شهروندان آلمانی خواستار کناره گیری وزیر کشور خود هستند

نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که اکثر شهروندان آلمانی با توجه به مناقشات در دولت ائتلافی آلمان بر سر مسائل مختلف از جمله بحران پناهندگان خواستار کناره گیری وزیر کشور خود بوده و دیگر وی را برای این سمت قابل تحمل نمی‌دانند.

حمله داعش در درعا با ۱۴ کشته

گروه تروریستی داعش حمله انتحاری روز سه‌شنبه که ۱۴ کشته در بین نیروهای وابسته به دولت سوریه و گروه‌های مخالف در استان درعا برجای گذاشت، برعهده گرفت.

شهروندان آلمانی ترامپ را خطری بزرگ برای صلح جهانی می‌دانند

نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که شهروندان آلمانی ترامپ را نسبت به پوتین خطری بسیار بزرگتر برای صلح جهانی دانسته و پوتین را قدرتمندتر، صالح تر و دلنشین تر از ترامپ می‌دانند.

حمله مجدد تل آویو به «تی‌فور»/نتانیاهو از نبرد جنوب سوریه می‌ترسد

نبرد در جنوب سوریه با فروپاشی و تسلیم گروههای مسلح و تروریستی مورد حمایت رژیم صهیونیستی جریان دارد و خشم تل آویو از این وضعیت به حمله ای دیگر به سوریه منجر شد.

74 درصد ایتالیایی ها مخالف خروج از یورو هستند

رم - ایرنا - موسسه تحقیقاتی 'Quorum/YouTrend ' با انجام یک نظر سنجی در رابطه با خروج ایتالیا از یورو اعلام کرد که بیش از 74 درصد از ایتالیایی ها مخالف 'ایتال اگزیت' هستند.

دعوت معارضان سوریه از آمریکا برای حمله به «درعا»

طبق گزارش یک رسانه آمریکایی، معارضان سوری برای جلوگیری از ادامه پیروزی‌های ارتش سوریه در «درعا» و مناطق جنوبی، لیستی به واشنگتن داده و خواستار حمله به مواضع ارتش سوریه شدند.

فرمانده بسیج مستضعفین: غیر مسلمانان نیز مخالف ترامپ هستند

تهران - ایرنا- فرمانده بسیج مستضعفین در همایش باروت خیس خطاب به رییس جمهوری آمریکا گفت: آقای ترامپ امروز در کنار مسلمانان ملت‌های غیر مسلمان نیز با شما مخالف هستند.

چرایی حمله مجدد تل آویو به فرودگاه نظامی«تی‌فور»

نبرد در جنوب سوریه با فروپاشی و تسلیم گروههای مسلح و تروریستی مورد حمایت رژیم صهیونیستی جریان دارد و خشم تل آویو از این وضعیت به حمله ای دیگر به سوریه منجر شد.

واکاوی اهداف تل آویو از حمله مجدد به فرودگاه نظامی«تی‌فور»

نبرد در جنوب سوریه با فروپاشی و تسلیم گروههای مسلح و تروریستی مورد حمایت رژیم صهیونیستی جریان دارد و خشم تل آویو از این وضعیت به حمله ای دیگر به سوریه منجر شد.

مقام آمریکایی کشورهای مخالف را به انجام حمله سایبری متهم کرد

تهران - ایرنا - «دن کوتس» مدیر اطلاعات ملی آمریکا کشورهای مخالف واشنگتن شامل روسیه، چین، ایران و کره شمالی را به حملات سایبری علیه زیرساخت های کشورش متهم کرد.

مقصد بعدی ارتش سوریه و نقشه جدید مناطق تحت نفوذ گروه‌ها

دولت سوریه در استان درعا در جنوب سوریه، مهد اعتراضات علیه دمشق در سال ۲۰۱۱ پیروزی آسان و سریعی را در برابر گروه‌های مخالف که سال‌ها کنترل منطقه را در دست داشتند، به دست آورد اما نقشه نفوذ گروه‌ها در سوریه بعد از هشت سال جنگ چگونه تغییر یافته است؟ همچنین ب

بیش از 40 درصد آلمانی‌ها خواستار خروج نظامیان آمریکایی از کشورشان هستند

نتیجه یک نظرسنجی نشان می دهد که بیش از 40 درصد آلمانی‌ها حامی خروج نظامیان آمریکایی از کشورشان هستند.

البطش: حمله اسرائیل به سوریه، حمله به فلسطین نیز است؛ تنها راه حل مسئله فلسطین، تشدید راهپیمایی بازگشت

یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان "حمله اسرائیل به سوریه، حمله به فلسطین نیز به شمار می‌رود"، گفت: تنها راه حل مسئله فلسطین، تشدید راهپیمایی بازگشت است.

کاهش محبوبیت دولت ائتلافی در بین شهروندان آلمانی

نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد که محبوبیت دولت ائتلافی آلمان در بین شهروندان این کشور با توجه به اختلافات اخیر بر سر مسئله پناهندگان همچنان کاهش می‌یابد.

دادگاه آلمانی به استرداد پوجدمون به اسپانیا رای داد

دادستان‌های آلمانی به دنبال استرداد کارلس پوجدمون به اسپانیا هستند. او در کشورش بابت اغتشاش و سوء استفاده از منابع دولتی حین ایفای نقش در کمپین استقلال کاتولونیا تحت پیگرد است.

سوریه حمله هوایی رژیم صهیونیستی به قنیطره را دفع کرد

تهران - ایرنا - پدافند هوایی ارتش سوریه حمله موشکی رژیم صهیونیستی به منطقه «قرص النغل» در قنیطره واقع در جنوب این کشور را دفع کرد.

هشدار اردوغان به پوتین درباره حمله ارتش سوریه به ادلب و نابودی توافق آستانه

رئیس جمهوری ترکیه در تماسی تلفنی با همتای روسش خاطرنشان کرد: اگر حمله ارتش سوریه به ادلب ادامه یابد، توافق آستانه ممکن است فرو بپاشد.

هیأت فلسطینی با معاون وزیر خارجه سوریه دیدار کرد

معاون وزیر خارجه سوریه با اشاره به تداوم حمایت این کشور از مسئله فلسطین، خاطر نشان کرد که سوریه مخالف هر گونه طرح یا نقشه‌ای است که در پی نابودی مسئله فلسطین است.

نتانیاهو: مخالف نیستیم اسد بار دیگر بر کل سوریه حکمرانی کند/ مشکل ما ایران است

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تأکید کرد که این رژیم هیچ مشکلی با بشار اسد و سیطره نیروهایش بر خاک سوریه از جمله در نزدیکی مرزهای جولان اشغالی ندارد.