بهانه‌های حمله به سوریه یادآور نمایش پاول هنگام حمله به عراق بود

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حمله آمریکا به سوریه گفت: بهانه‌های حمله به سوریه یادآور نمایش کالین پاول در سازمان ملل هنگام حمله به عراق بود.مطالب مرتبط

بهانه‌های حمله به سوریه یادآور نمایش پاول هنگام حمله به عراق بود

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حمله آمریکا به سوریه گفت: بهانه‌های حمله به سوریه یادآور نمایش کالین پاول در سازمان ملل هنگام حمله به عراق بود.

حمله آمریکا به سوریه​،سناریویی شبیه حمله به عراق دارد

یک کارشناس مسایل سیاسی ­گفت: حمله به سوریه سناریویی از پیش تعیین شده و ­شبیه سناریوی حمله به عراق­ به بهانه سلاح های کشتارجمعی است که آمریکا،­اسرائیل و هم پیمانانش در حال اجرای آن هستند.

حمله به سوریه؛ نمایش قدرت برای حمایت از تروریسم

تهران- ایرنا- ایالات متحده به همراه انگلیس و فرانسه بیش از یکصد موشک به خاک سوریه شلیک کردند؛ اقدامی نظامی که در ظاهر به بهانه و اتهام حمله شیمیایی دولت سوریه علیه مردم این کشور صورت گرفت، اما کارشناسان مسائل بین الملل، هدف این حمله را نمایش قدرت و ممانعت

بهانه حمله به سوریه یک «فریب آشکار» بود

سناتور ایالت ویرجینیا آمریکا بعد از حمله موشکی واشنگتن، لندن و پاریس به خاک سوریه تأکید کرد، بهانه‌ای که غرب برای حمله به سوریه به کار گرفت یک حقه و فریب آشکار بود.

ترامپ از تهدید حمله به سوریه عقب نشینی کرد

تهران-ایرنا- «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه با عقب نشینی از مواضع قبلی خود مبنی بر حمله نظامی به سوریه به بهانه حمله شیمیایی در شهر دوما ، در توئیتی نوشت: هرگز نگفته ام که چه زمانی به سوریه حمله خواهیم کرد.

پیروزی سوریه بر داعش آمریکا را دستپاچه کرد

بغداد– ایرنا – سفیر فلسطین در عراق در واکنش به تهدیدهای واشنگتن به حمله نظامی به سوریه تاکید کرد که پایان قریب الوقوع داعش در سوریه آمریکا را نگران و دستپاچه کرده است و حمله شیمیایی به دوما بهانه ای بیش نیست.

اتهام حمله شمیایی به ارتش سوریه توطئه آمریکایی بود

بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد با اشاره به حمله موشکی آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه گفت: آمریکا در پی شکست های مکرر در منطقه به دنبال بهانه ای برای حمله به سوریه بود که توطئه حمله شیمیایی ارتش سوریه را طراحی و راه اندازی کرد.

استفاده از سلاح شیمیایی بهانه واهی برای حمله به سوریه است

وزارت امور خارجه سوریه اعلام کرد کاملا روشن است که بهانه استفاده از سلاح شیمیایی در دوما بهانه واهی به منظور حمله به سوریه است .

عراق: حمله به سوریه امنیت منطقه را تهدید می‌کند

وزارت خارجه عراق در واکنش به حمله متجاوزانه آمریکا و متحدانش به سوریه آن را اقدامی خطرناک عنوان و اعلام کرد، این حمله تهدیدی برای امنیت منطقه است.

حمله هماهنگ شده ارتش عراق به داعش در خاک سوریه/ آمریکا: از حمله اطلاع داشتیم

ارتش عراق از حمله نیروی هوایی این کشور به کارگاه ساخت مواد منفجره داعش و چند موضع دیگر در سوریه با هماهنگی دمشق خبر داد.

"اهداف حمله آمریکا در سوریه و پاسخ روسیه چه خواهد بود"

پاسخی که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در سال ۲۰۱۷ به تلافی حمله شیمیایی در منطقه خان شیخون سوریه انجام داد و طی آن پایگاه هوایی الشعیرات سوریه را هدف حمله موشکی قرار داد، بیشتر یک اقدام نمادین بود اما پاسخی که این بار ترامپ به بهانه حمله شیمیایی دوما ع

حمله آمریکا و متحدانش به سوریه حمله‌ای ناموفق و از سر ترس است/این موشک پرانی به بهانه دوشیدن عربستان بود

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: حمله آمریکا و متحدانش به سوریه یک حمله ناموفق و حتی از سر ترس است.

حمله شیمیایی و رویکرد یک بام و دو هوای آمریکا

تهران- ایرنا- فارن پالیسی نوشت، آمریکا که به بهانه حمله شیمیایی به دوما، سوریه را هدف قرار داد، طی سال های جنگ عراق علیه ایران، تصاویر ماهواره ای و نقشه های مربوط به موقعیت نیروهای ایرانی را در اختیار صدام حسین قرار می داد.

گفت‌وگوی «جان سالیوان» با وزیر خارجه عراق درباره حمله اخیر به سوریه

وزیر خارجه عراق در گفت‌وگوی تلفنی با قائم مقام وزارت خارجه آمریکا، موضع عراق در قبال حل و فصل بحران در سوریه و حمله موشکی روز گذشته غرب به این کشور را تبیین کرد.

تظاهرات مردم عراق در محکومیت حمله به سوریه

مردم عراق در اعتراض به حمله ناجوانمردانه غرب علیه سوریه دست به تظاهرات زدند و این اقدام آمریکا و همپیمانانش را محکوم کردند.

تظاهرات مردم عراق در محکومیت حمله به سوریه

مردم عراق در اعتراض به حمله ناجوانمردانه غرب علیه سوریه، تظاهرات و این اقدام آمریکا و همپیمانانش را محکوم کردند.

عراق: حمله به سوریه فاجعه بار خواهد بود

بغداد- ایرنا - وزیر امور خارجه عراق هشدار داد که حمله به سوریه فاجعه بار است و همه کشورهای منطقه را به خطر خواهد انداخت.

واشنگتن به دنبال بهانه برای مداخله و تخریب سوریه است

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی از واکنش ظریف و لاوروف به اتهام‌زنی مقامات امریکایی درباره حمله شیمیایی «دوما» نوشت: تحولات اخیر سوریه از جمله حمله شیمیایی در شهر دوما و نیز حمله موشکی جنگنده‌های رژیم اسرائیل به پایگاه هوایی«تی 4» در حوالی حمص سوری

حمله ترامپ به رسانه‌ها پس از حمله به سوریه

رئیس جمهوری ایالات متحده می‌گوید که حملات موشکی بامداد روز گذشته به سوریه بی‌نقص و با دقت بود، تا جایی که رسانه‌ها برای تحقیر آن به بهانه‌جویی روی آوردند.

عراق حمله آمریکا به سوریه را خطرناک توصیف کرد

بغداد- ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه عراق حمله موشکی بامداد شنبه آمریکا و متحدانش ( انگلیس وفرانسه) علیه سوریه را 'اقدامی بسیار خطرناک' توصیف کرد.