دغدغه‌های چهره سال هنر انقلاب/ نگران تحریف واقعیت‌ها هستم

حمید حسام نویسنده برگزیده به‌عنوان «چهره سال ۹۶ هنر انقلاب» می‌گوید مهم‌ترین نگرانی او برای آینده فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی تحریف واقعیت‌های تاریخی آن است.مطالب مرتبط

کشف واقعیت‌های انقلاب توسط یک نوجوان

برنامه «چهل برگ» که به مناسبت چهل سالگی انقلاب تولید و پخش می‌شود، روایت نوجوانی است که برای چرایی انقلاب و کشف واقعیت‌های آن به دنبال پرسش‌های خود است.

نوآوری‌های رسانه ‌ای برای مقابله با تحریف انقلاب ضروری است

قم - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در شرایطی که دشمنان قسم‌خورده نظام اسلامی با تمام قوا به دنبال تحریف انقلاب هستند، باید با استفاده از زبان هنر و نوآوری‌های رسانه‌ ای دشمنان را از رسیدن به اهداف خود مایوس کرد.

نگران سندرم تجرد هستم

یک جمعیت شناس گفت: بررسی شاخص‌های جمعیتی بر آمده از سرشماری 1395 نشان می‌دهد نرخ تجرد خواهی انتخابی و اجباری در میان جوانان بسیار نگران کننده است.

واقعیت هایی که با شعار تحریف نمی شوند

تهران-ایرنا-ابتلا به شعارزدگی به ویژه درموضوعاتی که با مسایل ملی در ارتباط است جز ابهام آفرینی و انحراف افکار عمومی نتیجه ای به دنبال ندارد و در این گونه موارد در صورت طرح ادعا و نقد، ارائه راهکار ازالزامات است، درغیراین صورت می تواند برای کشور هزینه هایی

دشمن از پیشرفت ایران نگران است

کرمان- ایرنا- دانش آموخته دانشگاه مک گیل کانادا و استاد فلسفه و عرفان تطبیقی با اشاره به دستاوردهای انقلاب طی 40 سال اخیر گفت: دشمن از پیشرفت ایران نگران است و تمام قوای خود را برای متوقف کردن این توسعه به کار گرفته است.

دشمن از پیشرفت ایران نگران است

کرمان- ایرنا- دانش آموخته دانشگاه مک گیل کانادا و استاد فلسفه و عرفان تطبیقی با اشاره به دستاوردهای انقلاب طی 40 سال اخیر گفت: دشمن از پیشرفت ایران نگران است و تمام قوای خود را برای متوقف کردن این توسعه به کار گرفته است.

آشنایی شهروندان با خطرات گاز مونواکسید کربن در طرح چهره به چهره

مدیر منطقه چهار عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: ساکنان شهرک صادقیه اصول اولیه ایمنی، علائم مسمومیت با گاز مونواکسید کربن و راههای ایمن سازی وسایل گازسوز را به صورت چهره به چهره فرا گرفتند.

کارآمدی نظام باید بزرگترین دغدغه ما باشد

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شور: در آستانه دهه پنجم انقلاب باید بزرگترین دغدغه ما کارآمدی نظام باشد.

بزرگترین دغدغه ما باید کارآمدی نظام جمهوری اسلامی باشد

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گفت: در آستانه پنجمین دهه از انقلاب اسلامی ما باید بیش از پیش دغدغه کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران را داشته باشیم.

چهره پنهانی که فضانوردان دوست ندارند دیده شود!

همه ما عادت کرده‌ایم فضانوردان را در عکس‌ها با لبخند ببینیم اما واقعیت کار و زندگی در فضا به قدری دشوار است که تصور آنها برای ما سخت است. فشارهای روانی ناشی از پرتاب، رسیدن یا نرسیدن به مدار زمین، کار کردن یا از کار افتادن دستگاه‌های سفینه در فضا و ... از

آموزش چهره‌به‌چهره شهروندان بوشهری برای تفکیک پسماند از مبدا

بوشهر - مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر گفت: طرح آموزش چهره به چهره شهروندی در راستای طرح تفکیک از مبدا پسماند در حال انجام است.

دغدغه تعالی حوزه علمیه را داریم/ حوزه مادر انقلاب است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: همه افرادی که در سازمان تبلیغات اسلامی مسئولیت دارند و یا با این سازمان مرتبط هستند دغدغه تعالی حوزه علمیه را دارند.

هیپوکندریا یا توهم بیماری چیست؟

مبتلایان به این بیماری تصور دارند دچار نوعی بیماری سخت و نگران‌کننده‌ای هستند که درمان آن برایشان دشوار است و می‌تواند مشکلاتی را برایشان ایجاد کند اما در واقعیت آنها دچار بیماری جدی نیستند؛ نام دیگر این بیماری"هیپوکندریا"ست که بدلیل استرس و اضطراب در افر

عینک‌ واقعیت ترکیبی دقیقا مشابه عینک‌های معمولی!

عینک‌های "واقعیت ترکیبی"(mixed reality) که اخیرا عرضه می‌شوند واقعا جذاب و جالب هستند و هر روز نیز جذاب‌تر می‌شوند. شرکت" Magic Leap" وعده داده است اوایل سال ۲۰۱۹ عینک‌های "واقعیت ترکیبی" با قابلیت‌های جدیدی را عرضه خواهد کرد که از لحاظ ظاهری عینا شبیه ع

اهواز|جامعه مطبوعاتی نگران مطالبات واقعی کارگران گروه‌ ملی فولاد؛ اجازه فروش فولاد خارج از بورس اجرایی نشد

نشست بررسی مسائل کارگری پیش آمده در استان خوزستان با حضور اصحاب رسانه و دغدغه‌مندان این عرصه در خانه مطبوعات خوزستان برگزار شد.

دولتمردان به جای تولید و سرمایه انسانی نگران صادرات نفت خام هستند

رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: دولتمردان به جای آنکه نگران از دست دادن فرصت‌های تولید و سرمایه انسانی باشند نگران صادرات نفت خام هستند.

«سلام، من صفر هستم» چاپ شد/داستان عجیب و غریب آقای هیچ

کتاب «سلام، من صفر هستم» نوشته لوکا نوولی با ترجمه حسین ابوالقاسمی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر و راهی بازار نشر شد.

کلوپ چهره‌ای مردمی در بندر آنفیلد+عکس

نتایج درخشان لیورپول با حضور کلوپ از مرد آلمانی چهره‌ای دوست داشتنی در بین آنفیلدی‌ها ساخته است.

مدیران سازمان تبلیغات اسلامی بازوی رهبر معظم انقلاب باشند

قم - ایرنا - مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان خوزستان گفت: مدیران این سازمان باید بازوی رهبر معظم انقلاب و نسبت به دغدغه های دینی و فرهنگی ایشان توجه جدی داشته باشند.

لویزکیل؛ از آمریکا تا سنندج/ تمام واقعیت‌ها درباره «پگی» همشهری ترامپ+فیلم و عکس

پیرزنی 76 ساله آمریکایی‌الاصل و از همشهریان ترامپ است که در یکی از مناطق حاشیه‌ای سنندج زندگی می‌کند، او این روزها سوژه بسیاری از رسانه‌ها شده اما واقعیت چیز دیگری است که خبرگزاری فارس آن را از زبان خودش نقل می‌کند.