ایران در رسانه‌های جهان/ نیکی هیلی: هدف آمریکا در سوریه جلوگیری از بسط نفوذ ایران در منطقه است

اخبار «ایران در جهان» طی 24 ساعت گذشته شامل موضوعاتی از جمله اظهارات نماینده آمریکا در سازمان ملل، بود.مطالب مرتبط

ایران در رسانه‌های جهان/ نیکی هیلی: هدف آمریکا در سوریه جلوگیری از بسط نفوذ ایران در منطقه است

اخبار «ایران در جهان» طی 24 ساعت گذشته شامل موضوعاتی از جمله اظهارات نماینده آمریکا در سازمان ملل، بود.

هدف حمله به سوریه جلوگیری از نفوذ ایران بود

نماینده آمریکا در سازمان ملل با تکرار ادعاهای بی‌اساس و واهی واشنگتن علیه کشورمان گفت که یکی از اهداف حمله به سوریه، جلوگیری از گسترش نفوذ ایران در منطقه بوده است.

مهمترین اخبار جهان (7-19)

محمد جواد ظریف تاکید کرد نیکی هیلی از مدارکی ساختگی برای اثبات ادعای آمریکا علیه ایران درمورد یمن استفاده کرده است.

ایران کلید رسیدن به خاورمیانه است/ رسانه‌ها حقایق را درباره آمریکا وارونه جلوه می‌دهند

«الیور استون» کارگردان سینمای آمریکا گفت: امکان ندارد که آمریکا از سوریه دست بکشد؛ چون جایزه جنگ سوریه، ایران است و آن‌ها ایران را از دست نمی‌دهند. چون ایران یک پل است و آمریکا از اسرائیل و ایدئولوژی وهابی‌ها در منطقه دفاع می‌کند.

نفوذ ایران در منطقه مهمترین نگرانی دشمن است

مهاباد- ایرنا- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به اینکه نفوذ ایران در بین ملت های آزادی خواه منطقه مهمترین نگرانی دشمن است، گفت: نظام سلطه با بسیج همه امکانات بیشترین تلاش خود را برای جلوگیری از این امر به کار بسته است.

«نیکی‌هیلی»: ایران باید ارسال سلاح به یمن را متوقف کند!

نماینده آمریکا در سازمان ملل در نشست شورای امنیت درباره یمن بی‌توجه به ادامه محاصره این کشور توسط سعودی‌ها ادعا کرد: برای برقراری ثبات، ایران باید ارسال سلاح به یمن را متوقف کند!

واشنگتن با نفوذ ایران و روسیه در سوریه مقابله می‌کند

دستیار وزیر خارجه آمریکا ضمن تأکید بر احتمال تحریم ترکیه در موضوع خرید اس- ۴۰۰ از روسیه اعلام کرد: با نفوذ ایران و روسیه در سوریه مقابله می کنیم.

ظریف: آمریکا زودتر نظامیانش را از سوریه بیرون بکشد/ ایران را با متحدان دیکتاتورتان اشتباه نگیرید

وزیر خارجه ایران در مصاحبه با رسانه آمریکایی به رژیم صهیونیستی درباره «عواقب» تداوم تعرض‌های نظامی‌ در سوریه هشدار داد و گفت: «هر چه زودتر آمریکا به حضور نظامیان خود پایان دهد، برای منطقه و خود آمریکا بهتر است».

نیکی هیلی: حوثی‌ها و ایران در شورای امنیت باید پاسخگوی اقدامات خود باشند!

سفیر آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد که حوثی‌ها و ایران باید در شورای امنیت پاسخگوی حملات یمن به عربستان باشند!

ایران در رسانه‌های جهان عرب|از پاسخ حتمی ایران به اسرائیل تا هشدار به اعراب درباره عواقب رویارویی با ایران

حتمی بودن پاسخ ایران به شهادت چند ایرانی در جریان حمله رژیم صهیونیستی به فرودگاه تیفور در سوریه و نشست سران عرب در شهر ظهران عربستان و تکرار اتهامات علیه ایران از جمله محورهای اصلی رسانه‌های عربی در پوشش خبری مربوط به ایران است.

نیکی هیلی: روابطم با ترامپ «بی عیب و نقص» است!

نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد در واکنش به شایعه اختلافاتش با مقامات کاخ سفید، مدعی روابط «بی عیب و نقص» خود با رئیس جمهور آمریکا شد!

نیکی هیلی و مایک پنس نامزدهای انتخابات آتی آمریکا؟!

گمانه‌زنی‌هایی از سوی منابع مطلع در کاخ سفید درباره تشکیل ائتلاف میان سفیر آمریکا در سازمان ملل و معاون دونالد ترامپ و حتی احتمال حضور آنها در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا مطرح شده است.

رویس: اسرائیل از گسترش نفوذ ایران احساس خطر می‌کند

رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با بیان اینکه «اگر آمریکا در خاورمیانه فعال نباشد، ایران قطعا بهره خواهد برد»، گفت: «اسرائیل از گسترش نفوذ ایران احساس خطر می‌کند.»

آمریکا در حال رصد پروازهای ایران به سوریه است

رسانه آمریکایی مدعی شده که سازمان‌های اطلاعاتی این کشور در حال رصد کردن پروازها از ایران به سوریه به ظن ارسال تسلیحات هستند.

تلاش تل‌آویو و واشنگتن برای ایجاد منطقه مستقل «اقلیم درعا» در جنوب سوریه

گفته می‌شود که آمریکا و اسرائیل در پی ایجاد یک منطقه مستقل در جنوب سوریه هستند تا بتوانند با نفوذ تهران در سوریه مقابله کنند. این مسئله دستاویزی است تا آمریکا بتواند از عرب‌های حاشیه خلیج فارس، باج‌خواهی کند.

ظریف: براندازی نظام ایران توهم است/ ایران را با دیکتاتورهای منطقه اشتباه نگیرید

وزیر خارجه ایران در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی تلاش‌های کاخ سفید برای براندازی نظام ایران را «توهم» خواند و گفت دولت آمریکا ایران را با دیکتاتورهای هم‌پیمانش در منطقه اشتباه گرفته است.

افزایش تنش میان مسئولان کاخ سفید و نیکی هیلی

ایران در رسانه‌های جهان عرب|ایران کوتاه نمی‌آید

دیدار رئیس‌جمهور فرانسه با همتای آمریکایی خود و اولویت داشتن موضوع توافق هسته‌ای در مذاکرات دو طرف، از جمله موضوعات مهم رسانه‌های عربی در پوشش اخبار مربوط به ایران است.

پیامدهای ناگزیر تهاجم به سوریه برای ترامپ

تهران- ایرنا- تهاجم موشکی به سوریه به بهانه واهی از میان بردن تسلیحات شیمیایی دمشق، نه تنها به اهداف مورد نظر آمریکا در کاهش قدرت و نفوذ ایران و روسیه در منطقه منجر نشد، بلکه دولت ترامپ را با چالش های ناگزیر داخلی و بین المللی بیشتر مواجه کرد.

ایران در رسانه‌های جهان عرب| از اشاره به انتقام سردار از اسرائیل تا پیوند مستحکم سعودی‌ها و فرقه رجوی

رسانه‌های جهان عرب امروز هم هر یک بر اساس رویکرد خاص خود، تحولات مربوط به جمهوری اسلامی ایران را پوشش دادند، در این میان رسانه‌های سعودی به تبعیت از حاکمان عربستان به خبرسازی و هجمه علیه کشورمان پرداخته و مصاحبه‌ای با یک عضو فرقه رجوی انجام دادند.