معاون ایدرو، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی شد

معاون برنامه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حکمی به عنوان مدیر جدید سازمان مدیریتی صنعتی منصوب شد.مطالب مرتبط

سازمان ایدرو در حوزه دست‌بافت‌های کهگیلویه و بویراحمد سرمایه‌گذاری می‌کند

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: ظرفیت سازمان ایدرو برای تکمیل حلقه‌های مفقوده خوشه دست‌بافت‌های استان کهگیلویه و بویراحمد به‌کارگیری می‌شود.

راه‌اندازی رشته MBA صنایع معدنی در سازمان مدیریت صنعتی

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی از راه‌اندازی رشته MBA صنایع معدنی در این سازمان با هدف قطع وابستگی به درآمدهای نفتی و شکل‌گیری اقتصادی متکی بر توان داخلی و مقاومت در برابر هر گونه آسیب درونی یا بیرونی و حرکت به سوی توسعه سایر منابع راهبردی و مادر کشور از جم

201 واحد صنعتی تعطیل شده در کشور فعالیت خود را از سرگرفتند

اصفهان- ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با اقدام های انجام شده توسط دولت، طی سه ماه گذشته 201 واحد صنعتی تعطیل شده در کشور به طور مجدد راه اندازی شد.

یکی از آفت‌های حوزه صنعت در اراک تغییر مدیریت واحدهای صنعتی است

معاون عمرانی استاندار مرکزی با بیان اینکه یکی از آفت‌های حوزه صنعت در اراک تغییر مدیریت واحدهای صنعتی است گفت: برطرف کردن موضوعات زیست محیطی باید از مهمترین برنامه‌های ایرالکو باشد.

ستاد تدابیر ویژه برای صنایع اصفهان تشکیل شود

اصفهان- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: لازم است ستاد تدابیر ویژه برای بررسی، پیگیری و رفع مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی استان اصفهان تشکیل شود.

 تاسیس شهرک صنعتی در "سواحل مکران"

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک : این شهرک صنعتی به زودی فعالیت خود را در حوزه صنایع پایین دستی نفت، گاز و پتروشیمی آغاز می کند.

تاسیس شهرک صنعتی در «سواحل مکران»

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک با اشاره به تاسیس شهرک صنعتی در سواحل مکران، گفت: این شهرک صنعتی به زودی فعالیت خود را در حوزه صنایع پایین دستی نفت، گاز و پتروشیمی آغاز می کند.

دوره تخصصی «طراحی صنعتی» برای واحدهای صنعتی لرستان برگزار شد

خرم آباد- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان از برگزاری اولین دوره تخصصی «طراحی صنعتی» ویژه واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان خبر داد.

430خوشه صنعتی در کشور شناسایی شده است

یاسوج- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: 430 خوشه صنعتی در کشور شناسایی شده که از این تعداد 36 خوشه در حال اجرا، 16 خوشه امکان سنجی و کار 90 خوشه نیز به اتمام رسیده است.

صنعت اقلید روی ریل توسعه

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در بازدید از شهرک‌های صنعتی اقلیداز اختصاص مشوق‌های سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این شهرستان خبر داد.

برداشت سالانه 5 میلیون مترمکعب آب از چاه‌های شهرک‌های صنعتی استان سمنان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: بالغ بر 73 درصد از آبی که توسط واحدهای تولیدی و صنعتی از چاه‌های شهرک صنعتی استان برداشت می‌شود، در فرآیند تولید مصرف می‌شود.

24 واحد صنعتی خراسان مصرف برق خود را مدیریت می کنند

مشهد - ایرنا - معاون برنامه ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه ای خراسان گفت: صاحبان صنایع بزرگ در استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی 24 تفاهم نامه در خصوص مدیریت مصرف برق با این شرکت منعقد کردند.

اولین دانشجوی مدیریت صنعتی دانشگاه یزد از پایان‌نامه خود دفاع کرد

سلیم کریمی دانشجوی دکتری مدیریت صنعتی دانشگاه یزد با موفقیت از پایان‌نامه خود در حوزه زنجیره تامین پایدار در بخش خدمات و با تاکید بر بخش بهداشت و درمان دفاع کرد.

برق شهرک های صنعتی گلستان روزانه 2 ساعت قطع می شود

گرگان – ایرنا – مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان گفت: طبق برنامه از این پس هر روز تنها از ساعت 14 تا 16 برق واحدهای صنعتی واقع در شهرک های استان قطع می شود.

100 درصد اعتبارات ملی شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی جذب شد

تبریز - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: 100 درصد اعتبارات ملی این شرکت جذب شد.

بازدید معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از اردوی تیم‌های معلولان + عکس

معاون امور اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از اردوی تیم‌های ملی معلولان بازدید کرد.

قم توان تامین نیازهای صنعتی لبنان را دارد

قم-ایرنا - معاون هماهنگی امور زائران استانداری قم، با اشاره به ظرفیت های صنعتی و تولیدی قم گفت: شهرکهای صنعتی این استان توان و آمادگی کامل برای تامین نیازهای صنعتی لبنان و به ویژه منطقه نبطیه و جنوب این کشور را دارد.

برنامه خاموشی برق تا شهریور‌ماه در شهرک صنعتی شیراز اعمال می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: بر اساس برنامه‌زمان‌بندی اداره برق، خاموشی برق ناحیه صنعتی بزرگ شیراز تا شهریور‌ماه ادامه دارد.

26 درصد اشتغال خوزستان را شهرکهای صنعتی ایجاد کرده اند

اهواز-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در حال حاضر شهرک های صنعتی خوزستان سهم 26 درصدی در ایجاد اشتغال در خوزستان را دارند.

سن مدیریت در کشور 48 سال است

خرم آباد - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: سال گذشته سن متوسط مدیریت در کشور 48سال بود که در برنامه ششم توسعه این عدد به 40سال می رسد.