معاون ایدرو، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی شد

معاون برنامه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حکمی به عنوان مدیر جدید سازمان مدیریتی صنعتی منصوب شد.مطالب مرتبط

برای مشکلات تقنینی حوزه مدیریت صنعتی کمیته ای تشکیل می شود

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: در نشست امروز کمیسیون با حضور رئیس سازمان مدیریت صنعتی، مقرر شد کمیته‌ای چند جانبه برای بررسی مشکلات تقنینی و اجرای حوزه مدیریت صنعتی کشور تشکیل شود.

چهار واحد تولیدی صنعتی در آذربایجان شرقی بهره برداری شد

تبریز- ایرنا - چهار واحد تولیدی صنعتی با سرمایه گذاری 2 هزار و 260 میلیارد ریال با حضور معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در آذربایجان شرقی بهره برداری شد.

سفر مدیرعامل شهرک‌های صنعتی کشور به آذربایجان غربی‎

ایرنا-ارومیه-محسن صالحی نیا معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در سفر خود به آذربایجان غربی از واحدهای تولیدی با جذب سرمایه‌گذار خارجی بازدید و با فعالان حوزه تولید استان دیدار کرد.*7

تشکیل کمیته‌ای برای ارزیابی نیازهای حوزه‌های جدید صنعتی در کمیسیون آموزش

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه جلسه امروز کمیسیون با حضور رییس سازمان مدیریت صنعتی و رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد گفت: در این جلسه مباحثی در خصوص حوزه‌های نوین صنعتی و جایگاه ما در این حوزه مطرح شد و در پی این گفت‌وگ

ایران و روسیه در نوسازی ناوگان تجاری همکاری می کنند

تهران- ایرنا- در دیدار هیات صنعتی روسیه و قائم مقام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) زمینه های همکاری خودروسازان سنگین این کشور برای نوسازی ناوگان فرسوده تجاری ایران بررسی شد.

بازدید معاون وزیر صنعت از شهرک های صنعتی خوی

ارومیه- ایرنا- محسن صالحی نیا، معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از شهرک صنعتی تازه تاسیس "کانی خوی" و واحد های تولیدی خوی که با جذب سرمایه خارجی راه اندازی شده اند بازدید کرد،

سرپرست جدید گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار معرفی شد

چابهار- ایرنا- عدنان حسینی در حکمی از سوی 'عبدالرحیم کردی' مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار به عنوان سرپرست مدیریت گردشگری این منطقه معرفی شد.

باید از فناوری برای مدیریت بحران استفاده کرد

قزوین - ایرنا – معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: امروزه مدیریت بحران یک علم محسوب می شود و باید با به کارگیری فناوری و دانش روز بحران ها را مدیریت کرد.

باید از فناوری برای مدیریت بحران استفاده کرد

قزوین - ایرنا - معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: امروزه مدیریت بحران یک علم محسوب می شود و باید با به کارگیری فناوری و دانش روز بحران ها را مدیریت کرد.

ثبت ملی نخستین کارخانه تولید برق صنعتی کشور

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از ثبت ملی نخستین کارخانه تولید برق صنعتی کشور به همت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خبر داد.

تصویب بودجه سازمان‌های مناطق آزاد تجاری - صنعتی

جلسه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی عصر امروز به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد

خدمت‌رسانی «تاکسی گردشگری» در ایام نوروز

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی گفت: امسال با راه‌اندازی «تاکسی گردشگری» جنبه دیگری از مدیریت شهری را در ایام نوروزی و خدمات‌دهی به شهروندان و میهمانان شهر تهران شاهد خواهیم بود.

خدمت‌رسانی «تاکسی گردشگری» در ایام نوروز

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی گفت: امسال با راه‌اندازی «تاکسی گردشگری» جنبه دیگری از مدیریت شهری را در ایام نوروزی و خدمات‌دهی به شهروندان و میهمانان شهر تهران شاهد خواهیم بود.

129 مدول تصفیه خانه در شهرک های صنعتی کشور ایجاد شده است

کرج- ایرنا- معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با هدف بازچرخانی آب، 129 مدول تصفیه خانه در 201 شهرک صنعتی سراسر کشور ایجاد شده است.

۱۸۵هکتار زمین در شهرک‌های صنعتی قزوین تحت پوشش فضای سبز قرار دارد

قزوین- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: از مجموع دوهزار هکتار از مساحت فاز عملیاتی بیش از ۱۸۵ هکتار از اراضی صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تابعه استان زیر پوشش فضای سبز است.

تصویب بودجه سال ۹۸ و اصلاحیه بودجه سال ۹۷ سازمان‌های مناطق آزاد تجاری - صنعتی

جلسه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی عصر دوشنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

راه‌اندازی 44 واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 44 واحد تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به بهره‌برداری رسیدند.]]>

فضای کسب و کار زنجان با اجرای درست استراتژی صنعتی بهبود می‌یابد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی زنجان با بیان اینکه کشور ایران به لحاظ ذخایر مواد معدنی جز ده کشور دنیاست، گفت: فضای کسب و کار زنجان با اجرای درست استراتژی صنعتی بهبود می‌یابد.

نخستین شهرک تخصصی سنگ شمال ‌غرب کشور در خوی آماده واگذاری زمین شد

ارومیه - ایرنا - نخستین شهرک تخصصی سنگ های کانی غیرفلزی شمال ‌غرب کشور با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در خوی آماده واگذاری زمین شد.

بازدید معاون رئیس جمهور از تصفیه خانه واحدهای صنعتی جنوب تهران

اسلامشهر- معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور از محل تصفیه خانه واحدهای صنعتی جنوب غرب تهران بازدید کرد.