معاون ایدرو، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی شد

معاون برنامه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حکمی به عنوان مدیر جدید سازمان مدیریتی صنعتی منصوب شد.مطالب مرتبط

امضای تفاهمنامه میان سازمان مدیریت صنعتی و پتروشیمی ایران

تفاهمنامه همکاری در زمینه های آموزشی، پژوهشی و مشاورهای میان سازمان مدیریت صنعتی و شرکت ملی صنایع پتروشیمی به امضا رسید.­

سازمان مدیریت صنعتی و شرکت پتروشیمی تفاهم آموزشی امضا کردند

تهران- ایرنا- تفاهمنامه همکاری در زمینه های آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای امروز (سه شنبه) میان سازمان مدیریت صنعتی و شرکت ملی صنایع پتروشیمی به امضا رسید.

بانک ها حق تعطیل کردن واحدهای صنعتی بدهکار را ندارند

شیراز-ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: بر اساس مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و تاکید سران قوا، بانک ها حق تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی بدهکار را ندارند.

بانک‌ حق ندارد واحد صنعتی را تعطیل کند

‌معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، با اشاره به مصوبه جلسه سران سه قوه تاکید کرد که به استناد این مصوبه بانک‌ها حق تعطیل کردن صنایع بدهکار را ندارند.

افتتاح طرح های زیرساختی در شهرک‌های صنعتی فارس

چند طرح زیرساختی در شهرک‌های صنعتی فیروزاباد، قیروکارزین و میمند با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به بهره برداری رسید.

MBA مدیریت فناوری و نوآوری برگزار می شود

تهران– ایرنا- انجمن مدیریت فناوری ایران با همکاری سازمان مدیریت صنعتی، دوره آموزشی تخصصی« MBA مدیریت فناوری و نوآوری با گرایش کسب و کار و بنگاه» برگزار می کند.

517 طرح در شهرک های صنعتی قزوین در حال احداث است

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شهرک های صنعتی قزوین گفت: هم اکنون 517 طرح صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در دست ساخت قرار دارد.

مدیرعامل ایرنا: شفافیت مقدمه سلامت در مدیریت است

مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: شفافیت مقدمه سلامت در مدیریت و رسانه در جمهوری اسلامی ایران متولی شفافیت در مسیر حفظ و تقویت منافع ملی است.

مدیرعامل ایرنا: شفافیت مقدمه سلامت در مدیریت است

مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: شفافیت مقدمه سلامت در مدیریت و رسانه در جمهوری اسلامی ایران متولی شفافیت در مسیر حفظ و تقویت منافع ملی است.

ظرفیت تامین آب در شهرک‌های صنعتی مازندران افزایش یافت

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران از تأمین 135 لیتر بر ثانیه آب در دولت تدبیر و امید، در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

تغییر و تحولات در آستانه مهر/ «نعمت‌الهی» از سازمان مدیریت آمد؛ «زرافشان» رفت

امیر نعمت‌الهی که پیش از این به عنوان رئیس امور حقوقی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور فعالیت می‌کرد به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش‌وپرورش منصوب شد همچنین علی زرافشان معاون آموزش متوسطه این وزارتخانه به کتابخانه ملی رفت.

ناحیه صنعتی در موران گرمی ایجاد می شود

اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: مقدمات ایجاد ناحیه صنعتی مرزی موران شهرستان گرمی در دستور کار قرار گرفت و زمینی به مساحت 32 هکتار به این ناحیه صنعتی اختصاص خواهد یافت.

هزینه ۷۰ میلیاردی برای توسعه زیرساخت‌های شهرک های صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۷۰ میلیارد ریال اعتبار در شهرک‌های صنعتی قزوین هزینه شده است.

60 واحد صنعتی تا پایان امسال در گیلان افتتاح می شود

آستارا - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: 60 واحد تولیدی با ظرفیت اشتغال 700 نفر در شهرک ها و ناحیه های صنعتی استان تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

222 هکتار فضای سبز در شهرک های صنعتی اردبیل ایجاد شد

اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: تاکنون 222 هکتار فضای سبز و پنج تصفیه خانه فاضلاب صنعتی در شهرک های صنعتی این استان ساخته شده است.

اشتغال شهرکهای صنعتی خراسان رضوی از میانگین کشوری بالاتر است

مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت: میزان اشتغال ایجاد شده در شهرکها و نواحی صنعتی این استان براساس زیرساختهای تامین شده مانند زمین، آب و برق از حد متوسط کشوری بیشتر است.

7 ناحیه صنعتی روستایی درالبرز احداث می شود

کرج-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز گفت: با هدف ایجاد اشتغال روستایی، 7 ناحیه صنعتی روستایی در این استان ایجاد می شود.

استمرار انزوای رسانه‌ای سازمان منطقه آزاد اروند

مدیرعامل سازمان طویل و عریض سازمان منطقه آزاد اروند طی 5 سال فعالیت نتوانسته روابط عمومی این سازمان را به جایگاه واقعی خود برساند همچنین مدیریت روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند در آستانه یک‌ساله شدن نیز نتوانسته این سازمان را از انزوای رسانه‌ای خارج کن

157هکتار زمین درشهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد واگذار شد

گچساران- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون 157هکتار زمین در قالب 757 قرارداد در شهرک های صنعتی این استان به سرمایه گذاران واگذار شده است.

150 میلیارد ریال اعتبار در شهرک های صنعتی قزوین هزینه شد

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 150 میلیارد ریال از ابتدای امسال تاکنون برای توسعه زیرساخت ها در شهرک های صنعتی استان هزینه شده است.