بارش باران جان تازه ای به مزارع کشاورزی کرمانشاه داد

کرمانشاه - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه گفت: بارش باران روزهای گذشته به مزارع دیم استان جان تازه ای داد و نگرانی ناشی از کم بارانی سال زارعی جاری را تا حدودی برطرف کرد.مطالب مرتبط

بارش باران جان تازه ای به مزارع کشاورزی کرمانشاه داد

کرمانشاه - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه گفت: بارش باران روزهای گذشته به مزارع دیم استان جان تازه ای داد و نگرانی ناشی از کم بارانی سال زارعی جاری را تا حدودی برطرف کرد.

بارش باران و آب گرفتگی معابر + فیلم

بارش باران موجب طراوت و شادابی مزارع و باغ‌های شهرستان فریدن شد.

بارش باران در استان یزد

باران بهاری کام مردم را با طراوت کرد؛ ریزش قطرات باران، جان تازه‌ای به طبیعت داده است.

محصول 78هزار هکتار زمین کشاورزی خوزستان خسارت دید

اهواز - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت:وزش تندباد و بارش شدید باران در چند روز گذشته به محصول 78هزار و 460هکتار از مزارع کشاورزی استان خوزستان در مناطق ایذه ، شوش ، دزفول و اندیمشک خسارت وارد کرد.

ترمیم ایستگاه‌های آبرسانی به مزارع کشاورزی در نقاط زلزله زده

کرمانشاه- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از ترمیم و بهسازی ایستگاه‌های آبرسانی به مزارع کشاورزی در مناطق زلزله‌زده استان خبر داد.

خسارت سنگین بارش تگرگ به مزارع پسته گناباد

گناباد- مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: بارش تگرگ ۸۵۰ میلیون تومان به مزارع کشاورزی گناباد خسارت وارد کرد.

برف به مزارع کشاورزی فردیس خسارت زد

کرج - ایرنا - رییس اداره جهاد کشاورزی شهرستان فردیس گفت: بارش برف از شب گذشته باعث خسارت زیادی به مزارع کشاورزی در این شهرستان شد.

پیش‌بینی برداشت ۲۰ هزار تن دانه روغنی کُلزا از مزارع کرمانشاه

کرمانشاه- معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می‌شود که از مزارع کُلزا در استان کرمانشاه ۲۰ هزار تن محصول برداشت شود.

خسارت تندباد به 78هزار هکتار از اراضی کشاورزی خوزستان

وزش تندباد و بارش شدید باران در چند روز گذشته به محصول 78هزار و 460هکتار از مزارع کشاورزی استان خوزستان خسارت وارد کرد.

خسارت 850 میلیون تومانی تگرگ به مزارع کشاورزی گناباد

رئیس اداره جهاد کشاورزی گناباد گفت: بارش تگرگ 850 میلیون تومان به مزارع کشاورزی این شهرستان خسارت وارد کرد.

عبور از بحران در کشاورزی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با مناسب دانستن زمان بارش‌های جوی اخیر استان گفت: این بارش‌ها حال مزارع استان را خوب کرد.

توصیه‌های هواشناسی کشاورزان برای آخرین روزهای فروردین

ایجاد سایبان برای کندوهای زنبور عسل جهت حفاظت در مقابل باران،خودداری از چرای دام در حاشیه مسیل‌ها و رودخانه‌ها به دلیل احتمال بارش باران و مبارزه با علف‌های هرز مزارع گندم از جمله توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای روزهای پایانی فروردین‌ماه است که از سوی ادا

توصیه‌های هواشناسی به کشاورزان برای آخرین روزهای فروردین

ایجاد سایبان برای کندوهای زنبور عسل جهت حفاظت در مقابل باران، خودداری از چرای دام در حاشیه مسیل‌ها و رودخانه‌ها به دلیل احتمال بارش باران و مبارزه با علف‌های هرز مزارع گندم از جمله توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای روزهای پایانی فروردین‌ماه است که از سوی اد

باران در بیشتر ایران

باران بهاری در بسیاری از شهرها موجب طراوت هوا شده است؛ بارش رحمت الهی کام تشنه زمین را سیراب کرده و جان تازه ای به طبیعت داده است.

اخطاریه هواشناسی کشاورزی در پی بارش برف و باران

سازمان هواشناسی کشور در پی بارش برف و باران و افت دما با صدور اخطاریه‌ای از کشاورزان و باغداران خواست تمهیدات لازم را جهت کاهش خسارات ناشی از سرمازدگی و یخبندان اتخاذ کنند.

خداحافظ بی‌آبی/ از تازه شدن نفس زمین‌های کشاورزی تا نقشه کشاورزان برای تحقق رویاهایشان

بارش رحمت الهی به ویژه در فصل بهار، سد کنگیر ایلام را مملو از آب کرده است و همین عامل موجب شده تا زمین‌های کشاورزی در استان ایلام نفس تازه‌ای بکشند.

بارش های سال زراعی کرمانشاه به 400 میلی متر رسید

کرمانشاه - ایرنا - معاون اداره کل هواشناسی کرمانشاه با اشاره به بارش های اخیر استان، گفت: میانگین این بارش ها به 400 میلی متر رسیده است که البته همچنان نسبت به سال قبل و دوره بلند مدت کاهش بارندگی داریم.

آبیاری زود هنگام مزارع دلیل سرریز نشدن سد‌ها

مدیرعامل آب منطقه‌ای کرمانشاه دلیل سرریز نشدن سد‌های استان را رهاسازی آب برای آبیاری مزارع کشاورزی اعلام کرد.

ورود سامانه ناپایدار به جواستان کرمانشاه/وقوع گردوغبار و آبگرفتگی

کرمانشاه- مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه، از ورود سامانه‌ای ناپایدار به جو استان کرمانشاه خبر داد که موجب وزش بادشدید، نفوذ گرد و غبار، بارش باران و تگرگ و آبگرفتگی معابر خواهد شد.

بارش برف و باران در قم ادامه داد

قم - ایرنا - کارشناس هواشناسی قم گفت: در بعضی ساعات امروز(دوشنبه) بارش باران در تمام نقاط استان ادامه دارد و بارش در ارتفاعات به ویژه در مناطق کهندان، مهرزمین و قاهان به صورت برف است.