انتخابات کمیسیون داوران کشتی کشور برگزار می‌شود

انتخابات کمیسیون داوران کشتی کشور روز یک‌شنبه ۲ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.مطالب مرتبط

مسجد جامعی: برگزاری انتخابات شورایاری‌ها تا پایان سال

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران ضمن اشاره به نامه محسن هاشمی به وزیر کشور درخصوص برگزاری انتخابات شورایاری‌ها، گفت: در تلاش هستیم این انتخابات را تا پایان سال جاری برگزار کنیم.

حذف 2 میلیون رای دهنده؛ پاسخ کمیسیون انتخابات افغانستان به اتهام تقلب سازمان یافته

در حالی که احزاب سیاسی افغانستان بیش از نیم از آمار اعلام شده از سوی کمیسیون انتخابات را جعلی می‌دانند مسئولان این کمیسیون از حذف دو میلیون رای دهنده تقلبی در بانک اطلاعات مرکزی کمیسیون انتخابات خبر دادند.

پیشتازی حزب حاکم موریتانی در انتخابات سراسری، منطقه‌ای و محلی

کمیسیون انتخابات موریتانی اعلام کرد، حزب حاکم این کشور در انتخابات پارلمانی، منطقه‌ای و محلی که اوایل ماه جاری میلادی برگزار شد، پیشتاز است.

داوران هفته پایانی رقابت‌های عمومی کشتی معرفی شدند

اسامی داوران قضاوت کننده در هفته پایانی رقابت های عمومی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کشور اعلام شد.

داوران هفته پایانی رقابت‌های عمومی کشتی معرفی شدند

اسامی داوران قضاوت کننده در هفته پایانی رقابت‌های عمومی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کشور اعلام شد.

احتمال تاخیر در انتخابات افغانستان؛ کمیسیون انتخابات برای مذاکره با احزاب سیاسی آماده است

رئیس کمیسیون انتخابات افغانستان ضمن هشدار نسبت به ادامه مسدود شدن دفاتر این کمیسیون توسط حامیان احزاب سیاسی، اظهارداشت که احتمال تاخیر در برگزاری انتخابات وجود دارد و کمیسیون نیز برای مذاکره با احزاب درباره روند برگزاری انتخابات پارلمانی آماده است.

قضاوت سه داور المپیکی ایران در بوداپست/ داوران گروه‌بندی شدند

اتحادیه جهانی کشتی داوران قضاوت کننده در مسابقات جهانی سال ۲۰۱۸ میلادی را به سه گروه دسته بندی کرد که گروه اول داوران (۴۷ نفر) تمامی رقابت های کشتی را قضاوت می کنند.

انتخابات شورایاری‌ های تهران برگزار می شود

تهران- ایرنا-عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: رئیس شورا برای برگزاری انتخابات شورایاری ها به وزیر کشور نامه نوشت.

بررسی انتخابات نظام مهندسی در کمیسیون عمران

رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: انتخابات نظام مهندسی کشور یکشنبه آینده با حضور وزیر راه و شهرسازی در این کمیسیون بررسی می‌شود.

حذف نامزدها از فهرست انتخابات پارلمانی افغانستان

در حالی که کمیسیون انتخابات افغانستان به زمینه سازی برای تقلب در انتخابات متهم ‌است این کمیسیون از حذف احتمالی شماری از کاندیدای انتخابات پارلمانی به عنوان راهکاری برای مبارزه با تقلب خبر داده است.

کمیسیون انتخابات افغانستان برخی از نامزدان انتخابات پارلمانی را تهدید کرد

پس از آنکه ائتلاف بزرگ ملی افغانستان در نشست خبری از صدها هزار شناسنامه جعلی رونمایی کرد کمیسیون انتخابات اعلام کرد، افرادی که با این ائتلاف همکارند از فهرست نهایی نامزدان انتخابات پارلمانی حذف خواهند شد.

عبدالله: بستن دفاتر کمیسیون به شفافیت انتخابات کمکی نمی‌کند

در پی جدال تازه کمیسیون انتخابات و احزاب افغانستان، رئیس اجرایی دولت کابل تصریح کرد که بستن دفاتر کمیسیون هیچ کمکی به شفافیت انتخابات نمی‌کند.

اعلام فهرست داوران

اسامی داوران هفته پایانی رقابت های عمومی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان اعلام شد.

مسدود شدن 3 دفتر کمیسیون انتخابات توسط هواداران «ائتلاف بزرگ ملی» در افغانستان

در ادامه کشمکش‌ها بر سر نحوه برگزاری انتخابات، هواداران ائتلاف بزرگ ملی افغانستان دفاتر کمیسیون انتخابات در ولایت‌های بلخ، قندهار و هرات را مسدود کردند.

کشتی‎گیران المپیکی ایران حریفان خود را شناختند

رقابت‌های کشتی المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین در ۵ وزن کشتی آزاد و ۵ وزن کشتی فرنگی و با حضور ۶ مدعی در هر وزن برگزار می‌شود.

تبدیل خانه مینایی به موزه خیابان ولیعصر/ انتخابات شورایاری‌ها امسال برگزار می‌شود

عضو شورای شهر تهران گفت: انتخابات شورایاری‌ها تا پایان سال جاری باید برگزار شود و در این خصوص رئیس شورای شهر تهران نامه‌ای به وزیر کشور نوشته است.

افزایش تردیدها در برگزاری بهنگام انتخابات مجلس افغانستان

کابل - ایرنا - انتخابات مجلس افغانستان مهمترین رویداد سیاسی امسال در این کشور محسوب می شود که با نزدیک شدن زمان برگزاری آن، چالش های جدید بروز می کند و تردیدها را برای اجرای بهنگام برنامه افزایش داده و احتمال این تاخیر را در کلام مسئولان کمیسیون انتخابات

حزب حاکم موریتانی در صدر نتایج انتخابات پارلمانی

کمیته ملی مستقل انتخابات در موریتانی امروز (یکشنبه) اعلام کرد که حزب "اتحاد برای جمهوری" به رهبری رئیس جمهور این کشور با فاصله بسیار از سایر رقبای خود در صدر نتایج دوره اول از انتخابات پارلمانی و منطقه‌ای و شهرداری که در اول سپتامبر جاری برگزار شد، قرار گ

سومین کمیسیون کارگری و بازدید از واحد تولید نظرآباد انجام شد

سومین کمیسیون کارگری اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری در شهرستان نظرآباد و به میزبانی فرمانداری این شهرستان برگزار شد.]]>

بی‌اعتمادی ۴۰ درصد از مردم آمریکا به نحوه برگزاری انتخابات در این کشور

نظرسنجی نشان داد نزدیک به ۴۰ درصد مردم آمریکا معتقدند انتخابات‌ها در این کشور عادلانه برگزار نمی‌شود.]]>