کومی: گمان می‌کنم روس‌ها چیزی علیه ترامپ دارند/ ترامپ شایستگی اخلاقی ریاست جمهوری را ندارد

مدیر سابق اف‌بی‌آی ابراز امیدواری کرد دونالد ترامپ استیضاح نشود چرا که او معتقد است این امر منجر می‌شود تا شهروندان از مسئولیتی که در این زمینه با انتخاب ترامپ دارند، شانه خالی کنند.مطالب مرتبط

کومی: گمان می‌کنم روس‌ها چیزی علیه ترامپ دارند/ ترامپ شایستگی اخلاقی ریاست جمهوری را ندارد

مدیر سابق اف‌بی‌آی ابراز امیدواری کرد دونالد ترامپ استیضاح نشود چرا که او معتقد است این امر منجر می‌شود تا شهروندان از مسئولیتی که در این زمینه با انتخاب ترامپ دارند، شانه خالی کنند.

ترامپ صلاحیت اخلاقی لازم را برای ریاست جمهوری ندارد

جیمز کومی مدیر سابق اف بی آی اعلام کرد دونالد ترامپ صلاحیت اخلاقی لازم را برای ریاست جمهوری آمریکا ندارد.

جیمز کومی: ترامپ صلاحیت اخلاقی لازم را برای ریاست جمهوری ندارد

رئیس سابق اف.بی.آی:ترامپ صلاحیت ریاست جمهوری ندارد

تهران – ایرنا – 'جیمز کومی' رئیس سابق پلیس فدرال آمریکا (اف.بی.آی) در مصاحبه با شبکه تلویزیونی 'ای.بی.سی نیوز' گفت: ترامپ از لحاظ اخلاقی صلاحیت آن را ندارد که رئیس جمهوری آمریکا باشد.

رئیس سابق اف‌بی‌آی: ترامپ صلاحیت اخلاقی برای ریاست جمهوری ندارد

رئیس سابق «اف‌بی‌آی» با بیان اینکه «دونالد ترامپ» فردی است که درباره مسائل کوچک و بزرگ دروغ می‌گوید و درباره زنان مثل یک تکه گوشت صحبت می‌کند، گفت که چنین فردی صلاحیت اخلاقی برای ریاست جمهوری را ندارد.

جیمز کومی: اطراف ترامپ کسی نیست که جلوی کارهای نسنجیده او را بگیرد

جیمز کومی رئیس سابق پلیس فدرال آمریکا( اف‌بی‌آی) گفت دونالد ترامپ کسی را که جلوای تصمیم‌های نسنجیده او را بگیرد ندارد.

ترامپ درباره شرکت در مراسم "دختر شایسته" مسکو به کومی دروغ گفته است

براساس گزارش‌ها دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا یک شب قبل از حضور در مراسم دختر شایسته جهان در نوامبر ۲۰۱۳ در شهر مسکو حضور داشته و این متناقض با چیزی است که او به جیمز کومی، مدیر سابق اف‌بی‌آی گفته است.

بلومبرگ: ترامپ به کومی دروغ گفته بود

تهران – ایرنا – تارنمای «بلومبرگ» گزارش داد که سوابق سفرهای دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نشان می دهد که وی در مورد سفر سال 2013 خود به روسیه به «جیمز کومی» مدیر سابق اف.بی.آی دروغ گفته است.

مکرون: گمان می‌کنم ترامپ از برجام خارج شود

تهران - ایرنا - «امانوئل مکرون» رئیس جمهوری فرانسه در پایان سفر خود به واشنگتن گفت که همتای آمریکایی خود را «قابل پیش بینی» می داند و گرچه از نظر او اطلاع ندارد، اما گمان می‌کند که وی «به دلایلی داخلی» از توافق هسته ای با ایران خارج شود.

مدیر سابق اف. بی. آی: ترامپ رهبری خطرناک و از نظر اخلاقی نالایق است

مدیر سابق «اف. بی. آی» با توجه به نوع نگاه «دونالد ترامپ» به زنان و دروغ‌های پی در پی وی تأکید کرد که وی برای ریاست‌جمهوری و هدایت آمریکا نالایق است.

ترامپ از لحاظ اخلاقی شایسته ریاست‌جمهوری نیست

رئیس پیشین پلیس فدرال آمریکا هشدار داد که چنانچه رئیس‌جمهوری این کشور تلاش کند دادستان ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را برکنار کند، این کار به منزله حمله او به قانون خواهد بود. ]]>

کاخ سفید: ترامپ قصد ندارد مولر را اخراج کند

کاخ سفید اعلام کرد، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا هیچ برنامه‌ای برای اخراج رابرت مولر، بازرس ویژه اف‌بی‌آی در پرونده مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ندارد.

بلومبرگ: ترامپ دیگر بهانه ای برای خروج از برجام ندارد

تهران – ایرنا – تارنمای شبکه تلویزیونی بلومبرگ آمریکا در تحلیلی با عنوان 'مخالفت ترامپ با توافق هسته ای ایران به چه چیزی منجر می شود؟'بااشاره به مواردی نشان داد که رئیس جمهوری آمریکا دیگر بهانه ای برای خروج از برجام ندارد.

ترامپ: کومی و مک‌کیب مرتکب جرایم زیادی شدند

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی جیمز کومی، مدیر سابق اف‌بی‌آی و همچنین اندرو مک‌کیب، معاون سابق مدیر این نهاد را متهم کرد به اینکه "جرایم فراوانی" مرتکب شده‌اند.

ترامپ فعلا قصد اعمال تحریم جدید علیه روسیه را ندارد

طبق گزارش‌ها، دونالد ترامپ اجرای طرح تحریم‌های مازاد علیه روسیه را که قرار بود به بهانه "ایفای نقش مسکو" در حمله شیمیایی ادعایی در سوریه اعمال شود، به دلیل اینکه هنوز آمادگی ندارد متوقف کرده است.

حدادی‌فر: باخت پرسپولیس چیزی از شایستگی این تیم کم نمی‌کند/ کاش ذوب‌آهن و استقلال به هم نمی‌خوردند

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: شکست پرسپولیس مقابل ما چیزی از شایستگی‌های این تیم کم نمی‌کند.

ترامپ توانسته حمایتی تقریبا معادل حمایت‌ها از اوباما و کلینتون را در دوره نخست ریاست کسب کند

براساس موسسه نظرسنجی گالوپ، رای ۳۷ درصدی آمریکایی‌ها به اینکه ترامپ شایسته انتخاب مجدد برای ریاست جمهوری است، تقریبا به درصد حمایت‌ها از اوباما و بیل کلینتون در دوره نخست ریاست جمهوری‌شان نزدیک است.

استقبال ترامپ از درخواست جمهوری خواهان برای تحقیق درباره کومی و کلینتون

کتاب انتقادی از ترامپ، پیش از عرضه جزو پرفروشترین ها شد

تهران – ایرنا- کتاب جیمز کومی رئیس سابق FBI (پلیس فدرال آمریکا) که به تعاملات وی با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا می پردازد، پیش از عرضه در فهرست پرفروشترین ها در جهان قرار گرفت.

«سردسته اوباش»؛ توصیف جدید «کومی» از ترامپ

رئیس سابق پلیس فدرال آمریکا که کتاب وی در مورد دونالد ترامپ در آستانه انتشار قرار دارد در مصاحبه ای جدید رهبری ترامپ در آمریکا را همانند رهبری سردسته اوباش خواند.