کومی: گمان می‌کنم روس‌ها چیزی علیه ترامپ دارند/ ترامپ شایستگی اخلاقی ریاست جمهوری را ندارد

مدیر سابق اف‌بی‌آی ابراز امیدواری کرد دونالد ترامپ استیضاح نشود چرا که او معتقد است این امر منجر می‌شود تا شهروندان از مسئولیتی که در این زمینه با انتخاب ترامپ دارند، شانه خالی کنند.مطالب مرتبط

کارشناس اسرائیلی: سخنان ترامپ در شورای امنیت درباره ایران، چیزی را تغییر نخواهد داد

یک کارشناس صهیونیست در خصوص جلسه آتی شورای امنیت به ریاست دونالد ترامپ گفت: همه آنچه که ما شاهد هستیم، تداوم اظهارات ضد ایرانی است. پس فکر نمی‌کنم سخنان ترامپ چیزی را تغییر دهد.

همه علیه یکی

آرایش سیاسی اخیر آمریکا، زمزمه عدم حمایت نیروهای ارشد دولت از ترامپ و تلاش روزافزون دموکرات‌ها برای کسب اکثریت در کنگره و سنا همه و همه گلوی ترامپ را می‌فشارند؛ آیا باید گفت نفس‌های ریاست جمهوری او به شماره افتاده است؟

بوکسور معروف برای ریاست کاخ سفید با ترامپ وارد رینگ می شود

تهران - ایرنا - «اسکار دلا هویا» بوکسور بزرگ آمریکایی قصد دارد برای ریاست جمهوری 2020 آمریکا با «دونالد ترامپ» رییس جمهوری کنونی این کشور وارد مبارزه انتخاباتی شود.

ترامپ جونیور هراسی از زندانی شدن ندارد

پسر رییس‌جمهوری آمریکا گفت که از نتیجه تحقیقات «رابرت مولر» درباره دیدار برگزار شده در «برج ترامپ»، هراسی ندارد.]]>

امنیت جهان در دستان شومن

ترامپ درصدد سواستفاده از ریاست دوره ای شورای امنیت برای رسیدن به امیال شخصی است و موضع گیری پوتین بر علیه آمریکا به واسطه آشکار شدن تصمیمات ترامپ، شاید در آینده ای نزدیک سازمان ملل را با چالش بکشاند.

واشنگتن پست : ترامپ در دروغگویی رکورد زد

تهران - ایرنا - روزنامه «واشنگتن پست» نوشت : «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا از آغاز ریاست جمهوری تاکنون بیش از 5 هزار دروغ یا حرف گمراه کننده بیان کرده و رکورد تازه ای در دروغ گفتن در یک روز ثبت کرده است.

ترامپ رقابت انتخاباتی با جان کری را کلید زد

تهران-ایرنا- اگرچه «جان کری» در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان قوانین ایالات متحده را نقض نکرده است اما «دونالد ترامپ» و جمهوریخواهان با این بهانه، اعتبار مهمترین گزینه دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 را هدف گرفته اند.

ترامپ در قضیه اتهام تعرض جنسی به کاوانو از او دفاع کرد

ترامپ از زنی که این اتهام را به کاوانو (فرد مورد نظر ترامپ برای ریاست دیوان عالی آمریکا) زده خواسته است در دادگاه ادای شهادت کند.

کری خطاب به ترامپ: اگر می‌خواهی چیزی از توافق هسته‌ای یاد بگیری کتابم را بخر

به دنبال اظهارات و انتقادات مقامات آمریکایی که در پی صحبت‌های جان کری درباره توافق هسته‌ای ایران و دیدار با محمد جواد ظریف مطرح شد، وزیر امور خارجه پیشین آمریکا در پیامی توییتری به دونالد ترامپ گفت که اگر می‌خواهد چیزی درباره توافق هسته‌ای یادبگیرد، کتاب

رئیس سابق تیم ترامپ برای بررسی مداخله روسیه در انتخابات آماده همکاری است

رئیس سابق تیم انتخاباتی دونالد ترامپ در دادگاه اتهام "توطئه حقه‌بازی علیه آمریکا" را پذیرفت. پل مانافورت حاضر شده با بازرس ویژه برای بررسی مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ همکاری کند.

حسادت ترامپ به ماتیس از دلایل برکناری احتمالی اوست

«شیرین هانتر» معتقد است که ترامپ رقابت را دوست نداشته و «جیمز ماتیس» به عنوان فردی عاقل توجه همگان را به سمت خود جلب می کند که بازتاب خوبی برای ترامپ ندارد.

ترامپ ثبات ایدئولوژی ندارد

بیل گیتس: ترامپ در مورد بسیاری از مسائل ایدئولوژی ثابتی ندارد.

رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ به جرم خود اعتراف کرد

تهران – ایرنا - «پال مانافورت» رئیس سابق ستاد دونالد ترامپ در دوران مبارزات انتخابات ریاست جمهوری 2016 به دو فقره از تخلفات خود اعتراف کرد.

رویترز: 85 گروه صنعتی آمریکایی علیه ترامپ به پا خاستند

تهران – ایرنا – خبرگزاری رویترز گزارش داد: 85 گروه صنعتی آمریکایی پس از ماه ها تلاش پشت پرده برای منصرف کردن ترامپ از اعمال تعرفه های گمرکی علیه شرکای تجاری آمریکا، اکنون علیه وی به پاخاسته و به طور علنی ائتلافی را علیه وی به راه انداخته اند.

«ترامپ به فکر جایگزینی برای ماتیس است»

روزنامه نیویورک‌تایمز در گزارشی با اشاره به اختلافات میان رییس‌جمهوری و وزیر دفاع آمریکا، آینده کاری جیمز ماتیس را در هاله‌ای از ابهام دانسته و نوشت، دونالد ترامپ درصدد آن است که پس از انتخابات میان‌دوره‌ای، فرد دیگری را به ریاست پنتاگون بگمارد.

وزیر صهیونیست از تصمیم ترامپ علیه فلسطینیان پرده برداشت

تهران - ایرنا - «یسرائیل کاتز» وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی اعلام کرد که «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا طرحی تهیه کرده که در آن آوارگان فلسطینی به جای بازگشت به سرزمینشان در کشورهای اردن، سوریه، لبنان و عراق مستقر شوند.

انتقاد از ایران در سازمان ملل تهدیدی برای ترامپ است

تهران- ایرنا- پولیتیکو نوشت: در حالی که 'دونالد ترامپ' نشست مجمع عمومی سازمان ملل را به عنوان فرصتی برای محکوم کردن ایران می بیند، متحدان آمریکا تصمیم دارند به ترامپ بگویند که خود او، تهدیدی برای صلح جهانی است.

ترامپ در مورد اقدام تلافی جویانه اقتصادی علیه چین هشدار داد

تهران - ایرنا - دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه به چین هشدار داد: در صورتی که آمریکایی ها هدف تمهیدات تجاری غیرمنصفانه چینی ها قرار گیرند، پکن با اقدام تلافی جویانه اقتصادی سریع واشنگتن روبه رو خواهد شد.

میلیاردر حامی جمهوری خواهان به دمکرات ها کمک می کند

تهران – ایرنا – ست کلارمن میلیاردر آمریکایی وحامی مالی جمهوریخواهان، برای جلوگیری از 'ریاست جمهوری افسار گسیخته' دونالد ترامپ، در انتخابات پیش روی کنگره کمک بزرگی به دموکرات ها عرضه می کند.

کری به ترامپ: برای فهمیدن برجام کتابم را بخر

نیویورک-ایرنا-وزیر خارجه پیشین آمریکا خطاب به رئیس جمهوری این کشور گفت: اگر می خواهید درباره توافق هسته ای ایران که جهان را امن تر کرد، چیزی بدانی، کتاب جدیدم را خریداری کند.