کومی: گمان می‌کنم روس‌ها چیزی علیه ترامپ دارند/ ترامپ شایستگی اخلاقی ریاست جمهوری را ندارد

مدیر سابق اف‌بی‌آی ابراز امیدواری کرد دونالد ترامپ استیضاح نشود چرا که او معتقد است این امر منجر می‌شود تا شهروندان از مسئولیتی که در این زمینه با انتخاب ترامپ دارند، شانه خالی کنند.مطالب مرتبط

گینگریچ: ترامپ مرتکب بزرگترین خطای ریاست جمهوری شد

یکی از حامیان قدیمی دونالد ترامپ اعلام کرد، عملکرد رئیس‌جمهوری آمریکا در کنفرانس خبری با رئیس‌جمهوری روسیه "جدی‌ترین خطای ریاست جمهوری او" بود.

ترامپ توان به صفر رساندن صادرات نفت ایران را ندارد

ترامپ بر خلاف توئیت هایش علیه اوپک، برای حفظ منافع جمهوری خواهان به دنبال افزایش قیمت نفت است و امریکایی ها، اروپائیها ودیگر مصرف کنندگان نفت قربانیان سیاست های او هستند.

ترامپ:در انتخابات ریاست جمهوری2020 رقابت می کنم

تهران-ایرنا- «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا که با انتقادهای داخلی و خارجی گسترده ای روبه رو است، اعلام کرد که قصد دارد در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا شرکت کند.

ترامپ در سوریه چیزی ندارد که به پوتین بدهد

شرایط حضور ایران در سوریه را پیروزی های میدانی نیروهای سوری و متحدانش تعیین می کند نه ترامپ!

احتمال کودتا علیه ترامپ / خشن ترین حملات رسانه ای و نخبگانی بعد از دیدار با پوتین

بقای سیاسی ترامپ در معرض خطری جدی قرار گرفته. احتمالا تنها چیزی که مانع از اقدامات بیشتر علیه او می شود، نگرانی از این است که شهروندان آمریکا در مقابل سرنگون کردن رهبر برگزیده شان چه واکنشی نشان خواهند داد.

نشست خبری با پوتین جدی ترین اشتباه ترامپ بود

تهران- ایرنا- «نیوت گینگریچ» رئیس پیشین جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا و از هواداران قدیمی «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا گفت: عملکرد ترامپ در کنفرانس خبری با «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه ،«جدی ترین اشتباه ریاست جمهوری ترامپ» بود.

کری: ترامپ ناتو را متلاشی کرد/ رودز: سیاست خارجی ترامپ، سیاست «اول روسیه» است

وزیر خارجه پیشین آمریکا با انتقاد شدید از مواضع و اقدامات دونالد ترامپ تاکید کرد که تا کنون چیزی شبیه ترامپ در عمرش ندیده است.

رسوایی اخلاقی ترامپ بازهم سر زبان ها افتاد

ایرنا - تهران - «آیا رئیس جمهوری آمریکا بیمار جنسی است؟» به عنوان ویژه برنامه شبکه خبری بی بی سی در آستانه سفر دونالد ترامپ به لندن پخش شد.

انتقاد شدید جمهوری خواهان از اظهارات ترامپ بالا گرفت

جمهوری خواهان از ناتوانی ترامپ برای رویارویی با پوتین در مسئله دخالت مسکو در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا به شدت انتقاد کردند.

حمایت وکیل سابق ترامپ از جامعه اطلاعاتی آمریکا

وکیل سابق رئیس جمهور آمریکا از اظهارات ترامپ علیه جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در خصوص دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 میلادی انتقاد کرد.

جمالی: ترامپ استدلال منطقی علیه ایران در موضوع برجام ندارد

یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که دیدار ترامپ و پوتین نشان داد که باز هم رییس‌جمهور آمریکا در اتخاذ مواضعش در برجام در انزوا قرار گرفته و هیچ استدلال منطقی علیه ایران در موضوع برجام ندارد، ‌این خود نشان دهنده عدم موفقیت د

پاس گل 400 میلیون دلاری پوتین به ترامپ

تهران - ایرنا - رئیس جمهوری روسیه در دیدار دیروز (دوشنبه) با همتای آمریکایی اتهامی 400 میلیون دلاری را به اردوگاه هیلاری کلینتون برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور وارد کرد که ضمن شفاف سازی مسکو در این زمینه دونالد ترامپ هم می تواند از آن بهره بگیرد.

"ایر فورس وان" از درون

پیرس مورگان، روزنامه‌نگار انگلیسی که دوستی دیرینه‌ای با دونالد ترامپ دارد، وارد هواپیمای "ایر فورس وان" ریاست جمهوری آمریکا شد تا نظر واقعی ترامپ را درباره پوتین، بریگزیت، کیم جونگ اون و ملکه جویا شود.

ترامپ منتقدانش را بیماران روانی خواند

تهران – ایرنا – دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه در توئیتی در واکنش به انتقادات شدید در مورد دیدار اخیرش با همتای روس خود نوشت: برخی از این واقعیت که من توانسته ام به خوبی با پوتین رئیس جمهوری روسیه کنار بیایم، به شدت نفرت دارند و به بیماری رو

مک‌کین به ترامپ: نشست با پوتین را لغو کن

جان مک‌کین اظهار کرد، در صورتی که ترامپ برای مسؤول دانستن پوتین در خصوص رفتار خشونت‌آمیزش علیه آمریکا آماده نیست، باید دیدار خود با رئیس جمهوری روسیه را لغو کند.

ترامپ به جای پوتین به مرکل تاخت

دونالد ترامپ در مصاحبه خود با شبکه فاکس نیوز که پس از کنفرانس خبری مشترکش با پوتین در هلسینکی ضبط شد، شایستگی ناتو را زیر سوال برد و بار دیگر به سیاست مهاجرتی اروپایی‌ها تاخت.

مک‌کین به ترامپ: اگر پوتین را مسئول نمی‌دانی، نشست یا او را لغو کن!

جان مک‌کین اظهار کرد، در صورتی که ترامپ برای مسؤول دانستن پوتین در خصوص رفتار خشونت‌آمیزش علیه آمریکا آماده نیست، باید دیدار خود با رئیس جمهوری روسیه را لغو کند.

پوتین برای دیدار با ترامپ وارد فنلاند شد

تهران – ایرنا – ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه برای دیدار با دونالد ترامپ همتای آمریکایی خود، لحظاتی پیش وارد فرودگاه هلسینکی پایتخت فنلاند شد و مستقیم راهی کاخ ریاست جمهوری این کشور شد.

دیدار با پوتین اختلاف میان ترامپ و کنگره را افزایش داد

تهران- ایرنا- در حالی که رئیس جمهوری آمریکا از نتایج دیدارش با همتای روس خود حمایت می کند، کنگره از تمایل خود برای افزایش تحریم علیه روسیه به دلیل دخالت ادعایی مسکو در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت.

هلسینکی با تظاهرات و تدابیر شدید امنیتی برای دیدار ترامپ و پوتین آماده می‌شود

نیروهای پلیس و مقام‌های امنیتی فنلاند به منظور تدارک برای نشست تاریخی ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه و دونالد ترامپ، همتای آمریکایی وی بسیج شده‌اند. این در حالی است که فعالان در تدارک برگزاری تظاهراتی علیه سیاست‌های دونالد ترامپ قبل از میزبانی کشورشان