کومی: گمان می‌کنم روس‌ها چیزی علیه ترامپ دارند/ ترامپ شایستگی اخلاقی ریاست جمهوری را ندارد

مدیر سابق اف‌بی‌آی ابراز امیدواری کرد دونالد ترامپ استیضاح نشود چرا که او معتقد است این امر منجر می‌شود تا شهروندان از مسئولیتی که در این زمینه با انتخاب ترامپ دارند، شانه خالی کنند.مطالب مرتبط

اظهارات ترامپ درباره جولان ماهیت چیزی را تغییر نمی دهد

تهران – ایرنا - «کسینیا اسویتلُوا» عضو کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) روز جمعه در گفت و گو با شبکه خبری راشا تودی روسیه گفت: اظهارات دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در خصوص جولان ماهیت چیزی را تغییر نخواهد داد.

ترامپ قبل از ریاست جمهوری از دویچه بانک 2 میلیارد وام گرفته بود

تهران - ایرنا - تارنمای روزنامه لیبرال 'نیویورک تایمز' در گزارشی افشا کرد: 'دونالد ترامپ' پیش از آنکه به ریاست جمهوری آمریکا منصوب شود، در مدت 20 سال بیش از 2 میلیارد دلار وام از دویچه بانک آلمان گرفته بود.

مولر: مدرکی دال بر تبانی روسیه و ترامپ پیدا نشد

تهران – ایرنا – «رابرت مولر» بازرس ویژه پرونده انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا در گزارشی، تبانی ستاد انتخاباتی «دونالد ترامپ» نامزد وقت حزب جمهوریخواه با دولت روسیه را رد و اعلام کرد که شواهد کافی برای اثبات این ادعا وجود ندارد.

اهانت ترامپ به بایدن

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه «جو بایدن» را به دلیل یک خطای لفظی و اتخاذ تصمیم برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده، فردی با بهره هوشی پایین توصیف کرد.

دمکرات‌ها تبرئه ترامپ را نپذیرفتند

رهبران حزب دمکرات در کنگره آمریکا خواستار انتشار علنی گزارش «رابرت مولر» بازرس ویژه پرونده تبانی کمپین انتخاباتی ترامپ و دولت روسیه در انتخابات گذشته ریاست جمهوری شدند.

نماینده مسلمان کنگره: ترامپ پیامی روشن علیه تروریسم داخلی ارسال کند

تهران-ایرنا- «رشیده طلیب» نماینده دموکرات از ایالت میشیگان آمریکا از دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری این کشور خواست پیامی روشن و رسا علیه برتری طلبی سفیدپوستان و تروریسم در داخل ارسال کند.

وام ۲ میلیارد دلاری ترامپ از دویچه بانک

یک روزنامه آمریکایی به اسنادی دست یافته است که نشان می‌دهد ترامپ تا پیش از رسیدن به ریاست جمهوری آمریکا دو میلیارد دلار از دویچه بانک آلمان وام دریافت کرده است.

پیشتازی دو نامزد دمکرات از ترامپ در انتخابات 2020

تهران - ایرنا - نظرسنجی جدید شبکه تلویزیونی فاکس نیوز نشان می‌دهد که چنانچه «برنی سندرز» یا «جو بایدن» به عنوان نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا انتخاب شوند، به ترتیب با اختلاف آرای 3 و 7 درصد در برابر «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری کنونی

سی ان ان: عامل حمله نیوزیلند طرفدار ترامپ بوده است

تهران - ایرنا - شبکه خبری تلویزیونی 'سی ان ان' گزارش داد: یکی از مهاجمان به دو مسجد در نیوزیلند پیش از اقدام خود، در بیانیه ای 87 صفحه ای ضمن انزجار علیه مهاجران و مسلمان، خود را طرفدار 'دونالد ترامپ' رییس جمهوری آمریکا معرفی کرده است.

مصوبه سنا علیه مشارکت دولت ترامپ در جنگ یمن و احتمال دور زدن آن

مصوبه سنا در پایان دادن به مشارکت امریکا در حملات هوایی عربستان به یمن، تا زمانیکه راستگرایان حاکم بر کاخ سفید در چارچوب طرح معامله قرن برای محمدبن سلمان برنامه دارند قابلیت اجرا ندارد.

الهان عمر: ترامپ؛ نمی‌توانی ما را از ورود به کنگره منع کنی

نماینده مسلمان کنگره آمریکا در واکنش به موضع‌گیری رئیس‌جمهوری کشورش علیه خود اعلام کرد: ترامپ؛ نمی‌توانی ما را از ورود به کنگره منع کنی.

هراس افکنی ترامپ در حزب جمهوریخواه، امیدبخشی بایدن به دموکرات ها

تهران – ایرنا - «جو بایدن» در روشن ترین اشاراتش تا به امروز دموکرات ها را نسبت به حضورش در انتخابات ریاست جمهوری امیدوارتر و خوشحال تر کرد اما در جناح جمهوریخواهان دونالد ترامپ در دل همحزبی های خود هراس افکنده و به سمت نزاع شدید داخلی حرکت می کند.

سناتور آمریکا: ترامپ آتش نژادپرستی را شعله ور کرد

نیویورک- ایرنا- سناتور دمکرات و نامزد ریاست جمهوری آمریکا یکی از برنامه های خود را در صورت پیروزی لغو ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا برشمرد و گفت: ترامپ با کارهای خود آتش نفرت و نژادپرستی را شعله ور کرد.

رئیس سابق سیا: کره شمالی ترامپ را فریب داده است

رئیس سابق سیا در واکنش به مخالفت ترامپ با وضع تحریم‌های جدید علیه کره شمالی مدعی شد که مقامات پیونگ‌یانگ ترامپ را فریب داده‌اند.

ترامپ به سوءاستفاده از اعتبارات بنیاد خیریه‌اش برای مقاصد سیاسی متهم شد

دادستان ایالت نیویورک آمریکا اقدام به شکایت از دونالد ترامپ به اتهام سوء استفاده از اعتبارات بنیاد خیریه‌اش برای کمک به کمپین ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ خود کرده و به دنبال دریافت ۵.۶ میلیون دلار جریمه و ۲.۸ میلیون دلار غرامت در این پرونده است.

گشایش جبهه ای تازه علیه ترامپ؛ این بار از جانب جمهوریخواهان

تهران- ایرنا- افزون بر مخالفت سرسختانه دموکرات ها با سیاست های «دونالد ترامپ»، اکنون طیفی از جمهوریخواهان نیز به منتقد وی در حوزه های مختلف از جمله بودجه 2020 تبدیل شده اند.

انتقاد ترامپ از مک‌کین درگذشته

دونالد ترامپ در توئیتی سناتور درگذشته جمهوری‌خواه، جان مک کین را برای دادن رای مخالف در لغو قانون "اوباماکر" مورد هدف نقد خود قرار داد.

ترامپ به مک کین بار دیگر حمله کرد

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه در توییتی «جان مک کین» سناتور جمهوریخواه را متهم کرد که پیش از مرگش، برای تضعیف کاخ سفید با دمکرات ها همکاری داشته است.

نماینده ترامپ

نماینده ویژه رئیس جمهوری آمریکا در ائتلاف بین المللی به اصطلاح علیه تروریسم در شهر سلیمانیه با رئیس جمهوری عراق دیدار و گفتگو کرد.

گزارش سی ان ان در باره سلامت عقلی ترامپ

تهران – ایرنا – شبکه تلویزیونی سی ان ان به نقل از جورج کانوی (george conway) همسر کلین کانوی (Kelyanne Conway) مشاور ارشد دونالد ترامپ و مدیر سابق کارزار انتخاباتی وی در سال 2016 در باره سلامت عقلی ترامپ هشدار داد و اعلام کرد که سلامت عقلی رئیس جمهوری آم