کومی: گمان می‌کنم روس‌ها چیزی علیه ترامپ دارند/ ترامپ شایستگی اخلاقی ریاست جمهوری را ندارد

مدیر سابق اف‌بی‌آی ابراز امیدواری کرد دونالد ترامپ استیضاح نشود چرا که او معتقد است این امر منجر می‌شود تا شهروندان از مسئولیتی که در این زمینه با انتخاب ترامپ دارند، شانه خالی کنند.مطالب مرتبط

ترامپ: کومی با حمایت از دموکرات‌ها چهره دوگانه‌اش را نشان داد

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا با اشاره به اظهارات اخیر جیمز کومی مبنی بر اینکه دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 پیروز می‌شوند، گفت: کومی با این اظهارات موضع دوگانه‌اش را نشان داد.

رئیس پیشین اف.بی.آی خواستار پایان دادن به ریاست جمهوری ترامپ شد

تهران- ایرنا- مدیر پیشین اف.ب.آی از شهروندان آمریکا خواست تا با رای دادن به رقیب دونالد ترامپ در انتخابات 2020، باعث پایان دوران ریاست جمهوری ترامپ شوند.

در انتخابات آینده، دروغگو را از کاخ سفید بیرون برانیم

جیمز کومی، رئیس سابق اف بی آی، آمریکایی ها را دعوت کرد تا ترامپ را در انتخابات ریاست جمهوری دو سال بعد سرنگون کنند و به دروغگویی در کشورشان پایان بدهند.

ترامپ:کومی اعتراف کرد مدرکی درباره همدستی ستاد ترامپ و روسیه وجود نداشته است

احتمال صدور حکم حبس برای ترامپ پس از پایان ریاست جمهوری

یک عضو دموکرات کنگره آمریکا گفت احتمال دارد «دونالد ترامپ» پس از دوران ریاست جمهوری محاکمه و حتی زندانی شود.

ترامپ اعتراف های مدیر پیشین اف بی آی در کنگره را دروغ خواند

تهران – ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه «جیمز کومی» مدیر پیشین اف بی آی را به دروغگویی محض در کنگره متهم کرد.

افشای ارتباط لابی سعودی با ترامپ

تهران - ایرنا - روزنامه 'القدس العربی' گزارش داد که یک ‌نهاد لابی‌گر وابسته به عربستان در جریان انتخابات ریاست جمهوری 2016 ریاست جمهوری آمریکا 500 اتاق هتل متعلق به 'دونالد ترامپ' در واشنگتن را رزرو کرده و پول آن را پرداخت کرده بود.

جیمز کومی، ترامپ را در نقض مالی کمپین انتخاباتی ۲۰۱۶ مقصر دانست

مدیر سابق اف.بی.آی گفته که رئیس جمهوری آمریکا در شرف تبدیل شدن به همدستی است که در تحقیقات کنونی درباره نقض مالی کمپین انتخاباتی‌اش‌ علیه وی اعلام جرم نمی‌شود.

رشوه سعودی‌ها به رئیس‌جمهور آمریکا؛ رزرو 500 شب اقامت در هتل ترامپ

لابی‌گران سعودی در حمایت از تلاش‌های لابیگرانه به نفع ریاض، یک ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ ریاست جمهوری آمریکا به مدت ۵۰۰ شب اتاق‌های هتل ترامپ در پایتخت این کشور را رزرو و ۲۷۰ هزار دلار پرداخت کردند.

ترامپ در معرض رسوایی های دیگر

افشای لابی های ترامپ و سعودی ها ‏در اوج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بحث های جدیدی را در کنگره این کشور به راه انداخته است.

ترامپ: هیچ مورد قابل استیضاحی وجود ندارد/ هیچ مدرکی از تبانی نیست

ترامپ درباره پرونده تبانی ادعائی تیم انتخاباتی خود در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ در این کشور اعلام کرد: هیچ مورد قابل استیضاحی وجود ندارد؛چراکه هیچ مدرکی از تبانی در دست نیست.

آدام شف: ترامپ با احتمال حکم حبس روبرو است

آدام شف، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا هشدار داد که دونالد ترامپ با توجه به اذعان چند روز پیش دادستانها به دستور ترامپ به پرداخت پولهای غیرقانونی در زمان کمپین انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ "با احتمال واقعی حبس" روبرو است.

ارتباط روس‌ها با ۱۴ تن از نزدیکان ترامپ در دوران انتخابات ۲۰۱۶ و پس از آن

دستکم ۱۴ نفر از نزدیکان دونالد ترامپ در دوران انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و دوران گذار ریاست جمهوری با شهروندان روسیه ارتباط داشته‌اند.

طناب بر گردن کاخ سفید

بازرس مولر حلقه محاصره ترامپ را تنگ تر کرده است، آنقدر که برخی ها در کنگره می گویند ترامپ ممکن است بعداز پایان دوران ریاست جمهوری حکم حبس بگیرد.

ترامپ: جیمز کومی رکورد دروغ گفتن در مجلس نمایندگان را شکست

رییس جمهور آمریکا با انتقاد شدید از جیمز کومی وی را متهم کرد که در جریان ادای شهادت در مجلس نمایندگان آمریکا دروغ گفته است.

افشای رشوه بزرگ سعودی‌ها به ترامپ در زمان انتخابات ریاست جمهوری

گزارشی جدید نشان می‌دهد که ترامپ در جریان کمپین انتخاباتی خود کمک مالی قابل توجهی را از سعودی‌ها دریافت کرده است.

ترامپ:مدرکی دال بر تبانی با روسیه در دست نیست

تهران-ایرنا- دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه اعلام کرد که بازپرسان پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 ایالات متحده، به هیچ مدرکی دال بر تبانی بین ستاد انتخاباتی وی و مسکو دست نیافته اند.

رئیس جدید کارکنان کاخ سفید برای کنترل ترامپ جرات ندارد

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا قصد دارد «نیک آیرز» را به عنوان رئیس جدید کارکنان کاخ سفید منصوب کند، اما منتقدان در مقطعی که شخص رئیس جمهوری تضعیف شده می گویند این جوان 36 ساله از شهامت لازم برای کنترل ترامپ و دولت نابسامان وی برخوردار

انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا، رفراندوم حبس ترامپ می‌شود

انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در حال تبدیل شدن به رفراندومی برای حبس دونالد ترامپ در کیفرخواستی تلویحی‌ از سوی دادستان‌های آمریکایی است که به اتهامات وی اشاره دارد.

بی‌محلی ترامپ و کلینتون به یکدیگر در مراسم عزا+عکس

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و هیلاری کلینتون رقیب او در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 در مراسم تشییع جنازه جورج بوش پدر به طور ملموسی از رویارویی با یکدیگر اجتناب کردند.