وزیر خارجه آلمان: روسیه رویکرد "سازنده‌تری" در قبال بحران‌های منطقه اتخاذ کند

وزیر خارجه آلمان ابراز امیدواری کرد که حملات هوایی تحت رهبری آمریکا در سوریه باعث شود تا روسیه برای مذاکرات باز با غرب متقاعد شود.مطالب مرتبط

حمایت "مرکل" از ایده‌های جدید "ترزا می" درباره برگزیت

صدر اعظم آلمان در حالی که دولت انگلیس در جریان بحث‌ها درباره برگزیت گرفتار بحران سختی شده است، در یک کنفرانس مطبوعاتی در لندن از ایده‌های رئیس جمهور انگلیس در این باره حمایت کرد.

استقبال آلمان از تداوم رویکرد نزدیکی بین واشنگتن و مسکو

وزیر امور خارجه آلمان بعد از دیدار روسای جمهور آمریکا و روسیه در پایتخت فنلاند خواستار تداوم رویکرد نزدیکی بین این دو کشور شد.

وقتی "ستاد احیاء" دریاچه ارومیه "قاتل دریاچه" می‌شود/ بحران بزرگ‌ترین دریاچه داخلی ایران حاد‌تر شد

بنا بر اظهارات مدیر دفتر برنامه‌ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه دولت در سالیان اخیر بجای حق‌آبه 38 درصدی فقط 15 درصد از آن را روانه دریاچه شده و به این ترتیب بحران دریاچه حاد‌تر شده است.

تحولات سوریه|کنترل ارتش بر "المزیریب"، "انخل" و "کفرشمس" در درعا

نیروهای ارتش سوریه سه منطقه جدید در حومه درعا را به کنترل خود در آوردند.

کرملین: رویکرد واشنگتن در قبال ایران، رایزنی با ترامپ درباره منطقه را دشوار می‌کند

سخنگوی کاخ ریاست‌جمهوری روسیه تأکید کرد، رویکرد واشنگتن در قبال ایران، رایزنی با رئیس‌جمهور آمریکا درباره منطقه را دشوار می‌کند.

وزیر خارجه آلمان: ما نه اسیر روسیه هستیم و نه آمریکا

هایکو ماس، وزیر خارجه آلمان در واکنش به سخنان ترامپ بر استقلال کشورش تاکید کرد و گفت که آلمان "اسیر" هیچ کشوری نیست. رئیس جمهوری آمریکا در آستانه نشست ناتو در بروکسل در انتقادی تند آلمان را "اسیر" روسیه خوانده بود.

لاوروف: سیاست غرب در قبال روسیه برمبنای "احتمالات" است

وزیر خارجه روسیه در مصاحبه‌ای گفت که سیاست غرب در قبال روسیه بر اساس "احتمالات" ایجاد شده و نمود آن را می‌توان در آنچه "مداخله‌گری روسیه" و ارتباطش با مساله مسمومیت جاسوس سابق روس خوانده می‌شود، مشاهده کرد.

سمنان| بحران کم‌آبی در " شاهرود " جدی شد

استاندار سمنان با تأکید بر اینکه بحران کم‌آبی در شاهرود جدی است گفت: برای افزایش 300 لیتر بر ثانیه در شبکه تأمین آب شاهرود برنامه‌ریزی‌شده است.

فیلم| نانوا‌داران البرزی از "چانه‌زنی" دولت در نان "گله‌مندند"

بزرگ‌ترین مشکلات نانوایی‌ها که برخی از آنها در آستانه تعطیلی قرار دارند عدم افزایش نرخ نان است و در این چند سال قیمت‌های آب، برق و گاز و دستمزد کارگران افزایش زیادی داشته است.

وزیر دفاع هند: دهلی نو درصدد ادامه مذاکره برای خرید "اس 400" است

با وجود مخالفت های آمریکا، وزیر دفاع هند امروز جمعه اعلام کرد: هند درصدد ادامه مذاکرات خود با روسیه درخصوص قرارداد خرید سامانه های پدافند موشکی "اس 400" است.

خراسان‌رضوی|"بزنگان" دیگر ماهی ندارد؛ وقتی دریاچه در نبود توجه دولتی‌ها به "مرگ" نزدیک می‌شود

حال و روز دریاچه بزنگان در شهرستان سرخس خوب نیست و در این میان عمده وظایف توسط کمپین‌های مردمی صورت می‌گیرد.

مذاکره نمایندگان روسیه و مقامات محلی شهر "حلب" برای بازسازی منطقه

نمایندگان مرکز روسی آشتی نیروهای متخاصم در سوریه و مقامات محلی شهر حلب سوریه، در نشستی اقدامات لازم برای بازسازی زیرساختار‌های حیاتی مناطق مسکونی منطقه را مورد بررسی قرار دادند.

تأکید وزیر خارجه اسلوونی بر نقش کلیدی ایران در حل و فصل بحران‌های منطقه

وزیر خارجه اسلوونی در دیدار خداحافظی سفیر کشورمان با اعلام حمایت لوبلیانا از برجام، بر نقش کلیدی جمهوری اسلامی ایران در حل و فصل بحران‌های منطقه تأکید کرد.

روزنامه روس: دولت "ترزا می" دچار بحران جدی شده است

دولت انگلیس در حال از دست دادن وزرای کابینه خود و حمایت رای دهندگان انگلیسی است، به گونه‌ای که در حال حاضر محبوبیت حزب محافظه کار از رقیب اصلی خود، حزب کارگر، کمتر شده است.

روسیه: استعفای وزیر خارجه انگلیس نشانه بحران جدی در دولت «ترزا می» است

به عقیده سخنگوی وزارت خارجه روسیه، استعفای وزیر خارجه انگلیس گویای پیدا شدن نخستین نشانه‌ها از وجود بحران جدی در دولت "ترزا می" است.

پای حرف نانوایان| نانوا‌داران البرز از "چانه‌زنی" دولت در نان "گله‌مندند"؛ تعطیلی در انتظار نانوایی‌ها

بزرگترین مشکلات نانوایی‌ها که برخی از آنها در آستانه تعطیلی قرار دارند عدم افزایش نرخ نان است و در این چند سال قیمت‌های آب، برق و گاز و دستمزد کارگران افزایش زیادی داشته است.

وزیر خارجه آلمان به ترامپ هشدار داد

وزیر خارجه آلمان در آستانه دیدار روسای جمهوری آمریکا و روسیه در خصوص دستیابی به توافقات یکجانبه به ترامپ هشدار داد.

مذاکرات نماینده ویژه پوتین با "اسماعیل هنیه" در باره اوضاع غزه

نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در مسائل خاورمیانه در دیدار با رهبر شاخه سیاسی جنبش حماس، وخامت اوضاع در نوار غزه با توجه به ادامه محاصره این منطقه از سوی اسرائیل را بررسی کردند.

نگاه انتقادی "اشتاین مایر" به ایده افزایش هزینه‌های نظامی مدنظر ترامپ

رئیس جمهور آلمان با دید انتقادی به ایده "دونالد ترامپ" و پافشاری وی برای افزایش بودجه نظامی اعضای ناتو به ویژه آلمان نگریسته و خواستار ایفای نقش مستقل وبا اعتماد به نفس اتحادیه اروپا در این شرایط شد.

سنندج| "صله رحم" و "نیکی به والدین" در بین مردم جامعه تقویت شود

امام جمعه سنندج بر ادای صله رحم و نیکی به والدین تأکید کرد.