۹هدف سازمان بیمه سلامت در سال جاری/تاکید بر تکریم ارباب رجوع

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تاکید کرد: اگر مدیران برنامه محوری، تکریم نیروی انسانی و مشتری مداری را رعایت کنند، کارنامه خوبی از خود بر جای خواهند گذاشت.مطالب مرتبط

۹هدف سازمان بیمه سلامت در سال جاری/تاکید بر تکریم ارباب رجوع

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تاکید کرد: اگر مدیران برنامه محوری، تکریم نیروی انسانی و مشتری مداری را رعایت کنند، کارنامه خوبی از خود بر جای خواهند گذاشت.

۹هدف سازمان بیمه سلامت در سال جاری

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تاکید کرد: اگر مدیران برنامه محوری، تکریم نیروی انسانی و مشتری مداری را رعایت کنند، کارنامه خوبی از خود بر جای خواهند گذاشت.

تکریم ارباب رجوع در عمل ارتقاء یابد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در بازدید از اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: تکریم ارباب رجوع در عمل ارتقاء یابد.

تکریم ارباب رجوع شاخصه اصلی خدمتگذاری است

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی شاخصه اصلی خدمتگذاری است که باید سرلوحه امور کارکنان دولت قرار گیرد.

امام جمعه گرگان تکریم بیشتر ارباب رجوع را خواستار شد

گرگان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان گفت که برخی از مسولان حتی در مواجهه با مردم سرشان را بالا نمی گیرند و جواب سلام ارباب رجوع را نمی دهند.

برنامه‌های ویژه تکریم ارباب رجوع در جزیره خارگ تدوین شد

بوشهر - بخشدار ویژه خارگ گفت: برنامه‌های ویژه تکریم ارباب رجوع در جزیره خارگ تدوین شد.

نشست حقوق شهروندی در یزد

در این نشست بر تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق روستاییان تاکید شد.

تشریح ۹ هدف کلی بیمه سلامت در سال ۹۷/تاکید بر مشتری مداری

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، گفت: اگر مدیران برنامه محوری، تکریم نیروی انسانی و مشتری مداری را رعایت کنند، کارنامه خوبی از خود بر جای خواهند گذاشت.

ابلاغ بخشنامه جدید وزارت کشور براى افزایش رضایتمندى مردم در مراجعه به ادارات

سیدسلمان سامانى از ابلاغ بخشنامه مرتبط با تکریم ارباب رجوع به مدیران حراست استانداری ها و سازمان‌های تابعه وزارت کشور خبر داد.

کسری اعتبار 10 هزار میلیاردی بیمه سلامت/ افزایش سه برابری هزینه‌کرد بیمه سلامت

مدیرکل بیمه سلامت خراسان‌جنوبی با بیان اینکه زیان انباشت بیمه سلامت بیش از 10 هزار میلیارد تومان برآورد شده است، گفت: سازمان بیمه سلامت سعی می‌کند تا خدمات اضافی را که موردنیاز مردم نیست کنترل کند.

ابلاغ بخشنامه جدید وزارت کشور براى افزایش رضایتمندى مردم در مراجعه به ادارات

سخنگوی وزارت کشور از ابلاغ بخشنامه مرتبط با تکریم ارباب رجوع به مدیران حراست استانداری‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت کشور خبر داد.]]>

تکریم ارباب رجوع، اصلی راهبردی در نظام اداری

سخنگوی وزارت کشور ازابلاغ بخشنامه جدید وزارت کشور برای افزایش رضایتمندی مردم در مراجعه به ادارات خبر داد.

افزایش سه برابری هزینه کردهای بیمه سلامت/ اعتبارات کاهش یافت

بیرجند- مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی با اشاره به افزایش سه برابری هزینه کردهای این سازمان بعد از طرح تحول سلامت گفت: در سال جاری میانگین اعتبار سازمان ۲۰ درصد از سال قبل کمتر شده است.

مدیرعامل بیمه سلامت: پولدارها و مسئولان نباید بیمه رایگان بگیرند

رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران به تشریح جزئیات اجرای آزمون وسع بیمه سلامت و حذف بیمه رایگان برای ثروتمندان و مسولان کشور پرداخت.

ابلاغ بخشنامه جدید وزارت کشور برای افزایش رضایتمندی مردم در مراجعه به ادارات

سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه افزایش رضایتمندی مردم در پاسخگویی در ادارات یکی از اولویت‌های مهم وزارت کشور و سازمان های تابعه آن در سال ۹۷ به شمار می رود از ابلاغ بخشنامه مرتبط با تکریم ارباب رجوع به مدیران حراست استانداری ها و سازمان‌های تابعه وزارت کش

تاکید نمایندگان مجلس برالکترونیکی شدن خدمات بیمه شدگان

دوتن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، بر الکترونیکی شدن دفترچه های بیمه و ارائه خدمات به بیمه شدگان تاکید کردند.

سه چالش اساسی برای پوشش همگانی سلامت

معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران دسترسی به منابع، استفاده نادرست و غیر منصفانه از آنها و تاکید بیش از حد بر پرداخت مستقیم را سه چالش اساسی عدم رسیدن به پوشش همگانی سلامت دانست.

ویژگی‌های طرح تحول کلانتری‌ها/ تکریم ارباب رجوع در دستورکار پلیس

رئیس پلیس پایتخت گفت: خوشایندسازی، ایجاد فضا و امکانات موردنیاز، بهبود فرایند انجام کار مردم و سرعت ‌دهی به آنها خاصه در تشکیل پرونده و ارسال به مقامات و مراجع قضائی از ابعاد انجام طرح تحول در کلانتری‌ها است.

۳ چالش اساسی در تحقق پوشش همگانی سلامت

معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران دسترسی به منابع، استفاده نادرست و غیر منصفانه از آنها و تاکید بیش از حد بر پرداخت مستقیم را سه چالش اساسی عدم رسیدن به پوشش همگانی سلامت دانست و گفت: این موارد را باید به صورت سریع و عادلانه مورد بررسی قرار د

رضایت مردم پاشنه آشیل هر نظام است/ دشمن به دنبال شکست برجام

سرخه - معاون استاندار سمنان بابیان اینکه تکریم ارباب رجوع، احترام به رأی و مطالبات مردم است، گفت: پاشنه آشیل و چشم اسفندیار هر نظام، رضایت مردم است.