۹هدف سازمان بیمه سلامت در سال جاری/تاکید بر تکریم ارباب رجوع

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تاکید کرد: اگر مدیران برنامه محوری، تکریم نیروی انسانی و مشتری مداری را رعایت کنند، کارنامه خوبی از خود بر جای خواهند گذاشت.مطالب مرتبط

سامانه‌های الکترونیکی گسترش یابد/تکریم ارباب رجوع

سرپرست وزارت رفاه گفت: باید با تکریم ارباب رجوع، انجام اقدامات پیشگیرانه، استفاده از سامانه‌های الکترونیک، وحدت رویه، استفاده از میز خدمت و رعایت حقوق شهروندی، اثربخشی کار را افزایش دهیم تا از سرگردانی ارباب رجوع پیشگیری شود.

اجرای طرح نظام مند شدن تکریم ارباب رجوع

سرپرست اداره کل برنامه ریزی قوه قضاییه از نظام مند شدن تکریم ارباب رجوع در دادگستری ها خبر داد.

تخصیص ۴۵ درصدی بودجه سازمان بیمه سلامت در شش ماهه اول سال جاری

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اختصاص ٤٥ درصد بودجه سازمان در شش ماهه اول سال جاری از سوی دولت، گفت: پرداخت مطالبات دارویی همیشه یکی از اولویت‌های سازمان بوده است.

پرداخت ۴۲ میلیاردتومان از بدهی های بیمه سلامت در خراسان جنوبی

بیرجند- مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: ۴۲ میلیارد تومان از مطالبات سازمان های طرف قرارداد بیمه سلامت در استان از ابتدای سال جاری پرداخت شده است.

تخصیص ۴۵ درصدی بودجه "بیمه سلامت" در شش ماهه اول امسال

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اختصاص ٤٥ درصد بودجه سازمان در شش ماهه اول سال جاری از سوی دولت، گفت: پرداخت مطالبات دارویی همیشه یکی از اولویت‌های سازمان بوده و تلاش می‌کنیم مشکلی در پوشش حمایتی از داروها صورت نگیرد.

افزایش کیفیت ارائه خدمات از اهداف اجرای طرح تکریم ارباب رجوع است

سرپرست اداره کل برنامه‌ریزی و تحقیقات معاونت فرهنگی قوه قضاییه گفت: افزایش کیفیت ارائه خدمات، بهبود رفتار با مراجعان، افزایش سرعت رسیدگی ها، بهبود و اصلاح فرآیند‌هایی که پاسخگویی به مردم و رسیدگی به پرونده‌ها را طولانی می‌کند از اهداف اجرای طرح تکریم اربا

مردم مراقب کلاهبرداری با نام بیمه سلامت باشند

مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران نسبت به سوء استفاده از نام بیمه سلامت هشدار داد.

لزوم تواضع کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی نسبت به ارباب رجوع

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی منطقه یک کشور از کارکنان این دانشگاه خواست نسبت به ارباب رجوع با مهربانی و تواضع رفتار کنند.

رفع هم‌پوشانی‌های بیمه‌ای با سازمان تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف ما در سال جاری، منظم کردن پرداخت‌ها است که مورد تقاضای ارائه ‏دهندگان خدمت نیز بود و در حال حاضر نیز محقق شده است.‏

110 هزار میلیارد ریال هزینه درمان بیمه شدگان بیمه سلامت شد

یاسوج- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: دولت دوازدهم 220 هزار میلیارد ریال در بودجه سال جاری برای هزینه درمان بیمه شدگان این سازمان اختصاص داد که تاکنون 50 درصد معادل 110 هزار میلیارد ریال جذب و در این راستا هزینه شده

حرکت بیمه سلامت در ریل برنامه ششم توسعه

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: قوانین مربوط به بیمه سلامت در برنامه ششم توسعه اعم از استحقاق سنجی، رفع هم‌پوشانی، مراجعه بیمه شدگان رایگان به بخش دولتی و پایگاه جمعیتی ایرانیان در حال انجام است.

۴۰ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت هستند

مدیرعامل بیمه سلامت گفت: سازمان بیمه سلامت در زمان تشکیل ۶ میلیون بیمه شده را تحت پوشش داشت و امروز بیش از ۴۰ میلیون بیمه شده ‏را تحت پوشش ۵ صندوق خود دارد.‏

شناسایی و رفع هم‌پوشانی بیمه‌ای کمیته امداد با سازمان بیمه سلامت

رییس کمیته امداد با تاکید بر تجمیع بیمه ها بر اساس قانون پنجم توسعه گفت: بزودی با گسترش و تکمیل سیستم‌های فناوری، هم‌پوشانی‌های موجود در بخش بیمه روستایی و شهری را شناسایی و رفع خواهیم کرد.

تعیین سقف بیمه سلامت اجرایی می‌شود

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت: اگر نیاز باشد بیماری بیش از تعداد سقف معین خدمت بگیرد باید پزشک معتمد سازمان نیز آن خدمت را برای بیمار تایید کند.

110هزار میلیارد ریال هزینه درمان بیمه شدگان شد

یاسوج- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: دولت دوازدهم 220 هزار میلیارد ریال در بودجه سال جاری برای هزینه درمان بیمه شدگان این سازمان اختصاص داد که تاکنون 50درصد معادل 110 هزار میلیارد ریال جذب و در این راستا هزینه شده ا

فرآیندهای اداری تسهیل شود/ امنیت و سلامت مردم اولویت دولت

سرخه - استاندار سمنان بابیان اینکه باید با استفاده از ظرفیت‌های قانون و مقررات در راستای تسهیل در امور ارباب‌رجوع اهتمام داشته باشیم، گفت: سیستم اداری استان نیازمند تسهیل برای مردم است.

130هزار همپوشانی بیمه ای در آذربایجان غربی شناسایی شد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی با اشاره به اینکه رفع همپوشانی بیمه ای در دستور کار این سازمان قرار دارد، گفت: 130 هزار همپوشانی بیمه ای با سایر سازمان های بیمه گر در این استان شناسایی شده که رفع آنها در اولویت قرار گرفته است.

6درصد اعتبار بیمه سلامت کردستان هزینه بیماران خاص می شود

مدیرکل بیمه سلامت کردستان گفت: سالانه 6 درصد از مجموع اعتباراتی که در سرفصل های مختلف به بیمه سلامت استان اختصاص می یابد صرف هزینه درمان و داروی بیماران خاص می شود.

علل ایجاد تقاضای القایی در ارائه‌دهندگان و گیرندگان خدمات پزشکی

مدرس دوره‌های آموزشی و نظارت بر خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران به دلایل ایجاد تقاضاهای القایی در ارائه‌دهندگان و گیرندگان خدمات سلامت اشاره کرد و گفت: در صورت کنترل تقاضاهای القایی، بخش مهمی از منابع مالی ذخیره شده و سازمان‌های بیمه‌گر به اهداف خود د

چگونگی برگزاری مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سازمان بیمه سلامت

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بیمه سلامت گفت: مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌های ‌اجرایی کشور در سال ۹۷ طی سه روز انجام می‌شود.