سرپرست شهرداری تهران شهردار نمی‌شود

عضو شورای شهر در خصوص نامزد شدن سرپرست شهرداری تهران برای شهردار شدن گفت: بعید می‌دانم مکارم جزء گزینه‌ها باشد. نه شورا به این نتیجه رسیده و نه خودشان تمایل دارند.مطالب مرتبط

سرپرست شهرداری تهران شهردار نمی‌شود

عضو شورای شهر در خصوص نامزد شدن سرپرست شهرداری تهران برای شهردار شدن گفت: بعید می‌دانم مکارم جزء گزینه‌ها باشد. نه شورا به این نتیجه رسیده و نه خودشان تمایل دارند.

استعفای شهردار کرج پذیرفته شد/انتخاب سرپرست شهرداری

کرج - سخنگوی شورای شهر کرج از پذیرش استعفای شهردار خبر داد و گفت: سرپرست شهرداری نیز انتخاب شد.

دستور حسینی مکارم به مدیران شهرداری برای انتصاب بانوان

بر اساس دستور سرپرست شهرداری تهران کلیه معاونان شهردار، روسای سازمان‌‌‌‌ها و ادارات کل و همچنین شهرداران مناطق ۲۲ گانه تهران موظف هستند تا پایان اردیبهشت ماه، حداقل یک نفر از معاونان خود را از میان بانوان توانمند و دارای صلاحیت‌‌‌های حرفه‌‌‌ای انتخاب و من

استعفای شهردار کرج پذیرفته شد/ محمدرضا احمدی‌نژاد سرپرست شهرداری شد

استعفای شهردار کرج در یک جلسه فوری و فوق‌العاده توسط شورای شهر کرج پذیرفته شد.

نحوه انتخاب شهردار تهران تشریح شد

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه هر یک از اعضای شورای شهر تهران 5 گزینه را برای شهرداری تهران می‌توانند معرفی کنند، گفت: پیش بینی می‌شود تا دو سه هفته آینده شهردار تهران انتخاب شود.

شهردار مشهد گزینه‌ مطرح شهرداری تهران/آیا مشهد قربانی پایتخت می‌شود؟

بررسی‌های ایسنا نشان‌می‌دهد نام شهردار مشهد به عنوان یکی از گزینه‌های پیشنهادی برای ریاست شهرداری تهران مطرح شده است.

پیام سرپرست شهرداری تهران به مناسبت «روز ارتش»

 سرپرست شهرداری تهران در پیامی «روز ارتش» را تبریک گفت.

شهردار آینده تهران از سیاست‌کاری دوری کند

در اولین مرحله 28 نامزد از سوی شورای شهر برای شهرداری تهران معرفی شدند. محسن هاشمی رفسنجانی اعلام کرد که نامزد شهرداری تهران نخواهد شد تا انسجام شورا حفظ شود. با این حال باید صبرکرد تا براساس آنچه سخنگوی شورای شهر اعلام کرده، نامزدهای نهایی شهرداری تهران

تهران| مقیمی: صحبتی درباره شهرداری تهران با من انجام نشده است

استاندار تهران در مورد گزینه‌های احتمالی تصدی مسند شهردار پایتخت گفت: انتخاب شهردار تهران به عهده شورای شهر است و در این زمینه هیچ صحبتی با من مطرح نشده است.

چرا هاشمی رفسنجانی شهردار تهران نشد?

محسن هاشمی بار دیگر از شهرداری تهران دور شد و اینبار اصلاح‌طلبان تمایلی به شهردار شدن وی نداشتند چرا که با خروج وی از شورای شهر تهران چمران وارد شورا می‌شد و اعضای شوری از این بابت ترس و نگرانی داشتند.

افزایش مراکز درمانی شهرداری تهران در آینده‌ای نزدیک

سرپرست شهرداری تهران با اشاره به اینکه هم‌اکنون 18 درمانگاه در سطح شهر تهران توسط شهرداری تهران راه‌اندازی و نظارت می‌شود گفت: در اینده نزدیک تعداد این مراکز افزایش خواهد یافت.

پذیرش رایگان کودکان کار در مراکز بهداشتی شهرداری تهران

ری- سرپرست شهرداری تهران از پذیرش رایگان کودکان کار و بانوان سرپرست خانوار در ۱۸ مرکز بهداشتی شهرداری تهران خبر داد.

آیین تجلیل از همسران جانبازان بازنشسته شهرداری تهران

مراسم تجلیل از همسران جانبازان بازنشسته شهرداری تهران با حضور معاونین شهردار، نمایندگان مجلس، اعضای شورای شهر، مدیر عامل و مدیران ارشد سازمان بازنشستگی شهرداری تهران برگزار شد.

مراحل انتخاب شهردار به زودی آغاز می شود

رئیس شورای شهر کرج در جلسه معارفه سرپرست شهرداری گفت: پروسه انتخاب شهردار به زودی آغاز می شود.

ویدئو / شهردار تهران، یکی از این ۷ نفر

پس از مدیریت ناتمام محمدعلی نجفی در شهرداری تهران و استعفای بحث برانگیز این چهره اصلاح‌طلب، بار دیگر اعضای شورای شهر تهران به تکاپو برای انتخاب شهردار افتادند؛ مسئولیتی پر از چالش با مشکلات تلنبار شده و غالبا به جا مانده از دوره مدیریت قبلی بر این سازمان

افتتاح خط شش مترو تا پایان شهریور/ تا انتخاب شهردار به وظیفه خود عمل می‌کنم

سرپرست شهرداری تهران از افتتاح ده کیلوتر از خط شش مترو تا پایان شهریور خبر داد و تأکید کرد که تا انتخاب شهردار به وظیفه خود عمل می‌کند.

انتخاب سرپرست شهرداری با رویکرد جوانگرایی/ ضرورت تعامل شهرداری و دستگاه‌های نظارتی شهر

رئیس‌شورای اسلامی شهر کرج، گفت: سرپرست شهرداری کرج با دیدگاه جوانگرایی انتخاب شد و انتظار می‌رود این روند در انتخاب معاونین و همکاران شهرداری، دنبال شود.]]>

هاشمی : کارایی بیشتراز معیارهای انتخاب شهردار است

تهران- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به معیار انتخاب شهردار تهران گفت: از بین نامزدهای پیشنهاد شده، شهرداری انتخاب می شود که کارایی بیشتر و نظر مسئولان نظام نسب به آن منفی نباشد.

2 نیروگاه خورشیدی در منطقه هفت شهرداری تهران افتتاح شد

تهران- ایرنا- 2 نیروگاه کوچک خورشیدی در ساختمان مرکزی و ساختمان ناحیه سه منطقه هفت شهرداری تهران با حضور رئیس مرکز مدیریت محیط زیست و شهردار منطقه هفت شهرداری تهران افتتاح شد.

میرزایی: از نامزدی شهرداری تهران انصراف نداده ام

تهران - ایرنا - معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت: از نامزدی برای تصدی پست شهردار پایتخت انصراف نداده و قصد دارم از این فرصت برای تبیین دستاوردهای هشت ماهه شهرداری و شورای پنجم استفاده کنم.