سرپرست شهرداری تهران شهردار نمی‌شود

عضو شورای شهر در خصوص نامزد شدن سرپرست شهرداری تهران برای شهردار شدن گفت: بعید می‌دانم مکارم جزء گزینه‌ها باشد. نه شورا به این نتیجه رسیده و نه خودشان تمایل دارند.مطالب مرتبط

دستور شهردار تهران برای تغییر وضعیت ۱۸ فرزند شهید شاغل در شهرداری

مدیر کل ایثارگران شهرداری تهران در دیدار با همسران شهدای شاغل در شهرداری منطقه چهار گفت: تکریم همسران و خانواده های معظم شهدا رویکرد مهم شهرداری تهران درسالجاری خواهد بود.

طلب شهرداری تهران از هلدینگ یاس وصول می شود

تهران- ایرنا- شهردار تهران در خصوص صحت موضوع بدهی چهار هزار و 500 میلیارد تومانی هلدینگ یاس به شهرداری گفت: در این راستا دستوراتی مبنی بر بررسی دقیق و مستند این مسئله داده شد و اطمینان می دهم هر میزان طلب که شهرداری از این مجموعه داشته باشد وصول خواهد شد.

طلب شهرداری تهران از هلدینگ یاس وصول می شود

تهران- ایرنا- شهردار تهران در خصوص صحت موضوع بدهی چهار هزار و 500 میلیارد تومانی هلدینگ یاس به شهرداری گفت: در این راستا دستوراتی مبنی بر بررسی دقیق و مستند این مسئله داده شد و اطمینان می دهم هر میزان طلب که شهرداری از این مجموعه داشته باشد وصول خواهد شد.

نامه محرمانه شورا به شهرداری و اعلام لیست متخلفان برج باغ‌ها

سخنگوی شورای شهر تهران از سرپیچی برخی از مناطق شهرداری تهران از مصوبه لغو برج باغ خبر داد و گفت: شماره پرونده و نام مناطقی که همچنان مجوز ساخت و ساز در باغات را صادر کرده‌اند، در اختیار شهردار تهران قرار گرفته است.

شهردار تهران: پروژه های ناایمن افتتاح نمی شود

تهران- ایرنا- شهردار تهران در باره ایمنی خط هفت مترو گفت: شهرداری در دوره کنونی پروژه هایی که ایمنی لازم را نداشته باشد، افتتاح نمی کند.

تاکید واریز درآمدمناطق، سازمان ها وشرکتها به خزانه شهرداری تهران

شهردار تهران گفت: کلیه درآمدهای حاصله در مناطق مختلف شهر باید به خزانه شهرداری تهران واریز شود تا امکان شفاف سازی درآمدها و هزینه ها و نیز توزیع عادلانه بودجه فراهم شود.

برخورد شهرداری با ساخت و سازهای غیرمجاز در پایتخت

جلسه ستاد هماهنگی کمیسیون های ماده صد شهرداری تهران با حضور هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران، سالاری رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورا، نژاد بهرام عضو شورا، حناچی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، سلیمی شهردار منطقه 3 به میزبانی این منطقه برگزار شد.

توسعه حمل و نقل عمومی مهمترین ماموریت شهرداری تهران است

تهران- ایرنا- شهردار تهران با بیان اینکه آلودگی هوا و ترافیک چالش های اساسی پایتخت است، گفت: توسعه حمل و نقل عمومی مهمترین ماموریت شهرداری است.

واکنش معاون قالیباف به طرح مجدد تحقیق و تفحص از شهرداری

معاون سابق شهردار تهران گفت: اتهامات محمود صادقی نماینده تهران به اکثریت نمایندگان مجلس که دوبار به طرح سیاسی تحقیق و تفحص از شهرداری تهران رای مخالف دادند باید با واکنش و پاسخ نمایندگان مواجه شود.

ساخت موزه ایران درودی در انتظار امضای شهردار/ نقشه موزه کشیده شد

به محض اعلام موافقت شهردار تهران برای بهره برداری زمین موزه ایران درودی و ابلاغ آن از سوی سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران، ساخت این موزه آغاز خواهد شد.

درآمد مناطق و سازمان‌ها باید به خزانه شهرداری واریز شود

شهردار تهران اظهار کرد: کلیه درآمدهای حاصله در مناطق مختلف شهر باید به خزانه شهرداری تهران واریز شود تا امکان شفاف سازی درآمدها و هزینه ها و نیز توزیع عادلانه بودجه برای خدمت موثر به شهروندان تهرانی بهتر از گذشته فراهم شود.

شهردار: ادارات دولتی 11 میلیارد ریال به شهرداری بیجار بدهکار هستند

سنندج - ایرنا - شهردار شهر بیجار گفت: بیش از 110 میلیارد ریال مطالبات شهرداری از ادارات دولتی است که از سال های گذشته تاکنون پرداخت نشده است.

تهران| با حکم شورای شهر پرند "آشتیانی" برکنار و "شجاعی" سرپرست شهرداری شد

سیدکاظم میری آشتیانی برکنار و شجاعی به‌ عنوان سرپرست شهرداری پرند معرفی شد.

خوزستان| کارگران شهرداری بندر امام خمینی(ره) 5 ماه مطالبات معوقه دارند

شهردار بندرامام خمینی(ره) گفت: حقوق کارگران شهرداری بندر امام هر ماه پرداخت می‌شود اما همچنان کارگران شهرداری 5 ماه مطالبه معوق که مربوط به گذشته است را از پیمانکار شهرداری دریافت نکرده‌اند.

بدهی هلدینگ یاس به شهرداری تهران در حال بررسی است/اگر بدهی ثابت شود آن را پس می‌گیریم

شهردار تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در حال بررسی بدهی شهرداری به هلدینگ یاس است، گفت: اگر این بدهی تایید شود آن را پس می‌گیریم.]]>

اعلام فهرست املاک و دارایی‌‌های شهرداری تهران تا یک ماه آینده

شهردار تهران گفت: ظرف یک ماه آینده فهرست تمام املاک، اموال و دارایی‌های شهرداری را با جزییات اعلام خواهد شد.

واکنش افشانی به اهدای کادوی 6 میلیاردی شهرداری به یکی از سلبریتی‌ها

شهردار تهران در خصوص اهدای کادوی ۶ میلیاردی شهرداری به یکی از سلبریتی‌ها گفت: اینطور نخواهد بود.این کار در اختیار رئیس سازمان ورزش نیست و سازمان زیباسازی باید در این زمینه تصمیم‌گیری کند.

فساد خطر قرمز شهرداری سنندج است

سنندج - ایرنا - شهردار سنندج گفت: فساد خط قرمز این شهرداری است و اجازه نمی دهیم عده معدودی با اعمال غیرقانونی نام شهرداری را در اذهان جامعه مخدوش کنند.

شهردار گرگان:مدیریت شهری گرگان توجه ویژه به همه رسانه‌ها دارد؛ رسانه‌ها و شهرداری در کنار هم هستند

شهردار گرگان با تاکید بر اینکه رسانه‌ها و شهرداری در کنار هم هستند، گفت: مدیریت شهری گرگان توجه ویژه‌ای به همه رسانه‌ها دارد و شهرداری باید در فضای فرهنگی کمکی به اوضاع رسانه‌ای استان و شهرگرگان کند.

کاریکاتور/ وعده‌های سرکاری !!!

شاهکار دیگری از پورسیدآقایی؛ کارت تردد رایگان برای خبرنگاران دروغ بود؟ / معاون شهردار تهران دست از اقدامات تأمل برانگیز خود بر نمی‌دارد و این بار در طرح توزیع کارت بلیت مدت دار خبرنگاری بر خلاف نظر شورای شهر تهران عمل کرد.معاونت حمل‌و نقل و ترافیک شهرداری