سرپرست شهرداری تهران شهردار نمی‌شود

عضو شورای شهر در خصوص نامزد شدن سرپرست شهرداری تهران برای شهردار شدن گفت: بعید می‌دانم مکارم جزء گزینه‌ها باشد. نه شورا به این نتیجه رسیده و نه خودشان تمایل دارند.مطالب مرتبط

شهرداری می تواند حلقه بین اصناف و بازار تهران باشد

شهردار منطقه ۱۲ گفت: شاید شهرداری تهران با تهیه مواد اولیه با نرخ مناسب بتواند برای بانوان کارآفرین و زنان سرپرست خانوار شرایطی فراهم کند تا آنها نیز بتوانند تولیدات خود را با قیمت بهتری به مردم عرضه کند و در خصوص مواد اولیه می توانیم حلقه خوبی بین اصناف

نشست فوق العاده شورای شهر برای انتخاب سرپرست شهرداری یزد

سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد گفت نشست فوق العاده و غیرعلنی شورا برای انتخاب سرپرست شهرداری و شهردار آینده امروز برگزار می شود.

چرا شهرداری جزو اولین دستگاه‌های فاسد است؟/ترفند برخی پیمانکاران شهرداری برای ندادن حقوق کارگران

شهردار تهران در جلسه هم اندیشی با شهرداران 122 ناحیه به مسائلی در خصوص پرهیز از چاپلوسی در شهرداری تهران، پرهیز از فساد و تخلف،اصلاح روند صدور پروانه‌های ساختمانی و و واگذاری 22 ناحیه به زنان در پایتخت تاکید کرد.

رکورد زدن شورای پنجم در انتخاب شهردار/ 198 تذکر به شهرداری در 81 جلسه

یکسال از حضور اعضای لیست امید در شورای شهر تهران گذشت و انتخاب 4 شهردار، رکورد جدیدی را به نام پنجمین دوره شورای شهر تهران، ری و تجریش ثبت کرد.

مافی: دولت درصورت ابهام در خصوص وضعیت شهردار تهران به مجلس استفساریه دهد

رئیس کمیسیون مشترک درآمدهای پایدار شهرداری‌ها در مجلس گفت: اگر در خصوص وضعیت شهردار تهران در قانون منع به کار گیری بازنشستگان ابهامی وجود دارد، دولت باید به مجلس استفساریه دهد تا وضعیت بررسی شود.

افشانی شهردار تهران می‌ماند

رئیس کمیسیون برنامه بودجه مجلس تاکید کرد که شهرداری تهران به‌دلایل حقوقی مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگی نمی‌شود.]]>

واگذاری شهرداری حداقل 22 ناحیه به زنان تا سه ماه آینده / هر محله تهران باید دستکم یک پارک و یک کتابخانه داشته باشد

شهردار تهران گفت‌:تا سه ماه آینده شهرداری حداقل 22 ناحیه به زنان واگذار خواهد شد زیرا تجربه نشان داده زنان در مدیریت شهری ، سالم تر و بهتر عمل می کنند.

واگذاری شهرداری ۲۲ ناحیه تهران به زنان؛ بزودی/ انتقاد از برخی پیمانکاران

شهردار تهران بر حضور بیشتر زنان در مناصب مدیریتی در مدیریت شهری تاکید کرد و گفت: تا سه ماه آینده شهرداری حداقل ۲۲ ناحیه به زنان واگذار خواهد شد، زیرا  تجربه نشان داده زنان در مدیریت شهری، سالم‌تر و بهتر عمل می‌کنند.

"افشانی" از بهشت می‌رود؟/ استفساریه آخرین راه برای ماندن شهردار تهران

با تصویب قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان توسط شورای نگهبان اما و اگر برای ادامه کار افشانی شهردار تهران بیش از گذشته شده و در همین رابطه اعضای شورای شهر تهران بنا دارند از طریق اسفساریه تکلیف شهردار تهران را مشخص کنند.

تغییر ساختار اخیر در شهرداری پایتخت قانونی نیست

تهران- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: تصمیم های اخیر شورای اداری شهرداری پایتخت در خصوص تغییر در برخی ساختارها و تشکیلات از نظر قانونی، خارج از اختیارات شورای اداری این نهاد است و شهردار باید آن را متوقف کند.

افشانی برای حضور در شهرداری تابع قانون است

رییس شورای شهر تهران عنوان کرد: شهردار تهران اعلام داشته که تابع قانون است.

آخرین اخبار از ماندن یا رفتن شهردار تهران پس از قانون مجلس

معاون پارلمانی شهردار تهران از آخرین وضعیت ماندن یا رفتن شهردار تهران طبق قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان را تشریح کرد.

تذکر در خصوص تغییرات در ساختار سازمانی شهرداری تهران

سخنگوی شورای شهر تهران نسبت به انتقال سازمان نوسازی از معاونت شهرسازی به سازمان های حوزه شهردار تذکر داد.

بر اساس کدام اختیار شهردار تهران سازمان نوسازی را جدا کرد

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران به موضوع جدا شدن سازمان نوسازی از معاونت شهرسازی و اینکه این سازمان زیرنظر شهردار تهران اداره شود، گفت: بر اساس کدام اختیار شهردار تهران این کار را انجام داده است.

بیمه تکمیلی کارکنان شهرداری کهریزک

در راستای تاکید شهردار کهریزک مبنی بر اجرای طرح تکریم کارکنان شهرداری، قرارداد بیمه تکمیلی پرسنل شهرداری منعقد شد

کوچ افشانی از بهشت/صف شهرداران ناکام در تهران

تکلیف شهردار چندماهه تهران از سوی نمایندگان مجلس روشن شده و افشانی با دوپینگ و استفساریه و ... نیز باید از خیابان بهشت کوچ کند. شورای اسلامی شهر تهران باید در یک سال سومین شهردار تهران را انتخاب کند.

شهردار تهران هم باید پست خود را ترک کند

رئیس سازمان بازرسی: شهردار تهران هم به طور قطع مشمول اصلاحیه قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان می‌شود و باید پس از دو ماه محل خدمت خود را ترک کند.

فراموشی «تهران ۱۴۰۰»/غفلت ۱۰ ماهه شهرداری از آینده پایتخت

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: آذر ماه سال ۹۶ طرحی را به شورا در خصوص تهران ۱۴۰۰ با هدف کارآفرینی بردیم. شهرداری مکلف شد ظرف سه ماه لایحه را به شورابدهد اما تا این لحظه اتفاقی رخ نداده است. ما همچنان منتظریم تا شهرداری اقدام کند.دلیل این تعلل مشخص نیست.

قاضی سراج: شهردار تهران هم باید پست خود را ترک کند

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: شهردار تهران هم به طور قطع، مشمول اصلاحیه قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان می شود و باید پس از دو ماه محل خدمت خود را ترک کند.

پیشنهاد معاون شهردار تهران برای کاهش سرعت کامیون‌ها در بزرگراه‌ها

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران پیشنهادی را مبنی بر کاهش 20 کیلومتری سرعت کامیون‌ها نسبت به سایر خودروها در بزرگراه‌های تهران به پلیس راهور داد.