سرپرست شهرداری تهران شهردار نمی‌شود

عضو شورای شهر در خصوص نامزد شدن سرپرست شهرداری تهران برای شهردار شدن گفت: بعید می‌دانم مکارم جزء گزینه‌ها باشد. نه شورا به این نتیجه رسیده و نه خودشان تمایل دارند.مطالب مرتبط

شهرداری تهران از نقد استقبال می‌کند

سرپرست مرکز ارتباطات شهرداری تهران گفت :شهردار تهران ازنقددرخصوص مسائل شهری استقبال می کند.

شهردار تهران: دریافت رشوه در شهرداری را به 137 اطلاع دهید

شهردار تهران از شهروندان خواست که دریافت رشوه در شهرداری تهران را به سامانه 137 اطلاع داده و مطمئن باشند که شهرداری با آنها برخورد خواهد کرد.

فارس من | تغییر شهردار تهران علت نیمه‌کاره رها شدن یادمان شهدای هویزه است

شهردار هویزه گفت: تفاهم‌نامه‌ای بین شهرداری هویزه و شهرداری تهران در زمان قالیباف منعقد شد و مقرر شد شهرداری تهران یک یادمان برای شهدای گمنام احداث کند که با تغییر شهردار تهران نیمه‌کاره رها شد.

طرح شهردار مدارس در 10 درصد مدارس تهران اجرایی شد

معاون اجتماعی شهرداری تهران گفت: امسال طرح شهردار مدارس در 10 درصد مدارس تهران اجرایی شده و باید تلاش کنیم در آینده همه مدارس شهر تهران دارای شهردار مدرسه باشد.

گفتگوی پیامکی حناچی و کرباسچی درباره شهرداری تهران

پس از پیوستن شهردار تهران به کمپین «سه شنبه های بدون خودرو» مجموعه ای از انتقادات در این خصوص مطرح شد. غلامحسین کرباسچی، نیز از جمله منتقدان این رفتار شهردار تهران بود.

وضعیت درآمدزایی شهرداری پایتخت/ بدهی ها و مطالبات

سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: نزدیک به ۷۰ درصد از منابع شهرداری تهران در حال حاضر از طریق درآمدهای ناپایدار تامین می شود، منابعی که محور آن ساخت و ساز است.

شهرداری تهران ملزم به ارائه قیمت تمام شده خدمات دربودجه سال ۹۸ شد

شهردار تهران تجربه هایی مانند شهردار مدرسه شدن را فرصتی دانست که به واسطه آن دانش آموزان امکان حضور و فعالیت در عرصه های اجتماعی را پیدا می کنند.

وعده شهردار سابق تهران آب رفت

در حالی افشانی شهردار سابق تهران وعده داده بود که تا شهریور 98 تهران خالی از متکدی خواهد شد، مدیرعامل سازمان رفاه شهرداری تهران گفت: میزان متکدیان کاهش خواهد یافت ولی حذف نخواهد شد.

متوسط سن مدیران شهرداری تهران کاهش یابد

نائب رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر تهران تأکید کرد: متوسط سن مدیران شهرداری تهران باید کاهش یابد ازاین‌رو ضمن حمایت از الزام شهرداری تهران برای افزایش انتصاب جوانان در تصدی پست‌های مدیریتی، پیشنهاد می‌شود این امر در احکام برنامه پنج‌ساله سوم شهردار

شهرداری تهران از نقد استقبال می‌کند

سرپرست مرکز ارتباطات شهرداری تهران توضیحاتی را درباره برگزاری سومین جشنواره رسانه‌های شهری ارائه کرد.

شهردار جدید تهران و این همه آرزوی برآورده نشده...

پیروز حناچی را دومین شهردار در تهران می‌توان دانست که با آوردن رأی اعتماد و حضورش در شهرداری تهران، خیالِ مسئولان سازمان میراث فرهنگی و فعالان این حوزه راحت‌تر شد؛ تا کسی که با ضوابط و قوانین میراثی آشنایی کاملی دارد، از آثار تاریخی پایتخت حفاظت بهتری بتو

ذی حساب دوم شهرداری تهران انتخاب شد

در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران از میان 21 رأی ماخوذه با 16 رای موافق مدیر کل امور مالی و اموال شهردار به عنوان ذی حساب دوم شهرداری تهران انتخاب شد.

ذی حساب دوم شهرداری تهران انتخاب شد

اعضای شورای اسلامی شهر تهران، از میان 21 رأی ماخوذه با 16 رای موافق مدیر کل امور مالی و اموال شهردار را به عنوان ذی حساب دوم شهرداری تهران انتخاب کردند.

هفتاد و هشتمین شهردار سکاندار کلانشهر مشهد شد

مشهد- ایرنا- شهرداری مشهد طی عمر 100 ساله خود 78 شهردار را تجربه کرده است. در این میان سرتیپ کاشف الملک نخستین شهردار این شهر در سال 1297 بود و محمدرضا کلایی آخرین سکاندار شهرداری مشهد است که در پی انتخاب از سوی شورای شهر و ابلاغ رسمی وزارت کشور امروز به

طرح های اولویت دار شهرداری تهران در شهرری مشخص شد

شهرری- ایرنا- سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت که طرح های بهسازی پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، پهنه صنعتی شمال ری و محدوده تاریخی و گردشگری این منطقه از اولویت های شهرداری محسوب می شود که باید عملیاتی شوند.

مطالبات شهرداری تهران از دولت 2 هزار و 700 میلیارد تومان است

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: میزان نهایی بدهی های دولت به شهرداری که مورد تایید حسابرسی کل کشور قرار گرفت، 2 هزار و 700 میلیارد تومان است.

مطالبات شهرداری تهران از دولت 2 هزار و 700 میلیارد تومان است

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: میزان نهایی بدهی های دولت به شهرداری که مورد تایید حسابرسی کل کشور قرار گرفت، 2 هزار و 700 میلیارد تومان است.

مطالبات شهرداری تهران از دولت، ۲۷۰۰ میلیارد تومان است

سرپرست معاونت اقتصادی مالی شهرداری تهران گفت: بر اساس تایید سازمان حسابرسی، مطالبات شهرداری تهران از دولت، دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان است.

مردم منتظرند نتایج کارهای شهرداری تهران را در عمل ببینند

تولیت آستان حضرت عبدالعظیم (ع) در دیدار شهردار تهران گفت: فارغ از مسائل سیاسی و جناحی، مردم تهران و ری منتظرند نتیجه کار شورای شهر و شهرداری تهران را در عمل ببینند، مهمترین وظیفه در شرایط کنونی پرداختن به حل مشکلات مردم است.

مطالبات شهرداری تهران از دولت، ۲۷۰۰ میلیارد تومان است

سرپرست معاونت اقتصادی مالی شهرداری تهران گفت: بر اساس تایید سازمان حسابرسی، مطالبات شهرداری تهران از دولت، دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان است و در دو حوزه بافت فرسوده و توسعه‌ی مترو نیز مطالباتی از دولت داریم که پیگیر دریافت آن‌ها هستیم.