رونق قمزنی روی مس در استان مرکزی + فیلم

در استان مرکزی 200 هنرمند در رشنه هنری قلمزنی روی مس فعالیت می کنند که منجر به رونق تولید این هنر دستی در استان مرکزی شده است .مطالب مرتبط

افزایش ۳۰درصدی سهم مرکزی از تسهیلات رونق تولید نسبت به سال۹۶

اراک- استاندار مرکزی گفت: امسال تسهیلات رونق تولید که به منظور حمایت از واحدهای کوچک و متوسط پرداخت می شود، برای استان مرکزی ۱۲ هزار میلیارد ریال است و نسبت به سال گذشته ۳۰درصد افزایش دارد.

فیلم|صادرات عسل در اردبیل رونق می‌گیرد

یکی از اولویت‌های اساسی مسئولان استان برنامه‌ریزی برای رونق صادرات محصول عسل است که در این زمینه اقدامات خوبی انجام یافته است.

رونق تولید با تزریق هزار میلیارد تومان تسهیلات

استاندار مرکزی از اختصاص یک هزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید در استان مرکزی خبر داد.

رونق صادرات عسل اولویت برنامه‌ مسئولان استان اردبیل+فیلم

یکی از اولویت‌های اساسی مسئولان استان برنامه‌ریزی برای رونق صادرات محصول عسل است که در این زمینه اقدامات خوبی انجام یافته است.

طنین صدای چکش مسگران استان مرکزی در طول تاریخ + فیلم

طنین صدای چکش مسگران استان مرکزی در طول تاریخ پیچیده است که مسگری حرفه‌ای با قدمت تاریخی در استان مرکزی به شمار می‌رود.

ساخت خانه‌های محروم در مناطق مرکزی مازندران رونق گرفت

مسئول بسیج سازندگی آمل با بیان اینکه با کمک مجمع خیران ساخت خانه 6 خانه محروم همزمان با هفته دفاع مقدس به نیازمندان آملی تحویل داده می‌شود، گفت: ساخت خانه‌های محروم در مناطق مرکزی مازندران رونق گرفت.

کورسوی رونق در تاریکخانه سینما

تبریز - ایرنا - سینما به عنوان هنر هفتم در دهه های گذشته مورد قهر و غضب مردم قرار گرفته و رغبت علاقه مندان به این حوزه کمرنگ شده بود، ولی در سال های اخیر با ساخت و پخش فیلم های تماشاگر پسند و بهبود کیفیت سالن های سینمایی، کورسوی رونق به تاریکخانه سینماها

کورسوی رونق در تاریکخانه سینما

تبریز - ایرنا - سینما به عنوان هنر هفتم در دهه های گذشته مورد قهر مردم قرار گرفته و رغبت علاقه مندان به این حوزه کمرنگ شده بود، ولی در سال های اخیر با ساخت و پخش فیلم های تماشاگر پسند و بهبود کیفیت سالن های سینمایی، کورسوی رونق به تاریکخانه سینماها تابیده

اعطای تسهیلات رونق تولید از 900 واحد فراتر رفت

سمنان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: به 902 واحد تولیدی استان تاکنون بیش از پنج هزار و 600 میلیون ریال تسهیلات رونق ارایه شد.

۱۳ آیین عاشورایی استان مرکزی ثبت ملی شده است

اراک- مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: تاکنون ۱۳ آیین و مراسم مذهبی ویژه ایام محرم و عاشورا در استان مرکزی ثبت ملی شده که بیشترین تعداد آیین‌های ثبت شده مربوط به شهرستان تفرش است.

عزاداری شام غریبان سید‌الشهدا (ع) درکنار قبور شهدای مدافع حرم استان مرکزی+فیلم

عزاداری شام غریبان سید‌الشهدا (ع) درکنار قبور مطهر شهدای مدافع حرم استان مرکزی با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده معظم شهدا برگزار شد.

کارگروه ویژه ترویج کتابخوانی در استان مرکزی راه اندازی شود

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با بیان اینکه نخستین کتابخانه سیار در شهرستان خنداب ایجاد و راه‌اندازی می‌شود گفت: آموزش و پرورش استان مرکزی همکاری لازم برای برگزاری نشست‌های کتابخوان در مدارس را داشته باشد.

29 هزار و 659 نفر در استان مرکزی متقاضی مسکن هستند

اراک - ایرنا - رئیس اداره عمران و بهسازی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: 29 هزار و 659 متقاضی مسکن امسال در استان مرکزی وجود دارد و بر اساس برآوردهای 45 هزار و 14 واحد مسکونی در این استان خالی از سکنه است.

محرم و رونق برخی از مشاغل

همدان- ایرنا- کسب و کار از دیرباز رکن مهمی برای ایجاد درآمد مردم محسوب می شده با اینکه در طول سالهای گذشته بسیاری از کسب و کارها از رونق افتاده اما با آمدن ماه محرم بسیاری از مشاغل رونق و جان دوباره می گیرد.

واردات کالا به استان مرکزی به 146 میلیون دلار رسید

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی با بیان اینکه واردات کالا به استان مرکزی به 146 میلیون دلار رسید گفت: واردات کالا به استان مرکزی کاهش یافت.

پرداخت تسهیلات به ۶۲۶ طرح اشتغال روستایی استان مرکزی مصوب شد

اراک- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: اعطای تسهیلات بانکی به ۶۲۶طرح اشتغال روستایی استان مرکزی مصوب شده و یک هزار و ۲۱۶میلیارد ریال وام برای اجرای این طرح ها پرداخت می شود.

975 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان قزوین پرداخت شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین از پرداخت 975 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان خبر داد.

هشت هزار میلیارد ریال وام رونق تولید در لرستان پرداخت می شود

خرم آباد - ایرنا - معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: هشت هزار میلیارد ریال تسهیلات امسال برای سهمیه استان در حوزه تسهیل و رونق تولید اختصاص یافت.

تهران قهرمان رقابت‌های اسکواش مسابقات قهرمانی پسران در استان مرکزی شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: استان تهران موفق به کسب مقام نخست در رقابت‌های مسابقات قهرمانی اسکواش پسران در استان مرکزی شد.

438 واحد خون در طرح نذر استان مرکزی اهدا شد

اراک - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان مرکزی گفت: 438 واحد خون در اجرای طرح نذر روزهای عاشورا و تاسوعای حسینی در این استان برای کمک به بیماران اهدا شد.