رونق قمزنی روی مس در استان مرکزی + فیلم

در استان مرکزی 200 هنرمند در رشنه هنری قلمزنی روی مس فعالیت می کنند که منجر به رونق تولید این هنر دستی در استان مرکزی شده است .مطالب مرتبط

"رونق تولید" مسئولیت بانک مرکزی را مضاعف کرد/6 راهبرد نظام بانکی برای تحقق رونق تولید

رئیس‌کل بانک مرکزی با اشاره به نام‌گذاری سال 98 به‌عنوان سال رونق تولید تأکید کرد، رونق تولید و تقویت ارزش پول ملی در گروی 6 نکته از جمله برگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد است.

رونق تولید‌ــ5|آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی: منابع ارزی کشور در خدمت تولید باشد نه واردات کالاهای لوکس + فیلم

نماینده‌ ولی‌فقیه در استان مرکزی بر ضرورت فعالیت در راستای تحقق شعار سال و "رونق تولید" در کشور تأکید کرد و گفت: نباید ارز را برای کالاهای لوکس یا بُنجُل خارجی هزینه کرد و فراموش نکنیم یک دلار و یک ریال هم باید در راستای حل مشکل کشور هزینه شود.

ماموریت ۶ گانه بانک مرکزی در سال رونق تولید

همتی گفت نامگذاری سال ۱۳۹۸ با عنوان "رونق تولید" از سوی مقام معظم رهبری، مسئولیت بانک مرکزی و نظام بانکی کشور را مضاعف کرد.

مسؤولیت مضاعف بانک مرکزی در سال «رونق و تولید»

رئیس کل بانک مرکزی: نامگذاری سال ۹۸ با عنوان «رونق تولید» از سوی مقام معظم رهبری، مسؤولیت بانک مرکزی و نظام بانکی کشور را مضاعف کرد

شش راهبرد بانک مرکزی در سال ”رونق تولید“

رئیس­ کل بانک مرکزی در یادداشتی در فضای مجازی، شش راهبرد نظام بانکی برای تحقق ”رونق تولید“ را اعلام کرد

تنگناهای اقتصادی با رونق تولید برطرف می شود

اراک - ایرنا - امامان جمعه استان مرکزی توسعه اقتصادی کشور و رفع تنگناهای پیش رو را در گرو تحقق رونق تولید برشمردند.

هفت پیش نیاز رونق تولید و تقویت ارزش پول ملی

تهران - ایرنا – رئیس کل بانک مرکزی نوشت: رونق تولید و تقویت ارزش پول ملی، در گروه چند نکته مهم از جمله کاستن از وام های تکلیفی کاهنده توان بانک ها و تلاش برای کاستن از فشار ناترازی بودجه جاری دولت بر سیستم بانکی و بانک مرکزی است.

واکنش همتی به نامگذاری سال/شش راهبرد بانک مرکزی برای «رونق تولید»

رئیس کل بانک مرکزی در واکنش به نامگذاری امسال از سوی رهبر انقلاب، شش راهبرد نظام بانکی برای تحقق «رونق تولید» را اعلام کرد.

رونق کم گیشه فیلم‌های نوروزی ۹۸

یک فیلم کمدی صدرنشین جدول فروش نمایش نوروز ۹۸ است

آیت‌الله علم‌الهدی: «رونق تولید» با رونق کار و اشتغال محقق می‌شود

امام‌جمعه مشهدمقدس گفت: مقام معظم رهبری امسال را سال «رونق تولید» قرار دادند و «رونق تولید» با رونق کار و اشتغال، محقق می‌شود.

رونق اشتغال با تحقق شعار سال امکان‌پذیر است

کرج - نماینده ولی در استان البرز گفت: تحقق شعار سال رونق اشتغال و بازار فروش را به دنبال دارد، همه باید برای رونق تولید تلاش کنیم.

کمک ژاپن برای توسعه امکانات درمانی استان مرکزی + فیلم

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان :کشور ژاپن ۶ میلیارد ریال کمک خیرخواهانه برای توسعه امکانات درمانی در استان مرکزی هزینه می‌کند.

اراک| حرکت در مسیر رونق تولید زمینه ساز حل مشکلات اقتصادی کشور است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: حرکت در مسیر رونق تولید زمینه ساز حل مشکلات اقتصادی کشور است.

آموزش عالی از مسیر «رونق تولید» انحراف دارد

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: رونق تولید در گرو هدفمند شدن کسب دانش است و این رویه که امروز رایج شده و جوانان بیشتر در صدد کسب مدرک هستند، نوعی انحراف است که در آموزش عالی پدیدار شده است.

امامان جمعه: رونق تولید استقلال اقتصادی را به دنبال دارد

استان ها - ایرنا - امامان جمعه کشور در خطبه های این هفته نماز با اشاره به شعار سال جدید مبنی بر رونق تولید که توسط رهبری تبیین شد گفتند : نامگذاری امسال به نام رونق تولید بیانگر توجه رهبر معظم انقلاب به مسائل اقتصادی است و توجه به رونق تولید استقلال اقتصا

کاهش 38 درصدی مصدومان چهارشنبه سوری در استان مرکزی

‌سرپرست علوم پزشکی استان مرکزی آخرین آمار مصدومین چهارشنبه آخر سال در استان مرکزی تا ساعت ۱۱ صبح امروز را تشریح کرد.

فعال سیاسی: ارتباط معتمدانه اهرم رونق تولید است

سنندج - ایرنا - عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه رونق تولید در زمان حاضر نیازمند حرکتی جمعی در رسیدن به اهداف مشترک است گفت: شکل گیری ارتباط معتمدانه بین مردم با دولت و حاکمیت اهرمی برای تحقق شعار سال 98 است.

استان بوشهر دارای ظرفیت مهم گردشگری است+فیلم

استان بوشهر از جمله استان‌های مهم جنوب ایران دارای ظرفیت مهم تاریخی، طبیعی و فرهنگی و جاذبه‌های متعددی است که نقش ارزنده‌ای در رونق صنعت گردشگری دارد.

فیلم پیام رهبر انقلاب به مناسبت نوروز ۹۸/ "رونق تولید"

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.

رایگان شدن هزینه روادید بین ایران و عراق موجب رونق اقتصادی در استان‌های مرزی می‌شود

نماینده مردم تهران در مجلس رایگان شدن هزینه روادید بین ایران و عراق را در روابط تجاری و اقتصادی و افزایش رونق گردشگری و رونق اقتصادی استان های مرزی دو کشور موثر دانست.