خرید 1500 تن گندم از کشاورزان

کشاورزان استان بوشهر تا کنون 1500 تن گندم به مراکز خرید تحویل داده‌اند.مطالب مرتبط

تحویل گندم به دولت یک میلیون تن افزایش یافت

معاون وزیر جهادکشاورزی از افزایش یک میلیون تنی خرید گندم خبر دادو گفت:علیرغم کاهش ٢٦ درصدی بارندگی، میزان گندم تحویلی کشاورزان به مراکز خرید تضمینی، حدود یک میلیون تن افزایش یافته است.

رتبه دوم کشوری کردستان در خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان با اشاره به تولید یک میلیون و ۱۷۰ هزار تن گندم در کردستان گفت: از این میزان بیش از یک میلیون و ۲۶ هزار تن گندم مازاد بر نیاز از کشاورزان خریداری شده است.

خرید بیش از 58 هزار تن گندم از کشاورزان شهرستان مهاباد

بیش از 58 هزار تن گندم امسال از کشاورزان شهرستان مهاباد خریداری شده است.

خریدبیش ازیک میلیون تن گندم درکردستان/کسب رتبه دوم کشوردرخریدگندم

سنندج- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کردستان از خرید تضمینی یک میلیون و ۲۷هزارتن گندم مازاد برنیاز کشاورزان استان درسال زراعی امسال خبرداد.

مطالبات کشاورزان تسویه می‌شود

شرکت بازرگانی دولتی: پایان مهر ۹۷ مطالبات کشاورزان تسویه می‌شود؛ نرخ خرید تضمینی گندم هم پایان شهریور اعلام می‌شود.

بیش از 26 هزار تن گندم از کشاورزان اشنویه ای خریداری شد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره جهاد کشاورزی اشنویه گفت: 26 هزار و 100 تن گندم مازاد برنیاز از کشاورزان این شهرستان خریداری شده است.

تولید 11 میلیون تنی گندم در سال جاری / خرید 330 هزار تن دانه روغنی در سال زراعی 97

رئیس شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: در سال زراعی 97 ، 11 میلیون تن گندم تولید شده که تا پایان فصل برداشت 9 میلیون و 700 هزار تن از آن از کشاورزان خریداری خواهد شد و مابقی آن صرف تامین بذر برای سال آینده خواهد شد.]]>

640 هزار تن گندم از کشاورزان کرمانشاه خریداری شد

کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 9 کشور اعلام کرد که از ابتدای فصل برداشت تاکنون حدود 640 هزار تن گندم از کشاورزان استان کرمانشاه خریداری شده است.

پیش خرید گوجه ،حذف دلال ها و خوشحالی کشاورزان

جیرفت - ایرنا – با توجه به افزایش هزینه های کشت گوجه و خسارات مالی سال های گذشته کشاورزان گوجه کار، نمایندگان کارخانه های رب گوجه جنوب کرمان در راستای تشویق کشاورزان برای کشت این محصول و همچنین کنار گذاشتن دلال ها اقدام به پیش خرید کردند.

خرید تضمینی گندم در استان یزد تا پایان مهر

شرکت غله و خدمات بازرگانی استان یزد آمادگی دارد ، خرید گندم را تا پایان مهر ادامه دهد .

خشکسالی تولید گندم کشاورزان پلدختری را به زیر ۱۲ هزار تن کاهش داد

پلدختر- فرماندار پلدختر گفت: خشک‌سالی باعث شده که میزان تولید گندم کشاورزان پلدختری از ۳۰ هزار تن به زیر ۱۲ هزار تن کاهش یابد.

پیشنهاد قیمت 1600 تومانی گندم به دولت

رئیس بنیاد توانمند سازی گندمکاران ایران گفت: اگر گندم کشاورزان امروز یک هزار و 600 تومان به ازای هرکیلو خریداری شود باز هم به نفع دولت خواهد بود.

خدابنده بیشترین سهم تولید و خرید گندم در استان

استان زنجان امسال بیش از ۵۰۰ هزار تن تولید و ۴۵۰ هزار تن خرید گندم داشت که رکورد استان شکسته شد.

شکر گزاری خدابنده ایها از رکورد شکنی گندمشان

گندمکاران استانم زنجان امسال 450 هزار تن گندم تولید کردند که نصف این مقدار تولید گندم کشاورزان خدابنده ای است .

فکری به حال نرخ تضمینی نکنید باید دوباره گندم وارد کنیم

بنیاد ملی گندمکاران در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور نوشت: نرخ خرید تضمینی گندم به گونه ای لحاظ شود که افرایش هزینه سربار تولید لحاظ شود که در غیر این صورت با کاهش تولید گندم و واردات مواجه خواهیم شد.

افزایش نرخ دلار باعث خروج 6 هزار تن گندم از کشور شد

مدیرعامل مجمع ملی خبرگان کشاورزی با بیان اینکه دولت باید نرخ خرید تضمینی گندم را به صورت منطقی و بر اساس هزینه های تولید تعیین کند، گفت: این عدم تناسب باعث شد که در سال جاری 6 هزار تن گندم با تبدیل شدن به آرد از کشور خارج شود.

نرخ خرید تضمینی گندم باید 20 درصد افزایش یابد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: رشد منطقی نرخ تضمینی گندم به اندازه دو سالی که پرداخت نشده  حدود 20 درصد است و دولت باید برای گندم که محصولی استراتژیک است سرمایه گذاری کند. 

همدان در تولید گندم رتبه برتر کشوری را کسب کرد

همدان-ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی همدان با بیان اینکه این استان در تولید گندم رتبه برتر کشوری را کسب کرده است گفت: کشاورزان نمونه استان بیش از 12 تن در هکتار گندم برداشت می کنند که این رقم بسیار چشمگیر است.

مطالبات گندمکاران تا پایان مهرماه تسویه می‌شود

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: تا پایان مهرماه مطالبات کشاورزان تسویه می شود ضمن اینکه تا پایان شهریور نیز نرخ خرید تضمینی گندم اعلام خواهد شد.

خرید تضمینی گندم با وجود کاهش بارندگی‌ها 1 میلیون تن افزایش یافت

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: با وجود کاهش 26 درصدی بارندگی ها میزان خرید تضمینی گندم در مقایسه با سال گذشته یک میلیون تن افزایش یافته و به رقم 9 میلیون و پانصد هزار تن تا به امروز رسیده است.